Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γύρισα, Είσαι άκομα εδώ;;;;

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι θα φύγω..παω μπουζούκια χαχαχαχ!ακουω φωνες απο μέσα..η μικρή μαλλον θα συνεχίσει να είναι καρφιτσα...παω να δω

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:τι τυχερη που είσαι!είναι και τα 2 ξύπνια!η μικρή στο λίκνο και νανουρίζεται και ο μεγάλος βλεπει τβ και παιζει νιτεντο!πως τα κάνει και τα 2 δεν ξερω..εγώ κομμάτια και ο γιωργος δεν έχει γυρίσει ακόμα..σκατούλες δηλαδή...

Ε όχι κ τυχερή, σε λίγο θα ξυπνήσει ο κύριος..κ Θα θέλει να φάει.. Κ να ξαναφαει κ να ξαναφαει.. Αύριο σαραντιζουμε άρα δεν προβλέπεται ύπνος το πρωι.. Να κοινωνησει κ η μεγάλη. Έχουμε να πάμε σχεδον όσο ήμουν έγκυος γιατί δεν άντεχα ορθοστασια..
Ο μεγάλος γιατί δεν κοιμάται ακόμα;;;;

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επιστρέψαμε!
Δεν το συζητώ τι έγινε. Ο γιος μου έδωσε ρεσιτάλ ζωηράδας. Από τι μου είπε ο άντρας μου που τα είχε και στην εκκλησία (εγώ πήγα μόνο στο γλέντι) τον κυνηγούσε σ' όλη την εκκλησία. Είχε ανεβεί στον άμβωνα όπου έχει τον δικέφαλο αετό και φώναζε "μπαμπά έλα να δεις, εδώ έχει τον αετό του ΠΑΟΚ". Στο γλέντι έπαιρνε φόρα στην πίστα και ορμούσε στην πίστα ξαπλωτός για να γλιστρήσει. Πλακώθηκε δέκα φορές με τους φίλους του που μου τον φέρανε κλαίγοντας και δεν σταματούσε στους νεκρούς του χρόνους να πηδάει. Αποτέλεσμα να έχει γίνει παπί μέχρι να φύγουμε και δεύτερα ρούχα δεν είχα πάρει.
Μία προγεύση για τις μάνες που έχουν αγόρια.
Καλά Μπετουλίνα έχω σοκαριστεί. Σου εύχομαι να τα ξαναβρείτε. Είναι κρίμα από την στιγμή που έχετε και ένα παιδί.
Φωτεινή, εσύ είσαι άλλη περίπτωση. Μία η Ελίσαμπεθ Τέιλορ, μία η Άντζελα Δημητρίου και μία εσύ.... χαχαχα

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ βρε Δέσποινα μην μου τα λες αυτα!! Τι έχουμε να τραβήξουμε με τα αγόρια μας μανεεεεεεσσσς!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω για νανι μήπως κ προλάβω να κοιμηθώ μέχρι να ξυπνήσει!! Καληνύχτα!!!
Άντε Φωτεινη να δούμε ποτε θα πιούμε αυτόν τον καφε πια!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αννούλα εννοούσα οτι κοιμουνται τετοια ώρα ασχέτως αν θα ξυπνήσει ο μικρός για φαι.ο μεγάλος δεν κοιμόταν ποτέ νωρίς..απο μωρό...και απο οτι βλέπω τα ίδια κάνει και η μικρή τώρα.μπορει ο δικος σου αποψε να μην τρώει συνέχεια δεν ξέρεις ...μπορει να κάνει την ανατροπη χαχαχαχ
δεσποινούλα ζωηρούλης ο γιος σου εεε?εμενα σε αυτην την ηλικία ήταν ήσυχος τώρα μου τα σκάτωσε...πριν 10 λεπτα γύρισε ο γιωργος κορίτσια και μου λέει "μη μου πεις οτι είναι μανούλες μέσα τέτοια ωρα???αλλα θα μου πεις τωρα μπορούν που κοιμουντε τα παιδιά τους" χαχαχ το πήρε χαμπαρι

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:Πάω για νανι μήπως κ προλάβω να κοιμηθώ μέχρι να ξυπνήσει!! Καληνύχτα!!!
Άντε Φωτεινη να δούμε ποτε θα πιούμε αυτόν τον καφε πια!!!

πάρτους μετα την εκκλησία και ελατε!καληνύχτα φιλια

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αννούλα στειλε μου το τηλ σου γιατι καταλαθος το έσβησα

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πάω κι εγώ για νάνι καληνύχτα! να εχουμε όλοι ενα ησυχο βράδυ και μια ωραία κυριακή!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 #2 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 #2 - Σελίδα 3 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 #2 - Σελίδα 3 850933 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 #2 - Σελίδα 3 850933

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γυρίσαμε κι εμείς! Δέσαμε μια χαρά οι 3 μας με τους άντρες και τα παιδάκια μας τελικά! Κάθε φορά που συναντιόμαστε όλοι μαζί επικρατεί ένας ευχάριστος πανικός!! Μετά από τόσο φαί (σημ. η Ίνα και η Στέλλα τσιμπάνε σαν πουλάκια, εγώ του'δωσα και κατάλαβε!) ένας καλός ύπνος είναι ό,τι πρέπει!
Άννα καλό σαραντισμό, Φωτεινούλα και Μπέττυ εύχομαι πραγματικά τα δύσκολα να έχουν περάσει και από δω και στο εξής να μην ξαναπληγωθείτε..Κωνσταντίνα, Χαρουλίτα, Δεσποινάκο καλό ξημέρωμα να έχουμε.

Καλή Κυριακή σε όλες κορίτσια!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα σε μανούλες και μωράκια!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!
ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΥΜΜΑΖΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ!
ΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΜΕ ΤΟ ΣΕΞΑΚΙ!ΤΟΣΟ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΠΙΑ?ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!! Να δω πόσο ακόμα θα αντεξω με 5 ωρο ύπνο κάθε μέρα!! Στο τέλος θα σερνομαι!!
Ξύπνησε στις 4 κ μέχρι τις 5 το μάτι γαριδα, 7.30 ξύπνησαν ξανά μαζι με την μεγάλη, έφαγε, κ με έκανε εμετο, ξαναεφαγε κ ξανάεκανε εμετο, χεστηκε, κ μετα που να κοιμηθεί..;;; Κ νυσταζωωωωω.... Κ τώρα κοιμάται, αλλα πρέπει να ετοιμαστουμε για εκκλησια κ μετα για καφε με τους νονούς του μπεμπη!!
Φωτεινουλα σου στέλνω πμ.. Για καφε δες αν βολεύει το απόγευμα... Γιατί σίγουρα θα ξαναβγουμε!!
Τινη μου, είμαι σίγουρη ότι περάσατε τέλεια!!! Μπράβο βρε κορίτσια!!! Κ εμείς εδω για να μαζευτουμε μάλλον θα χρονίσουν πρώτα τα παιδιά μας! Χιχιχι, αυτή η παλιοαποσταση.. { Φωτεινη μου αυτο δεν ισχύει για σένα} Smile
καλημέρα σε όλες κ καλη Κυριακη να έχουμε!!
Άντε ξυπνηστεεεεεεεεεεε!!!!!

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κουκλες!!βλεπω το ξενυχτατε!!
εγω κοιμαμαι απ τις 10,μιας και κοιμαμαι αγκαλια με το ποντικι μου,οποτε το θηλαζω ξαπλωμενη ...και αυτο ηταν!!!και ξυπναμε παρεα κατα τις 8..τα ενδιαμεσα ξυπνηματα δεν με πειραζουν ..μιας που ειμαι διπλα της δινω να φαει αμεσως και ξανακοιματε...βρε κοριτσια βαζει ολη την μπουνιτσα μες στο στομα ακομα κι οταν εχει φαει.μεχρι να αναγουλιασει..τι ειναι αυτο παλι??
οσο για τον αντρα μου ειμαστε χψρια 45 μερες τωρα...τελοςπαντων ειδωμεν

αν και ειμαι για το γκρουπ του ιουλιου..δεν παω πουθενα..εδω θα μεινω!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατσε εδω κοπελα μου....που να τρεχεις τωρα σε αλλη ομαδα!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 #2 - Σελίδα 3 328109
ειναι καμια που δεν την εχω στο fb?λοιπον sofiapap82@yahoo.gr ειναι το e mail αν θελετε να με βρειτε γιατι απο τ'ονομα μιας και ειναι σπανιο θα με ψαχνετε αρκετα!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μναουλομάνουλα...από χθές προσπαθώ να γράψω αλλά όλο κάτι συνέβαινε και δεν έγραφα!!!ΚΑλορίζικο το 2!!!!
Λοιπόν εμείς χθές πήγαμε για ψώνια....μαζί με το μπέμπη...με το αμάξι(τον είχα ντύσει κρεμμύδι μιας και κάνει αρκετή ψύχρα εδώ... Sad )Αγόρασα μετά από 1 χρόνο μπότες...με νεκροκεφαλή στο πλάι μαύρες casual σαφώς...40 ευρώ της πήρα από ένα πρατήριοστη Παλλήνη...και 38 νούμερο(φόραγα 37)οπόταν αν μικρύνει το πόδι που δεν νομίζω...38 τη παλεύουμε!!!Πήρε και ο Μάκης μποτάκι τύπου allstar(το τζόβενο)δερμάτινο...26 ευρώ....παρακαλώ...επίσης πήρα από τη Sprider ένα μπουφανάκι για το μπέμπη κολεγιακό μπλέ με κουκούλα...τέλειοοοοοοοοοοοοοοκαι ένα σουτιέν Saaaaaaaaaaaaakis Rouvas...(διότι ναι πριν δεν είχα βυζί τώρα με τα 10 κιλά επιπλέον..έχω αποκτήσει βύζο...!!)αθλητικό ρόζ χρώμα.....(φλωρέτα τελίως εγώ...τα απέφευγα αυτά τα χρώματα)΄μετά πήραμε...μια εικόνα εντέλει για τη γυναικολόγο μου με τη Παναγίακαι το Χρηστό από ένα πρατήριο ασημιού...πολύμοντέρνα...με δέρμα γύρω γύρω και ασημένιες και χρυσές λεπτομέρειες(30 ευρώ...)και εντέλει πήγαμε MAkro και πήρα και ένα αερόθερμο...για το μπάνιο για τώρα όταν κάνουμε το μπέμπη μπάνιο να έίναι ζεστά!!Ο μπέμπης δε χθές μέχρι τις Δέκα το βράδυ που τον έπιασε ο καλός ύπνος και ξύπνησε στις Έξι το πρωί....δεν είχε κοιμηθεί καθόλου ζήτημα 3 ώρες...αλλά κοιμήθηκε καλά το βράδυ το παιδάκι μου ....!Καλά ψώνισα τις μπότες να δώ που θα τις βάλω...τη τύχη μου....θα κόβω βόλτές μέσα στο σπίτι σαν το χαλβά ντυμένο!!!Πάω να σας διαβάσω...!!!

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
oo



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bettoulina στις Σαβ Σεπ 28, 2013 12:50 am, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα βικακο με το ρουβισιο σουτιεν!!!!!!!!πως θα ταιριαξεις τετοια μποτα με τετοιο σουτιεν?????????χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!
μεγια τα ψωνια παρολαυτα!εγω να δω ποτε θα παω!εσενα μεγαλωσε το στηθος,εμενα παραμενει σταθερο...τα κιλα της εγκυμοσυνης εχουνε χαθει.τωρα εχω τα δικα μου να χασω και μετα ρουχαλακια!
πολλες απουσιες δεν εχουμε τωρα τελευταια? Rolling Eyes

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκο Αννούλι Φωτεινάκο Δεσποινάκο Τινάκο Καλημερούδια!!!!
Μπετάκο καλωσήρθες....είμαι η Βϊκυ γέννησα με καισαρική...3780 ο μπέμπης....!Πρέπει να έχουμε γνωριστεί στην ομάδα εγκυμοσύνης σου!!!Νάουσα λατρεύω...είναι ο γαμπρός μου απο εκεί και πάρα πολοί φίλοι μου ...σίγουρα αν ξεκινήσω να σου λέω ονόματα...θα τα ξέρεις...όλα τα καλοκαίρια μου και τα Χριστούγεννα...από 12 χρονών μέχρι 23 τα πέρναγα εκεί και έχω αμέτρητους φίλους...!!!Λυπάμαι για την κατάληξη...του γάμου σου...αλλά όταν υπάρχει αγάπη ...όλα φτιάχνουν...υπομονή...!!!!Όσο για τις μπουνίτσες στο στόμα το κάνει και μένα αλλά συνήθως όταν πεινάει...και ναι βγάζει και εμένα γουλιές αλλά ασχέτως από τα χέρια στο στόμα!!!Τινάκο επεράσατε τρελά....χαχαχαχαχ οι άλλες χαρακτήρα στο φαί και εσύ στα @@@@@@@ σου???χαχαχαχχα σωστή!!!!Αννούλι με γεια τα ψώνια!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65@hotmail.com
Vicky Gogoglou για facebook

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπορειτε να με βοηθησετε να το πουλησω?? εστω και αυτο το 100 θα με βοηθησει!!μονο την παρασκευη το εκανα 2 ωρες βολτα..ειναι καινουργιο

πουλαω ροζ καροτσακι,δεν ειναι καποιας γνωστης μαρκας,σχεδον καινουργιο!!χρσιμοποιημενο μονο 1 μερα..με τσαντα αλλαγης και ποδοσακο στους ιδιους χρωματισμους


Kαροτσάκι κατάλληλο από 0 + μηνών
Μπροστινές, περιστρεφόμενες ρόδες με δυνατότητα κλειδώματος
Ρυθμιζόμενη λαβή.
Τρεις θέσεις κλίσης της πλάτης συμπεριλαμβανομένης και της οριζόντιας
Τσάντα
Κάλυμμα για τα πόδια
Μεγάλο καλάθι αποθήκευσης
Aναστρέψιμη λαβή με δυνατότητα το μωρό να κοιτά μπροστά ή να κοιτά τη μαμά
Διαστάσεις: Υ 100cm, Μ 87cm, Π 53cm.
Βάρος 10kg

το αγορασα 130 ευρω...το πουλαω 100 γιατι μας φερανε δωρο καροτσι τριο που το χρειαζομουνα λογω του καθισματος αυτοκιντου!!

https://2img.net/r/ihimizer/img22/476/imagecyb.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img18/8388/ima6ge.jpg

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vgog65 έγραψε:Σοφάκο Αννούλι Φωτεινάκο Δεσποινάκο Τινάκο Καλημερούδια!!!!
Μπετάκο καλωσήρθες....είμαι η Βϊκυ γέννησα με καισαρική...3780 ο μπέμπης....!Πρέπει να έχουμε γνωριστεί στην ομάδα εγκυμοσύνης σου!!!Νάουσα λατρεύω...είναι ο γαμπρός μου απο εκεί και πάρα πολοί φίλοι μου ...σίγουρα αν ξεκινήσω να σου λέω ονόματα...θα τα ξέρεις...όλα τα καλοκαίρια μου και τα Χριστούγεννα...από 12 χρονών μέχρι 23 τα πέρναγα εκεί και έχω αμέτρητους φίλους...!!!Λυπάμαι για την κατάληξη...του γάμου σου...αλλά όταν υπάρχει αγάπη ...όλα φτιάχνουν...υπομονή...!!!!Όσο για τις μπουνίτσες στο στόμα το κάνει και μένα αλλά συνήθως όταν πεινάει...και ναι βγάζει και εμένα γουλιές αλλά ασχέτως από τα χέρια στο στόμα!!!Τινάκο επεράσατε τρελά....χαχαχαχαχ οι άλλες χαρακτήρα στο φαί και εσύ στα @@@@@@@ σου???χαχαχαχχα σωστή!!!!Αννούλι με γεια τα ψώνια!!!!


οταν ερθεις λοιπον θα χαρω να σε δω...δες και αυτο ...και για ολα τα κοριτσια απο βορεια ελλαδα..πιστευω θα ειναι καλο...πρωτη φορα γινεται
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151095869541356&set=a.441519971355.241667.314101316355&type=1&theater

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΟΜΠΕΜΠΑΚΙΑ,ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ;ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑΚΙΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ,ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ...ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΧΑΧΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ;
ΜΠΕΤΥΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕ Η ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ
ΤΙ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ..ΞΥΠΝΗΣΕ..ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ..
ΧΘΕΣ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ,ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ FRISOLAC COMFORT ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΡΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΙ ΕΓΩ
ΧΘΕΣ ΤΗ ΖΥΓΙΖΑ ΕΙΝΑΙ 4200 ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ;ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΠΙΟ ΟΡΕΞΑΤΗ ΤΑ 120 ΤΑ ΠΙΝΕΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ,
ΑΥΡΙΟ ΣΑΡΑΝΤΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΑ,ΕΛΠΙΖΩΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΞΩ ΤΙ ΚΟΥΒΑΛΑΤΕ ΜΑΖΙ;;;
ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΤΑ ΚΟΙΜΗΖΕΤΕ;ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΥΣΤΗΡΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΧΡΟΝΙΣΕΙ,ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Η ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΔΕΝ ΤΗ ΧΩΡΑΕΙ ΠΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΦΗΝΑΚΙ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΙΚΗ.ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ;
ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ Η ΑΓΧΩΤΙΚΗ ΜΑΝΑ Ε;;;;

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Axxxxxxxxxxxxxxxx Αγιος Νικόλας πεθαίνωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!¨Οταν έρχομαι Νάουσα μένω στο ρολοί δίπλα!!!!Εκεί είναι το πατρικό του γαμπρού μου!!!!Τώρα δεν είναι κανείς συγγενείς απάνω...αλλά θέλω να έρθω κάποια στιγμή...τώρα με το μπέμπη να δούμε πότε!!!!Λοιπόν ντύθηκα στολίστικα και κάθομαι στο σαλόνι με κοιτάει ο Μάκης....θα πάς κάπου???Όχι του λέω...αλλά ήθελα να τα βάλω...πέθανε στο γέλιο!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις