Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για 15 μέρες μετά τη σύλληψη οι χοριακές είναι από 100-200!!άντε εγώ θα στα λέω;;;

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ! ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!!! ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΤΥΧΙΟ!!! Wink Wink Wink Wink Wink

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 875502

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ...ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΕΤΕ?ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΟΥΛΗΔΕΣ ΣΑΣ...ΔΙΟΤΙ ΕΠΑΙΞΑΝ ΙΣΑΞΙΟ ΡΟΛΟ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΑΚΙ ΝΑ ΒΓΗΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xrysaki! έγραψε:ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΑΦΡΟΥΛΑΚΙ?ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Η ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΗΛ?
ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΑ ΟΛΕΣ ΠΡΙΝ Very Happy Very Happy Very Happy
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΌΛΕΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ.ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΉΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΉΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΈΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΆΝΕΤΕ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΊΟ ΜΉΝΑ ΔΙΑΒΆΖΟΝΤΑΣ ΣΑΣ.ΧΆΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΝΈΕΣ ΥΠΟΨΉΦΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΎΧΟΜΑΙ ΣΕ ΌΛΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΠΝΕΎΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΈΝΝΩΝ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΊΣΕΙ ΌΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΊΤΕ ΚΑΙ ΚΆΤΙ ΠΑΡΑΠΆΝΩ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΚΑΙ ΠΆΛΙ

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΛΙΝΑ ΑΜΑΝ ΜΑΣ ΕΣΚΑΣΕΣ!!! ΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΛΕΓΑΜΕ ΟΛΕΣ!!!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 50580 !!!! ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!! ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΡΑ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ!!!!

ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ???????????? ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΧΟΛΑΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙΣ!!! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!! ΜΙΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΡΑ!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΧΡΥΣΑ! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΟΥΡΓΕΛΑ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑΝΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ: ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΔΗΛ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ? Shocked Shocked Shocked


ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ..ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΧΑ ΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 150 ΑΡΑ???
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΗΡΘΕ Κ ΑΣΕ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΩ ΚΑΒΑΛΑ Κ ΦΑΣ ΞΥΛΟ...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
xrysaki! έγραψε:ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΑΦΡΟΥΛΑΚΙ?ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Η ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΗΛ?
ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΑ ΟΛΕΣ ΠΡΙΝ Very Happy Very Happy Very Happy
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΌΛΕΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ.ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΉΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΉΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΈΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΆΝΕΤΕ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΊΟ ΜΉΝΑ ΔΙΑΒΆΖΟΝΤΑΣ ΣΑΣ.ΧΆΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΝΈΕΣ ΥΠΟΨΉΦΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΎΧΟΜΑΙ ΣΕ ΌΛΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΠΝΕΎΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΈΝΝΩΝ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΊΣΕΙ ΌΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΊΤΕ ΚΑΙ ΚΆΤΙ ΠΑΡΑΠΆΝΩ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΚΑΙ ΠΆΛΙ
na eisai kala...smr eimaste oles kapws gt 2 agaphmena koritsia mas anakoinwsan eta efxarista ...soy efxomai kai sy na gineis syntoma manoyla ama den eisai hdh dld....SORY G TA GREEK LISH ALLA EXEI KOLLHSEI O YPOLOGISTHS M KAI DEN MOY TA GYRNAEI STA ELLHNIKA

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
DEN TON AFHNEIS???????????OTAN TON AFHSES NA SE AKOYMPHSEI OMWS TO EKANE TO 8AVMA TOY.....TWRA PERA APO THN PLAKA....EXEI EXISOY MERIDIO XARAS KARDOYLA MOY...KOITA NA THN MOIRASTEITE AFTH THN EFTYXIA....OTI MOIRAZOMASTE EXALLOY DEN EINAI PIO OMORFO??????????????

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΕΑΝ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΘΑ ΣΟΠΥ ΠΩ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΕΑΝ ΘΑ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΑΓΓΙΖΕΙ Η ΟΧΙ............ΧΑΧΑΧΑ

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρτεμουλα μου δε ξερω καθολου.....εγω σκεφτομαι οτι θελω να κοιμηθω με τη μαμα μου σημερα! Very Happy Very Happy Very Happy Embarassed Embarassed Embarassed ας γυρησει και ο καλος μου απο τη Θεσσαλονικη και βλεπουμε...μαλλον θα θελει να με δει...αλλα θα με αφησει να αποφασισω εγω τι θελω να κανω...ΣΙΓΟΥΡΑ! ΤΟ ξερω!

Χρυσουλα καλως ηρθες και σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια! Μεινε εδω και απολαυσε το! Να εχεις καλη τυχη κι εσυ σαν εμας και σουπερ αποτελεσματα!

Φωτεινουλα μουυυ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 417472 σας εσκασα αλλα σας αποζημιωσα και με το παραπανω!Χιχιχιχ!

Αφρουλα αν αγχωθεις λιγο ακομα απηλεισαι με κατασχεση πτυχιοοουυυ Σ αγαπαμε βρεεεεεεεεε ολα σουπερ θα ειναι!! Εγω ηρεμησαααααα! Ουυυυφφφφφφφφφ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 417472

http://www.sailormoon82@blogspot.com

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΕΊΣΤΕ ΣΟΥΡΓΕΛΑ ΈΧΕΤΕ ΨΥΧΉ. ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΚΛΑΨΑ ΣΉΜΕΡΑ ΣΤΟ ΆΚΟΥΣΜΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΚΛΑΊΕΙ ΣΠΆΝΙΑ.ΞΈΡΩ ΠΩΣ ΕΊΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙΣ.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΜΕΤΑ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΜΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΟ ΧΑΡΤΙ....ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ?! ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΞΕΚΑΘΑΡΟ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΔΕΝ ΕΊΣΤΕ ΣΟΥΡΓΕΛΑ ΈΧΕΤΕ ΨΥΧΉ. ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΚΛΑΨΑ ΣΉΜΕΡΑ ΣΤΟ ΆΚΟΥΣΜΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΚΛΑΊΕΙ ΣΠΆΝΙΑ.ΞΈΡΩ ΠΩΣ ΕΊΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙΣ.
XRYSA MOY PRPSPA8EITE KAIRO....?SE TI FASH TOY KYKLOY EISAI...EGW PROSPA8OYME SXEDON 29 MHNES ALLA APO AFTOYS 1,5 XRONO SYSTHMATIKA ....TON YPOLOIPO EIMASTANA RRAVWNIASMENOI KAI LEGAME AMA TYXEI ETYXE....EMEINA MIA FORA PERSY TA XRISTOYGENNA ALLA DYSTYXWS DEN HTAN TELEIOMHNH EGKYMOSHNH...ESY???

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΔΕΝ ΕΊΣΤΕ ΣΟΥΡΓΕΛΑ ΈΧΕΤΕ ΨΥΧΉ. ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΚΛΑΨΑ ΣΉΜΕΡΑ ΣΤΟ ΆΚΟΥΣΜΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΚΛΑΊΕΙ ΣΠΆΝΙΑ.ΞΈΡΩ ΠΩΣ ΕΊΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙΣ.


ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΟΙ ΣΚΟΡΠΙΝΕΣ ΔΕΝ ΚΛΑΙΝΕ, ΟΧΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟ ΗΜΙΣΗ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΟΛΥΥΥΥ...ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AFROYLA KAI OLINAKI DEN PISTEVW NA MAS FYGETE TWRA PIA POY DEN PROSPA8EITE KAI TA KATAFERATE E?????????????MHN MAS FYGETE ....PLEASE Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ.ΕΜΕΊΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΎΜΕ 3 ΜΉΝΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΝ ΚΡΊΝΩ ΑΠΟ ΣΑΣ ΘΑ ΈΡΘΕΙ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ.ΕΜΕΊΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΎΜΕ 3 ΜΉΝΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΝ ΚΡΊΝΩ ΑΠΟ ΣΑΣ ΘΑ ΈΡΘΕΙ.
3 MHNESSSSSSSSS?EINAI POLY LIGO KORITSAKI MOY POLY POLY LIGO..MHN AGXVNESAI ..TO AGXOS DEN KANEI KALO ......8A R8EI Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 215994 NA EISAI SIGOYRH GIA AFTO

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΥΝΑΩ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ TICKER ΜΟΥ? ΗΤΑΝ ΤΥΧΕΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 654316

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΡΤ86 ΠΟΥ ΝΟΜΊΖΩ ΌΤΙ ΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΌΠΟ ΚΑΤΑΓΩΓΉΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΊΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΉ ΚΑΙ ΘΑ ΈΡΘΕΙ ΣΎΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΏΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΊΑ ΣΑΣ .ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΟΝ ΑΎΓΟΥΣΤΟ ΑΠΛΆ ΕΓΏ ΈΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΠΈΜΒΑΣΗ ΤΟ ΜΆΙΟ ΌΧΙ ΚΆΤΙ ΣΟΒΑΡΌ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΊΖΕΙ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΌΣ ΛΈΕΙ ΌΤΙ ΌΛΑ ΕΊΝΑΙ ΚΑΛΑ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ ΑΥΤΗ Η ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 215994

ΣΟΥΠΕΡ ΟΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΟΛΙΝΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΤΕ ΜΑΖΙ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΥΝΑΩ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ TICKER ΜΟΥ? ΗΤΑΝ ΤΥΧΕΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 654316
AX MWRE AS TO KALO SOY....ANATRIXIASA......

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΑΡΤ86 ΠΟΥ ΝΟΜΊΖΩ ΌΤΙ ΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΌΠΟ ΚΑΤΑΓΩΓΉΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΊΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΉ ΚΑΙ ΘΑ ΈΡΘΕΙ ΣΎΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΏΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΊΑ ΣΑΣ .ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΟΝ ΑΎΓΟΥΣΤΟ ΑΠΛΆ ΕΓΏ ΈΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΠΈΜΒΑΣΗ ΤΟ ΜΆΙΟ ΌΧΙ ΚΆΤΙ ΣΟΒΑΡΌ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΊΖΕΙ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΌΣ ΛΈΕΙ ΌΤΙ ΌΛΑ ΕΊΝΑΙ ΚΑΛΑ
XRYSA AFOY DEN GRAFW POY MENW PWS TO XEREIS? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes XAXAXAXAXX ..APO POY EISAI....?AFOY DEN EINAI AKTI SOVARO N MHN SE PROVLHMATIZEI KAI SYNTOMA UA GINEIS MANOYLA KAI ESY...EFXARISTW G TIS EFXES S

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΑΡΤ86 ΠΟΥ ΝΟΜΊΖΩ ΌΤΙ ΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΌΠΟ ΚΑΤΑΓΩΓΉΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΊΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΉ ΚΑΙ ΘΑ ΈΡΘΕΙ ΣΎΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΏΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΊΑ ΣΑΣ .ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΟΝ ΑΎΓΟΥΣΤΟ ΑΠΛΆ ΕΓΏ ΈΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΠΈΜΒΑΣΗ ΤΟ ΜΆΙΟ ΌΧΙ ΚΆΤΙ ΣΟΒΑΡΌ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΊΖΕΙ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΌΣ ΛΈΕΙ ΌΤΙ ΌΛΑ ΕΊΝΑΙ ΚΑΛΑ


ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ! ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ! ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #78 - Σελίδα 7 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις