Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
123 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 123 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 12 ΩΡΕΣ ΝΗΣΤΙΚΗ... Η ΑΙΜΟΛΗΨΙΑ ΓΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΗΤΑΝ 07:30-09:30, 20:30 ΕΦΑΓΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΥΜΑ..
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΙ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ..
ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ..

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:κοριτσια πειραζει που θα φαω σημερα πατατες τηγανιτες κ ντοματα? εννοω αν θα εππηρεασει την καμπυλη αυρια

Βρε συ αφού θα πας να κατεβάσεις το ποτήρι με την γλυκόζη! οι πατατούλες θα πειράξουν;;! Smile
Και για αιματολογικές όταν πάμε, 12 ώρες πριν δεν είναι το αργότερο που μπορούμε να φάμε;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΕΣ???? QUEEN MARY, ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ, ΙΣΧΥΕΙ? Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΓΛΟΜΠΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ... affraid
ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙΑ, ΚΙ ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΜΟΥ!ΤΑ ΧΩ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ, ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥΣ...
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ, ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ!
ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Τ Ι Π Ο Τ Α ΑΚΟΜΑ..
ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ, ΠΛΥΝΩ, ΣΙΔΕΡΩΣΩ, ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΣΑΝΤΕΣ ΚΤΛ. ΕΧΩ ΕΝΑ 3ΜΗΝΑΚΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ-ΚΑΛΩΣ ΕΧΟΝΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ!!

στο γιο μου δεν ειχα καουρες κ βγηκε με μαλακια αλλα πολυ λιγα κ καταξανθος με μαυρα ματια.ουτε φριδια δν ειχε! Shocked

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
thequeen86 έγραψε:κοριτσια πειραζει που θα φαω σημερα πατατες τηγανιτες κ ντοματα? εννοω αν θα εππηρεασει την καμπυλη αυρια

Βρε συ αφού θα πας να κατεβάσεις το ποτήρι με την γλυκόζη! οι πατατούλες θα πειράξουν;;! Smile
Και για αιματολογικές όταν πάμε, 12 ώρες πριν δεν είναι το αργότερο που μπορούμε να φάμε;

απλα ρε παιδι μου ξερω οτι ορισμενες τροφες ανεβαζουν το ζαχαρο κ μεσα σε αυτες ειναι κ η πατατα.δν θελω να βγει τσιμπημενη κ να την ξανακανω η ακομα χειροτερα να εχω θεμα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΕΣ???? QUEEN MARY, ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ, ΙΣΧΥΕΙ? Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΓΛΟΜΠΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ... affraid
ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙΑ, ΚΙ ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΜΟΥ!ΤΑ ΧΩ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ, ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥΣ...
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ, ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ!
ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Τ Ι Π Ο Τ Α ΑΚΟΜΑ..
ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ, ΠΛΥΝΩ, ΣΙΔΕΡΩΣΩ, ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΣΑΝΤΕΣ ΚΤΛ. ΕΧΩ ΕΝΑ 3ΜΗΝΑΚΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ-ΚΑΛΩΣ ΕΧΟΝΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ!!

Νομιζω οτι σιγα σιγα θα πρεπει κ εσυ να ασχοληθεις με τα βρεφικα ρουχακια.Θα αλλαξει κ η διαθεση σου θα δεις.Ηταν τα μονα πλυντηρια που σιδερωσα ευχαριστα!Βεβαια απο την αλλη εγω που τα εχω ολα ετοιμα ανυπομονω να ερθει η μπεμπα!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑΑ κοριτσια νιωθω οτι θα σκασω αλλα ταυτοχρονα πειναωωωω. θελω να φαω τα παντα και τα κοαλα αλλα και νιωθω οτι δεν κατεβαινει μπουκια....ειμαι σοβαρα??? θα ζησω???

Εμεις αυριο εχουμε μερα αγαπημενου φαγητου του παλικαριου μου.... ομελετα με τηγανιτες πατατες!!!!

Λουκια κι εγω πολυ αργα αγορασα κατι ή εκανα κατι ουσιαστικο. Εγραψα λιστες για ολα αλλα δεν επαιρνα κατι...μετα κατι που εβλεπα εδω τα αλλα κοριτσακια να ετοιμαζονται, κατι η μαμα μου που με κυνηγουσε αρχισα και εχω παρει φορα τωρα....
49 και σημερα κοριτσια.... εχω τοσο μα τοσο αγωνια!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρια καλυτερα να μην τις φας τις πατατες γιατι ειναι και σκετος υδατανθρακας....αν εχεις κανενα γιαουρτι ή ντοματα σκετη σαλατουλα......Εμενα ο μικροβιολογος μου ειπε το μεσημερι της προηγουμενης να φαω μακαρονια ή ρυζι που ειναι πλουσια σε υδατανθρακες,το απογευμα να φαω ενα μικρο κομματι σοκολατα ή ενα σοκολατακι (οχι παραπανω) και τελευταιο γευμα κατα τις 8 το πολυ και να ειναι κνενα γιαουρτι ή κατι τετοιο...Καλυτερα να πεινασεις παρα να αναγκαστεις να την ξανακανεις αν βγει τσιμπημενη Twisted Evil Twisted Evil

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω θα ελεγα Μαρια να φας καμια σαλατα ή κανενα γιαουρτι.Εξαρταται κ τι ωρα θα πας για αιμοληψια.Το θεμα ειναι τι θα βγει κ στο νηστειας Ζωη κ οχι μονο αφου πιει τη γλυκοζη.Εστω κ αυτο να ειναι ανεβασμενο κ τα υπολοιπα οκ θεωρειται διαβητης μου ειπε εμενα ο γιατρος μου.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Μαρια καλυτερα να μην τις φας τις πατατες γιατι ειναι και σκετος υδατανθρακας....αν εχεις κανενα γιαουρτι ή ντοματα σκετη σαλατουλα......Εμενα ο μικροβιολογος μου ειπε το μεσημερι της προηγουμενης να φαω μακαρονια ή ρυζι που ειναι πλουσια σε υδατανθρακες,το απογευμα να φαω ενα μικρο κομματι σοκολατα ή ενα σοκολατακι (οχι παραπανω) και τελευταιο γευμα κατα τις 8 το πολυ και να ειναι κνενα γιαουρτι ή κατι τετοιο...Καλυτερα να πεινασεις παρα να αναγκαστεις να την ξανακανεις αν βγει τσιμπημενη Twisted Evil Twisted Evil

καλα ετσι κ αλλιως δν με εβλεπα να τρωω κ πολυ πατατα.γενικα τωρα δν τις θελω ενω στην αρχη ετρωγα σχεδον καθε μερα πατατες τηγανιτες Shocked Embarassed

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:ΑΑΑΑ κοριτσια νιωθω οτι θα σκασω αλλα ταυτοχρονα πειναωωωω. θελω να φαω τα παντα και τα κοαλα αλλα και νιωθω οτι δεν κατεβαινει μπουκια....ειμαι σοβαρα??? θα ζησω???

Εμεις αυριο εχουμε μερα αγαπημενου φαγητου του παλικαριου μου.... ομελετα με τηγανιτες πατατες!!!!

Λουκια κι εγω πολυ αργα αγορασα κατι ή εκανα κατι ουσιαστικο. Εγραψα λιστες για ολα αλλα δεν επαιρνα κατι...μετα κατι που εβλεπα εδω τα αλλα κοριτσακια να ετοιμαζονται, κατι η μαμα μου που με κυνηγουσε αρχισα και εχω παρει φορα τωρα....
49 και σημερα κοριτσια.... εχω τοσο μα τοσο αγωνια!!!!

Μην τολμησεις να πειραξεις τα κοαλα θα εχεις να κανεις μαζι μου.Ααααααααααααααααααα ολα και ολα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με τα παντα δεν εχεις ομως προβλημα Σοφακι ε? Laughing Γιατι κ εγω εχω την ιδια ορεξη να τα φαω!Εφαγα φαγητο κ σαλατα που περισσεψε απο το μεσημερι κ το μυαλο μου ειναι παλι στο φαι.Κυριως στο γλυκο θα ελεγα...

Εγω Μαρακι δεν τηγανιζω ποτε πατατες αν κ μου αρεσουν πολυ.Γενικα αποφευγω τα τηγανιτα.Πατατουλες τηγανιτες μονο οταν φαμε εξω!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Εγω θα ελεγα Μαρια να φας καμια σαλατα ή κανενα γιαουρτι.Εξαρταται κ τι ωρα θα πας για αιμοληψια.Το θεμα ειναι τι θα βγει κ στο νηστειας Ζωη κ οχι μονο αφου πιει τη γλυκοζη.Εστω κ αυτο να ειναι ανεβασμενο κ τα υπολοιπα οκ θεωρειται διαβητης μου ειπε εμενα ο γιατρος μου.

κανε καμια προσευχη μην βγει πανω απο 92 τοτε Shocked Shocked Shocked Shocked

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
QUEEN, ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΩ, ΓΛΟΜΠΑΚΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΜΟΥ, ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ, Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣΕ ΠΕΡΟΥΚΑ!!!! afro
ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΝΗΣΤΙΚΗ...ΑΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ.ΠΗΓΕ 21:30 Η ΩΡΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΝΑΙ, ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ, ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ..(ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΜΠΟΣΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ)

doritaki, ΑΛΗΘΕΙΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ.. ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΣ????ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΑΡΩ 2 ΚΟΡΜΑΚΙΑ, ΜΙΑ ΣΑΛΙΑΡΑ,ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΧΑΖΗ!ΑΝ ΠΑΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟ ΤΗΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΧΑΣΩ ΤΕΛΕΙΩΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΛΙΓΟ ΠΙΣΩ...ΘΑ ΕΝΙΩΘΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΓΕΜΑΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ..ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΝΑ ΑΡΓΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΣΟ...

discordia, ΕΣΥ ΙΙΙΙΣΩΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΣΑΙ?

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΚΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΕΙ ΦΥΛΑΓΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΑ, ΙΣΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ, ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ Δ Ε Ν ΕΧΩ..

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ κορες μονο ντοματουλα θα φαω εγω θεεενκς Very Happy

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΓΑΝΗΤΑ ΣΠΑΝΙΑ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΖΗΤΑΕΙ Κ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ..ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΓΜΤ...ΦΑΚΕΣ ΝΩΡΙΣ?ΜΠΟΡΕΙ..ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ 79, 84 ΚΑΙ 81(ΣΑΚΧΑΡΟ 0',60' Κ 120' ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ)

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα παντως τα τηγανιτα δεν μου πολυαρεσουν...Δυσκολα....
Παιζει και η μανα μου με τον πονο μου,γυριζει και μου λεει τελικα καθολου δεν εχει φουσκωσει....Αμα αρχισω να φωναζω εγω θα φταιω.....??????????????????????? *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 6 654655 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 6 654655

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουκια μου δεν εχεις προβλημα φυσικα.Κ αν περιμενεις να σου δωσουν κιολας πραγματα εννοειται πως δε χρειαζεται να ψωνισεις.Πρωτα θα δεις τι εχεις κ μετα θα παρεις οτι σου λειπει.Εγω βιαστηκα να παρω μερικα φανελακια κ τελικα μου εδωσαν τοσα πολλα που δυσκολευτικα να τα βολεψω στη συταριερα.Δε το συζηταμε οτι δε θα προλαβει να τα βαλει ολα η μπουμπου.Κ μολις τωρα συνειδητοποιησα οτι εσυ εχεις σχεδον 2 μηνες περισσοτερους απο μενα!Εγω ειμαι κ λιγο ανυπομονη κ οτι ερχοταν σπιτι το επλενα αμεσως!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΜΑΙ, ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ... ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΑΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ. ΑΝ ΤΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑ, ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ????ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ, ΘΑ ΒΑΡΕΘΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ Η ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΦΡΕΣΚΑΡΩ ΠΑΛΙ..

ΒΡΕ ΣΟΦΑΚΙ, ΑΝ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΙ ΤΗΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ????ΕΞΑΛΛΟΥ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ, ΘΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙΣ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ... ΚΙ ΕΓΩ ΟΣΟ ΗΜΟΥΝ 45 ΚΙΛΑ ΟΛΟ ΑΠΟΡΙΑ ΗΜΟΥΝ..ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ..ΔΕΝ ΠΑΧΑΙΝΩ, ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΑ.ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ?, ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑΝ.Ο ΔΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΤΟ ΝΙΝΙ..2 ΚΙΛΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΓΩ, ΜΙΣΟ ΗΤΑΝ Η ΜΠΕΜΠΑ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ...



Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω πηρα 3,5 και λογικα ωρα ειναι κοντα στο ενα κιλο η μικρη....Συν πλακουντα,αμνιακο,στηθος,και την αυξηση της ποσοτητας του αιματος...εγω δεν εχω βαλει τιποτα απολυτως!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εγω πηρα 3,5 και λογικα ωρα ειναι κοντα στο ενα κιλο η μικρη....Συν πλακουντα,αμνιακο,στηθος,και την αυξηση της ποσοτητας του αιματος...εγω δεν εχω βαλει τιποτα απολυτως!!!

Αμνιακο κ πλακουντας περιπου 1,5 κιλο.Το αιμα δεν εχω ιδεα...Οσο για το στηθος δεν το εχω δει... Razz

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το αιμα εχω διαβασει οτι αυξανεται κατα 1 λιτρο....επομενως 1 +1+1,5=3,5..ακριβως δηλαδη...Το στηθος μεγαλωσε κατα 4 γραμμαρια..Το πολυ Razz Razz
Και μου ειπε σημερα ο καλος μου οτι ειναι μικρουλη......Να τα ακουσει θελει μου φενεται.... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 6 654655 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 6 654655

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ετσι Μαρακι, φαε ντοματουλα και αυριο πανε να τους σκισεις!!!! Ευχομαι να ειναι ολα στα φυσιολογικα και να μην σε ταλαιπωρουν με δευτερη καμπυλη!!!

Καααααααααλααααααααα Σοφια, εφαγα μια μπανανα και 4 μανταρινια και τα αφησα ησυχα τα κοαλα!!!! Μου φαινεται ομως πως θα φαω και μια μαρουλοσαλατα!!!!

Λουκια πηρα 2 φορμακια μετα που εκανα την β επιπεδου στην 23η εβδομαδα και ενα φανελακι που εγραψα επανω "γυναικα της ζωης του μπαμπα μου" και το δωρισα στον καλο μου που με ειχε πρηξει να λεει την κορη του γυναικα της ζωης του κι εγω να ζηλευω... μετα δεν πηρα τιποτα. Μια φιλη μου μου εστειλε μια σακουλαρα ρουχα της μικρης της και μεσα οκτωβρη περιπου μου πξραν οι γονεις μου σεντονια, πανες, μπουρνουζοπετσετες, παμπερς και μερικα φορμακια που αρεσαν στην μαμα μου. Εχω και μερικα δωρακια που μας εφεραν, αν και νωρις κατα την γνωμη μου. Αυτα, εσυ ειπες 28 φεβρουαριου γεννας ε? Σιγα σιγα μπορεις να ετοιμαζεσαι...αργα και με απολαυση!!!
Σοφακι θα μεγαλωσει κι εσενα κοιλιτσα κι αλλο και δε θα το πιστευεις!!!!
Κιλα εγω 8 τελικα.... ειμαι οριακα...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάω έρχομαι εγώ! Smile
αν και είναι λογικό, δεν είχα σκεφτεί οτι σας κάνουν και νηστείας!!! Ντόιιινγκ! Που να μην ήμουν και διαβητική!
Α! Ανεβάσαν και το βίντεο στο σάιτ
http://www.cybc-media.com/video/index.php/video-on-demand?task=play&id=1985&sl=cats

Λουκία σε καταλαβαίνω απόλυτα! κι εγώ πριν ένα μήνα δεν μπορούσα να σκεφτώ ότι θα αγοράσω πράγματα!!
Ακριβώς με το ίδιο σκεπτικό!
Τώρα θέλωωωωω!!! Smile
την άλλη βδομάδα θα χω αυτά που πήρα από Αμαζον και μάλλον κι αυτά που πήρα από το ελληνικό σάιτ, το Babynatural..
θέλω να φτιάξω σιγά σιγά τη βαλιτσούλα γιατί έχω -15 μέρες απ' αυτό που λέει το τικεράκι! Αρα εκεί γύρω στις 60 κι εγώ!

Τώρα άμα σας πω ότι πείνασα πάλι...;;;;
Θα πιω κανενα τσάι ακόμα να μου περάσει!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Τι γλυκια κοιλιτσα και τι γλυκια φατσουλα!! Δωρα νομιζω οτι οι κοιλιες μας μοιαζουν αρκετα! Νομιζω καπως ετσι ειμαι κι εγω... μια απο τις επομενες μερες (που θα μοιαζω με ανθρωπο κι οχι ξεμαλλιασμενη πυτζαμοερωμενη του καναπε) θα πω τον καλο μου να με βγαλει φωτο να σας ανεβασω κι εγω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις