Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
195 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 195 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Δώρα η κοιλίτσα σου είναι τέλεια!!!! Πολύ συμμαζεμένη και δεν το λέω για να το πω!!!!
Άντε στείλτε τις κοιλίτσες όλες να ξέρουμε με ποιές μιλάμε!! Smile Smile Αν δε θέλετε να στείλετε φατσούλα, ζωγραφίστε μία πάνω στην κοιλίτσα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε, ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ Β' ΤΑ ΠΗΡΑ!ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΩΡΑ, ΗΜΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ. ΔΙΑΛΕΞΑ ΕΝΑ ΚΟΡΜΑΚΙ ΕΓΩ Κ ΕΝΑ ΑΥΤΟΣ!ΚΑΙ Ω!, ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ.. TO ΕΝΑ ΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΓΡΑΦΕΙ DADDY'S SWEETHEART ΕΝΩ ΜΙΑ ΣΑΛΙΑΡΙΤΣΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΓΡΑΦΕΙ MY HEART BELONGS TO PAPA.. ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΗΘΕΛΕ ΓΙΟ-ΚΛΑΣΙΚΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΙΩΝΙΣΟΥΝ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥΣ...!-ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΙΡΑ Κ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΝΝΟΕΙ ΕΜΕΝΑ ... Sad
ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΗΜΗ ΛΙΣΤΑ..ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΛΕΙΠΕΙ Κ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ..ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ..ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΦΑΝΕΙ...ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ..Κ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΛΑΓΩΝΩ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΝΑ ΑΠΕΧΕΙ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΚΙΟΛΑΣ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ...ΕΙΠΑΜΕ, ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ ευχαριστω πολυ κοριτσακια!Εγω παλι νιωθω σαν μπαλιτσα!Τα μαγουλα εχουν γινει διπλασια για να μην πω απο τη μεση κ κατω...Παντωςμου λενε ολοι οτι εχω γλυκανει πολυ στο προσωπο!Ενεκα κορης βλεπετε!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια αυτό το σάιτ το έχετε υπόψιν; Είναι για υπνόσακους.. έχω παρει κανά 2 φορές δωράκια σε φίλες και σκέφτομαι να πάρω και τον δικό μας.. αν και βρήκα στο Μοthercare με όχι μεγάλη διαφορά στην τιμή..
http://www.thedreambag.gr/index.php?cPath=0_1_10

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:Κορίτσια αυτό το σάιτ το έχετε υπόψιν; Είναι για υπνόσακους.. έχω παρει κανά 2 φορές δωράκια σε φίλες και σκέφτομαι να πάρω και τον δικό μας.. αν και βρήκα στο Μοthercare με όχι μεγάλη διαφορά στην τιμή..
http://www.thedreambag.gr/index.php?cPath=0_1_10

Ειναι πολυ ομορφα ολα!Μηπως ομως θα επρεπε να εχει κ μανικακια?Εγω φοβαμαι οτι θα κρυωνει ετσι το μωρο.Στην αρχη βεβαια λεω να χρησιμοποιησω σεντονι κ κουβερτα κ οταν μεγαλωσει κ γυριζει να βαλω υπνοσακο για να μην ξεσκεπαζεται.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ... ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΑΝΤΩΣ Ε.. ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΟΛΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΣΣΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!!!ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΤΟ ΑΠΟΓ ΠΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ..

ΖΩΑΚΙ, ΑΥΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΕΓΩ...ΟΤΙ ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ..ΣΑΝ ΠΡΕΖΑΚΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ, ΘΑ ΕΘΙΣΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΤΑ ΒΑΡΙΑ...ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΟΤΑΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ... ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΕΤΟΣ, ΘΑ ΦΥΓΕΙ Κ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ..-ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ..!ΘΑ ΟΡΓΑΝΩΘΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΙ ΕΓΩ, ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ .. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 7 536304

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΥΛΙΚΑ...ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΤΗΣ...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
Ειναι πολυ ομορφα ολα!Μηπως ομως θα επρεπε να εχει κ μανικακια?Εγω φοβαμαι οτι θα κρυωνει ετσι το μωρο.Στην αρχη βεβαια λεω να χρησιμοποιησω σεντονι κ κουβερτα κ οταν μεγαλωσει κ γυριζει να βαλω υπνοσακο για να μην ξεσκεπαζεται.

Φοράς πυτζαμάκι με μανίκι απο μέσα! Το συζητάμε τώρα με μία φίλη που μένουν Γερμανία! Smile
Στο δωμάτιο όχι πάνω από 19 βαθμούς, πυτζαμάκι από μέσα με μανίκι και δεν έχει θέμα!
Προσωπικά νιώθω μεγαλύτερα ασφάλεια να το χω από την αρχή στον υπνόσακο.. θα δούμε όμως! δεν παίρνω κι όρκο!
ίσως θα πρέπει να μεγαλώσει λίγο να τον γεμίζει! Smile Smile
Αχ μια σταλίτσα θα ναι όταν γεννηθούν!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρωτον Δωρα η κοιλια σου ειναι τεεεεεεεεεεεεεεεεελεια και εγω θα αρχισω να κλαιω στο τελος....Εγω πιο πολυ με πλεδαρη χοντρη φαινομαι (οχι οτι δεν ειμαι/ημουν αλλα ειπα οτι τωρα θα τσιτωνε η κοιλια οποτε χαιρομουν *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 7 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 7 534787 )
Δευτερον το μιξερ σου ειναι τεεεελειο!!!και τριτον εχουμε ιδιο θερμος για τον καφε...Το εχει καταχαρει ο αντρουλης μου Razz Razz

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΥΛΙΚΑ...ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΤΗΣ...

Νομίζω μόνο για θέμα πρακτικότητας βολεύουν!
Σκέψου ότι δεν έχει να γυρίσει (πιο μετά βέβαια που θα μπορούν) να ξεσκεπαστεί, στρώσε σεντόνι και παπλωματάκι ή κουβέρτα κλπ..
Ασε που αν βρεις κανένα οικολογικό δεν εκθέτεις και σε συνθετικά το μωρό όσο κοιμάται..
Βρήκα έναν οικολογικό στο άμαζον της γερμανίας αλλά είναι λίγο τσιμπημένος..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουκια μου απροσωπο ηταν για μας στην αρχη.Τωρα επαψε να ειναι.Πιο πολλες ωρες μιλαω μαζι σας παρα με τον αντρα μου!Εχουμε μαθει τοσα πολλα η μια για την αλλη που η φατσα μας ειναι το τελευταιο που εμεινε να εκθεσουμε.Τωρα αν τα βλεπουν κ αλλοι ε ας τα δουνε...

Δεν ξερω βρε Ζωη μου.Αλλες τις βολευει ο υπνοσακκος κ αλλες οχι.Εχω διαβασει κ εγω οτι με πυζαμακι απο μεσα ειναι μια χαρα αλλα σκεφτομαι οτι τα δικα μου χερια παγωνουν οταν βγαινουν απο την κουβερτα το μικρουλακι μου δε θα κρυωνει?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πείτε μου ότι δε θέλετε να τα φάτε.....

https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=0DSi8JHkh7o&feature=endscreen

Ο σκύλος όλα τα λεφτά!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Λουκια μου απροσωπο ηταν για μας στην αρχη.Τωρα επαψε να ειναι.Πιο πολλες ωρες μιλαω μαζι σας παρα με τον αντρα μου!Εχουμε μαθει τοσα πολλα η μια για την αλλη που η φατσα μας ειναι το τελευταιο που εμεινε να εκθεσουμε.Τωρα αν τα βλεπουν κ αλλοι ε ας τα δουνε...

Δεν ξερω βρε Ζωη μου.Αλλες τις βολευει ο υπνοσακκος κ αλλες οχι.Εχω διαβασει κ εγω οτι με πυζαμακι απο μεσα ειναι μια χαρα αλλα σκεφτομαι οτι τα δικα μου χερια παγωνουν οταν βγαινουν απο την κουβερτα το μικρουλακι μου δε θα κρυωνει?

Γαντάκια!! Smile Πάντως αυτό με το ότι δεν πρέπει να τους φοράς πολλά ισχύει για τον ύπνο.
Μου έλεγε η φίλη μου ότι στη Γερμανία οι γιατροί είναι πολύ αυστηροί με το θέμα λόγω του συνδρόμου αιφνίδιου θανάτου.
Όπως και να χει, στην πράξη θα το δούμε!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχα τεεεεελεια που ειναι...Ωχ γελασα να σαι καλα!!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντε τελευταίο.. μη σας πρήξω!

https://www.youtube.com/watch?v=IjYQnxtQ750&feature=related

Πόση ευλυγισία έχουν τα άτιμα;;;!!!
Γλύκας είναι ο Leo!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΛΥ ΜΗ ΜΟΥ ΚΡΥΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ...ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΚΑΠΩΣ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΑ...ΕΓΩ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΟΥΚΟΥΛΩΝΟΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ ΛΙΠΟΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΕΙ...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας τι κανετε?Ζωη αν και δεν το ειδα ολο ωραια τα ειπες!!!!!!!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Πρωτον Δωρα η κοιλια σου ειναι τεεεεεεεεεεεεεεεεελεια και εγω θα αρχισω να κλαιω στο τελος....Εγω πιο πολυ με πλεδαρη χοντρη φαινομαι (οχι οτι δεν ειμαι/ημουν αλλα ειπα οτι τωρα θα τσιτωνε η κοιλια οποτε χαιρομουν *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 7 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 7 534787 )
Δευτερον το μιξερ σου ειναι τεεεελειο!!!και τριτον εχουμε ιδιο θερμος για τον καφε...Το εχει καταχαρει ο αντρουλης μου Razz Razz

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Το μιξερ ειναι καταπληκτικο!Αν σας πεσουν ποτε μαζεμενα λεφτα (επειδη ειναι πανακριβο!) το συνιστω ανεπιφυλακτα!Εμας μας εδωσε δωρο για τον πολιτικο μια αδερφη του μπαμπα μου κ μετα μας εδωσαν κ χρηματα αντι για δωρο περυσι τα Χριστουγεννα οι γονεις μου (κ καλα για τα καλαντα-καθε χρονο ετσι κανουμε) κ ετσι το πηραμε.Ο καλος μου κ ο μπαμπας μου επαθαν σοκ με την τιμη αλλα αφου το ηθελα τι να εκαναν...Θα βολεψει κ τωρα με τη μπεμπα γιατι εχει κ πολυκοφτη κ γυαλινο μπλεντερ!

Μην κλαις θα φουσκωσει κ η δικη σου κοιλιτσα εκει που δεν το περιμενεις κ θα δεις που θα προτιμας να μην ειχε φουσκωσει γιατι θα σε ζοριζει.Ξερεις ποση ωρα κανω να γυρισω πλευρο?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχουν πολυ πλακα.Ειδικα τα διδυμα ειναι τρελα!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:γεια σας τι κανετε?Ζωη αν και δεν το ειδα ολο ωραια τα ειπες!!!!!!!!!!!

Wink
που είσαι εσύ βρε σήμερα;

Κορίτσια ρωτήστε τους παιδιάτρους και ψάξτε το γενικά γιατί είναι πολύ επικίνδυνο να τα ντύνεις κρεμμυδάκια!
Για να το λένε, σημαίνει πώς δεν πρέπει να ξεπερνάει κάποια θερμοκρασία! Δε θα χει και πολικό ψύχος στο δωμάτιο, οπότε μη σας ανησυχεί!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΝ...ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΑ ΔΟΥΝ!!!! flower

ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΑΙΦΝΙΔΙΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ... Crying or Very sad
ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΕ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ...ΣΤΕΚΕΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ-ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΣΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ-ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΣ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΕΙ, ΝΑ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΤΕΡΝΟ ΤΟΥ...
ΑΠΛΑ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΘΗΜΕΝΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ.. ΤΗΝ ΜΑΜΑ.. ΦΑΣΚΙΩΜΑ ΣΤΟ ΦΟΥΛ!

ΕΝΑ ΑΚΡΙΒΟ ΜΙΞΕΡ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ..ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑ-ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ, ΤΟ ΗΘΕΛΑ, ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΣΕΙ!-ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΞΕΡ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΧΥΜΩΤΗΣ, ΜΠΛΕΝΤΕΡ, ΣΠΑΕΙ ΠΑΓΟ, ΚΟΒΕΙ ΤΥΡΙ ΣΕ ΝΙΦΑΔΕΣ Κ ΟΜΟΙΩΣ ΠΑΤΑΤΕΣ, ΚΑΡΟΤΑ ΚΛΠ ΣΕ ΦΛΟΥΔΕΣ, ΣΕ ΣΤΙΚΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ...ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΟΤΕΡ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ!ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΓΛΙΤΩΣΑ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΧΩΡΟ...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:γεια σας τι κανετε?Ζωη αν και δεν το ειδα ολο ωραια τα ειπες!!!!!!!!!!!

Wink
που είσαι εσύ βρε σήμερα;

Κορίτσια ρωτήστε τους παιδιάτρους και ψάξτε το γενικά γιατί είναι πολύ επικίνδυνο να τα ντύνεις κρεμμυδάκια!
Για να το λένε, σημαίνει πώς δεν πρέπει να ξεπερνάει κάποια θερμοκρασία! Δε θα χει και πολικό ψύχος στο δωμάτιο, οπότε μη σας ανησυχεί!

Εχεις δικιο.Εμενα κρυωνουν τα χερακια μου γιατι το βραδυ κλεινουμε το καλοριφερ κ πολλες φορες κοιμαμαι με κοντομανικο.Αν βγαζω τα χερια εξω λογικο ειναι να παγωνω.Το μωρο ομως θα φοραει μακριμανικο φανελακι κ πυζαμακι νομιζω.Κ δε θα κλεινει κ το καλοριφερ οποτε φανταζομαι δε θα κρυωνει ε?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποιο εχεις Λουκια?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:γεια σας τι κανετε?Ζωη αν και δεν το ειδα ολο ωραια τα ειπες!!!!!!!!!!!

Wink
που είσαι εσύ βρε σήμερα;

Κορίτσια ρωτήστε τους παιδιάτρους και ψάξτε το γενικά γιατί είναι πολύ επικίνδυνο να τα ντύνεις κρεμμυδάκια!
Για να το λένε, σημαίνει πώς δεν πρέπει να ξεπερνάει κάποια θερμοκρασία! Δε θα χει και πολικό ψύχος στο δωμάτιο, οπότε μη σας ανησυχεί!

Εχεις δικιο.Εμενα κρυωνουν τα χερακια μου γιατι το βραδυ κλεινουμε το καλοριφερ κ πολλες φορες κοιμαμαι με κοντομανικο.Αν βγαζω τα χερια εξω λογικο ειναι να παγωνω.Το μωρο ομως θα φοραει μακριμανικο φανελακι κ πυζαμακι νομιζω.Κ δε θα κλεινει κ το καλοριφερ οποτε φανταζομαι δε θα κρυωνει ε?
Βρε ναι! δε θα κρυώνει! Smile Όπου και να ψάξεις θα δεις ότι συστήνουν πολύ χαμηλές θερμοκρασίες!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την εφαγα την μαρουλοσαλατα, πηγε και το παλικαρι μου για υπνο και εγω εδω αλλη μια νυχτα ξαγρυπνη κουκουβαγια...

Ο προβληματισμος μου για τον υπνοσακο ειναι ακριβως αυτος κοριτσια. Για τα χερια που ειναι εξω, αλλα εφοσον δε θα κλεινουμε θερμανση την νυχτα στο δωματιο, νομιζω θα ειναι καλα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις