Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ αυτά τα πολυμηχανήματα μ'αρέσουν κι εμένα!!
Στο σπίτι μας ίσως.. με το καλό!! Προς το παρόν μας βολεύει απίστευτα ένα της μπράουν χειρός πουέχει 3 εξαρτήματα.. κάνουμε τα πάντα!

Κορίτσια μου σας φιλώ γιατί έχω και αύριο μία δυσκολούτσικη μέρα..
Πρέπει να πάω σε 2 νοσοκομεία!
Στο ένα για αναλώσιμα αντλίας και στο άλλο για υπέρηχο!! Smile Θα δω την μικρούλα και θα ζητήσω και φώτο! Smile

Καλή συνέχεια όσες μείνετε και τα λέμε αύριο!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουκια μου ευχαριστω!και εσυ με το καλο!αχ κοριτσια την κανω!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα στα κοριτσακια που πανε για υπνο!
εγω βλεπω τον Μποτρινι τωρα.Πολυ γελαω παντα με αυτα που γινονται.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο τις 4μιση ξυπνια...υπνος γιοκ.... Sad Sad
Θα παω εφορια για ενα χαρτι,στην γιατρο να γραψω φαρμακα για παππου/μπαμπα και εξετασεις για τον παυλο και μετα λαικη...εβαλα πλυντηριο 7 το πρωι και ηδη βαριεμαι αααααπειρα

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερες πρωινες ετοιμαζομαι σιγα σιγα να παω για την καμπυλη.ουτε εγω εχω κοιμηθει καλα.με ποναγε η λεκανη μου κ ειχα τον αβολευτο γενικα!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:καλημερες πρωινες ετοιμαζομαι σιγα σιγα να παω για την καμπυλη.ουτε εγω εχω κοιμηθει καλα.με ποναγε η λεκανη μου κ ειχα τον αβολευτο γενικα!
καλημερα σας!!!!!!!!!!!!!!1
Μαρακι μοθ σου ευχομαι πολυ και καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε κοριτσια?εγω παω στη μαμα μου για το συνηθισμενο μου καφεδακι!!!!θα τα πουμε μετα!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κορίτσια ...

Μαράκι καλά αποτελέσματα με την καμπύλη ...και εγώ θα την κανω πάλι , για 3η φορά, την επόμενη εβδομάδα.. είναι βέβαια αηδία όταν την πίνεις τη γλυκόζη αλλά δεν μου έρχεται τόσο χάλια όσο σε σας, την υποφέρω .. και μετά δεν νιώθω αναγούλες και τέτοια ... απλά βαριέμαι να περιμένω , και παντα εχω βιβλίο μαζί μου ...

Φιλίτσα καλό καφέ ....

Σοφάκι από το πρωί άρχισες τις δουλίτσες εεε??? προκομένη κορίτσι ..SmileSmileSmile... μην αγχώνεσαι βρε συ για την κοιλιά σου, καλά σου λένε τα κορίτσια, ίσα ίσα που δε θα χρειαστεί να παιδευτείς για να την χάσεις μετά ....

Αυτά για τις πρωινές , όσο για αυτα που διαβασα μαζεμενα απο χθες , οτι θυμαμαι ...

Ζωίτσα σε είδα και εγώ στο ΡΙΚ, πολύ μου άρεσες ... cheers cheers cheers cheers cheers ..τωρα για τον υπνόσακι, και οι δύο αδερφές μου χρησιμοποίησαν και στα 2 τους παιδιά, αλλά αυτούς με τα μανίκια ..μου έδωσαν και μενα και δε χρειαζεται να παρω ....αλλα και εμενα με κανει να νιωθω πιο ασφαλης στην ιδεα οτι δε θα ξεσκεπαζεται ... θα δουμε και στην πραξη ομως κατα ποσο ειναι χρησιμος ..

Δώρα είσαι πολύ κουκλα και η κοιλίτσα σου είναι όλα τα λεφτά ...παντως απο το σχημα της θα ελεγα οτι περιμενεις αγορι, ειναι μυτερη μπροστα και οχι στρογγυλη ...το ιδιο και της Μαριας , ή εστω ετσι μου φανηκε απο τις φωτο ...SmileSmileSmileSmile
εμένα δεν κάνει τοσο μπαμ η κοιλια μου , απλα φαινεται οτι ειμαι εγκυος...

Μιραντζελάκι μου το ότι σου ήρθε και πάλι η όρεξη είναι καλό ... και το οτι η κοιλια σου φαινεται μικροτερη μη σε ανησυχει ...και εγώ την ίδια αίσθηση έχω κάποιες φορές ...και μάλιστα σήμερα το πρωι που την κοιτούσα αυτό σκεφτόμουν, πως είναι δυνατόν να μίκρυνε αφού ο μπόμπιρας παίρνει καθε βδομάδα 200 γρ. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Σμαρώ μου νομίζω και εγώ ότι τα μανταρίνια σου αυξάνουν τις καούρες δεν τις μειώνουν.. εγώ και πριν με το στομάχι απέφευγα φυσικό χυμό πορτοκάλι λόγω καούρας ...πόσο μάλλον τώρα που με εχουν ταραξει τις τελευταιες ημερες ... ααα, και με το καλο να παρετε το κρεβατακι σας ... εσυ εξαλλου εισαι η πρωτη, λογω ΠΗΤ, η μπροσταρισσα που λενε, κανεις εσυ και ακολουθουμε και οι υπολοιπες ...SmileSmileSmileSmile
Βικτώρια Χρόνια Πολλά και σε σένα ...χάθηκες βρε ψυχη..

πωπω, παλι σεντονι εγραψα ..

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα στη σεντονάρισσα, στην κυρία γλυκόζη, στην κυρία "δεν μπορώ να κάτσω δευτερόλεπτο" και στην κυρία "πίνω καφέ με τη μάμα κάθε πρωί"!
Very Happy Very Happy
Δε μας πήγαινε ο ύπνος φαίνεται ομαδικώς..
Εγώ δε φτάνει που νύσταζα και σχετικά άργησα να κοιμηθώ, βάζω και την ειδοποίηση στις 5 να ξυπνήσω να μετρήσω ζάχαρο, πάω και μία τουαλέτα και μετά μένω μία ώρα ξύπνια...
το καλό είναι ότι με ξαναπαίρνει και κοιμάμαι αρκετά!
Ε σήμερα από τις 6 και κάτι ξύπνησα 10 παρά τέταρτο!
Βασικά ίσως να μην προλάβω το νοσοκομείο Νο1.. το μεσημέρι ή άυριο!

Αχ κορίτσια, κάτι έπιανα πάλι χθες που κουνιόταν η μικρή!! Μου δωσε μία με κάτι μυτερό! Άντε να δούμε πώς είναι γυρισμένη να ξέρω με τι με χτυπάει!! Smile
Τι χαρά όμως! Απλώθηκε σαν το χταπόδι τώρα, παντού...από κοιλιά μέχρι στομάχι ψηλά και δεξιά αριστερά στα πλευρά!!!

αντε το γραψα κι εγώ το μυθιστόρημα πρωί πρωί..
πινω τσαγάκι και ετοιμάζω τσάντα πισίναας και πάω για υπέρηχο.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δουλειες?τι ειναι αυτο? καλο μπανακι ζωη!! ελενη τι εγινε ο αντρας σου το καταλαβε οτι περιμενετε αγορι η ακομα?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου Ζωίτσα ...εγώ νιώθω τον μπόμπιρα πιο πολύ να στριβει μεσα μου, παρα να με κλωτσαει...η μπορει και να ειναι διεα μου , δεν ξερω, αλλα δεν εχω τοσο συχνα κλωτσιες οσο μια αλλη αισθηση σα να στροβιλιζεται ...SmileSmile

Φιλίτσα μου όχι, ακόμα δεν το ξέρει .... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109

βασικά , θέλει να νιώσει τη χαρά του φύλου όταν γεννηθεί το μωρό ...μέχρι στιγμής το εχω κρυψει καλα ...φυσικα αν ηθελε, θα μπορούσε να ανοιξει τα συρταρια της ντουλαπας και να δει το κυριαρχο χρωμα που ειναι το μπλε...!!!!! αλλα το μωρο μου δε θελει να το μαθει και εγω το σεβομαι αυτο .... αν και θα ηθελα τη γνωμη του σχετικα με τις προικες που κοιταω (στις οποιες ακομα δεν εχω καταληξει αν θα ειναι σε μπλε η σε ουδετερο χρωμα) , του δειχνω μονο ουδετερες ...SadSadSadSad..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:γεια σου Ζωίτσα ...εγώ νιώθω τον μπόμπιρα πιο πολύ να στριβει μεσα μου, παρα να με κλωτσαει...η μπορει και να ειναι διεα μου , δεν ξερω, αλλα δεν εχω τοσο συχνα κλωτσιες οσο μια αλλη αισθηση σα να στροβιλιζεται ...SmileSmile

Φιλίτσα μου όχι, ακόμα δεν το ξέρει .... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109

βασικά , θέλει να νιώσει τη χαρά του φύλου όταν γεννηθεί το μωρό ...μέχρι στιγμής το εχω κρυψει καλα ...φυσικα αν ηθελε, θα μπορούσε να ανοιξει τα συρταρια της ντουλαπας και να δει το κυριαρχο χρωμα που ειναι το μπλε...!!!!! αλλα το μωρο μου δε θελει να το μαθει και εγω το σεβομαι αυτο .... αν και θα ηθελα τη γνωμη του σχετικα με τις προικες που κοιταω (στις οποιες ακομα δεν εχω καταληξει αν θα ειναι σε μπλε η σε ουδετερο χρωμα) , του δειχνω μονο ουδετερες ...SadSadSadSad..
τελεια!τι τρωμε σημερα?εμενα το αγορακι μου το μικρο μου ζητησε κρεας με πατατες!το εχει!!!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κουκλες!!!! εχω πολλες μερες να μπω και παω να σας διαβασω κι επιστρεφω!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακια μου!!!
Ξυπνησα κι εγω νορμαλ ωρα για να δω τον ηλιο στο ανεβασμα του και οχι στο κατεβασμα....
καθε πρωι ομως ξυπναω με πονοκεφαλο αφου εχω δει και αγχωτικα και κουραστικα ονειρα και κατα την διαρκεια της μερας μου φευγει.
Απο δουλειες δεν εχω κατι...πιο καλα τις αγνοω... μονο λιγο συμμαζεμα

Μαρακι καλη επιτυχια αν και μεχρι τωρα μαλλον την εχεις τελειωσει την καμπυλη, αρα καλα αποτελεσματα...

Σοφακι στις λατρευτες υπηρεσιες εεε??? Καλο κουραγιο και φουσκωνε την κοιλιτσα να παιρνεις σειρα!!! Εγω αυριο θα δω παλι το αγαπημενο μου ικα!
Ελενη μπροσταρισσα ειμαι κι εχω αρχισει να το σκεφτομαι λιγο... απο την μια χαιρομαι που θα ερθει το μωρο μας, απο την αλλη βλεπω εσας που εχετε ακομη καιρο και ζηλευω.... λογω φοβιας για τον τοκετο φυσικα, οχι για κανεναν αλλο λογο...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κ απο μενα!

Α ρε Σοφακι ησυχια δεν εχεις!Ολο κατι βρισκεις να κανεις.Ενα ειναι το μυστικο.Προσπαθησε να ξανακοιμηθεις!Κ εγω 7+ ξυπνησα αλλα το παλεψα αρκετα κ καποια στιγμη ξανακοιμηθηκα κ 9 που χτυπουσε το ξυπνητηρι δεν ηθελα να σηκωθω με τπτ.Πρεπει να παω στο ΙΚΑ τα χαρτια αναρρωτικης κ αδειας κυησεως αλλιως ακομη θα κοιμομουν!

Σαν να βγαινει ο ηλιος μου φαινεται...Θα βαλω κ εγω ενα πλυντηριο!

Στα υπολοιπα κοριτσακια τι να πω...Τον υπνο ή τον εχεις ή οχι.Εγω δυσκολευομαι αρκετα το βραδυ να κοιμηθω αλλα μετα δεν ξυπναω με τπτ.

Φιλιτσα μπορεις κ πινεις καφε ε?Εγω εχω να πιω απο τον Μαιο!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 534787

Ελενη μου απορω πως αντεχει ο δικος σου αλλα κ πως δε σου ξεφυγε τπτ εσενα τοσο καιρο...Αληθεια στο γιατρο δεν ερχεται μαζι σου?Λογικα τωρα θα φαινεται το φυλλο...Οσο για την κοιλιτσα μου απο την αρχη ξεγελουσε!Πολλες μου ελεγαν οτι θα ειναι αγορι.ΕΓω ομως πιστευα εξ'αρχης στην κορακλα μου!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου!!!
Ξυπνησα κι εγω νορμαλ ωρα για να δω τον ηλιο στο ανεβασμα του και οχι στο κατεβασμα....
καθε πρωι ομως ξυπναω με πονοκεφαλο αφου εχω δει και αγχωτικα και κουραστικα ονειρα και κατα την διαρκεια της μερας μου φευγει.
Απο δουλειες δεν εχω κατι...πιο καλα τις αγνοω... μονο λιγο συμμαζεμα

Μαρακι καλη επιτυχια αν και μεχρι τωρα μαλλον την εχεις τελειωσει την καμπυλη, αρα καλα αποτελεσματα...

Σοφακι στις λατρευτες υπηρεσιες εεε??? Καλο κουραγιο και φουσκωνε την κοιλιτσα να παιρνεις σειρα!!! Εγω αυριο θα δω παλι το αγαπημενο μου ικα!
Ελενη μπροσταρισσα ειμαι κι εχω αρχισει να το σκεφτομαι λιγο... απο την μια χαιρομαι που θα ερθει το μωρο μας, απο την αλλη βλεπω εσας που εχετε ακομη καιρο και ζηλευω.... λογω φοβιας για τον τοκετο φυσικα, οχι για κανεναν αλλο λογο...
αχ Σμαρω μου το ποσο ζηλευω το τικερακι σου δεν λεγετε!οταν εμενα θα γραφει 49 θα εννοει 39!!!!!!!!!!!!!!!!!
α ναι Δωρα δεν λενε οτι ολα ειναι θεμα μυαλου?ε πινω καφε χωρις τσιγαρο μπας και συνηθησω να μην καπνιζω με το καφε!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλασικος ζυγος αναποφασιστος δεν ξερω αν ειναι καλο που λιγοστεψαν τοσο οι μερες, ενω ειναι το τελειο!!! Ασε, ειδα και χαζο ονειρο και ειμαι καπως...

Γιατι δεν αλλαζεις την πητ στο τικερακι να γραφει το ποτε θα πας να γεννησεις το μικρακι σου? για να μην αλλαξουν οι εβδομαδες κυησης?
ειδα καπου κι ενα τικερακι που λεει μονο ποσες μερες μενουν.... αμα το βρω θα στο στειλω...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα μου βρωμαει ο καφες!!!Κ σκεψου οτι πριν επινα 2 την ημερα!Μου λειπει...Εχω κ ενα ντουλαπι γεματο με διαφορες ποικιλιες απο τασιμο κ δεν μπορω να τις πιω κ συγχιζομαι.Ληγουν ενα ενα κ τα πεταω.Κριμα δεν ειναι?

Σμαρουλα μη ζηλευεις!Εμεις μαζι θα γεννησουμε!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τυχερες και εγω θελω!επρεπε να το επιανα 3 εβδομαδες νωριτερα!!!!11

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλίτσα σήμερα εμείς έχουμε αγριογούρουνο ...SmileSmileSmile...η πεθερά το έφτιαξε και πάλι, κοκκινιστό με δαμάσκηνα και συνοδεία πατατες φούρνου και λίγο πιλαφάκι...εγώ μόνο σαλατίτσα θα κάνω ... χθες στρώσαμε και τα χαλιά με τον αντρούλη μου και νιώθω το σπίτι πιο "ζεστό"...και συμφώνησε να στολίσουμε το πρώτο Σ/Κ του Δεκέμβρη... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316


Σμαρώ μου να μην σκέφτεσαι το θέμα του τοκετού αλλά ΜΟΝΟ τη στιγμή που θα πάρεις το σπλάχνο σου αγκαλίτσα .. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 834918 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 834918 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 834918 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 834918 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 834918

Δώρα μου αφού είναι κάτι που κάνει με τη θέληση του το αντέχει ...και εγω στην αρχή ζοριζόμουν , αλλά τώρα πια το έχω συνηθίσει ... ήταν ζόρικο να σκέφτομαι πάντα πριν μιλήσω, μια που είμαι και σχετικά γλωσσοκοπάνα !!!! αλλα συνηθισα και τωρα λέω πάντα το μωρό, το μπεμπέ, κλπ κλπ..ποτε δεν αναφερομαι στο φυλο ... στο γιατρό έρχεται πάντα μαζί μου, αλλά του είχα πει από την αρχή να μην αναφέρει το φύλο γιατί θέλουμε να είναι έκπληξη ... φυσικά οι πρώτες ενδείξεις για το φύλο υπήρχαν από την 15η εβδομαδα που μου ειπε η γιατρος οτι 90% ειναι αγορι, αλλα ημουν στην Κομοτηνη τοτε και αυτος δεν ηταν εκει ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
επίσης με την αμνιοπαρακέντηση επιβεβαιώθηκε το φύλο αλλα τη σελίδα αυτή δεν του την έδειξα ...χοχοχοχοχο.....

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλιτσα το βρηκα... η Ελενη το ειχε..θα το βαλω κι εγω!!!
http://www.babystrology.com/baby-tools/baby-tickers/

Δωρακι καλημερα!!!! Ναι, θα παμε χερι χερι να βγαλουμε τα κοριτσια μας! Ωραια θα ηταν να καταληγαμε και στην ιδια κλινικη!!
Ο καφες μου λειπει πολυ, πινω σπανια κανεναν ελληνικο αλλα διπλο βαρβατο να τον ευχαριστηθω...καλο το τασιμο? κι εγω το σκεφτομαι να παρουμε καποια στιγμη...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σμαρώ αλλάζουμε ΠΗΤ???? αν γίνεται θα το ήθελα πολύ ..και μη νομίζεις ότι και εγώ δε σκέφτομαι τον τοκετό.... αλλά θέλω πολύ να το πάρω στην αγκαλιά μου που θα προτιμούσα να γεννήσω 2-3 βδομάδες νωρίτερα απ' ότι λεει η ΠΗΤ μου ..... επίσης με βολεύει που είναι περίοδος γιορτών και θα μπορέσουν αν έρθουν και οι 2 οι αδερφές μου , ενώ στις 19 Γενάρη είναι λίγο ξεκάρφωτη ημερομηνία ...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααααααα μπορει να γκρινιαζω αλλα πητ δεν αλλαζω!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχα

εγω νιωθω οτι δε θα κατσει να περιμενει το 2013 το παλιοκοριτσο μου, νιωθω οτι θα βιαστει να ερθει πιο μπροστα...βεβαια δε μου βγαινουν τα προαισθηματα αλλα να 'χαμε να λεγαμε....

μολις μπεις στον μηνα σου κανε πολυ σεξ να ερθει πιο γρηγορα ο μικρουλης σου!!!
(πιανει αυτο αραγε?)

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι πρέπει να πιάνει ....ο γιατρός μου στο τελευταίο ραντεβού μου είπε ότι δεν πρέπει να έχω επαφές τον 8ο και τον 9ο γιατί προκαλούν πρόωρο τοκετό ....έχει κάτι το σπέρμα , μία ουσία , που προκαλεί συσπάσεις στην μήτρα και κατ' επέκταση πρόωρο τοκετό ...

εγώ πάντως, μόλις μπω στον μήνα μου και είναι όλα καλά και έχει πάρει θέση θα βάλω κάτω τον άντρα μου και θα του αλλάξω τα φώτα ... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 .. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 328109 ... και το περπάτημα βοηθάει πολύ , έτσι λένε, οπότε όποτε δε θα περπατάω θα κανω *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το εβαλα!!!!!μπραβο ρε Σμαρω!εγω κοριτσια δεν θα κανω *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 8 215994 γιατι ειμαι με καιδαρικη και δεν λεει να παω με σπασμενα νερα!θα πεθανω!!!!!!!!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εννοείται ότι όσες είναι με καισαρική πρέπει να το αποφύγουν... μα γι' αυτό και δε γίνεται η καισαρική 2 εβδομάδες νωρίτερα της ΠΗΤ? για να μην υπάρχει το ενδεχόμενο να σπάσουν τα νερά και να σε πιάσουν οι πόνοι ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις