Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
190 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 190 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:ψαρι και κρεας ουτε να τα δω ωμα!!! Μετα δε τα τρωω, μου μυριζουν....για τοσο λιγουρα ειμαι πολυ δυσκολη στο φαγητο...
οταν εχουμε τετοιο φαγητο, το ετοιμαζειι (και το αγοραζει) ο καλος μου, αφου πρωτα με διωξει απο την κουζινα και αν ειναι σπιτι το μαγειρευει κιολας για να ελαχιστοποιησει τις πιθανοτητες να με πιασει το στραβο μου και να μη φαω τιποτα αλλο εκτος απο σαλατα!

Μαρια στειλε τον σπορο στην γιαγια οεο....παρε τηλεφωνο και πες "κλαιει, θελει να ερθει... τι να τον κανω????"
χαχαχαχααχαχα


αχαχαχχαχαχχα καλο θα ηταν αλλα στην γιαγια ηταν τοσες ωρες κ κουραστηκε κ αυτη.θα τον βαλω για υπνο αν κ δν βλεπω να κοιμαται.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
discordia έγραψε:ψαρι και κρεας ουτε να τα δω ωμα!!! Μετα δε τα τρωω, μου μυριζουν....για τοσο λιγουρα ειμαι πολυ δυσκολη στο φαγητο...
οταν εχουμε τετοιο φαγητο, το ετοιμαζειι (και το αγοραζει) ο καλος μου, αφου πρωτα με διωξει απο την κουζινα και αν ειναι σπιτι το μαγειρευει κιολας για να ελαχιστοποιησει τις πιθανοτητες να με πιασει το στραβο μου και να μη φαω τιποτα αλλο εκτος απο σαλατα!

Μαρια στειλε τον σπορο στην γιαγια οεο....παρε τηλεφωνο και πες "κλαιει, θελει να ερθει... τι να τον κανω????"
χαχαχαχααχαχα


αχαχαχχαχαχχα καλο θα ηταν αλλα στην γιαγια ηταν τοσες ωρες κ κουραστηκε κ αυτη.θα τον βαλω για υπνο αν κ δν βλεπω να κοιμαται.
αταραχ! ο θεος να με συχγωρεσει!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγώ αμέσως μετά την καμπύλη πήρα και έφαγα ...για την ακρίβεια, μισή ώρα μετά, αφού παίρνω και το χαπάκι για τον θυροειδη ...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
discordia έγραψε:ψαρι και κρεας ουτε να τα δω ωμα!!! Μετα δε τα τρωω, μου μυριζουν....για τοσο λιγουρα ειμαι πολυ δυσκολη στο φαγητο...
οταν εχουμε τετοιο φαγητο, το ετοιμαζειι (και το αγοραζει) ο καλος μου, αφου πρωτα με διωξει απο την κουζινα και αν ειναι σπιτι το μαγειρευει κιολας για να ελαχιστοποιησει τις πιθανοτητες να με πιασει το στραβο μου και να μη φαω τιποτα αλλο εκτος απο σαλατα!

Μαρια στειλε τον σπορο στην γιαγια οεο....παρε τηλεφωνο και πες "κλαιει, θελει να ερθει... τι να τον κανω????"
χαχαχαχααχαχα


αχαχαχχαχαχχα καλο θα ηταν αλλα στην γιαγια ηταν τοσες ωρες κ κουραστηκε κ αυτη.θα τον βαλω για υπνο αν κ δν βλεπω να κοιμαται.
αταραχ! ο θεος να με συχγωρεσει!


αχ βρε Φιλίτσα μου, πεθερόπληκτη εσύ !!!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχχαχαχαχαχα μαρη φιλιτσα ξεραθηκα παναθεμα σε!!!!!!! αχαχαχαχχαχα τον εβαλα για υπνο μια κ ειναι φαγομενος αλλαγμενος κ πρωι πρωι ξυπνημενος.εγω εφαγα μολις βγηκα γτ ηδη ενιωθα τρεμουλο.εκατσα εφαγα κ μετα εφυγα.βεβαια ειμαι σαν το κουτσαβλο.με εχει πιασει ο γοφος μου κ παω μονο παντη

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια... Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας.

Εγώ έχω κοιλίτσα... Με πάρα πολλές ραγάδες.. Έχω γεμίσει παντού... Βάζω κεραλοιφή και την κρέμα της frezyderm που μου έχει δώσει πάρα πολλά δειγματάκια ο γιατρός...

Η ΠΗΤ μου δεν ισχύει εμένα... Θα γεννήσω τουλάχιστον δύο βδομάδες νωρίτερα. 11 Φεβρουαρίου περίπου. Λόγω καισαρικής....

Εχθές πήγα στο σεμινάριο της prenatal. Τέλειο κορίτσια. Ήταν και μία μαία όλα τα λεφτά... Μου άρεσε πολύ. Μας δώσανε και δωράκια της libero (πάνες, μωρομάντηλα και άλλα). Πήρα και μία πανέμορφη σαλιάρα... με τον mickey mouse και λέει my first christmas. Βασικά στην αρχή πήρα για τον γιο μιας φίλης μου που είναι 3 μηνών αλλά δεν μπορούσα να μη πάρω και για την τοσοδούλα μου και ας γεννηθεί μετά τα Χριστούγεννα. Θα της την βάλω του χρόνου.
*Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 415870 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 415870

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περιττο να σας πω οτι μετα απο αυτη την αηδια δν θελω να ξαναδω γλυκο ποτε στην ζωη μου

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vicioami έγραψε:Καλημέρα κορίτσια... Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας.

Εγώ έχω κοιλίτσα... Με πάρα πολλές ραγάδες.. Έχω γεμίσει παντού... Βάζω κεραλοιφή και την κρέμα της frezyderm που μου έχει δώσει πάρα πολλά δειγματάκια ο γιατρός...

Η ΠΗΤ μου δεν ισχύει εμένα... Θα γεννήσω τουλάχιστον δύο βδομάδες νωρίτερα. 11 Φεβρουαρίου περίπου. Λόγω καισαρικής....

Εχθές πήγα στο σεμινάριο της prenatal. Τέλειο κορίτσια. Ήταν και μία μαία όλα τα λεφτά... Μου άρεσε πολύ. Μας δώσανε και δωράκια της libero (πάνες, μωρομάντηλα και άλλα). Πήρα και μία πανέμορφη σαλιάρα... με τον mickey mouse και λέει my first christmas. Βασικά στην αρχή πήρα για τον γιο μιας φίλης μου που είναι 3 μηνών αλλά δεν μπορούσα να μη πάρω και για την τοσοδούλα μου και ας γεννηθεί μετά τα Χριστούγεννα. Θα της την βάλω του χρόνου.
*Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 415870 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 415870


καλώς την SmileSmileSmile
και εσυ με καισαρικη εε ?? αν θυμαμαι καλα λογω μυωπιας ...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:αχχαχαχαχαχα μαρη φιλιτσα ξεραθηκα παναθεμα σε!!!!!!! αχαχαχαχχαχα τον εβαλα για υπνο μια κ ειναι φαγομενος αλλαγμενος κ πρωι πρωι ξυπνημενος.εγω εφαγα μολις βγηκα γτ ηδη ενιωθα τρεμουλο.εκατσα εφαγα κ μετα εφυγα.βεβαια ειμαι σαν το κουτσαβλο.με εχει πιασει ο γοφος μου κ παω μονο παντη
εμενα που κααι που με πιανει το γοφι μου!!!!!!!εχω θεμα με τον υπνο τη νυχτα.νομιζω οτι δεν κοιμαμαι!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:αχχαχαχαχαχα μαρη φιλιτσα ξεραθηκα παναθεμα σε!!!!!!! αχαχαχαχχαχα τον εβαλα για υπνο μια κ ειναι φαγομενος αλλαγμενος κ πρωι πρωι ξυπνημενος.εγω εφαγα μολις βγηκα γτ ηδη ενιωθα τρεμουλο.εκατσα εφαγα κ μετα εφυγα.βεβαια ειμαι σαν το κουτσαβλο.με εχει πιασει ο γοφος μου κ παω μονο παντη
εμενα που κααι που με πιανει το γοφι μου!!!!!!!εχω θεμα με τον υπνο τη νυχτα.νομιζω οτι δεν κοιμαμαι!

εγω με τα κιλα που εχω καθε τρεις κ λιγο κ χτες ολη νυχτα στριφογυριζα γτ πονουσα

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχα φιλιτσα αταραξ??? εισαι απιστευτη!!!!! Ξερω μια ιστορια για μια γυναικα που πηγε και ειπε στον γιατρο οτι το παιδι της ειναι πολυ ζωηρο και δεν το αντεχει και να της γραψει αταραξ να του δωσει γιατι δεν μπορει αλλο.
το παιδακι σοτ μεταξυ ενα κανονικο παιδακι, τιποτα το τραγικο. και τα πηρε ο γιατρος και την απαντησε " αφου σε ενοχλει και σε νευριαζει, παρε εσυ αταραξ να εισαι ηρεμη...."

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:αχχαχαχαχαχα μαρη φιλιτσα ξεραθηκα παναθεμα σε!!!!!!! αχαχαχαχχαχα τον εβαλα για υπνο μια κ ειναι φαγομενος αλλαγμενος κ πρωι πρωι ξυπνημενος.εγω εφαγα μολις βγηκα γτ ηδη ενιωθα τρεμουλο.εκατσα εφαγα κ μετα εφυγα.βεβαια ειμαι σαν το κουτσαβλο.με εχει πιασει ο γοφος μου κ παω μονο παντη
εμενα που κααι που με πιανει το γοφι μου!!!!!!!εχω θεμα με τον υπνο τη νυχτα.νομιζω οτι δεν κοιμαμαι!

εγω με τα κιλα που εχω καθε τρεις κ λιγο κ χτες ολη νυχτα στριφογυριζα γτ πονουσα


και εγώ το ίδιο θέμα έχω με τον δεξιό γοφό μου ....στριφογυρνάω συνέχεια το βράδυ για να βολευτώ αλλά όταν με πιάσει δεν βολεύομαι με τίποτα...μονο αν σηκωθω και περπατησω λιγακι , μετα που ξαπλωνω μου εχει καπως περασει και κοιμαμαι καλυτερα ...

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ναι δε βλέπω τίποτα..... χαχαχα!
ρώτησα και το γιατρό αν μου επιτρέπει στο χειρουργείο να έχω και τα γυαλιά μου μαζί και μου είπε εννοείται... πάλι καλά!!!!!

η καμπύλη είναι όντως χάλια... εγώ θα την ξανακάνω τον άλλο μήνα γιατί έγινε κατά πάσα πιθανότητα λάθος με το διαγνωστικό και θα πάμε σε άλλο.

κορίτσια να σας ρωτήσω; πήρατε πιπίλες; εγώ πήρα της ΜΑΜ με σιλικόνη που είναι. είναι καλύτερη λένε από το καουτσούκ και το είπαν και εχθές. Το καουτσούκ μυρίζει μετά από λίγο καιρό. και είναι και πιο μαλακές.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vicioami έγραψε:ναι δε βλέπω τίποτα..... χαχαχα!
ρώτησα και το γιατρό αν μου επιτρέπει στο χειρουργείο να έχω και τα γυαλιά μου μαζί και μου είπε εννοείται... πάλι καλά!!!!!

η καμπύλη είναι όντως χάλια... εγώ θα την ξανακάνω τον άλλο μήνα γιατί έγινε κατά πάσα πιθανότητα λάθος με το διαγνωστικό και θα πάμε σε άλλο.

κορίτσια να σας ρωτήσω; πήρατε πιπίλες; εγώ πήρα της ΜΑΜ με σιλικόνη που είναι. είναι καλύτερη λένε από το καουτσούκ και το είπαν και εχθές. Το καουτσούκ μυρίζει μετά από λίγο καιρό. και είναι και πιο μαλακές.


και εγώ πήρα πιπίλες σιλικόνης της κικο ...και μετα , οταν αγορασα κατι πραγματα απο το ΛΗΤΩ, μου εδωσαν αλλες 2 , μια της κικο και μια μιας μαρκας που δε θυμαμαι τωρα ...και τωρα εχω 4 πιπιλες απο 0+.... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 534787

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου πω Σμαρω και εγω λιγο αταραχ θ το ηθελα!!!!δεν ξερω αν κανει για την κατασταση μου!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμεις εχουμε 2 πιπιλες, νομιζω νυκ, που μας πηρε η κουνιαδα μου τον αυγουστο...πυτε ειδα για τι ηλικια ειναι...μαλλον πρεπει να το τσεκαρω κι αυτο...

Φιλιτσα με 2 πιτσιρικακια κι ενα τριτο να ερχεται μπορει και να το χρειαζεσαι οντως. Τα πιτσιρικια σου ειναι ησυχα ή ζωηρα κατηγοριας στρουμφοχωριο?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Εμεις εχουμε 2 πιπιλες, νομιζω νυκ, που μας πηρε η κουνιαδα μου τον αυγουστο...πυτε ειδα για τι ηλικια ειναι...μαλλον πρεπει να το τσεκαρω κι αυτο...

Φιλιτσα με 2 πιτσιρικακια κι ενα τριτο να ερχεται μπορει και να το χρειαζεσαι οντως. Τα πιτσιρικια σου ειναι ησυχα ή ζωηρα κατηγοριας στρουμφοχωριο?
τα πιτσιρικια μου αγαπη μου ειναι με τα κεφια τους!αφου θελω αταραχ σου λεω!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα δε μου εδωσαν τπτ στο σεμιναριο στα πρεναταλ!!! Sad Μονο 2 γουλιες χυμο μας κερασαν...Οσο για πιπιλες δεν εχω παρει κ αρνουμαι να παρω.Δε θελω να μαθει το παιδι με πιπιλα.Τουλαχιστον οχι στην αρχη που θα θηλαζει (αν δλδ τα καταφερω).Οποτε πιπιλες κ μπιμπερο θα αγοραστουν μονο οταν θα υπαρξει αναγκη.Στην κλινικη λετε να μας δωσουν τπτ?Στη Ρεα εδωσαν στην ξαδερφη μου πανες κ μωρομαντιλα (νομιζω λιμπερο) κ κατι αλλο που μου διαφευγει.Κ αν αγοραζες σουτιεν θηλασμου απο το μαγαζι της κλινικης σου εδιναν δωρο κ το καινουριο μπιμπερο της κικκο.

Γιατι δεν ειναι καλη η καμπυλη σου Βικτωρια?Μαρακι καλα αποτελεσματα.Οσο για το μετα καμπυλης, εγω εφαγα μια αλμυρη κ μια γλυκια μπουγατσα κ ηπια κ σοκολατουχο γαλατακι (που δεν παιρνω ποτε!).

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μετα τη καμπυλη ειχα φαει ζαμπονοπιτα και σοκολατουχο!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μετα την καμπυλη εγω εφαγα τον τοπο!!! δεν θυμαμαι τι ακριβως αλλα ηταν πολυ!!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:μετα την καμπυλη εγω εφαγα τον τοπο!!! δεν θυμαμαι τι ακριβως αλλα ηταν πολυ!!!!
*Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ και εγω θελω μπουγατσαααααααααααα.....με κρεμα φυσικαααααααα..

αλλα εδω δεν εχει , ουτε αλμυρες ουτε γλυκιες .... βασικα, αυτο που λενε μπουγατσα εδω (και φυσικα εννουν γεμιση κρεμα μονο!!!) ειναι πιτα σφολιατα με κρεμα ....

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο ακριβως φιλιτσα... κανω "πολυεθνικη" διατροφη.... τρωω ο,τι κινειται και μετα κανω τον κινεζο, τον αιγυπτιο *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 328109 , farao, τον αφρο afro , τον ανηξερο *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 10 4872 την παπια (μα καλα δεν εχει μια φατσουλα παπια????)......

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpompiras έγραψε:αχ και εγω θελω μπουγατσαααααααααααα.....με κρεμα φυσικαααααααα..

αλλα εδω δεν εχει , ουτε αλμυρες ουτε γλυκιες .... βασικα, αυτο που λενε μπουγατσα εδω (και φυσικα εννουν γεμιση κρεμα μονο!!!) ειναι πιτα σφολιατα με κρεμα ....

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ!!!!!!!!!!!!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις εχουμε ωραιες μπουγατσες! ελενη ελα εδω εκει ειναι πολλες μην πας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις