Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
197 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 197 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Δεν ειχα σκεφτει να βαλω ποτε κυβο στο ψαρι.Λαχανικων βαζεις?Συνηθως αλατι πιπερι ριγανη κ λεμονι βαζω.Φιλιτσα κ εγω ετσι τα κανω κ τα 3 μαζι.Τρελα της εγκυμοσυνης ειναι.Πριν δεν τα ετρωγα.Θα δοκιμασω να τα κανω κ πανε στο φουρνο γιατι παλια που ειχα παρει ετοιμα του μπαρμπα-Σταθη ειχε φαει ο καλος μου ενω σαλατα ουτε να τα δει δε θελει!

Σοφακι πηγα.11:30 αρχισε γιατι γινοταν πανικος απο κοσμο στις εγγραφες.Σκεψου οτι δεν εφτασαν οι καρεκλες που ειχαν στησει κ εβγαζαν κ αλλες.3 ομιλιες ειδα.1:15 εφυγα γιατι περιμεναν τα πεθερικα για φαγητο.Ενας παιδιατρος μου αρεσε.Μαυριδης αν δεν κανω λαθος.Πιστοποιημενος συμβουλος ειναι.Θα το ψαξω γιατι δεν ειμαι σιγουρη για το επιθετο.Καλα ηταν.Μακαρι να μπορουσα να μεινω μεχρι τελους.

ναι λαχανικων κ παιρνει τελεια γευση.ο κυβος βασικα εχει πολλα μυρωδικα μεσα αν θες βαζεις κ αλλα αλλα εγω το θεωρω περιττο.

σοφακι αυτο ειναι νευροκαβαλιμα οχι ψυξη!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Ναι αν θυμομουν τι διαβαζω θα ειχα δει οτι ειναι λαχανικων ο κυβος!Α ρε ατιμο αλτσχαϊμερ!Απο τωρα κανεις την επισκεψη σου!


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ..ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ..ΔΟΥΛΕΙΕΣ..!ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΛΕΙΠΕΙ ΤΩΡΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΙ ΣΤΟΝ ΔΙΑΔΡΟΜΟ, ΚΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!!!ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ!!!Α!ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΟ ΧΑΛΙ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ!Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΠΕΖ ΤΑ ΓΟΥΝΑΚΙΑ...ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΗ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΕΙ Η ΑΡΚΟΥΔΙΤΣΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ!ΠΡΑΓΜΑΤΙ, ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΟΕΟ?ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ...ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ!Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΣ ΠΟΛΥ ΣΕ 2-3 ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΞΑΝΘΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΟΥ!ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΚΡΑΝ...ΒΕΒΑΙΑ, ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΩ...ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ Κ ΕΞΕΛΙΧΤΗΚΕ ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ...ΤΙ ΚΟΥΛΟ ΠΑΛΙ ΚΙ ΑΥΤΟ..!ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΑΝ ΠΑΠΙ Κ ΕΓΙΝΑ ΜΑΥΡΟΤΣΟΥΚΑΛΟ...ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ!

ΑΧ, ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΚΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ....ΛΙΩΝΩ....

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="thequeen86"]
doritaki έγραψε:[b]




σοφακι αυτο ειναι νευροκαβαλιμα οχι ψυξη!!!!!
ετσι ετσι!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ..ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ..ΔΟΥΛΕΙΕΣ..!ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΛΕΙΠΕΙ ΤΩΡΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΙ ΣΤΟΝ ΔΙΑΔΡΟΜΟ, ΚΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!!!ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ!!!Α!ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΟ ΧΑΛΙ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ!Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΠΕΖ ΤΑ ΓΟΥΝΑΚΙΑ...ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΗ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΕΙ Η ΑΡΚΟΥΔΙΤΣΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ!ΠΡΑΓΜΑΤΙ, ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΟΕΟ?ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ...ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ!Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΣ ΠΟΛΥ ΣΕ 2-3 ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΞΑΝΘΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΟΥ!ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΚΡΑΝ...ΒΕΒΑΙΑ, ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΩ...ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ Κ ΕΞΕΛΙΧΤΗΚΕ ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ...ΤΙ ΚΟΥΛΟ ΠΑΛΙ ΚΙ ΑΥΤΟ..!ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΑΝ ΠΑΠΙ Κ ΕΓΙΝΑ ΜΑΥΡΟΤΣΟΥΚΑΛΟ...ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ!

ΑΧ, ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΚΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ....ΛΙΩΝΩ....

χμμμ μαλλον για καποιο λογο δν εμφανιζεται.θα το κοιταξω.παντως ο μικρος οντως μου μοιαζει πολυ κ ο μπαμπας φιλικη συμμετοχη μονο στα χρωματα.το σοι του ειναι ξανθοι.εγω ειμαι καστανη με μαυρα ματια

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω γεννηθηκα και εμεινα γλακτομπουρεκο Razz Razz
Κυβο δεν βαζω πουθενα...Μου μυριζει λες και ειναι μονο συντηριτικα σε τετραγωνο pale pale βαζω μποοολικα μπαχαρικα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εμενα μ'αρεσουν πολυ τα γουνινα πατακια αλλα λερωνουν πολυ ευκολα!Επισεις αν ο χωρος ειναι μεγαλος δε θα σε βολεψουν γιατι ειναι μικρουτσικα.Α!Εμενα μ'αρεσουν κ οι αγελαδες!Σαν χαλια.Αλλα ο καλος μου ουτε να τα δει δε θελει. Sad
Ετσι βαλαμε σαγκι ροζ-μωβ στην κρεβατοκαμαρα.Κ Καμιλο-μπεζ χαλια ανατολια σε σαλονι κ κουζινα.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κοριτσια μου το εχουν μπλοκαρει λογο των κομματιων που παιζουν ελεος

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγω τους ειχα κοψει Σοφακι για πολλα χρονια τους κυβους.Τωρα τελευταια ξαναπηρα αλλα σπανια τους χρησιμοποιω.Μου αρεσει ομως η μυρωδια τους.Κυριως ο βοδινος στα μακαρονια ή το ρυζι.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ Η ΜΙΚΡΗ...ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΔΕΣ!ΙΔΙΟΣ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΜΩΣ..ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ...ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΑΡΑΚΙ...!!!

ΚΥΒΟ ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΟΤΕ...ΟΝΤΩΣ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΠΩΣ ΟΜΩΣ.ΒΑΖΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΧΝΩ ΡΥΖΟΤΟ, Κ ΚΑΝΑ ΒΟΔΙΝΟ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ...ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ....

ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΣΚΟΥΡΥΝΑΝ, ΑΛΛΑ Η ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΑΝΟΙΧΤΗ...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα παλια με φωναζαν γαλατουλα.γτ ειμαι ασπρη σαν το γαλα.εγω μοιαζω στον μπαμπα μου βασικα ειμαι σχεδον ιδια με την μονη διαφορα οτι εχω παρει τα χειλια της μαμας μου

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γευση δινει και ο ζωμος,οποτε αν χρειαστει να βρασετε κρεας το ζουμι σε ταπερακι στην καταψυξη Wink
Δεν χρησιμοποιω σχεδον τιποτα ετοιματζιδικο οταν μπορω να το κανω μονη μου.....Μ αρεσει και πιο πολυ να ασχολουμαι βεβαια

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και τα δικα μου μαλλια σκουρα ειναι αλλα εγω δεν μοιαζω με κανεναν..μαλλον υιοθετημενη ειμαι Razz Razz Razz

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω βαζω μυρωδικα αλλα με πειραζουν τωρα ενω ενας κυβος μου ερχεται πιο ελαφρυς

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΕΡΩ, ΟΝΤΩΣ ΛΕΡΩΝΟΥΝ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ..ΣΤΑ ΠΛΑΙΝΑ, ΣΤΑ ΚΟΜΟΔΙΝΑ, ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΤΕΝΟΤΗΤΑ ΧΩΡΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ... ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΩΣ ΤΗΝ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΛΑ ΤΟΥ...!

ΩΡΑΙΕΣ ΚΙ ΟΙ ΑΓΕΛΑΔΙΤΣΕΣ..ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΤΥΛ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΒΕΒΑΙΑ...!

ΡΟΖ-ΜΩΒ Ε?ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...ΑΓΑΠΩ ΜΩΒ!ΚΑΙ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟ ΚΑΜΑΡΑ ΜΟΥ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΜΩΒ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...

ΣΑΛΟΝΙ, ΖΑΧΑΡΙ-ΓΚΡΙ ΕΜΕΙΣ!ΤΟ ΓΚΡΙ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΑΓΑΠΩ...!!!!!ΚΟΥΖΙΝΑ-ΣΑΛΟΝΙ, ΕΠΙΠΛΑ-ΤΟΙΧΟΙ ΟΛΑ ΓΚΡΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ!ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΨΥΧΡΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ-ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!

ΣΟΦΑΚΙ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΙΔΙΑ ΟΜΩΣ...ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΣΤΑΝΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΠΗΡΑ...ΓΜΤ!ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑΖΙΑ...ΑΧ!!!ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΥ???
ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΖΩΜΟ(ΨΑΡΙ, ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ, ΜΟΣΧΑΡΙ), ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ΞΕΡΩ, ΟΝΤΩΣ ΛΕΡΩΝΟΥΝ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ..ΣΤΑ ΠΛΑΙΝΑ, ΣΤΑ ΚΟΜΟΔΙΝΑ, ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΤΕΝΟΤΗΤΑ ΧΩΡΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ... ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΩΣ ΤΗΝ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΛΑ ΤΟΥ...!

ΩΡΑΙΕΣ ΚΙ ΟΙ ΑΓΕΛΑΔΙΤΣΕΣ..ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΤΥΛ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΒΕΒΑΙΑ...!

ΡΟΖ-ΜΩΒ Ε?ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...ΑΓΑΠΩ ΜΩΒ!ΚΑΙ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟ ΚΑΜΑΡΑ ΜΟΥ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΜΩΒ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...

ΣΑΛΟΝΙ, ΖΑΧΑΡΙ-ΓΚΡΙ ΕΜΕΙΣ!ΤΟ ΓΚΡΙ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΑΓΑΠΩ...!!!!!ΚΟΥΖΙΝΑ-ΣΑΛΟΝΙ, ΕΠΙΠΛΑ-ΤΟΙΧΟΙ ΟΛΑ ΓΚΡΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ!ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΨΥΧΡΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ-ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!

ΣΟΦΑΚΙ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΙΔΙΑ ΟΜΩΣ...ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΣΤΑΝΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΠΗΡΑ...ΓΜΤ!ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑΖΙΑ...ΑΧ!!!ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΥ???
ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΖΩΜΟ(ΨΑΡΙ, ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ, ΜΟΣΧΑΡΙ), ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ!



ναι αμε τα ανιψια μας ειναι ιδια τα πεθερικα μου σε χρωματα κ ματια

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Δωρα προφανως θα το ξερει και δεν ξερω ποιες εισασταν θετικη κατευθυνση αλλα και εγω και ο παυλος εχουμε πρασινα ματακια που ειναι υπολλειπομενο χρωμα οποτε τα παιδακια μας θα βγουνε ολα πρασινοματικα 9αν και καπου διαβασα οτι η αποχρωση των ματιων ειναι πιο πολυπλοκος μηχανισμος...) δωρα τα φωτα σου θελουμε!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΔΗΛΑΔΗ? *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 35 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 35 328109 ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ!!!

ΕΓΩ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ ΗΜΟΥΝ ΘΕΤΙΚΗ, ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ ΣΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ!ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ..ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ!ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΕΝΑ SITE-ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ-ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΠΑΠΠΟΥΔΩΝ, ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΘΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ(ΚΑΣΤΑΝΟ, ΓΑΛΑΖΙΟ, ΠΡΑΣΙΝΟ).ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω ετσι νομιζω,οτι ειναι το πιο υπολλειπομενο απο ολα....Οποτε αφου εχουμε και οι δυο πρασινα ματια εχουμε πολλες ελπιδες!!!
Σκεφτομαι να αρχισω γιογκα να ξεσκουριασω λιγο

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙ ΕΝΝΝΟΕΙ...ΣΟΦΑΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ-ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ ΕΚΕΙΝΗ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ-ΚΑΝΑΝ ΜΙΑ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΓΑΛΑΝΕΣ ΟΠΩΣ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν με χαλαει και αυτο...Αλλα λογικα αφου ουτε εγω ουτε ο παυλος δεν εχουμε καστανα ματια δεν εχουμε γονιδιο για καστανα αλλιως θα εκφραζοταν αυτο...εκτος και αν εκανα τιποτα που δεν το θυμαμαι και δεν ειναι του παυλου εεε εννοω αν κανουν λαθος στο μαιευτηριο χαχαχαχα

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για δειτε αν παιζει τωρα


loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΑΥΤΟ:

http://genetics.thetech.org/online-exhibits/what-color-eyes-will-your-children-have

ΠΙΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, ΜΕ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ, ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΜΑΖΕΥΕΤΑΙ...ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΤΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ...!!!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παιζει!!!κουκλος ο μικρος μαρακι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις