Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!Τι κάνετε???
Φουρφουράκι είσαι η next top mama???Τι καλά!!!
Εγω εδω και τρεις μέρες έχω επίσημα αναγούλες και όξινες ερυγές,,,Επίσης κοιμάμαι όλη μέρα και το βράδυ γαρίδα τό μάτι!!Και δεν είναι και καμία σας στις 3 τα χαραματα μεσα να μιλήσω!!!χχαχαχα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 911307

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΡΧΙΣΕ Η ΓΚΡΙΝΙΑΑΑΑ...ΓΚΡΡΡΡ
ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΑΚΑΙ...Κ ΕΠΑΝΕΡΟΧΜΑΙ

ΙΝΚΑΑΑΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 50580 ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τόνια μου με το καλό να ερθει η κορούλα σου!!Αχ τα ροζουλί φορμάκια και οι κορδελίτσες στα μαλλιά θα σε τρελάνουν!! και εγω κοριτσάκι θέεελω!!!
Πολύ ωραίο θέμα έχεις επιλέξει για το δωμάτιο!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια σορρυ που βγήκα απότομα αλλά έπεσε δουλειά!!

Τόνιαααα τι καλά πόσο μας αρέσει η Τίνκι εμείς για την ώρα έχουμε τη φραουλίτσα αλλά ίσως της την αλλάξω..θα δούμε γιατί η Κυρία έχει κ προτιμήσεις τώραα!! Laughing Laughing

Ειρήνη 31 τι κάνεις? έκανες το ρόδι? Εχεις καθυστέρηση?

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΙΝΚΑΑΑΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 50580 ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!![/quote]

Ευχαριστώ καλή μου!!!Μακάρι¨!!!! Αντε στα νινάκια σου!!!!τα λέμε μετά!

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!!!!τι κάνετε??!!!
νυστάζω σήμερα απίστευτα παρόλο που κοιμόμουν 10ωρο!!
σημερα ΔΕΝ περιμενω!!μεχρι στιγμ δεν εχει ερθει κατι και ευχομαι να μην ερθει!!!

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα Μαριζ!! Τι κανεις?

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
karamelitsa22 έγραψε:καλημέρα κορίτσια!!!!τι κάνετε??!!!
νυστάζω σήμερα απίστευτα παρόλο που κοιμόμουν 10ωρο!!
σημερα ΔΕΝ περιμενω!!μεχρι στιγμ δεν εχει ερθει κατι και ευχομαι να μην ερθει!!!

Απαπα!μακρυα!!!!ΜΑΚΑΡΙ καραμελίτσα μου!εχεις κανένα σύμπτωμα??Εγω είχα πόνους πείόδου που ερχότανε και έφευγαν...όταν κοιμόμουν δε,,,ηρεμούσα τελείως!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inka έγραψε:καλημέρα Μαριζ!! Τι κανεις?

Καλημέρα φρεσκοεγκυούλα μας!! Μας πως είναι το όνομα σου?

Πόνος περιόδου που ερχόταν κ έφευγε πρώτη φορά ακούω συμβαίνει δηλαδή?

Πήγες στο γιατρό εσύ?

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inka έγραψε:
karamelitsa22 έγραψε:καλημέρα κορίτσια!!!!τι κάνετε??!!!
νυστάζω σήμερα απίστευτα παρόλο που κοιμόμουν 10ωρο!!
σημερα ΔΕΝ περιμενω!!μεχρι στιγμ δεν εχει ερθει κατι και ευχομαι να μην ερθει!!!

Απαπα!μακρυα!!!!ΜΑΚΑΡΙ καραμελίτσα μου!εχεις κανένα σύμπτωμα??Εγω είχα πόνους πείόδου που ερχότανε και έφευγαν...όταν κοιμόμουν δε,,,ηρεμούσα τελείως!

Ινκα μου!!!Συχγαρητηρια για το μπεμπουλακι σου!!να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη κοριτσακι μου!
Εχω ακριβως τα ιδια με της περιοδου..η μονη αλλαγη που εχω παρατηρησει ειναι οτι το στηθος μου ειναι πρησμενο εδω και 11 μερες και πονανε πολυ οι θηλες μου..αααα και εχω τρελη κουραση, αλλα αυτο μπορει να ειναι και φυσιολογικο!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.

ΣΟΦΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.

ΣΟΦΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ?


Γιάννα θα κάνεις παρτάκι της μικρής?

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριζτο όνομα μου είναι Φαίη, από το Σοφία αν αναρωτιέσαι. Very Happy Very Happy

Δεν πήγα ακόμα στο γιατρό μου. Δεν θέλει να με δει ακόμα!!!! Shocked
Την 7η εβδομάδα μου είπε, για να ακούσουμε και καρδούλα και εγω είμαι στη 5η....έχω ακόμα!! Very Happy Very Happy

Καραμελίτσα είχα πόνους κανονικά σαν αυτους της περιόδου όταν περίμενα, απλά δεν ήταν συνεχόμενοι. Με πιάνανε για κανα μισαώρο η παραπάνω και σταματούσανε. αντε πάλι!Και εγω είχα πρησμένο στηθος και επίσης πολλά υγρά που με τρομοκρατούσανε και έτρεχα στην τοθαλέτα μην τυχόν και είναι η Αλέκα!χαχαχα

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.

ΣΟΦΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ?


Κανονικότατα!!!και δεν μπορώ να κάνω και καταχρηση καφέ!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν αναρωτιέμαι το ξέρω από τη Σκορδά! Laughing Laughing κ από μια συμφοιτήτρια μου!!

Ωραία με το καλό το καλοκαιρινό σου μπεμπε!! Smile

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φαιη υπομονή δυο εβδομαδόυλες για να ακούσεις καρδούλα!θα περιμένουμε συναισθηματα να μας περιγραψει!!
και εγω πηγαινω συνεχεια τουαλετα με τον φοβο μην ερθει αλλα αυτο το κανω και καθε μηνα!!χαχαχαχ
για το μονο που ειμαι σιγουρη ειναι οτι παρακολουθηασα υπερηχογραφικα την ωορηξια μου για πρωτη φορα και καναμε και τις αναλογες προσπαθειες..
κοριτσια και εγω εχω χρησιμοποιησει αυτα τεστ απο την hometest αλλα μου προκαλουσαν πολυυυ αγχος...να μην πινω νερο δυο ωρες πριν τα κανω, να ειμαι σπιτι την συγκεκριμενη ωρα, ασε που αλλες μερες εβγαιναν θετικα και αλλες αρνητικα..απηυδησα και δεν τα συνεχισα!

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.

ΣΟΦΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ?


Γιαννα σε ευχαριστω!!!επειδη ειμαι καινουρια και ολα τα κοριτσακια δεν τα γνωριζω, εσυ εχεις ηδη παιδακι?

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
eirini31 έγραψε:koritsia pao sto dialeiama tou giou mou na tou pao tin portokalada tou tha ta poume se ligo pali Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 379767

Α ΡΕ ΜΑΝΑ!!!!!!!!!


hhhahahaha ti na kano gianna mou Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 417472
den thelo na tou dinw tous etimous himous kai stivo kathe mera portokalada kai tou tin pao sto megalo dialeima.

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofia mou me to kalo na akousete tin kartoula flower flower flower flower
karamelitsa makari na se xehasei i sihameni kai na min kanei tin emfanisi tis gia tous epomenous 9 mines Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 536304
tonia mou, poli oraio to thema gia to domatio tis mikris Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 377361 tinkerbell Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 125586 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 125586 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 125586 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 125586
maryz mou den pigame salamina to sk kai etsi den eho ta rodia, mallon auto to sk tha pame kai tha to ftiaxo to liker 1 vodka, 1 zahari kai 1 rodi den itan i analogies? esy to eftiaxes? edese oraia?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eιρήνη καλά το κάνεις με τον μικρούλη σου κ εγώ τις αντιπαθώ τις αμίτες για τα παιδιά!

Ναι έτσι ήταν εγώ έκανα 2 ρόδι 2 ζάχαρη 2 βότκα έβαλα κ λίγο κανελογαρίφαλλο κ έγινε ταμαμ Smile Smile κ ωραίο χρώμα αφού μερικοί μου είπαν μήπως έβαλα χρώμα! Θα φτιάξω κ άλλο γιατί έρχονται γιορτές κ πανηγύρια! Smile Smile

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΥΦ ΗΣΥΧΙΑ..
ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ...ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ..ΤΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΙΧΑ Κ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ!!!!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου... τι κάνετε??

Σήμερα πρωί πρωί το πρώτο πράγμα που διάβασα τυχαία με το που άνοιξα το Laptop ήταν: "Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις..."

inka έγραψε:
Φουρφουράκι είσαι η next top mama???Τι καλά!!!

inkoula μου δεν ξέρω αν είμαι... σήμερα ξενέρωσα πρωινιάτικα γιατί μέτρησα τη θερμοκρασία και ήταν πιο κάτω από χθες.. και όλο κατεβαίνει, κατεβαίνει και φοβάμαι πως θα έρθει η τρισκατάρατη... Sad

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #79 - Σελίδα 8 Temperature3


maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΟΥΦ ΗΣΥΧΙΑ..
ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ...ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ..ΤΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΙΧΑ Κ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ!!!!

Τον μετέφερες σε μονό Τόνια?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΟΥΦ ΗΣΥΧΙΑ..
ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ...ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ..ΤΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΙΧΑ Κ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ!!!!

Τον μετέφερες σε μονό Τόνια?

ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ....ΜΙΛΑΜΕ ΞΕΡΑΘΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ...ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΕΥΚΟΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΟΥΝ.......

Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?Η ΔΟΥΛΕΙΑ?

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Eιρήνη καλά το κάνεις με τον μικρούλη σου κ εγώ τις αντιπαθώ τις αμίτες για τα παιδιά!

Ναι έτσι ήταν εγώ έκανα 2 ρόδι 2 ζάχαρη 2 βότκα έβαλα κ λίγο κανελογαρίφαλλο κ έγινε ταμαμ Smile Smile κ ωραίο χρώμα αφού μερικοί μου είπαν μήπως έβαλα χρώμα! Θα φτιάξω κ άλλο γιατί έρχονται γιορτές κ πανηγύρια! Smile Smile

auto skeftoamai kai ego erhontai giortes santa santa santa santa santa kai tha einai telio
alitheia koritsia pote tha stolisete??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις