Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
367 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 367 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lianikos έγραψε:
faye έγραψε:
mama marilenas έγραψε:Αχ βρε συννονοματη τωρα εκτος απο την πεθερα της faye θελω να δειρω και την δικια σου!Κακοποιο στοιχειο με καταντησατε! Very Happy
χαχαχα καλα Λια μου με εχεις πεθανει . Βρηκες κανενα καλο κολπο να το οργανωσουμε; χχιχι

Κορίτσια, πρέπει να φανεί σαν ατύχημα, γιατί η δικιά μου είναι και νέα, δεν μπορώ να ισχυριστώ έμφραγμα, εγκεφαλικό κλπ... Very Happy Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 328109 tongue
πρεπει να βρουμε ενα μη ανιχνευσημο δηλητηριο και μετα θα καταστρωσουμε το σχεδιο μας. χιχιχι

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νομίζω πως πρέπει να φτιάξουμε ένα σωματείο το οποίο θα μαζέψει πολύ κόσμο από ότι βλέπω!
Σκοπός μας θα είναι η εξόντοσή τους και φυσικά πρόεδρος γινεται η πιο πεθεροκαμένη! Laughing Laughing

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didimakia2009 έγραψε:Νομίζω πως πρέπει να φτιάξουμε ένα σωματείο το οποίο θα μαζέψει πολύ κόσμο από ότι βλέπω!
Σκοπός μας θα είναι η εξόντοσή τους και φυσικά πρόεδρος γινεται η πιο πεθεροκαμένη! Laughing Laughing
χαχαχα και ο τιτλος αυτου ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΝΥΦΕΣ χιχιχι

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
didimakia2009 έγραψε:Νομίζω πως πρέπει να φτιάξουμε ένα σωματείο το οποίο θα μαζέψει πολύ κόσμο από ότι βλέπω!
Σκοπός μας θα είναι η εξόντοσή τους και φυσικά πρόεδρος γινεται η πιο πεθεροκαμένη! Laughing Laughing

Νομίζω ότι θα γίνει σφαγή μέχρι να αποφασίσουμε σε ποια τελικά ανήκει ο τίτλος της προέδρου!! Wink

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lianikos έγραψε:
didimakia2009 έγραψε:Νομίζω πως πρέπει να φτιάξουμε ένα σωματείο το οποίο θα μαζέψει πολύ κόσμο από ότι βλέπω!
Σκοπός μας θα είναι η εξόντοσή τους και φυσικά πρόεδρος γινεται η πιο πεθεροκαμένη! Laughing Laughing

Νομίζω ότι θα γίνει σφαγή μέχρι να αποφασίσουμε σε ποια τελικά ανήκει ο τίτλος της προέδρου!! Wink
μπα εμενα δεν με νοιαζει ο τιτλος της προεδρου . Γινεται να αλλαξει η πεθερα μου και να μην ειμαι καν στην ομαδα; Ακομα καλυτερα και για εμενα.

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
faye έγραψε:
didimakia2009 έγραψε:Νομίζω πως πρέπει να φτιάξουμε ένα σωματείο το οποίο θα μαζέψει πολύ κόσμο από ότι βλέπω!
Σκοπός μας θα είναι η εξόντοσή τους και φυσικά πρόεδρος γινεται η πιο πεθεροκαμένη! Laughing Laughing
χαχαχα και ο τιτλος αυτου ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΝΥΦΕΣ χιχιχι

Σωματείο Αγανακτησμένων Γυναικών "Οι Πεθεροκαμένες"
Μη κερδοσκοπική οργάνωση! Laughing Laughing

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didimakia2009 έγραψε:
faye έγραψε:
didimakia2009 έγραψε:Νομίζω πως πρέπει να φτιάξουμε ένα σωματείο το οποίο θα μαζέψει πολύ κόσμο από ότι βλέπω!
Σκοπός μας θα είναι η εξόντοσή τους και φυσικά πρόεδρος γινεται η πιο πεθεροκαμένη! Laughing Laughing
χαχαχα και ο τιτλος αυτου ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΝΥΦΕΣ χιχιχι

Σωματείο Αγανακτησμένων Γυναικών "Οι Πεθεροκαμένες"
Μη κερδοσκοπική οργάνωση! Laughing Laughing
χαχαχα τελειο κατοχυρωνεται να κανουμε και το copyright χιχιχι Razz Twisted Evil Twisted Evil

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν ξέρω αν είμαι η πλέον κατάλληλη να σου απαντήσω, καθότι και ευέξαπτη, αλλά θα της άλλαζα τα φώτα... Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655
Θα πήγαινα επί τόπου να πάρω το παιδί, θα την έβριζα και θα τα έλεγα και όλα στον άντρα μου...Εσύ κοπέλα μου δεν έχεις να χάσεις τίποτα...Αυτή θα χάσει...Και το παιδί της και το εγγόνι της.. Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 186566 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 186566

Εγώ πριν ακόμα γεννήσω είχαμε ξεκαθαρίσει με τον άντρα μου ότι το παιδί θα το καρατάει η πεθερά μου όταν επιστρέψω στη δουλειά επειδή η μαμά μου φρόντιζε τον μπαμπά μου που ήταν άρρωστος...Μένει επαρχία και την πήραμε από τον άντρα της και μένει μαζί μας..όχι απλώς μου κρατάει το παιδί και μου κάνει και όλες τις δουλειές, μου λέει και ευχαριστώ....Ακόμα και για το τι θα φορέσει στο παιδί για να το βγάλει έξω, με ρωτάει....Είναι δυνατόν αυτή τη γυναίκα να μην τη λατρεύω και να μην την προσκυνώ;;;; Respect Respect Και σκέψου ότι την έχω και μέσα στο σπίτι μου 24 ώρες το 24ωρο...

Από Σεπτέμβρη βέβαια σκέφτομαι να έρχονται εναλλάξ με τη μαμά μου, η οποία επίσης δεν έχει πρόβλημα να κρατάει τη μικρή..Βλέπεις, ο μπαμπάς μου "έφυγε" και τώρα μπορεί να με βοηθήσει... Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 534787 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 534787 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 534787

όσο για το φετινό καλοκαίρι, έχω ρίξει ΤΟΥΣ τσακωμούς με τον πεθερό μου γιατί ήθελε να πάρουν το κοριτσάκι μου όλο το καλοκαίρι στο χωριό.... Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 215994 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 215994 Εγώ βέβαια την έστειλα την προηγούμενη εβδομάδα και τη Δευτέρα θα μου τη φέρουν πίσω, γιατί δεν μπορώ μακριά της... Sad Sad

Δεν το χωράει ο νους μου ότι υπάρχουν παππούδες που δεν θέλουν τα εγγόνια τους.... Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655

Κορίτσια εγώ θα σας έλεγα να σηκώσετε λίγο το ανάστημά σας και να βγάλετε γλώσσα...Δέχομαι ότι είναι γονείς του συζύγου σας αλλά όπως αυτοί προσβάλλουν εσάς, έτσι μπορείτε κι εσείς να τους προσβάλετε...
Εγώ με τον πεθερό μου έχω ψιλοπροβληματάκια, αλλά του δίνω και καταλαβαίνει...Προχθες με τις φωνές που του έβαλα και τον τσακωμό που κάναμε παραλίγο να πάθει έμφραγμα...
Είμαι σκύλα και γουστάρω... Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lianikos έγραψε:
didimakia2009 έγραψε:Νομίζω πως πρέπει να φτιάξουμε ένα σωματείο το οποίο θα μαζέψει πολύ κόσμο από ότι βλέπω!
Σκοπός μας θα είναι η εξόντοσή τους και φυσικά πρόεδρος γινεται η πιο πεθεροκαμένη! Laughing Laughing

Νομίζω ότι θα γίνει σφαγή μέχρι να αποφασίσουμε σε ποια τελικά ανήκει ο τίτλος της προέδρου!! Wink

εγω δεν θελω τον τιτλο του προεδρου!σας τον χαριζω!!!θελω αν γινεται να ειναι μεσα στις πρωτες 10 που θα παθουν "ατυχημα"... Wink
γινεται????????? Laughing

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannaki έγραψε:Είμαι σκύλα και γουστάρω... Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655

Ετσι σε θέλω!! Τσαμπουκαλού

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
ioannaki έγραψε:Είμαι σκύλα και γουστάρω... Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655

Ετσι σε θέλω!! Τσαμπουκαλού

Κοριτσάκι μου δεν μπορώ να κρατήσω το στόμα μου κλειστό...Αν δεν πω αυτό που θέλω, πνίγομαι...Σκάω!!!!!! Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 911307 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 911307
Αλλα τουλάχιστον όλοι εκτιμούν την ειλικρίνειά μου...
Αν είχα τέτοια πεθερικά, θα έβλεπαν το παιδί μου με τα κυάλια.... Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 4872 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 4872 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 4872

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ψιτ κοπελιες!! εχω να δηλωσω οτι βρηκατε προεδρο του σωματειου μπορει και η dimitra elena που ξερει να επιβεβαιωση χειροτερη πεθερα με τα μυαλα αλλου δεν θα βρειτε.

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
ioannaki έγραψε:Είμαι σκύλα και γουστάρω... Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654655

Ετσι σε θέλω!! Τσαμπουκαλού


Έχεις δίκιο... Έτσι πρέπει να είμαστε!! Απλώς, όταν έρχεται εκείνη η στιγμή, θαρρείς και δένεται η γλώσσα μου κόμπος! Όχι οτι δε μιλάω καθόλου, αλλά σε καμία περίπτωση δε λέω αυτά που θέλω να της πω!! Και δεν ήμουν έτσι εγώ, βρε κορίτσια, μετά τη γέννα μαλάκωσα... Crying or Very sad Crying or Very sad

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το παιδι δεν εχει αλλη γιαγια ετσι?αυτη ειναι η μονη γιαγια του.Θα σου ελεγα να σκεφτεις μονο το παιδι,οτι εχει αναγκη να εχει κι αλλη οικογενεια περα απο τη μαμα κ τον μπαμπα,οτι ο ρολος της γιαγιας ειναι να παρηγορει και να το κανακευει,εστω βγαζοντας το απο το προγραμμα του για λιγο.Και αφου ρε κοριτσι μου δεν το κραταει full time για να υπαρχει οντως σοβαρο θεμα με το προγραμμα του,η μια βδομαδα μεσα στο χρονο ποσο κακο μπορει να κανει στην ηλικια του παιδιου σου?Το εχει δεχτει το δικο σου προγραμμα και ξερει οτι σπιτι του ισχυουν αυτοι οι κανονες.Εγω θα σου λεγα να μην κοντραρεσαι πολυ γιατι αυτη ειναι η γιαγια και ειναι οικογενεια σας,την χρειαζεστε ολοι κ σας χρειαζεται κι αυτη.Δεν γνωριζω αν σας δημιουργει αλλα προβληματα,δεν μπορω αν εχω γνωμη αλλα γι αυτα που διαβασα δεν τα βρισκω και τοσο τρομερα,εκνευριστικα ειναι δε λεω,αλλα μην χαλιεσαι τοσο.

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια η δική μου περίπτωση πεθεράς είναι κάπως σαν της Αθηνάς.
Έχω την εντύπωση ότι κ εμένα με ψιλοφοβάται η πεθερά μου..
Πάντως εγώ γενικά ακολουθώ την τακτική του να είμαι σε γενικές γραμμές απομακρυσμένη
έτσι ώστε να δυσκολεύεται να μην εφαρμόζει αυτά που θέλω για το παιδί.
Υπόψη ότι η πεθερά μου κρατάει το παιδί τις ώρες που δουλεύω ( Οι γονείς μου είναι μακριά).
Τώρα κάποια προβληματάκια στην συμπεριφορά του παιδιού λόγω διαφορετικής αντιμετώπισης
τα έχουμε αλλά νομίζω πως αυτό είναι αναπόφευκτο.
Σε γενικές γραμμές πάντως με βοηθάει πάρα πολύ και έχει κατανόηση.
Τώρα να την είχα 24 ώρες το 24ωρο μέσα στο σπίτι μου δεν παίζει – εδώ πιθανώς να μην μπορούσα και την δική μου μαμα
Embarassed -

Η μέθοδος πάντως νομίζω είναι μία , να είμαστε δυναμικές, ειλικρινείς, άμεσες αλλά και ανεκτικές.. Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 604962

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
faye έγραψε:
didimakia2009 έγραψε:
faye έγραψε:
didimakia2009 έγραψε:Νομίζω πως πρέπει να φτιάξουμε ένα σωματείο το οποίο θα μαζέψει πολύ κόσμο από ότι βλέπω!
Σκοπός μας θα είναι η εξόντοσή τους και φυσικά πρόεδρος γινεται η πιο πεθεροκαμένη! Laughing Laughing
χαχαχα και ο τιτλος αυτου ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΝΥΦΕΣ χιχιχι

Σωματείο Αγανακτησμένων Γυναικών "Οι Πεθεροκαμένες"
Μη κερδοσκοπική οργάνωση! Laughing Laughing
χαχαχα τελειο
κατοχυρωνεται να κανουμε και το copyright χιχιχι Razz Twisted Evil Twisted Evil

Εγω πεθεροκαμενη δεν ειμαι μια χαρα γυναικα ειναι η δικη μου για αυτο μαλλον βγαζω σπυρια με τις δικες σας!προεδρος ας γινει οποια θελει, εμενα αφηστε με απλα να της δειρω!!!! εχω αρχισει να το δουλευω για να φανει και σαν ατυχημα, βρισκομαι στον τελευταιο κυκλο csi ολο και καποια ιδεα θα κολλησει στην περιπτωση μας! Twisted Evil

manoula29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
lianikos έγραψε:Κορίτσια ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας γιατί κοντεύω να σκάσω.
Την Παρασκευή πήρε η πεθερά μου το παιδί στο χωριό για μια εβδομάδα. Σημειωτέον: τελευταία φορά το είχε πάρει 15 Μαιου, δηλαδή δυόμιση μήνες πριν. Επίσης πρεπει να σας πω ότι η πεθερά μου είναι νέα γυναίκα (50 χρονών) και έχουν γίνει άπειρες συζητήσεις και διαπραγματεύσεις για να μας τον κρατάει πού και πού.
Από την Παρασκευή και μέχρι χθες κάθε βράδυ το παιδί κοιμάται αργά, δηλαδή μετά τις 11.30. Εμείς μέχρι τώρα που είναι σχεδόν 3,5 χρονών τον έχουμε ξενυχτήσει όλο κι όλο 2 φορές. Το παιδί έχει συγκεκριμένο πρόγραμμα που με βοηθάει σε πολλά πράγματα. Αν ήταν να τον βγάλουμε από το πρόγραμμά του, δε χρειαζόμουν την πεθερά μου να τον κρατήσει! Τον έπαιρνα για ποτό και χαλάρωνα!
Το βασικό μου ζήτημα είναι ότι δε σέβεται τον τρόπο που θέλω να μεγαλώσω το παιδί. Τον παίρνει αραια και πού, και κάνει ό,τι γουστάρει μαζί του. Και ύστερα πρέπει να της είμαι και υποχρεωμένη που μου κράτησε παιδί!!
Οι δικοί μου γονείς δε ζουν κι έτσι είναι ο μοναδικός άνθρωπος που μπορεί να μας ελαφρύνει λίγο για να νιώσουμε κι εμείς ζευγάρι. Και όπως καταλαβαίνετε το έχει παρακάνει! Το αποκορύφωμα δε ήταν ότι επειδή εχθές το βράδυ ο γιος της της έκανε παρατήρηση, σήμερα πρωί πρωί με πήρε για να με μαλώσει, με δηλώσεις του τύπου "Το μόνο εύκολο είναι να σου πω να έρθεις να τον πάρεις" και "Εγώ το παιδί ξέρω να το φροντίζω καλύτερα από σένα"!
Τι να κάνω ρε κορίτσια, είμαι έξαλλη αλλά πρέπει να προσέξω τη συμπεριφορά μου γιατί ο άντρας μου δε θέλει και πολύ για να τους σιχτιρίσει και δε θέλω να είμαι εγώ η αιτία για κάτι τέτοιο. Άσχετα που ό,τι και να κάνει εκείνος σε μένα πέφτουν οι ευθύνες, ότι εγώ τον έβαλα να μαλώσει κλπ.
Δεν ξέρω πώς να αντιδράσω... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ post ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΕΜΕΝΑ!!!!!!Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΚΟΥΓΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ Μ......Σ ΟΠΟΤΕ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ,ΕΒΛΕΠΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΟΤΙ ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΟΤΑΝ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΕΙ Η ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΠΡΙΝ!!!!!!!!ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΛΑΒΕ ΥΠ'ΟΨΙΝ ΤΗΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!!ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΕΝΩ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΣΤΡΑΒΩΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΑΦΗΝΑΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΓΓΟΝΑΚΙ ΜΑΖΙ(3 ΧΡΟΝΩΝ)ΤΟ ΠΗΡΕ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΑΓΚΑΛΙΑ.Ε!!ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ!!!ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ΚΡΙΝΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΩΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ!!!ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΠΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΧΤΗΡΙΣΕΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΑΣ ΓΙΝΟΥΝ!!!ΕΓΩ ΕΙΠΑ:ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΑΣ ΒΓΩ ΚΑΚΙΑ!!ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ!!!(SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ Wink ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟΟΟΟ!!!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama marilenas έγραψε:
faye έγραψε:
didimakia2009 έγραψε:
faye έγραψε:
didimakia2009 έγραψε:Νομίζω πως πρέπει να φτιάξουμε ένα σωματείο το οποίο θα μαζέψει πολύ κόσμο από ότι βλέπω!
Σκοπός μας θα είναι η εξόντοσή τους και φυσικά πρόεδρος γινεται η πιο πεθεροκαμένη! Laughing Laughing
χαχαχα και ο τιτλος αυτου ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΝΥΦΕΣ χιχιχι

Σωματείο Αγανακτησμένων Γυναικών "Οι Πεθεροκαμένες"
Μη κερδοσκοπική οργάνωση! Laughing Laughing
χαχαχα τελειο
κατοχυρωνεται να κανουμε και το copyright χιχιχι Razz Twisted Evil Twisted Evil

Εγω πεθεροκαμενη δεν ειμαι μια χαρα γυναικα ειναι η δικη μου για αυτο μαλλον βγαζω σπυρια με τις δικες σας!προεδρος ας γινει οποια θελει, εμενα αφηστε με απλα να της δειρω!!!! εχω αρχισει να το δουλευω για να φανει και σαν ατυχημα, βρισκομαι στον τελευταιο κυκλο csi ολο και καποια ιδεα θα κολλησει στην περιπτωση μας! Twisted Evil
Λια μου , γλυκεια μου φιλεναδα απο εμενα εχεις το ελευθερο να την δειρεις οποτε θελεις απλα πες μου να ερθω να κανω κερκιδα χιχιχι .

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lianikos έγραψε:Κορίτσια ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας γιατί κοντεύω να σκάσω.
Την Παρασκευή πήρε η πεθερά μου το παιδί στο χωριό για μια εβδομάδα. Σημειωτέον: τελευταία φορά το είχε πάρει 15 Μαιου, δηλαδή δυόμιση μήνες πριν. Επίσης πρεπει να σας πω ότι η πεθερά μου είναι νέα γυναίκα (50 χρονών) και έχουν γίνει άπειρες συζητήσεις και διαπραγματεύσεις για να μας τον κρατάει πού και πού.
Από την Παρασκευή και μέχρι χθες κάθε βράδυ το παιδί κοιμάται αργά, δηλαδή μετά τις 11.30. Εμείς μέχρι τώρα που είναι σχεδόν 3,5 χρονών τον έχουμε ξενυχτήσει όλο κι όλο 2 φορές. Το παιδί έχει συγκεκριμένο πρόγραμμα που με βοηθάει σε πολλά πράγματα. Αν ήταν να τον βγάλουμε από το πρόγραμμά του, δε χρειαζόμουν την πεθερά μου να τον κρατήσει! Τον έπαιρνα για ποτό και χαλάρωνα!
Το βασικό μου ζήτημα είναι ότι δε σέβεται τον τρόπο που θέλω να μεγαλώσω το παιδί. Τον παίρνει αραια και πού, και κάνει ό,τι γουστάρει μαζί του. Και ύστερα πρέπει να της είμαι και υποχρεωμένη που μου κράτησε παιδί!!
Οι δικοί μου γονείς δε ζουν κι έτσι είναι ο μοναδικός άνθρωπος που μπορεί να μας ελαφρύνει λίγο για να νιώσουμε κι εμείς ζευγάρι. Και όπως καταλαβαίνετε το έχει παρακάνει! Το αποκορύφωμα δε ήταν ότι επειδή εχθές το βράδυ ο γιος της της έκανε παρατήρηση, σήμερα πρωί πρωί με πήρε για να με μαλώσει, με δηλώσεις του τύπου "Το μόνο εύκολο είναι να σου πω να έρθεις να τον πάρεις" και "Εγώ το παιδί ξέρω να το φροντίζω καλύτερα από σένα"!
Τι να κάνω ρε κορίτσια, είμαι έξαλλη αλλά πρέπει να προσέξω τη συμπεριφορά μου γιατί ο άντρας μου δε θέλει και πολύ για να τους σιχτιρίσει και δε θέλω να είμαι εγώ η αιτία για κάτι τέτοιο. Άσχετα που ό,τι και να κάνει εκείνος σε μένα πέφτουν οι ευθύνες, ότι εγώ τον έβαλα να μαλώσει κλπ.
Δεν ξέρω πώς να αντιδράσω... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


για αυτο λενε καποιοι μοναχος σου χορευε και οσο θελεις πηδα !! βεβαια αν θες να σου το κραταει θα υποστεις και τις συνεπειες !! φαντασου να ηταν σε εναν παιδικο σταθμο ;;;; τι θα τους ελεγες ;; να ακολουθησουν το προγραμα σου ;;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις βρε κοριτσια λεγαμε να παμε στο χωριο της πεθερας μου το σαββατοκυριακο που μας ερχεται αλλα τι κριμα(!!!!!!!!!!!!!!) που δεν εχουν βενζινη τα βενζιναδικα με αυτη την απεργια.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 328109 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 328109 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 654316 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 536304 Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 536304

Eley8eria

Eley8eria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχα, Ευάκι εγώ ελπίζω ότι ως την Παρασκευή θα έχει λυθεί το θέμα με την βενζίνη γιατι διαφορετικά δεν θα πάμε διακοπες και δεν θα το αντέξω!! Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 534787


pig

http://www.eri-captaincook.blogspot.com

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula29 έγραψε:ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΑΣ ΓΙΝΟΥΝ!!!ΕΓΩ ΕΙΠΑ:ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΑΣ ΒΓΩ ΚΑΚΙΑ!!ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ!!!(SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ Wink ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟΟΟΟ!!!

Κι εγώ έτσι σκέφτομαι όταν φουντώνω και μετά ξεφουντώνω και σκέφτομαι πόσο κακό θα κάνω στο παιδί μου αν του στερήσω τη γιαγιά του. Μετά πάλι λέω ότι το πιο βολικό θα ήταν να έρχεται και να τον βλέπει στο σπίτι επισκέπτρια. Όμως έτσι δεν κερδίζω και τίποτα, αν είναι να μη με ελαφρώνει εμένα από το καθημερινό μου πρώγραμμα αλλά αυτή το κέφι της να το κάνει με το παιδί... Είναι σα να έχω μέσα στο κεφάλι μου το αγγελούδι και το διαβολάκι και να μαλώνουν συνέχεια!! Μη μου το βγάζεις από τη μύτη ρε γαμώτο... - Σελίδα 2 186566

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξέρω ότι μπορεί και να με δείρετε με αυτά που θα πω, αλλά εγώ δεν σας φοβάμαι.χαχαχαχα
Τα παιδιά είναι δική μας ευθύνη και όχι των παππούδων τους. Οι παππούδες και οι γιαγιάδες είναι για να κάνουν τα χατίρια στο παιδί, για να ξεφύγουν και λίγο από το πρόγραμμα. Χωρίς υπερβολές βέβαια.
Το να θέλουμε να είναι πάντα διαθέσιμες οι γιαγιάδες όταν τις χρειαζόμαστε αλλά να μην τολμούν να πουν και τίποτα, είναι σαν να θέλουμε να έχουμε και το σκύλο χορτάτο και την πίτα ολόκληρη.
Προσωπικά το μωρό μου το έστειλα παιδικό γιατί η μαμά μου μου ξεκαθάρισε από την αρχή ότι δεν μπορεί να το κρατήσει. Μου κακοφάνηκε στην αρχή αλλά τελικά νομίζω ότι είναι η καλύτερη λύση. Βέβαια όποτε θέλω το κρατάει, αλλά όχι καθημερινά. Και εμένα μου σπάει να νεύρα όταν κάνει τα δικά της αλλά δεν μπορώ να μην αναγνωρίσω ότι η μπέμπα παρότι μόλις 14 μηνών τρελαίνεται όταν τη βλέπει από τη χαρά της.
Για την πεθερά μου μη μιλήσω. Είμαι με το γιό της 13 χρόνια και μίλησε πρώτη φορά όταν ήμουν έγκυος!!! Παρόλα αυτά δεν μπορώ να στερήσω το παιδί από τη γιαγιά του. Βέβαια δεν λέει τίποτα. Τίποτα. Δεν την παίρνει κιόλας.
Καμιά φορά πρέπει να ζυγιάζουμε τα πράγματα και ακολουθούμε το λιγότερο κακό.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:Ξέρω ότι μπορεί και να με δείρετε με αυτά που θα πω, αλλά εγώ δεν σας φοβάμαι.χαχαχαχα
Τα παιδιά είναι δική μας ευθύνη και όχι των παππούδων τους. Οι παππούδες και οι γιαγιάδες είναι για να κάνουν τα χατίρια στο παιδί, για να ξεφύγουν και λίγο από το πρόγραμμα. Χωρίς υπερβολές βέβαια.
Το να θέλουμε να είναι πάντα διαθέσιμες οι γιαγιάδες όταν τις χρειαζόμαστε αλλά να μην τολμούν να πουν και τίποτα, είναι σαν να θέλουμε να έχουμε και το σκύλο χορτάτο και την πίτα ολόκληρη.
Προσωπικά το μωρό μου το έστειλα παιδικό γιατί η μαμά μου μου ξεκαθάρισε από την αρχή ότι δεν μπορεί να το κρατήσει. Μου κακοφάνηκε στην αρχή αλλά τελικά νομίζω ότι είναι η καλύτερη λύση. Βέβαια όποτε θέλω το κρατάει, αλλά όχι καθημερινά. Και εμένα μου σπάει να νεύρα όταν κάνει τα δικά της αλλά δεν μπορώ να μην αναγνωρίσω ότι η μπέμπα παρότι μόλις 14 μηνών τρελαίνεται όταν τη βλέπει από τη χαρά της.
Για την πεθερά μου μη μιλήσω. Είμαι με το γιό της 13 χρόνια και μίλησε πρώτη φορά όταν ήμουν έγκυος!!! Παρόλα αυτά δεν μπορώ να στερήσω το παιδί από τη γιαγιά του. Βέβαια δεν λέει τίποτα. Τίποτα. Δεν την παίρνει κιόλας.
Καμιά φορά πρέπει να ζυγιάζουμε τα πράγματα και ακολουθούμε το λιγότερο κακό.

ετσι,ετσι,συμφωνω!αυτη η ταυτιση πια.. Laughing

gelly

gelly
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
lianikos έγραψε:Κορίτσια ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας γιατί κοντεύω να σκάσω.
Την Παρασκευή πήρε η πεθερά μου το παιδί στο χωριό για μια εβδομάδα. Σημειωτέον: τελευταία φορά το είχε πάρει 15 Μαιου, δηλαδή δυόμιση μήνες πριν. Επίσης πρεπει να σας πω ότι η πεθερά μου είναι νέα γυναίκα (50 χρονών) και έχουν γίνει άπειρες συζητήσεις και διαπραγματεύσεις για να μας τον κρατάει πού και πού.
Από την Παρασκευή και μέχρι χθες κάθε βράδυ το παιδί κοιμάται αργά, δηλαδή μετά τις 11.30. Εμείς μέχρι τώρα που είναι σχεδόν 3,5 χρονών τον έχουμε ξενυχτήσει όλο κι όλο 2 φορές. Το παιδί έχει συγκεκριμένο πρόγραμμα που με βοηθάει σε πολλά πράγματα. Αν ήταν να τον βγάλουμε από το πρόγραμμά του, δε χρειαζόμουν την πεθερά μου να τον κρατήσει! Τον έπαιρνα για ποτό και χαλάρωνα!
Το βασικό μου ζήτημα είναι ότι δε σέβεται τον τρόπο που θέλω να μεγαλώσω το παιδί. Τον παίρνει αραια και πού, και κάνει ό,τι γουστάρει μαζί του. Και ύστερα πρέπει να της είμαι και υποχρεωμένη που μου κράτησε παιδί!!
Οι δικοί μου γονείς δε ζουν κι έτσι είναι ο μοναδικός άνθρωπος που μπορεί να μας ελαφρύνει λίγο για να νιώσουμε κι εμείς ζευγάρι. Και όπως καταλαβαίνετε το έχει παρακάνει! Το αποκορύφωμα δε ήταν ότι επειδή εχθές το βράδυ ο γιος της της έκανε παρατήρηση, σήμερα πρωί πρωί με πήρε για να με μαλώσει, με δηλώσεις του τύπου "Το μόνο εύκολο είναι να σου πω να έρθεις να τον πάρεις" και "Εγώ το παιδί ξέρω να το φροντίζω καλύτερα από σένα"!
Τι να κάνω ρε κορίτσια, είμαι έξαλλη αλλά πρέπει να προσέξω τη συμπεριφορά μου γιατί ο άντρας μου δε θέλει και πολύ για να τους σιχτιρίσει και δε θέλω να είμαι εγώ η αιτία για κάτι τέτοιο. Άσχετα που ό,τι και να κάνει εκείνος σε μένα πέφτουν οι ευθύνες, ότι εγώ τον έβαλα να μαλώσει κλπ.
Δεν ξέρω πώς να αντιδράσω... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Σε καταλαβαινω απολυτα!!!!Εγω μετα απο 30 χρονια εφυγα απ την αθηνα και ακολουθησα τον αντρα μου στην επαρχια αφηνοντας πισω τα παντα δουλεια , γονεις , αδερφια, φιλους ολα....ο μονος ανθρωπος που με " βοηθαει " εδω ειναι η πεθερα μου η οποια επεμβαινει στο μεγαλωμα της μικρης,ο αντρας μου την εχει στη μπουκα και τη περιμενει στη γωνια αλλα μια μερα που μου ειπε και μενα οτι το παιδι εγω το μεγαλωνω πιο καλα απο σενα αστραψε ο ουρανος και βροντηξε...μετα απο πολλα κλαματα και συγγνωμες και αφου τη μικρη δε την αφηνα να ερχεται ουτε στο σπιτι να τη βλεπει τη " συγχωρησα" Μεχρι στιγμης ολα καλα τωρα τι θα γινει μετα ποιος ξερει...Αυτο που ευχομαι παντως ειναι να μη γινω εγω ποτε τετοιος ανθρωπος και αν γινω λιθοβοληστε με!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις