Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 39]

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια κολλησα με ενα παιχνιδακι..το χερι μου εχει κουλαθει...κι εκει που πετουσα και τα πηγαινα τοσο καλα...πηγα και τα εσβησα οοολα...τα εχω παρει....
καληνυχτα σας ευχομαι.... παω πισω στο νεο μου κολλημα!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σμαρω ελα εχει φαι για ολους!Κ η μαμα να λεει: "πρεπει να προσεχεις λιγο τη διατροφη σου" (εννοει να μην τρωω πολυ) κ σε 10 το πολυ 20 δευτερολεπτα:"Μα τπτ δεν εφαγες απο αυτα που πηρα!" Κ αν πω τπτ η απαντηση ειναι γνωστη!"Ε!Τωρα που ηρθες λιγες μερες σε μενα θα κανεις διαιτα???"Οποτε οποια εχει λιγουρες ας ερθει!
Ζωη μου ο μπαμπας εχει χρονια προβλημα με τη μεση του.Δισκοκηλη αν θυμαμαι καλα.Συνηθως ειναι καλα.Που κ που τον πιανει ασχημα ομως.Τωρα με το ζορι σηκωνεται κ περπαταει.Του εδωσαν ενεσεις για μια βδομαδα.Λογικα θα περασει...Αν οχι θα αρχισουν να μιλανε για επεμβαση που ο μπαμπας δε θα θελει φυσικα να κανει...

Λιτσα μου τι εννοεις ησουν σε αποπληρωμη?Κ απο ποιον παιρνεις το δωρο?Απο εργοδοτη ή απο ΙΚΑ?

Εγω δεν ποναω εκει κατω...Μονο η μεση με πιανει αν καθομαι καπου αβολα.Παντως μετα τις πατατες γιαχνι κ εγω ειχα καουρες κ αναγουλες.

Λουκια μου κ εμεις δεν *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 39 215994 3 μηνες τωρα!Η γνωμη του ειναι ιδια με αυτη του αντρα της Βικτωριας.Οσο για το σιδερο εισαι υπερβολικη νομιζω.Σιγα μην κατσω με την κοιλια τουρλα να σιδερωνω σεντονια.Μονο τις μαξιλαροθηκες κανω.Πετσετες κτλ εννοειται σιδερωνω παντα.Εσωρουχα ποτε...

Αντε μολις επιστρεψω θα στολισω κ εγω.Εμεις ειμαστε τυχεροι γιατι οι προηγουμενοι ενοικιαστες αφησαν παρα πολλα στολιδια για το μπαλκονι στο παταρι οποτε ειμαστε καλυμενοι.Κ φωτοσωληνες κ αι-βασιλης κ αστερακια απ'ολα!Μεσα δεν στολιζω ιδιαιτερα.Απλα πραγματα.Ο καλος μου εχει διαθεση να με βοηθησει επειδη βλεπει οτι χαιρομαι πολυ. Very Happy

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καμια μεσα ε?? Νωρις νωρις φυγατε ολες σημερα!!!

Σας γραφω λοιπον τα σημερινα νεα μου. 2 συσπασεις σημερα λοιπον. Αρχισανε να μην με πολυπιανουν τα λιγοτερα χαπια. Ο γιατρος λεει οτι αν εχω κι αυριο συσπασεις, να παω απο εκει να το δουμε. Ανησυχω λιγο μην μου πει τπτ οτι θα με βαλουν για καισαρικη απο τωρα, εινα πολυ νωρις ακομη... Να αντεξει τουλαχιστον το μπεμπακι μου κανεναν μηνα ακομη, για να μην ειναι τοσο πολυ πρόωρο..

Κατα τα αλλα, κατ για προκλαμψια διαβασα. Καλως ή κακως, πολλοι γιατροι ειαι πολυ αγχωτκοι μ'αυτο το θεμα. Κι εγω την μιση μου εγκυμοσυνη με αυτο το αγχος την περασα(ξερει η Δωρα, συνεχεια γι'αυτο την ρωτουσα)... Τι να πω κοριτσακια μου, ευχομαι να μην τυχει σε καμια μας μεχρι το τελος..

Τι αλλο??Ααα, ναι! Τελικα για την αναγνωριση του Αλεξανδρου(για το μπεμπε μου μιλαω, αλλα απο σημερα αποφασισα να αναφερομαι σ'αυτο με το ονομα του) θα το παμε τελικα με τον δυσκολο τροπο, τον γραφειοκρατικο. Μετα την γεννηση θα κανουμε την αναγνωριση. Ας παιδευτουμε και μ'αυτο, τι να γινει??

Αυτααα! Παω για υπνο κι εγω.
Φιλουμπες σε ολες!!

Αααα τωρα που το θυμηθηκα, ειδα μερικες απο εσας στον υπνο μου, σιγουρα την Δωρα, δεν θυμαμαι ποιες αλλες. Καλο ονειρο ηταν, τουρλα οι κοιλιες και συζητουσαμε για τα μωρακια μας και γελουσαμε!! Very Happy

Αντε καληνυχτα σε ολες και ονειρα γλυκα!!!
Και σορρυ για τον σεντονι που μολις εγραψα Embarassed Embarassed

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Δωρακι μεσα εισαι??
Δεν σε ειδα πριν.
Τι κανεις κουκλα?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγω νομιζα οτι δεν ειναι καμια εδω κ επαιζα ενα παιχνιδακι να περναει η ωρα.Υπομονη με τις συσπασεις κ να σκεφτεσαι παντα το καλυτερο.Οπως περασαν τα προηγουμενα θα περασει κ αυτο κ θα φτασεις ως το τελος θα δεις!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακαρι κοπελα μου, απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι που λενε!!!

Εγω υπομονη κανω οση χρεαστει, δεν εχω θεμα πλεον, συνηθησα. Το μονο που σκεφτομαι ειναι το μωρακι μου και να μην ταλαιπωρηθει τωρα στην κοιλια μου και μετα...
Και σκεφτομαι συνεχεια, μακαρι να υπηρχε κατι να κανω να σταματησουν τελειως αυτες οι συσπασεις.. Αλλα δεν μπορω να κανω και τιποτα παραπανω... Δεν κουνιεμαι, δεν κουραζομαι, δεν ζοριζομαι, δεν τρωω παραπανω απο οσο πρεπει για να μην παραβαρυνω κιαλλο και πιεζομαι, τπτ δεν κανω πια... Αλλα αυτες οι ατιμες εκει...

Πφφφφ τελοσπαντων, αισιοδοξια ειπαμε..
Εσυ, πως και δεν κοιμασαι? δεν εχεις υπνο?

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τσουπ!εγω εδω ειμαι αλλα επειδη εσεις δεν ειστε θα σας καληνυχτησω! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 39 850933

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνυχτα Ελενη!! Ονειρα γλυκα Very Happy

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηθελα να διαβασω τα νεα σας κ να παιξω κ λιγο το παιχνιδι μου που σε 2 μερες ληγουν τα quest κ δε θα προλαβω να τα τελειωσω... Smile

Ολα καλα θα πανε.Κ η φιλη μου που ειχε συσπασεις 2 μερες πριν την ΠΗΤ γεννησε κ ενω ειχε σταματησει τελειως τα χαπια για 10 μερες!Ακου με που σου λεω...Σε οτι σου ειπα απο την αρχη μεσα δεν χω πεσει???

Καληνυχτα Ελενιτσα!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μανουλες! Εχω ξυπνησει εδω κ καμμια ωριτσα μπηκα να σας καλημερησω κ βουρ για δουλειες! Σηνερα θα ερθει η αδερφη μου να κοιμηθει εδωγια αυτο ξεκναω απο τωρα το σπιτι! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 39 417472

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσα μου!!!!!!
Μιραντζελα υπομονη χαρα μου ναι?
φευγω παω τζαμπο και επιστρεφω!!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα ομορφες!!
Καλημερα Ελενιτσα, καλες δουλειες..
Καλημερα Φιλιτσα..τελεια τα περασες χτες ε?Πολυ χαιρομαι, καλα ψωνια σε σενα..
Αχ Μιραντζελα μου, ολα καλα θα πανε, θα δεις..Κι εμενα η κολλητη μου ειχε πολλες συσπασεις οπως εσυ, ακομα εχει 2-3 την μερα αλλα οπως παει θα γεννησει στις μερες της, ουτε ενα μηνακι δε της εμεινε!!Ξερω πολλες περιπτωσεις τετοιες, που το μωρο δεν ελεγε να βγει μετα..!θα δεις, εναν παιδαρο θα γεννησεις!Οσο για τα του ονοματος, δεν πειραζει, ας γινει κ μετα, δε θα σας παρεξηγησει το νινακι Laughing Μη τα σκεφτεσαι αυτα, ειναι ασημαντα..
Δωρα μου, περαστικα στον μπαμπα σου..ακουγεται ψιλομανικι..και οσο κ να το πεις για εναν αντρα ειναι μεγαλο πακετο αυτη η κατασταση..
εσυ μην στενοχωριεσαι, περαστικο θα ειναι..κατσε φαε τα φαγακια της μαμας κ απολαυσε την φροντιδα της..
ουτε εσυ *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 39 215994 ε?μηπως να ανοιξουμε ενα θεματακι να κλαιμε εκει την μοιρα μας? *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 39 654316
φοβιες, τι να κανουμε, κατανοηση θελει...
τυχερη εισαι με τα στολιδια..ελπιζω να μην ερθουν κ στα γυρευουν πισω.. Laughing Laughing
οσο για το σιδερο, ναι ναι, το παραδεχομαι, ειμαι τελειως ανωμαλη, εχω ενα θεμα ψυχαναγκασμου με την ταξη.αφου ο καλος μου λεει κατσε να ερθει η μικρη με το καλο να στα ανακατωνει ολα κ θα δεις ποσο περιπατο θα παει αυτο σου το χουι... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 39 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 39 534787

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα!μπαταριες πηρα και τριγωνακια να τραγουδησουν τα παιδια!ααααααααχχχχχχ τι τραβαω δεν ξερετε....Μαρια ποναει ο κ@λος μου τοσο πολυ........σκατα βγηκαν οι αιμοραιδες πεθαινω μιλαμε/........

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:ηρθα!μπαταριες πηρα και τριγωνακια να τραγουδησουν τα παιδια!ααααααααχχχχχχ τι τραβαω δεν ξερετε....Μαρια ποναει ο κ@λος μου τοσο πολυ........σκατα βγηκαν οι αιμοραιδες πεθαινω μιλαμε/........

γειαααααααααα!τα δυο μας ειμαστε!βρηκα ευκαιρια κ μαγειρεψα!εφτιαξα κ το ραβανι μου...ειναι ζεστο ακομα αλλιως.. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 39 982137
τριγωνα διαβαζω..ετοιμασου για φασαρια στο σπιτι!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 39 679259
ως προς τις αιμοροιδες... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 39 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 39 534787 μακρια απο εμας!περαστικα..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανεις Λουκια?εγω χεστε με!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κανουν τα κοριτσια με τις γεματες κοιλιτσες????
Δεν απαντω σε τιποτα απο τα προηγουμενα γιατι μολις τα διαβασα τα ξεχασα κιολας...σημερα ειμαι ο,τι να 'ναι.
Με ξυπνησαν πρωι πρωι,εφαγα μιση πιτσα χειροποιητη της μαμας για πρωινο, και μετα πηραμε τους δρομους. Πηγαμε τζαμπο, θελαμε να δουμε για σπιτακι για τον σκυλακο μου γιατι περσι την εβγαλε αγκαλια με μια κουβερτα. Βλεπετε μεχρι περσι τον ειχα μεσα στο σπιτι, μετα τον μαθαμε εξω αλλα σπιτακι δεν ειχαμε παρει. Του πηρα κι ενα παιχνιδακι καινουριο, να μην ψωνιζω μονο το παιδι που ερχεται, να ψωνιζω και το μαλλιαρο μου παιδι. Και μετα πηραμε μερικα πραγματακια για την μπεμπα που ηθελα και ενα τονο βλακειες!!!! Αμα μπεις εκει μεσα ξεχνιεσαι!!!!
Μετα καφες σε μια ξαδερφη της μαμας και τωρα επιτελους μαζευτηκαμε!!!
Ποναει η μεση μου σημερα κοριτσια. Και δεν εκανα κατι ιδιαιτερο.
Παω να απλωσω ρουχα κι ερχομαι...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το Σοφακι που ειναι???? Θελουμε νεο θεμα Σοφιααααααα

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατο και το νεο θεμα μας δια χειρος Λουκίας!!!

http://forum.eimaimama.gr/t15911p20-topic#587958

Σπασαμε καθε ρεκορ αυτη την φορα ή μου φαινεται???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις