Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
287 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 287 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 39]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εαν οντως εχει γινει αυτο ισως ηδη να εχει μπαναριστει

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Σοφακι...Κ να κανεις καταγγελια το δικιο σου δε θα το βρεις αφου δεν εχεις αποδειξεις.δοκιμασε το ομως.Αν το κανουν κ αλλοι ισως καποτε εξεταστει η περιπτωση της!Τωρα που αρχισαν οι απωλυσεις κ στο δημοσιο τομεα ποτε δεν ξερεις...Ισως κ να αλλαξουν καποια πραγματα.(Ονειροπολω λες?)

Εγω θα φυγω αυριο κ θα γυρισω 1/12.Θα πρεπει να γινει κ μια καθαριοτητα βεβαια γιατι οσο λειπω σιγα μην κανει τπτ ο καλος μου, οποτε στολισμα γυρω στις 8-9 φανταζομαι γιατι καθημερινες δεν εχει κουραγιο κ για πολλα.

Σμαρω γιατι σου φαινονται μακρια τα Χριστουγεννα?Εμενα ειναι η πρωτη χρονια που μου φαινονται τοσο κοντα!!!Ο νοεμβρης για μενα εχει τελειωσει...Αφου θα στολισω κ νωρις αρα τα Χριστουγεννα ειναι εδω κ μαζι με αυτα κ η μπεμπα μου!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 328109

Λουκια τρεξε για σετ κρεβατοκαμαρας!Κ να ειναι μωβ!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε παιδι μου δεν τον καταλαβαινω..ειναι δυνατο να μην εχεις καθοοοολου ζωη και να ασχολεισαι μονο με τετοια/

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Ρε παιδι μου δεν τον καταλαβαινω..ειναι δυνατο να μην εχεις καθοοοολου ζωη και να ασχολεισαι μονο με τετοια/
αμφιβαλω αν εχει γυναικα αμφιβαλω αν εχει παιδι αμφιβαλω γενικως!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα , καποιοι ανθρωποι νομιζω οτι κανουν την πιο ακαταλληλη δουλεια σε σχεση με τον χαρακτηρα τους !!!!!!!!! πολυ συγχυστηκα με τη γιατρο Σοφια ... περαστικα στον μπαμπα σου , ειναι ζορι ο πονος στην μεση ... εγω ειχα παθει δισκοκηλη στη σχολη , εκει που εστρωνα το κρεβατι μου το πρωι , εμεινα εκει και δεν ανεβαινα ...χοχοχο...τελικα μου περασε αλλα μου αφησε ευαισθησια ...

Μαρια τα παλια χαλια δεν μπορεις να τα στρωσεις ?? κανετα με καρπεξ (οχι εσυ, ο αγαπημενος σου αντρουληςε φυσικα) .. επισης αν δεν ειναι πολυ λερωμενα μπορεις να τα φρεσκαρεις με ξυδι και νερο ...το ξυδι τα γυαλιζει φοβερα ....

φιλιτσα τελικα δεν καταλαβα, σταματησαν οι εργασιες για το δωματιο η θα συνεχισοτυν μπας και το τελειωσουν ???

Δωρα ωραια η ταχινοπιτα ...εγω πεινασα οταν γυρισα και εφαγα 2 μηλα, μικρα βεβαια , τα ντελισιους που βγαινουν εδω στην Τριπολη ...

Αυτο με το ιντερνετ Λουκια μου ειναι πολυ σωστο ... εχω διαβασει τοσα πραγματα εδω μεσα που επρεπε να εχω φρικαρει ... και συνηθως ολα τα συμπτωματα ταιριαζουν σε ολες μας και λες μετα, λες να εχω αυτο ή το αλλο ή το παραλλο ??

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρε και εγω αλλα τι να πεις....προβληματικοι ανθρωποι

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχει πολυ καιρο που δεν εχουν γαζες βαμβακι κ αλλα απαραιτητα τα νοσοκομεια.Κ για φαρμακα πολλες φορες σε στελνουν εξω.

Τον τελευταιο καιρο ο Αντωνης εμπαινε σαν ρενακι κατι (73 νομιζω) κ οσα ποστ ειχα δει εγω ηταν τυπικοτατα κ μονο προς πληροφορηση μαμαδων σε αποριες που ειχαν.Ηταν ευγενικος κ δεν ελεγε χαζομαρες.Τωρα αν εγινε κατι καινουριο κ δεν πηρα χαμπαρι τι να σας πω...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:



φιλιτσα τελικα δεν καταλαβα, σταματησαν οι εργασιες για το δωματιο η θα συνεχισοτυν μπας και το τελειωσουν ???

δεν εχω ιδεα... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 21 966307

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
Αυτο με το ιντερνετ Λουκια μου ειναι πολυ σωστο ... εχω διαβασει τοσα πραγματα εδω μεσα που επρεπε να εχω φρικαρει ... και συνηθως ολα τα συμπτωματα ταιριαζουν σε ολες μας και λες μετα, λες να εχω αυτο ή το αλλο ή το παραλλο ??

Αυτο που λες ειναι πολυ σωστο!Το παθαινουν κ πολλοι γιατροι οταν ακομα ειναι στη σχολη κ διαβαζουν για τα συμπτωματα που εχει καθε ασθενεια...Νομιζουν οτι εχουν τις μισες ασθενειες του κοσμου!Το εχω ακουσει απο αρκετους φοιτητες ιατρικης.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Εχει πολυ καιρο που δεν εχουν γαζες βαμβακι κ αλλα απαραιτητα τα νοσοκομεια.Κ για φαρμακα πολλες φορες σε στελνουν εξω.

Τον τελευταιο καιρο ο Αντωνης εμπαινε σαν ρενακι κατι (73 νομιζω) κ οσα ποστ ειχα δει εγω ηταν τυπικοτατα κ μονο προς πληροφορηση μαμαδων σε αποριες που ειχαν.Ηταν ευγενικος κ δεν ελεγε χαζομαρες.Τωρα αν εγινε κατι καινουριο κ δεν πηρα χαμπαρι τι να σας πω...

συμφωνω , και εγω που τον διαβαζα ηταν πολυ τυπικος και δεν πετουσε κακιες οπως στην αρχη ...

αυτο με τα αναλωσιμα στο νοσοκομειο με απασχολει και μενα ...θα πρεπει να παμε με το βαμβακι μας και τις γαζες κ.ο.κ. η αδερφη μου στην πρωτη γεννα της ειχε θεμα με το ραψιμο απο κατω , μαλλον λογω ραμματος... στην 2η ολα καλα .. σκεφτομαι να παρω εγω οτι χρειαζεται για να ειναι καλης ποιοτητας , μην μας κανει καμια ζημια αυτο που εχει το νοσοκομειο επειδη δεν εχουν λεφτα ν απληρωσουν για καλο ...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
doritaki έγραψε:Εχει πολυ καιρο που δεν εχουν γαζες βαμβακι κ αλλα απαραιτητα τα νοσοκομεια.Κ για φαρμακα πολλες φορες σε στελνουν εξω.

Τον τελευταιο καιρο ο Αντωνης εμπαινε σαν ρενακι κατι (73 νομιζω) κ οσα ποστ ειχα δει εγω ηταν τυπικοτατα κ μονο προς πληροφορηση μαμαδων σε αποριες που ειχαν.Ηταν ευγενικος κ δεν ελεγε χαζομαρες.Τωρα αν εγινε κατι καινουριο κ δεν πηρα χαμπαρι τι να σας πω...

συμφωνω , και εγω που τον διαβαζα ηταν πολυ τυπικος και δεν πετουσε κακιες οπως στην αρχη ...

αυτο με τα αναλωσιμα στο νοσοκομειο με απασχολει και μενα ...θα πρεπει να παμε με το βαμβακι μας και τις γαζες κ.ο.κ. η αδερφη μου στην πρωτη γεννα της ειχε θεμα με το ραψιμο απο κατω , μαλλον λογω ραμματος... στην 2η ολα καλα .. σκεφτομαι να παρω εγω οτι χρειαζεται για να ειναι καλης ποιοτητας , μην μας κανει καμια ζημια αυτο που εχει το νοσοκομειο επειδη δεν εχουν λεφτα ν απληρωσουν για καλο ...
και που ξερεις οτι θα βαλουν τα δικα σου?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:
Αυτο με το ιντερνετ Λουκια μου ειναι πολυ σωστο ... εχω διαβασει τοσα πραγματα εδω μεσα που επρεπε να εχω φρικαρει ... και συνηθως ολα τα συμπτωματα ταιριαζουν σε ολες μας και λες μετα, λες να εχω αυτο ή το αλλο ή το παραλλο ??

Αυτο που λες ειναι πολυ σωστο!Το παθαινουν κ πολλοι γιατροι οταν ακομα ειναι στη σχολη κ διαβαζουν για τα συμπτωματα που εχει καθε ασθενεια...Νομιζουν οτι εχουν τις μισες ασθενειες του κοσμου!Το εχω ακουσει απο αρκετους φοιτητες ιατρικης.


χαχααχαχ,,ναι ναι , και ο αντρας μου το λεει οτι ο ταν εκανε το μεταπτυχιακο του στην ψυχιατρικη , εβλεπε σε ολους τους φθλους-γνωστους-συγγενεις διαφορα απο τα συμπτωματα καθε ασθενειας ..!!!!!!!!!!!! και λεει δεν μπορει να ειναι ολοι αρρωστοι !!!!!!..χοχοχοοχ...παθαινεις μια πλακα στο τελος

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:
doritaki έγραψε:Εχει πολυ καιρο που δεν εχουν γαζες βαμβακι κ αλλα απαραιτητα τα νοσοκομεια.Κ για φαρμακα πολλες φορες σε στελνουν εξω.

Τον τελευταιο καιρο ο Αντωνης εμπαινε σαν ρενακι κατι (73 νομιζω) κ οσα ποστ ειχα δει εγω ηταν τυπικοτατα κ μονο προς πληροφορηση μαμαδων σε αποριες που ειχαν.Ηταν ευγενικος κ δεν ελεγε χαζομαρες.Τωρα αν εγινε κατι καινουριο κ δεν πηρα χαμπαρι τι να σας πω...

συμφωνω , και εγω που τον διαβαζα ηταν πολυ τυπικος και δεν πετουσε κακιες οπως στην αρχη ...

αυτο με τα αναλωσιμα στο νοσοκομειο με απασχολει και μενα ...θα πρεπει να παμε με το βαμβακι μας και τις γαζες κ.ο.κ. η αδερφη μου στην πρωτη γεννα της ειχε θεμα με το ραψιμο απο κατω , μαλλον λογω ραμματος... στην 2η ολα καλα .. σκεφτομαι να παρω εγω οτι χρειαζεται για να ειναι καλης ποιοτητας , μην μας κανει καμια ζημια αυτο που εχει το νοσοκομειο επειδη δεν εχουν λεφτα ν απληρωσουν για καλο ...
και που ξερεις οτι θα βαλουν τα δικα σου?


σωστο και αυτο ..μια ελπιδα ειχα και μου την διελυσες Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα ρε Ελενη μια κουβεντα ειπα....συγνωμη..παω για νανι!φιλακια!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα να σας πω,εχει μιλησει καμια με την δημοσια τραπεζα βλαστοκυτταρων?γιατι το τηλ που βρηκα μου βγαζει ηχογραφημενο μνμ και εγω θελω να ρωτησω κατι...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.fatsulesmoda.gr/detailslep-29.php αυτη ειναι η δικια μας η προικα και η κουνια ειναι ασπρη με λαχανι και εχει ζωγραφισμενο τον γουινι οπως και η προικα!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρωτα εμενα!Δε μιλησα μαζι τους αλλα ξερω πολλα πραγματα!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηθελα να ρωτησω αν ειναι απαραιτητη η προυποθεση του να κανουμε την ενημερωση γιατι καθημερινη δεν μπορουμε να κατεβουμε...Εξαλλου ξερω και εγω αρκετα πραγματα για τα βλαστοκυτταρα και την δωρεα θα την κανω ουτως η αλλως....Και να δηλωσω ονομα για να παει η κουνιαδα μου να παρει το κιτ!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενημερωση δεν χρειαζεται να γινει.Την κανουν απλα για οσα ζευγαρια δεν εχουν ενημερωθει απο αλλου κ εχουν αποριες.Το κιτ καλο ειναι να το παρεις εγκαιρα.Μολις μπεις στο μηνα σου ας πουμε κ να το εχεις στο σπιτι γιατι δεν ξερεις ποτε θα ερθει η ωρα...Δεν ξερω ομως τι στοιχεια ζητανε για να το δωσουν.Θα μαθω συντομα ομως αφου σε 2 βδομαδες θα πρεπει κ εγω να το προμηθευτω κ θα σου πω αν το δινουν σε τριτο ατομο ή πρεπει να ειναι καποιος απο το ζευγαρι.Λογικα ομως θα το δινουν.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το δινουν σιγουρα γιατι το ειχα παραλαβει εγω πριν 2 χρονια για μια αλλη κοπελα...διαβαα οτι απο την 24η βδομαδα μπορεις να το παρεις..εξαλλου θα το εχω τυλιγμενο μεσα στην βαλιτσα δεν θα παθει τιποτα....Απλα πρεπει να βρω το τηλεφωνο επικοινωνιας για να δωσω τα στοιχεια!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ φιλιτσα σε αγαπω...αχ αυτος ο winnie..τρελος ερωτας!τελεια η προικα!οσο για τα του προγραμματος..το χω σπουδασει αγαπη μου!ειναι βεβαια κ να το χεις!σου ειπα κ χτες..μαστιγιο!ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!τελος!

σοφακι, ακρη δεν νομιζω να βγαλεις με το νουμερο την γιατρο..ακου εκει..σιγα μανταμ, δεν ξεραμε, σας χαλασαμε τον υπνο..ενα ξεσυγυρισμενο βρισιδι ηθελε..μην ασχοληθεις παραπανω..μονο την ζαχαρενια σου θα χαλασεις..

οσο για τα βλαστοκυτταρα..δημοσια ε?εκει, στα δικα σου εχεις ΜΟΝΟ εσυ προσβαση ή οχι βρε κοριτσια?

Δωρα, ασε..πολυ τα λιμπιζομαι εκεινα τα πατακια αλλα κατι μου λεει οτι θα ειναι πολυ ροζουλια για τον δικο μου..σημερα αυριο θα το κοιταξω παντως το ζητημα, δεν παει αλλο, κρυωνουν τα πατουακια μου!

τι αλλο?ααααα, ο αντωνης...τον εχω παρακολουθησει λιγο, δεν ειναι τοσο κακος αλλα εγω με τους (υπεροπτικα)ξερολες δεν τα πηγαινω κ τοσο καλα..καπου διαβασα οτι του καναν μπαν παντως κι οτι μπαινει πια ινκογκνιτο!!!χε, χε!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:καλα , καποιοι ανθρωποι νομιζω οτι κανουν την πιο ακαταλληλη δουλεια σε σχεση με τον χαρακτηρα τους !!!!!!!!! πολυ συγχυστηκα με τη γιατρο Σοφια ... περαστικα στον μπαμπα σου , ειναι ζορι ο πονος στην μεση ... εγω ειχα παθει δισκοκηλη στη σχολη , εκει που εστρωνα το κρεβατι μου το πρωι , εμεινα εκει και δεν ανεβαινα ...χοχοχο...τελικα μου περασε αλλα μου αφησε ευαισθησια ...

Μαρια τα παλια χαλια δεν μπορεις να τα στρωσεις ?? κανετα με καρπεξ (οχι εσυ, ο αγαπημενος σου αντρουληςε φυσικα) .. επισης αν δεν ειναι πολυ λερωμενα μπορεις να τα φρεσκαρεις με ξυδι και νερο ...το ξυδι τα γυαλιζει φοβερα ....

φιλιτσα τελικα δεν καταλαβα, σταματησαν οι εργασιες για το δωματιο η θα συνεχισοτυν μπας και το τελειωσουν ???

Δωρα ωραια η ταχινοπιτα ...εγω πεινασα οταν γυρισα και εφαγα 2 μηλα, μικρα βεβαια , τα ντελισιους που βγαινουν εδω στην Τριπολη ...

Αυτο με το ιντερνετ Λουκια μου ειναι πολυ σωστο ... εχω διαβασει τοσα πραγματα εδω μεσα που επρεπε να εχω φρικαρει ... και συνηθως ολα τα συμπτωματα ταιριαζουν σε ολες μας και λες μετα, λες να εχω αυτο ή το αλλο ή το παραλλο ??

δεν γινεται τπτ γτ διαλυονται απο κατω κ απο πανω.το αλλο που επλυνε ο αντρας μου εκανε τρυπα! θα κανω υπομονη

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν εχεις προσβαση τα κανεις δωρεα για οποιον τα χρειαζεται!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Δεν εχεις προσβαση τα κανεις δωρεα για οποιον τα χρειαζεται!!

ναι, αλλα ισως να τα χρειαστεις κι εσυ η ιδια, σωστα?κ τοτε μπορεις κι εσυ να καταφυγεις εκει..απλα δεν θα ειναι τα δικα σου..καλα το εχω καταλαβει?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ακριβως οπως η αιμοδοσια ενα πραγμα..Απλα διαβασα οτι αν δωρισουν παρα πολλοι ελληνες τα βλαστοκυτταρα ειναι απειροελαχιστες οι πιθανοτητες να μην βρεθει συμβατοτητα ακομα και με αλλου τα βλαστοκυτταρα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις