Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
352 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 352 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 39]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω και δωματιο-ντουλαπα...Βρηκα τον λογο που θα γκρινιαξω σημερα στο παλικαρι μου *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 654316 Rolling Eyes Rolling Eyes
Εμενα με πιανει ενα πονος στο γοφο ωρες ωρες αλλα ειναι ανεξαρτητο της κουρασης και το ειχα απ την αρχη αρχη

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω το ειχα απο την αρχη αλλα τωρα χειροτερευει οσο παει.γι'αυτο θα παρω κ την ζωνη να μπορω να βγαινω εξω η να κανω τις δουλειες μου με την ηρεμια μου χωρις να κουτσαινομαι μετα

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νιωθω την κοιλια ου σαν να ειναι στρωμα νερου...χααχ μα τι στο καλο κανει εκει μεσα/

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρια σε καταλαβαινω, κι εγω δε θελω να κανει αλλος κατι σπιτι μου, ελα ομως που τωρα χρειαζομαστε καθε βοηθεια. Ευτυχως θα σε βοηθησει ο καλος σου, αλλα κι εσυ παρτο λιγο χαλαρα. Μην πλυνεις και τα ντουβαρια που λενε...
Αντε ωραια με την μοκετα της πεθερας κερδιζεις το χρονο που σου ζητησε ο αντρας σου μεχρι να παρετε αλλα χαλια. Ο,τι μας δινουν καλο ειναι.

Λιτσα τοσα λεφτα θα βγουν μαζι μα αμοιβη γιατρου και αναισθησιολογου και παιδιατρου, οχι μονο η κλινικη. Βεβαια αυτο δε τα κανει να ακουγονται λιγοτερα αλλα καναμε τα κουμαντα μας και μπορουμε να τα δωσουμε. Τα λυπαμαι αλλα σκεφτομαι οτι ειναι για το παιδι μου και οτι δε θελω με τιποτα δημοσιο. ειναι και θεμα ψυχολογιας, θυμασαι που το λεγαμε? Που νιωθεις ασφαλης και πιστευεις οτι θα νιωθεις καλυτερα να βγαλεις ενα καρπουζι απο ενα σωληνα που κανονικα χωραει μια ρωγα απο σταφυλι!!!!

Σοφακι μην γκρινιαξεις...βαλτο στο προγραμμα... δεν ειχες πει οτι θα φτιαξετε ενα σπιτι να μετακομισετε εκει αργοτερα? Δικο σας σπιτι...ε εκει μπορεις να κανεις ο,τι θελεις!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρηκα την εγκυκλιο.... την διαβαζω τωρα...
στην μαιευτικη περιθαλψη λεει οτι αμα γεννησεις εκτος νοσηλευτικου ιδρυματος παιρνεις επιδομα τοκετου 900 για 1 παιδι, 1200 για 2 παιδια, 1600 για 3 παιδια....
δηλαδη για να βοηθησει το κρατος την νεα μητερα πρεπει αυτη να γεννησει στο παρκο??????? να αρχισω να σκαβω τρυπα οπως κανουν τα σκυλακια??????
ΦΟΡΤΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
discordia έγραψε:μαρια σε καταλαβαινω, κι εγω δε θελω να κανει αλλος κατι σπιτι μου, ελα ομως που τωρα χρειαζομαστε καθε βοηθεια. Ευτυχως θα σε βοηθησει ο καλος σου, αλλα κι εσυ παρτο λιγο χαλαρα. Μην πλυνεις και τα ντουβαρια που λενε...
Αντε ωραια με την μοκετα της πεθερας κερδιζεις το χρονο που σου ζητησε ο αντρας σου μεχρι να παρετε αλλα χαλια. Ο,τι μας δινουν καλο ειναι.

Λιτσα τοσα λεφτα θα βγουν μαζι μα αμοιβη γιατρου και αναισθησιολογου και παιδιατρου, οχι μονο η κλινικη. Βεβαια αυτο δε τα κανει να ακουγονται λιγοτερα αλλα καναμε τα κουμαντα μας και μπορουμε να τα δωσουμε. Τα λυπαμαι αλλα σκεφτομαι οτι ειναι για το παιδι μου και οτι δε θελω με τιποτα δημοσιο. ειναι και θεμα ψυχολογιας, θυμασαι που το λεγαμε? Που νιωθεις ασφαλης και πιστευεις οτι θα νιωθεις καλυτερα να βγαλεις ενα καρπουζι απο ενα σωληνα που κανονικα χωραει μια ρωγα απο σταφυλι!!!!

Σοφακι μην γκρινιαξεις...βαλτο στο προγραμμα... δεν ειχες πει οτι θα φτιαξετε ενα σπιτι να μετακομισετε εκει αργοτερα? Δικο σας σπιτι...ε εκει μπορεις να κανεις ο,τι θελεις!!!!
το ξερω κοριτσι... δεν με αγχωνουν τοσο τα 300 παραπανω οσο το οτι ακομα και αυτο δεν ειναι σιγουρο γιατι ο εοππυ μπορει να μην ισχυει τον ιανουαριο..εγω και μια ακρη για γιατρο στο δημοσιο για ωρα αναγκης θα την βρω γιατι αν γινει τιποτα απλα δε θα εχω να πληρωσω..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια δλδ αμα γεννησω σπιτι θα παρω λεφτα??? που ειναι ο αντρας μου τωρα??? ααχαχαχαχχαχαχχα

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρια εσυ που θα γεννησεις στο δημοσιο για το μωρο πρεπει να εχεις και σεντονακια και κουβερτουλες μαζι η τα δινουν εκει...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:Μαρια εσυ που θα γεννησεις στο δημοσιο για το μωρο πρεπει να εχεις και σεντονακια και κουβερτουλες μαζι η τα δινουν εκει...


σεντονια εχουν κουβερτα ειναι δικια μου αν κ δν πολυ χρειαζεται γτ εχει τρελη ζεστη στο δωματιο

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια και που την διαβασα την εγκυκλιο σχεδον τιποτα δεν καταλαβα που να λεει οτι επρεπε να ανεβασουν τις τιμες...
http://www.eopyy.gov.gr/%CE%88%CE%B3%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B1%20%CE%95%CE%9F%CE%A0%CE%A5%CE%A5/%CE%9A%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%20-%20%CE%9D%CE%BF%CE%BC%CE%BF%CE%B8%CE%B5%CF%83%CE%AF%CE%B1/%CE%A6%CE%95%CE%9A%20%CE%92%203054-2012%20%CE%95%CE%BD%CE%B9%CE%B1%CE%AF%CE%BF%CF%82%20%CE%9A%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%20%CE%A0%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%87%CF%8E%CE%BD%20%CE%A5%CE%B3%CE%B5%CE%AF%CE%B1%CF%82%20(%CE%95.%CE%9A.%CE%A0.%CE%A5.).pdf

αυτο ειναι. αμα καποια μπορει να βγαλει ακρη...

Λιτσα στην βιοκλινικη που ειπαμε θα παμε απο την αρχη, κοιτουσαμε τις τιμες χωρις εοπυυ, ακριβως γιατι ολοι λενε οτι δε θα υπαρχει για πολυ ακομη, λεγαμε αμα υπαρχει απλα θα γλιρωσουμε κανενα φραγκο, τωρα δε το βλεπω....αλλα ειναι κουλο γιατι 2 μερες στο μονικλινο με εοπυυ ειναι 790, χωρις εοπυυ ειναι 940. η διαφορα ειναι 150 ευρω. αν αυξηθηκε η τιμη 240 τι θα κανουν? θα ανεβασουν και την τιμη χωρις εοπυυ???

Μαρια ασε την γενικη για μετα την γεννα!!!! Γενναμε σπιτια μας, τσεπωνουμε 900 ευρω και φωναζουμε φιλιπιννεζες να μας κανουν γενικη!!!! χαχααχααχαχ

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ηρθε νωρις το παληκαρι μου, φαγαμε κ επεστρεψα!οχι βεβαια για πολυ!θα παμε για το σετ κρεβατοκαμαρας, κ να γυρισω κατι δωρα γαμου στον ανδρεαδη, ναι ναι, ακομα παιδευομαι!

εγω γενικη εκανα πριν τον γαμο, πριν ακριβως εναν μηνα. κ εννοειται μονη..μαζι σου Μαρια, δεν θελω κανεναν στα ποδια μου, και μονο εγω ξερω πως θελω να γινονται οι δουλειες μου!

εγω κοριτσια γενναω ιασω, ξερω ειναι πολλα τα λεφτα αλλα αφου εκει ειναι ο γιατρος μου...δεν σκεφτηκα στιγμη να παω αλλου..μολις χτες η κολλητη μου-γενναει στο μητερα σε ενα μηνα-με ενημερωσε για τις αυξησεις τιμων... Rolling Eyes

στο ιασω εμενα ο γιατρος μου ειχε πει για αλλαγη τιμολογησης απο αρχες του χρονου αλλα τα κακα μαντατα ηρθαν νωριτερα τελικα.. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 679259

σμαρω μου ωραιο το δωματιο σου..μου θυμιζει αλλη εποχη..και πολυ ρομαντικο..η ταπετσαρια ολα τα λεφτα, για την ντουλαπα...αχ, τι να πω..μου θυμισε την διαφημιση της heineken με τις παλαβες που τσιριζαν... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 654316 και ειναι κ μεγααααααλο!οσο για το θεμα του τοκετου θα συμφωνησω...δεν ξερω αν θελω να το δει.. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 585182

βρε σοφακι μου, με ανατριχιασες..για το rooming in θα συμφωνησω, για τις κρεμουλες θα συμφωνησω, αλλα βιντεο...?εισαι παλαβη? *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 585182 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 585182 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 585182 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 585182 οντως πρεπει να σε αγαπαει πολυ ο καλος σου...αλλα κι εσυ..καψουρα μεγαλη μου μυριζει..

φιλιτσα, δεν πειραζει, εχει ο θεος, αφου με το καλο ερθει κ το νινι φτιαξε ενα ταψι κ φατο μονη σου!

μαρακι μου, ειλικρινα σε νιωθω..αλλα μην τρελαινεσαι..κανεις δε θα σε παρεξηγησει για το σπιτι..αλιμονο, εχεις αντρα κ παιδι να βγαλεις περα, χωρια η μπουμπου στην κοιλια σου...
εμενα με πιανει ο γοφος μου μια στο τοσο, αν παλι κουραστω δυσκολευομαι να το πατησω.. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 911307 αυτα!α, καλη ορεξη Ελενακι..
Λιτσα μου μην αγχωνεσαι, ολα καλα θα πανε, αφου απο εμπειρια φιλης σου νιωθεις ανακουφισμενη, σκεψου μονο θετικα..απλα, προμηθευσου μονη σου τα απαραιτητα!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
discordia έγραψε:κοριτσια και που την διαβασα την εγκυκλιο σχεδον τιποτα δεν καταλαβα που να λεει οτι επρεπε να ανεβασουν τις τιμες...
http://www.eopyy.gov.gr/%CE%88%CE%B3%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B1%20%CE%95%CE%9F%CE%A0%CE%A5%CE%A5/%CE%9A%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%20-%20%CE%9D%CE%BF%CE%BC%CE%BF%CE%B8%CE%B5%CF%83%CE%AF%CE%B1/%CE%A6%CE%95%CE%9A%20%CE%92%203054-2012%20%CE%95%CE%BD%CE%B9%CE%B1%CE%AF%CE%BF%CF%82%20%CE%9A%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%20%CE%A0%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%87%CF%8E%CE%BD%20%CE%A5%CE%B3%CE%B5%CE%AF%CE%B1%CF%82%20(%CE%95.%CE%9A.%CE%A0.%CE%A5.).pdf

αυτο ειναι. αμα καποια μπορει να βγαλει ακρη...

Λιτσα στην βιοκλινικη που ειπαμε θα παμε απο την αρχη, κοιτουσαμε τις τιμες χωρις εοπυυ, ακριβως γιατι ολοι λενε οτι δε θα υπαρχει για πολυ ακομη, λεγαμε αμα υπαρχει απλα θα γλιρωσουμε κανενα φραγκο, τωρα δε το βλεπω....αλλα ειναι κουλο γιατι 2 μερες στο μονικλινο με εοπυυ ειναι 790, χωρις εοπυυ ειναι 940. η διαφορα ειναι 150 ευρω. αν αυξηθηκε η τιμη 240 τι θα κανουν? θα ανεβασουν και την τιμη χωρις εοπυυ???

Μαρια ασε την γενικη για μετα την γεννα!!!! Γενναμε σπιτια μας, τσεπωνουμε 900 ευρω και φωναζουμε φιλιπιννεζες να μας κανουν γενικη!!!! χαχααχααχαχ
ελα ντε οτι θελουν κανουν.. ακρη δε βγαζω..

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:κοριτσια και που την διαβασα την εγκυκλιο σχεδον τιποτα δεν καταλαβα που να λεει οτι επρεπε να ανεβασουν τις τιμες...
http://www.eopyy.gov.gr/%CE%88%CE%B3%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B1%20%CE%95%CE%9F%CE%A0%CE%A5%CE%A5/%CE%9A%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%20-%20%CE%9D%CE%BF%CE%BC%CE%BF%CE%B8%CE%B5%CF%83%CE%AF%CE%B1/%CE%A6%CE%95%CE%9A%20%CE%92%203054-2012%20%CE%95%CE%BD%CE%B9%CE%B1%CE%AF%CE%BF%CF%82%20%CE%9A%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%20%CE%A0%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%87%CF%8E%CE%BD%20%CE%A5%CE%B3%CE%B5%CE%AF%CE%B1%CF%82%20(%CE%95.%CE%9A.%CE%A0.%CE%A5.).pdf

αυτο ειναι. αμα καποια μπορει να βγαλει ακρη...

Λιτσα στην βιοκλινικη που ειπαμε θα παμε απο την αρχη, κοιτουσαμε τις τιμες χωρις εοπυυ, ακριβως γιατι ολοι λενε οτι δε θα υπαρχει για πολυ ακομη, λεγαμε αμα υπαρχει απλα θα γλιρωσουμε κανενα φραγκο, τωρα δε το βλεπω....αλλα ειναι κουλο γιατι 2 μερες στο μονικλινο με εοπυυ ειναι 790, χωρις εοπυυ ειναι 940. η διαφορα ειναι 150 ευρω. αν αυξηθηκε η τιμη 240 τι θα κανουν? θα ανεβασουν και την τιμη χωρις εοπυυ???

Μαρια ασε την γενικη για μετα την γεννα!!!! Γενναμε σπιτια μας, τσεπωνουμε 900 ευρω και φωναζουμε φιλιπιννεζες να μας κανουν γενικη!!!! χαχααχααχαχ

no no no κ θα ριξω κ αλλη μια πριν γεννησω να ειναι ολα καθαρα στην εντελεια...δεν μου λες βρε σμαρω αυτη η εγκυκλιος αφορα μονο στα ιδιοτικα η κ για τα δημοσια νοσοκομεια?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που νιωθεις ασφαλης και πιστευεις οτι θα νιωθεις καλυτερα να βγαλεις ενα καρπουζι απο ενα σωληνα που κανονικα χωραει μια ρωγα απο σταφυλι!!!!

μεγαλη κουβεντα... Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

παω να ντυθω να φυγουμε, σας φιλω *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 417472

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
https://www.youtube.com/watch?v=9zTs5UYK46c&feature=related εδω εχει και οδηγιες για το τι χρειαζεται η βαλιτσα Razz Razz Razz (μην μου δινετε σημασια απλα βαριεμαι πολυ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes )

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Λουκια, καλη χωνεψη και καλα ψωνια ευχομαι!!! ΕΙμαι χαζορομαντικη (που λατρευει τις αραχνες και τα θριλερ!) και μου αρεσουν πολυ τα κλασικα, τα ρομαντικα και οι αντικες, ειμαι ακριβως σαν την πεθερα μου, που την εχασαν πριν γνωρισω το παλικαριμου, και το πατρικο του ειναι ολο ετσι...σε αυτον δεν αρεσουν καθολου αλλα καναμε συμφωνια οτι θα κανω ο,τι θελω στην κρεβ/ρα και μαζι το υπολοιπο σπιτι.

Μαρια αφου ουτως ή αλλως δε πληρωνουμε τα δημοσια τι να ισχυει εκει περα? Λες να αρχισουν να ζητανε κι εκει λεφτα???θα το εκτυπωσω και θα το μελετησω μπας και βγαλω καμια ακρη... θα παρω αυριο και στην βιοκλινικη να δω τι θα μου πει ακριβως η κυρια επι των τιμων


discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=9zTs5UYK46c&feature=related εδω εχει και οδηγιες για το τι χρειαζεται η βαλιτσα Razz Razz Razz (μην μου δινετε σημασια απλα βαριεμαι πολυ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes )

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
λατρευω εγκληματα....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Γεια σου Λουκια, καλη χωνεψη και καλα ψωνια ευχομαι!!! ΕΙμαι χαζορομαντικη (που λατρευει τις αραχνες και τα θριλερ!) και μου αρεσουν πολυ τα κλασικα, τα ρομαντικα και οι αντικες, ειμαι ακριβως σαν την πεθερα μου, που την εχασαν πριν γνωρισω το παλικαριμου, και το πατρικο του ειναι ολο ετσι...σε αυτον δεν αρεσουν καθολου αλλα καναμε συμφωνια οτι θα κανω ο,τι θελω στην κρεβ/ρα και μαζι το υπολοιπο σπιτι.

Μαρια αφου ουτως ή αλλως δε πληρωνουμε τα δημοσια τι να ισχυει εκει περα? Λες να αρχισουν να ζητανε κι εκει λεφτα???θα το εκτυπωσω και θα το μελετησω μπας και βγαλω καμια ακρη... θα παρω αυριο και στην βιοκλινικη να δω τι θα μου πει ακριβως η κυρια επι των τιμων



οχι αγαπη μου με τον ισχυοντα νομο δν πληρωνω τπτ περα απο τα 650 του γιατρου μου ενω στο γιο μου ειχα δωσει καπου 340 για τρεις μερες που εκατσα μεσα αλλα πηρα τοτε το επιδομα πισω..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα ενταξει Μαρακι, αμα αρχισουμε να πληρωνουμε και τα δημοσια και να μην παιρνουμε και επιδομα τοκετου τοτε ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΦΟΡΟΥΣ??????? συγνωμη για τον τροπο μου αλλα φορτωνω πολυ ρε κοριτσακια μου!!!!!
Με κανουν να νιωθω σκουπιδι και οτι δεν αξιζω τιποτα παρα μονο να τους πληρωνω...

και στον αντιποδα ο καταναλωτισμος μου... πηρε τηλ το αστερι μου να μου πει οτι μαλλον σημερα θα παμε για καροτσακι, αντι να του πω τα νεα της βιοκλινικης εγω που δε θελω να χασω τα ψωνια του ειπα "ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΠΑΝΩ ΝΑ ΝΤΥΘΩΩΩΩΩΩΩ"
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ειμαι γελοια ωρες ωρες

Σοφακι θυμσαι την Σωσω απο τα εγληματα οταν βαριοταν τι εκανε?? Ελεγε με κεινο το υφος "ουφ πληττω" και μετα εκανε τηλεφωνικες φαρσες .... τελειο????

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑχαχαχαχχαχα

Αααα αυτη τη βδμαδα νιωθω οτι εβαλα..ειχα βαλει και ενα κιλο την αλλη βδομαδα..Εεεεε ολο μου φαιρνουν γλυκα στο σπιιτ.τι να κανω? *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 30 534787

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ντυθηκα κ εξαφανιζομαι..αλλα ηθελα να το στειλω αυτο..βρε σμαρω ανεβασε κ καμια αλλη φωτο του σπιτιου..μ αρεσει πολυ εκεινη η εποχη..αρχοντισσα πρεπει να ηταν η πεθερα σου...κριμα.. Rolling Eyes

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφακι κι εμενα που δε μου φερνουν, παω και παιρνω μονη μου ή τα φτιαχνω... ασε δυσκολη κατασταση.... ρωτα τον διατροφολογο τι μπορει να σου κορεσει την ορεξη για γλυκο και πεσε με τα μουτρα εκει. Για παραδειγμα εγω καποτε ετρωγα τα φιτνες με τα φρουτα μεσα και μετα δεν ηθελα γλυκο.

Λουκια μολις στολισω θα ανεβασω αμα ειναι, να ειναι και καθαρα καιστολισμενα ολα.... το κακο ειναι οτιολα ειναι μισα γιατι τα φτιαχνουμε σιγα σιγα αρα σε καθε φωτο η λεζαντα θα επεξηγει τι λειπει...χαχαχαχαχα

Πρεπει να ηταν φοβερη γυναικα γενικα η πεθερα μου. Βασικα βλεπω και τον πεθερο μου τι ανθρωπος ειναι, βλεπω και την κουνιαδα και το παλικαρι μου πως μεγαλωσαν και πως σκεφτονται και ανεβαινει ακομη πιο πολυ στα ματια μου. Αν ζουσε θα ειχαμε θεμα με το συμμαζεμα βεβαια γιατι αυτη ηταν παρα πολυ αυστηρη ενω εγω ειμαι λιγο σαρταφουρτης που λεει κι η γιαγια μου, αλλα λυπαμαι πολυ που δεν την γνωρισα. Και καθε φορα που παμε καπου για ψωνια ή κοιταμε για διακοσμηση με την κουνιαδα μου ολο μου λεει "η μαμα μου θα σε λατρευεεεεε!!!!" Και καμαρωνω εγω η ψωναρα!!! χχαχαχαχ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σμαρω μου κ εγω ετσι αισθανομαι αλλα τα λεω δν κολωνω κ σε οποιον αρεσω για τους αλλους δν θα μπορεσω.θελετε να ακουσετε κ το αλλο ακομα κ τα εμβολια των παιδιων καποια στιγμη θα ειναι απο τα γενοσημα

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:Ελενιτσα, εσυ ποσο εισαι?


Καθυστεησα να μπω αλλα ηρθε ο αντρουλης μου κ πηγαμε σουπερ να παρω κ καθαριστικο για τα χαλια! Ειμαι 28 κ 4 κ γενναω πρωτα ο θεουλης φυσικα 10/2. Αυτο δεν εννοεις Λουκια μου?
Μπαινω να διαβασω κ τις υπολοιπες σελιδες επανερχομαι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις