Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
539 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 539 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 39]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:
loukia_84 έγραψε:Ελενιτσα, εσυ ποσο εισαι?


Καθυστεησα να μπω αλλα ηρθε ο αντρουλης μου κ πηγαμε σουπερ να παρω κ καθαριστικο για τα χαλια! Ειμαι 28 κ 4 κ γενναω πρωτα ο θεουλης φυσικα 10/2. Αυτο δεν εννοεις Λουκια μου?
Μπαινω να διαβασω κ τις υπολοιπες σελιδες επανερχομαι

ψιλοκοντα ειμαστε εγω 16/2 εχω πητ αλλα σιγα μη γεννησω τοτε

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να βαζουμε εμεις "δευτερα" και αμφιβολου ποιοτητας εμβολια και φαρμακα στα παιδια μας για να σπουδαζουν αυτοι τα δικα τους στο εξωτερικο και μετα να τους δινουν ακριβοθωρητες θεσεις με πολλα λεφτα οπου μπορουν να συνεχισουν να κανουν αυτο που ξερουν : ΤΙΠΟΤΑ

Πολυ ωραια, πολυ ωραια.... ποτε θα παω να τους πυρπολησω δε ξερω.....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Να βαζουμε εμεις "δευτερα" και αμφιβολου ποιοτητας εμβολια και φαρμακα στα παιδια μας για να σπουδαζουν αυτοι τα δικα τους στο εξωτερικο και μετα να τους δινουν ακριβοθωρητες θεσεις με πολλα λεφτα οπου μπορουν να συνεχισουν να κανουν αυτο που ξερουν : ΤΙΠΟΤΑ

Πολυ ωραια, πολυ ωραια.... ποτε θα παω να τους πυρπολησω δε ξερω.....

το διαβασα χτες εφαγα τρελη φρικη λεμε καλυτερα να μην κανουν κανενα εμβολιο...κ φυσικα ολες αυτες οι εταιριες ειναι γερμανικων κ ισραηλινων συμφεροντων.μεσα σε αυτες εχει μετοχες κ η μερκελ κ ο ρεσλερ...τα ακους τα ακουω να λες

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περιμενω τον εγγλεζο μου...θελω να πιστευω οτι δε θα με στησει πολυ ακομα.. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 31 654655

σμαρω, ολοι λιγα λιγα τα φτιαχνουμε..αλλα ετσι εχει και μεγαλυτερη ευχαριστηση, δε νομιζεις?δε λεω, ωραια ειναι να μπεις σε ενα ετοιμο σπιτι αλλα οταν τα αγοραζεις ενα ενα καθε φορα κ τους δινεις την θεση τους στο χωρο και περισσοτερο τα εκτιμας αλλα και στεκεσαι και τα χαζευεις διαφορετικα.. I love you I love you

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω θα το ξαναπω..πλεον δεν εχουμε δικαιωμα να γκρινιαζουμε..φαγαμε τα μουτρα μας...ξανα κυβερνηση πασοκ-ωδ θελαμε...πραγματικα καλα να παθουμε

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενιτσα, ναι, αυτο εννοουσα..την διαβασα κοριτσια την εγκυκλιο..μονο αυτο αναφερει βασικα, στο αρθρο 13, για τα 900 ευρω..τι να πω, θα ρωτησω κ τον γιατρο μου, κι ενα τηλ ισως στο μαιευτηριο αργοτερα...
για να πω την αμαρτια μου, εγω δεν εξοργιζομαι πια.το χουμε δει τοοοσα χρονια το εργο, γιατι να αλλαξει κατι τωρα??απλα τωρα εχουμε κ κανα 2-3 μ@λ@κες περισσοτερο στο κεφαλακι μας!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακη με συχγωρεις εγω δεν ψηφισα κανεναν γιατι α την πληρωσω εγω?
Λουκια μου ετσι ειναι.απορω το κωλοτεβε τι σκατα το πληρωνουμε.θα επρεπε να ηταν οποιος θελει οχι υποχρεωτικο.καραγκιοζηδες...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επεισης η κρεββατοκαμαρα σου Σμαρω ολα τα λεφτα!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επεστρεψα... Απο που να αρχισω... Σμαρω μου τελεια η κρεβατοκαμαρα σας!πραγματι θυμιζει μια αλλη εποχη!! Θα περιμενουμε κ αλλες φωτο με το στολισμα! Εμεις λεμε να στολισουμε απο την αλλη κυριακη κ μετα!
Τωρα για τον εοππυ τι να πω;; δεν θα μιλησω καθολου.
Εγω γενναω στο γαια! Ειναι στο ιατρικο διπλα.
Ακουω κ για τις αυξησεις κ περνω μια χαρα!
Μαρακι μου εσυ εχεις ξαναπερασει την διαδικασια της γεννας κ θα σαι πιο ψυχραιμη ε;
Σιγουρα! Λουκια καλα ψωνια! Αν πας κ για χαλια να μας πεις.
Ηθελα να σας ρωτησω για τα ρουχαλακια του μπεμπε...να τα παρω σε 0 η καλυτερα να επιλεξω 03?φοβαμαι μην ειναι μικρα.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η πλειοψηφια ομως τους ψηφισε....οχι οτι οι αλλοι θα εκαναν τιποτα καλυτερο αλλα τουλαχιστον θα μπορουσαμε να πουμε πως παμε να αλλαξουμε την κατασταση....

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαλια!
ελενιτσα μου λιγα 0 τα εγω 0 τα εχω παρει αλλα τα εσω φανελακια ειναι τα περοσσοτερα 3!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:μαλια!
ελενιτσα μου λιγα 0 τα εγω 0 τα εχω παρει αλλα τα εσω φανελακια ειναι τα περοσσοτερα 3!


πρεπει να αρχισω να ψωνιζω κ εγω κ ειχα αυτο το ζητημα. Οποτε βα παρω δυο τρια 0 κ τα αλλα 3.οκ!ευχαριστω!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ευτυχως δεν εχω να ψωνισ τιποτα απολυτως!!!!!!!!!!!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 31 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 31 328109

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 31 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 31 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 31 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 31 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 31 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 31 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 31 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 31 328109

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενη πιο ψυχραιμη δεν το λες.πιο ανυπομονη ισως...ου εβαλα τον μικρο για υπνο ηρθε κ το καμαρι μου παρεα με το χαλι.μεγαλο κ ωραιο φαινεται παχια μοκετα...μου βγαζει το λαδι ο σωτος αλλα οταν ερχεται κ μου κωλοτριβεται σαν γατος μου ερχεται να τον ζουμπηξωωωω.ααα το αλλο δν σας το ειπα λεει καλημερα κ καλυνυχτα! Shocked Shocked Shocked Shocked

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειστε τυχερες κοριτσια!να σας ρωτησω κατι?μια φιλη μου προτεινε να μου δωσει εβα ρινγκ σλινγκ αν το γραφω σωστα ειναι ο μαρσιπος αγκαλιας.λετε να μου χρειαστει?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:Ειστε τυχερες κοριτσια!να σας ρωτησω κατι?μια φιλη μου προτεινε να μου δωσει εβα ρινγκ σλινγκ αν το γραφω σωστα ειναι ο μαρσιπος αγκαλιας.λετε να μου χρειαστει?

εγω παντως θα παρω σιγουρα ενα!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω θα παραγγειλω τον Γεναρη ενα σιγουρα!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Και εγω θα παραγγειλω τον Γεναρη ενα σιγουρα!!

ε ναι θεωρω οτι θα με βολεψει πιο πολυ απο τον κανονικο που εβαζα τον σωτο κ μου εφευγε η μεση

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οι αλλοι οι μαρσιποι του "εμποριου" δεν κανουν καλο και στο σωματακι του παιδιου... Mad Mad

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε Μαρακι ηρθε και το χαλι οποτε στρωνεις!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ακριβως σοφακι.φιλιτσα ενα κ μοναδικο αλλα εστω κ αυτο καλο ειναι! Very Happy

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:ετσι ακριβως σοφακι.φιλιτσα ενα κ μοναδικο αλλα εστω κ αυτο καλο ειναι! Very Happy
και εγω αγαπη μου ενα θα στρωσω.αυτοι εδω δεν εχουν σκοπο να μου τελιωσουν.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ετσι ακριβως σοφακι.φιλιτσα ενα κ μοναδικο αλλα εστω κ αυτο καλο ειναι! Very Happy
και εγω αγαπη μου ενα θα στρωσω.αυτοι εδω δεν εχουν σκοπο να μου τελιωσουν.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

το θεμα μου ειναι οτι εμενα το σπιτι ειναι πολυ κρυο το ριμαδι κ με τον μικρο ολη μερα πανω κατω φοβουμαι

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ετσι ακριβως σοφακι.φιλιτσα ενα κ μοναδικο αλλα εστω κ αυτο καλο ειναι! Very Happy
και εγω αγαπη μου ενα θα στρωσω.αυτοι εδω δεν εχουν σκοπο να μου τελιωσουν.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

το θεμα μου ειναι οτι εμενα το σπιτι ειναι πολυ κρυο το ριμαδι κ με τον μικρο ολη μερα πανω κατω φοβουμαι
μια απο τα ιδια!αχ ας ελπισουμε να τελιωσουν γμτ ηδη εχουν βηχα εμενα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις