Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
540 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 540 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 39]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια, αποχωρω..γλυκιες καληνυχτες.. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φυγατε οοολες???? Καληνυχτα και καλη ξεκουραση!!!!

Εμεις πηραμε καροτσακι τελικα, αυτο με τα 3 αξεσουαρ... και εξτρα στρωμα για την καλαθουνα του καροτσιου γιατι θα κοιμαται εκει την νυχτα το κοριτσι μας.
ηρθαμε σπιτι το συναρμολογησαμε, παιξαμε κιολας βαλε -βγαλε τα εξαρτηματα μετα εκανε και λιγο ραλυ ο μικρος μου με το καροτσι της κορης του και τωρα τα συμμαζεψαμε.
Πειναω...

Μαρια περαστικα στον μικρο...
φιλιτσα κουραγιο και υπομονη και μην χαλιεσαι...ολα θα γινουν
Ζωη δυστυχως τις ανιδιοτελεις πραξεις πρεπει να ψαχνουμε να τις βρουμε....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την discordia στις Πεμ Νοε 22, 2012 12:43 pm, 1 φορά

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για θυμησε μου σμαρω ποιο πηρατε...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφακι πηραμε αυτο
http://www.kiddo-online.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=122&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=277

Βρε καλο μου, σε καταλαβαινω γιατι κι εγω στο φαι ξεσπαω αλλα οταν νιωθεις ετσι φαε πρωτα ενα κουβα σαλατα και μετα αν εχεις χωρο φαε και το γλυκο!!!! Αντε λιγος καιρος εμεινε!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Σοφακι πηραμε αυτο
http://www.kiddo-online.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=122&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=277

Βρε καλο μου, σε καταλαβαινω γιατι κι εγω στο φαι ξεσπαω αλλα οταν νιωθεις ετσι φαε πρωτα ενα κουβα σαλατα και μετα αν εχεις χωρο φαε και το γλυκο!!!! Αντε λιγος καιρος εμεινε!!!

κ εγω αυτο ηθελα να παρω γμτ Sad Sad Sad

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρια δεν εχεις καροτσι απο τον μικρο? Χρειαζεστε αλλο?
Σε κοκκινο το πηραμε....ειχε πεντε χρωματα...εεεε καταμπερδευτηκα.... εμενα μου αρεσε το μωβ απο ενα αλλο καροτσι... τελικα αποφασισα το κοκκινο...

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ετσι καπως μοιαζει κ το καροτσι πιυ παραγγειλαμε σε μπεζ το πηρανε γθα να ναι καπως ουδετερο. Ωραιο λοιπον το καροτσι σας!μεγια!
Καπου εδω ειμαι κ σας παρακολουθω
Αν με παρει ο υπνος σας καληνυχτιζω απο τωρα.
Μαξαρι να μην κοιμηθω παλι ξημερωματα...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το μπεζ το φοβαμαι, μην λερωνει ευκολα...
αμα σε παρει ο υπνος λοιπον..καληνυχτα!!!

και ευχομαι να σε παρει ευκολα!!!Εμενα αυτες τις μερες παντως δε με αφηνει παραπονεμενη... κοιμαμαι παρα πολυ!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μονη μου ξενυχταωωωωω αλλα και παλι εσας σκεφτομαι....
κοριτσια που ενδιαφερεστε για σλινγκ, βρηκα αυτην την σελιδα στο φατσαμπουκ, νομιζω οτι εχει κανει αναρτηση κι εδω, δεν ειμαι σιγουρη...
https://www.facebook.com/pages/Handmade-Heartmade/136367663135742

εχει τις πιο φιλικες τιμες που εχω δει σε σλινγκ, επικοινωνησα και με την κοπελα, στελνει και βιντεο για το πως το φορας, και τα σχεδια μου αρεσαν... μαλλον απο εδω θα παρω εγω...ποτε δε ξερω...

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
discordia έγραψε:μονη μου ξενυχταωωωωω αλλα και παλι εσας σκεφτομαι....
κοριτσια που ενδιαφερεστε για σλινγκ, βρηκα αυτην την σελιδα στο φατσαμπουκ, νομιζω οτι εχει κανει αναρτηση κι εδω, δεν ειμαι σιγουρη...
https://www.facebook.com/pages/Handmade-Heartmade/136367663135742

εχει τις πιο φιλικες τιμες που εχω δει σε σλινγκ, επικοινωνησα και με την κοπελα, στελνει και βιντεο για το πως το φορας, και τα σχεδια μου αρεσαν... μαλλον απο εδω θα παρω εγω...ποτε δε ξερω...

Τσα! Δεν εισαι μονη...νυχτοπουλι εδω!δεν κοιμαμαι δεν κοιμαμαι! Το ειδα κ το λινκ πολυ ωραια εγω βεβαια θα μου δωσουν οποτε καλυφτηκα απο αυτο τουλαχιστον!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσόπουλα!!
Ένα σχολιάκι μόνο γιατι βιάζομαιιι!!
Σμαρώ, τις προάλλες η πεθερά μου μου έλεγε για το σλινγκ (όχι το συγκεκριμένο), ότι της έλεγε μία γνωστή της που το είχε κλπ, ότι το σημαντικό είναι να ξέρεις ότι είναι πιστοποιημένοι οι κρίκοι.. τώρα θα μου πεις, πόσο βάρος θα έχει το μωρό, αλλά ίσως θέλει να τα δεις πρωτα πριν το παραγγείλεις!
Θα το πάρω κι εγώ.. θα μου το πάρουν 2 φίλες δηλαδή!
μακια σας!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!παω για το καφεδακι μου και ερχομαι!φακες και εγω!Λουκια μου ετσι θα κανω!αι στο καλο!!!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΈΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

πάλι έφαγα πόση ώρα να σας διαβάσω...
Σμαρώ μου μεγια το καροτσι σας, πολυ ωραιο ειναι και μου αρεσει και το κοκκινο πολυ... και εγω θελω να παρω ριγκ-σλιγκ ... βασικα , δεν εχω αποφασισει τι θα ειναι πιο βολικο απ' ολα , το ριγκ-σλιγκ, το πους η το μειται... αλλα μαλλον το σλιγκ-ριγκ ειναι πιο ευκολο στη χρηση του ...

Λουκίααλλη φορα για τα χαλια , δε χαθηκε ο κοσμος ... και συμφωνω μαζι σου, οταν παιρνεις κομματι κομματι τα πραγματα για το σπιτι το φχαριστιεσαι περισσοτερο.. και εμας μας λειπουν καποια πραγματακια αλλα λεμε να τα συμπληρωσουμε στον θρησκευτικο γαμο ..

Μαρακι περαστικα στον ταλιμπανακο σου ... και αφου πηρες και μοκετα παλι καλα ...

Φιλιτσα μου υπομονη κοπελα μου γιατι τελικα μονο εσυ χαλιεσαι με την ακτασταση... και οπως λεει και η Ζωη, μην στεναχωριεσαι για ο,τι μπορει να αλλαξει και για ο,τι δεν μπορει να αλλαξει..


Λοιπον, σας αφηνω τωρα γιατι εχω να κανω κ την καμπυλη ζαχαρου και τις λοιπες εξετασεις ...

φιλακια στα μαγουλακια κ τις κοιλιτσες και τα λεμε το μεσημερακι .... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα αποτελεσματα Ελενη μου!
Σμαρω πολυ ωραιο καροτσι!!!!
τρεχω να κανω δουλιτσες θα στρωσω σημερα γιατι τα παιδια ειναι πολυ χαλια ο λαιμος τους...
τα λεμε μετα!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια κ μωρακια κ απο μενα!
Μαλλον κ εγω φακες σημερα! Σας αφηνω να κανω δουλειτσες κ τα λεμε μετα! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 417472

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεριζω κι εγω...πριν μεσημεριασει παλι...!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 35468

γεια σου βρε φιλιτσα, ετσι σε θελω πρωι πρωι, δυναμικη..!!

κοριτσια, τελικα κι εγω φακες..ειναι κ ο καιρος τοοοοσο χαλια *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 654655
ευτυχως που ειχαν πει θα φτιαξει..

Σμαρω μου οντως, πολυ ωραιο το καροτσι, ειχα μπει κι εγω σε αυτο το site.
εμενα θα μου δωσει η αδερφη μου,(και καλαθουνα, κ ριλαξ, κ πορτ μπεμπε! )ελπιζω να με βολεψει το δικο της..διαφορετικα , φεβρουαριο, με την κοιλια τουρλα, θα εκμεταλλευτω τις εκπτωσεις..ουτως η αλλως θα αργησουμε πολυ να το χρειαστουμε για την βολτιτσα της μικρης..μη σου πω στις εκπτωσεις του ιουνη τωρα που το σκεφτομαι!!! Laughing Laughing

οσον αφορα Ελενη μου, κ Σμαρω, για τα πραγματα που λειπουν, εμεις να ειμαστε καλα, κ ολα θα γινουν!

κι εγω δεν αγχωνομαι για το σετ της κρεβατοκαμαρας, κ περυσι ολοκληρο τον χειμωνα δεν το ειχαμε..εξαλλου εχω κ το ψαξιμο για το χαλακι της μπεμπας μου αρα..δε μπορει, καπου θα μου κατσει κ δαυτο!!!

εμεις εξαλλου για να μεινουμε σπιτακι μας 3 χρονια το ψαχναμε..το καλο πραγμα αργει να γινει!!σας φιλω προς το πσρον, εχω σιδερο μεχρι το ταβανι!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μου τι κανετε?Εγω μια χαρουλα.Παω να διαβασω τα νεα σας κ επιστρεφω!Ειναι κ 10 σελιδες!Ορεξη ειχατε παλι χθες ε?

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Δωρα! Οσο για ορεξη πολυ!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου εχει φυγει ο κ@λος στις δουλειες ε σας διαβασα ερχομαι σε καμια ωριτσα μπα λιγοτερο!!!!φιλακια!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια και στα μπεμπακια τους!!!
Παλι μεσημερι ξυπνησα...πριν καμια ωρα, κι επιασα τα τηλεφωνα!!!
Ζωη, εχεις δικιο και ειναι αυτο που ξεχασα να ρωτησω, μου εγραψε βεβαια η κοπελα οτι ειναι συμπαγεις οι κρικοι, χωρις κενο, αλλα για πιστοποιηση ξεχασα να ρωτησω.
Ελενη καλα αποτελεσματα ευχομαι στην καμπυλη!
Καλες δουλειες σε ολες, γιατι βλεπω ολες με κατι καταπιαστηκατε!!!
Λουκια εμεις το πηραμε απο τωρα το καροτσι, για να εχουμε καθισμα αυτοκινητου, που θα βγουμε απο το μαιευτηριο, αν σας δωσουν , τοτε αγοραζετε οντως οποτε θελετε.
Ελενιτσα, τελικα δε σου εκανα παρεα χτες βραδυ, εκλεισα το πισι κ ανοιξα την τιβι...
Δωρακι, πως ειναι τα μερη σου??? Ολα καλα εκει?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααα και κατι ακομη για Την Ζωη και την Σοφια σιγουρα αλλα και για ολες μας...
βρηκα αυτην την εταιρεια με οργανικα ρουχακια. Δεν το διασταυρωσα, ουτε τα εψαξα αν ειναι ιντως σωστοι σε αυτα που λενε...

http://www.zulily.co.uk/e/serendipity-organics-girls-231112.html?pos=3&ref=todays-events

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γειααααααααα!λιγο νερακι βαζω κ ξαναφευγω για σιδεροοοοοοοοοοοο *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 517142 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 517142 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 34 517142 χαρουμενη νοικοκυρα!φιλιτσα χαλαραααααααααααααα!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γύρισα τσούπρες ...
βγήκαν κ τα αποτελέσματα από την καμπύλη, λίγο τσιμπημένα από την προηγούμενη φορά κ ειναι λιγο πανω αποτο οριο , ο γιατρος μου ταθελει μεχρι 135... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

λοιπόν, με 75 ml γλυκοζης κ ληψη αννα ωρα εχω :
νηστειας 87
1η ώρα 138
2η ωρα 124...

φιλιτσα κ Δωρα τι λετε ??? ρωταω εσας γιατι ξερετε καλυτερα κ επειδη κ η Ζωη δεν ειναι μεσα , οταν μπει ας μου πει και αυτη την αποψη της

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελικα θυμηθηκα οτι την 1η καμπυλη την ειχα κανει με 50ml γλυκοζης κ εκει ο γιατρος ηθελε κατω απο 135 ... τωρα που ειναι 75ml πιθανον να εχει αλλα ορια .... παντως στο ιντερνετ βρηκα αυτο ...


Ο έλεγχος γίνεται με ωριαίο screening test με 50 γρ. γλυκόζης και αν η τιμή σακχάρου την 1η ώρα υπερβεί τα 140 mg/dl, ακολουθεί 3ωρη καμπύλη φόρτισης με 100γρ ή δίωρη με 75 γρ. γλυκόζης. Τα όρια είναι κοινά και για τα 100γρ και για τα 75γρ.

• Γλυκόζη σε χρόνο 0΄ <95 mg/dl
• Γλυκόζη σε 1 ώρα <180 mg/dl
• Γλυκόζη σε 2 ώρες <155 mg/dl
• Γλυκόζη σε 3 ώρες <140 mg/dl

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ τωρα που ηρεμησα , κοριτσια τι κανετε ???

Λουκία μου καλό κουράγιο με το σιδερο ...

επίσης Φιλιτσα κ Ελενίτσα καλο κουραγιο κ σε σας με τις δουλειες...

Δώρα πως ειναι στη μανουλα ??? τελεια εεε ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις