Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
539 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 539 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 39]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα Ζωίτσα ...

ωραίο το φαγητάκι σου ...χθες παρουσίασαν μία αντίστοιχη συνταγή στο μεγκα, στο πρωινο μου, μπροκολο γκρατινε ..δεν ειχε πολλα υλικα και φαινοταν και εκεινο πολυ νοστιμο ...
το είπα στον άντρα μου και το απερριψε αμεσως ...χιχιχιχ.. αν ειναι να κανουμε ολα αυτα , λεει, ας κανουμε ενα παστιτσιο να το φχαριστηθουμε, τι θα φαμε , μπροκολο ??????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Ζωη και εμενα ο μπεμπης στις 29+4 ηταν 1600 γραμμαρια ...

τελικα μπερδευτηκα...με καισαρικη θα γεννησεις η με προκληση, αρα φυσιολογικα ?????

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpompiras έγραψε:καλημέρα Ζωίτσα ...

ωραίο το φαγητάκι σου ...χθες παρουσίασαν μία αντίστοιχη συνταγή στο μεγκα, στο πρωινο μου, μπροκολο γκρατινε ..δεν ειχε πολλα υλικα και φαινοταν και εκεινο πολυ νοστιμο ...
το είπα στον άντρα μου και το απερριψε αμεσως ...χιχιχιχ.. αν ειναι να κανουμε ολα αυτα , λεει, ας κανουμε ενα παστιτσιο να το φχαριστηθουμε, τι θα φαμε , μπροκολο ??????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Ζωη και εμενα ο μπεμπης στις 29+4 ηταν 1600 γραμμαρια ...

τελικα μπερδευτηκα...με καισαρικη θα γεννησεις η με προκληση, αρα φυσιολογικα ?????

Χαχα!! σωστός ο σύζυγος!! Smile
θα γεννήσωμε πρόκληση 2 βδομάδες πριν την ΠΗΤ!

Αχ μόλις μόυ στειλε μία άλλη φίλη ότι γεννησε χθες! μιλαμε τωρα στο τηλ

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα αγχώθηκα!!!!
Και δε θέλω να σας αγχώσω αλλά μόλις σήμερα έμπαινε στην 34η!!
Σπάσαν τα νερά της ενώ ήταν έξω για καφέ! Πήγε στο νοσοκομείο, της είπαν ότι άρχισε η διαστολή και ότι θα γεννήσει την ίδια μέρα! Και έτσι κι έγινε!
2.300 το μωράκι αλλά είναι στη θερμοκοιτίδα με ορό και οξυγόνο!
Ο γιατρός της είπε ότι δε θεωρείται πρόωρο αφού σπάσαν τα νερά.. σημαίνει ότι έπρεπε να βγει τότε!!
Κι αυτή η μουρλή να σκεφτείτε ότι μέχρι πριν 10 μέρες πήγαινε στο σχολείο, δασκάλα ούσα!
Ούτε την βαλίτσα της δεν είχε ετοιμάσει!
Α και μου είπε ότι 2-3 μέρες πριν είχε κάτι υγρακια περίεργα, κιτρινωπά σαν ζελέ αλλά δεν έδωσε σημασία!!
Αυτάααα!!
*Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 18 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 18 534787 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 18 534787

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι αυτή ήταν να γεννήσει με πρόκληση 2 βδομάδες πριν την ΠΗΤ, δηλαδή μέσα Δεκεμβρίοιυ, γιατί είχε ψηλή πίεση και έκανε και διαβήτη κύησης! Πήρε 2 μερες ινσουλίνη.. όυτε 2 βασικά! Smile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?
Ζωη να σας ζησουν αντε και στα δικα μας!!!!αυγα με μπροκολο???ευχαριστω δεν θα παρω!!!!!]
Ζωη μην το σκευτεσαι αφου το εκανε το μωρο ολα καλα!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωή να σας ζησει το μωρακι , δεν πειραζει που ηρθε νωριτερα , δεν προλαβε να αγχωθει η φιλη σου SmileSmileSmileSmile

αρα , για να καταλαβω , εσυ θα γεννησεις φυσιλογικα ??? σορυ αλλα η προκληση εκει με παραπεμπει ... τοτε γιατι λενε οτι οσες εχουν διαβητη γεννανε υποχρεωτικα με καισαρικη ???? οπως εσυ Φιλιτσα ας πουμε ...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξανα ηρθα...
με πηρε μια παλια φιλη τηλεφωνο και μιλουσαμε πανω απο ωρα. Χαρηκα τοσο πολυ!!!!
Ελενη, αν σκεφτεις την προικα σε συναρτηση με το χρωμα της κουνιας και του δωματιου μηπως καταληξεις πιο ευκολα? Δεν ξερω και πωε το σκεφτεσαι....
Για πιεση δεν ξερω να σου πω την αληθεια..ιδεα δεν εχω...

Ζωη δεν μου το εξηγησε τι εδειχνε ακριβως το διαγραμμα, απλα μου ειπε οτι ειναι πολυ καλο και να μην ανησυχω. (και να μην γκρινιαζω δεμενη,χαχαχα). Αλλα ειχε πλακα που αλλαζε θεση η μικρη και ακουγοταν μια στη διαπασων η καρδια και μια πιο λιγο. Και εριξε και κατι δυνατες κλωτσιες, σαν να ελεγε κι αυτη "βγαλτε τη μαμα μου απο δωωωω"
Ζωη στις 34 εβδομαδες γεννησε???? Μπαινω αυριο.... πρεπει να κανω βαλιτσα οπωσδηποτε!!!

Φιλιτσα εσυ τι κανεις??? τι θα μεγειρεψεις σημερα? Σκεφτομαι να κανω πατατες γιαχνι. Βασικα θελω κατι πατατισιο σημερα...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σμαρώ εγώ έλεγα αύριο να κάνω πατατούλες γιαχνί ....έχω καιρό να κάνω και τις πεθύμησα , έτσι όπως τις έκανε η μανούλα μου ...γιαμ γιαμ .. εγω τις παταω στο πιατο μου και ριχνω και τυρακι μεσα και γινεται σαν πουρες αλλα μου αρεεσειιιιιιιιιιιιιιιι....

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελένη, ναι, φυσιολογικός είναι..
δεν ξέρω τι κάνουν στην Ελλάδα βέβαια, αλλά γενικά στον κόσμο το πρωτόκολλο λέει πρόκληση στις 38... άσε που ο γιατρός ο ιδιωτης μου είπε ότι αυτός θα προτιμούσε στις 37!!!
Η Φιλίτσα φαντάζομαι θα έχει άλλους λόγους.. και βέβαια ο διαβήτης κύησης με τον τύπου 1 έχει διαφορές.. παράδειγμα, μπορεί να αργήσεις να βρεις ότι έχεις διαβήτη κύησης και να μεγαλώσει το μωρό και να μη μπορεί να γεννηθεί φυσιολογικά.. δεν ξέρω αν είναι σενάρια όλα αυτά και πόσο συχνά γίνονται..
Τι να πω!!

Βασικά, όντως δεν πρόλαβε να αγχωθεί η κοπέλα!!
Κι εγώ πρέπει να πάω να εξοπλίσω εκείνη την βαλίτσα! Smile

Σας φιλώ! άργησα κιόλας για το νοσοκομείο!!

Α να σας πω και το όνειρό μου πριν φύγω!!
¨Ημουν λέει κάπου και περίμενα (δημόσια υπηρεσία νομίζω) και ήταν και μία φίλη μου από την Ελλάδα εκεί.. και ξαφνικά νιώθω το ποδαράκι της μικρής να βγαίνει προς τα έξω! Στην αρχή δεν το πίστευα αλλά το ξανακανε!!
και χάζευα το πόδι της το οποίο είχε ακριβώς σαν τα δάχτυλά μου, αλλά σαν τα νύχια του μπαμπά της!! και λέω, θα με κοροιδεύει ο γιάννης που πήρε η μικρή τα δάχτυλα μου (τα βρίσκει αστεία!! Smile )..
ό,τι να ναι!!
έφυγαααα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενιτσα μου η προκληση γινετε για να μην μεγαλωσει αλλο το μωρο.η αν δουν οτι ο πλακουντας δεν τρεφει σωστα το μωρο η οτιδηποτε αλλο.ειναι ασχετο με την καισαρικη.εμενα ηταν δεμμενος με τον λωρο και 8 ωρες δεν κατεβαινε για να κανει διαστολη.η αδερφη μου με ζαχαρο με προκληση γεννησε φυσιολογικα!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε κοριτσια , ξερετε γιατι σας ρωταω ???
μια φιλη μου στην Κομοτηνη παρουσίασε διαβήτη κύησης στην 1η εγκυμοσύνη της και τον παρακολουθουσε μονο με διατροφη .... γεννησε στις 38 εβδομαδες με καισαρικη, χωρις ομως το μωρο να ειναι μεγαλο, τελικα 2850 γεννηθηκε, και χωρις να εχει καποια επιπλοκη ...απλα και μονο επειδη ειχε διαβητη ...οποτε θεωρουσα οτι οποια εχει διαβητη γενναει υποχρεωτικα με καισαρικη ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ζωη στο καλο .... φοβερο το ονειρο σου , εχω δει και εγω κατι παρομοια πολυ τρελα μιλαμε ...SmileSmileSmile

Σμαρώ, σχετικα με τα χρωματα που ειπες ...το δωματιο δεν το εχουμε βαψει ακομα , ειναι καταλευκο ... γενικα ολο το σπιτι ειναι λευκο, δεν αρεσουν πολυ τα χρωματα στον αντρα μου, θεωρει οτι σκουραινουν το σπιτι ...ενω το ασπρο ειναι πολυ φωτεινο ... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad ... εγω θελω χρωμα , οχι καταναγκη κατι εντονο ,αλλα να μην μοιαζει με νοσοκομειο βρε παιδι μου ...που , εδω που τα λεμε, τα νοσοκομεια πλεον ειναι πολυχρωμα ...SmileSmileSmileSmile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ειναι θεμα διαβητη αλλα θεμα γιατρου.ξερεις τι ψεμματα λενε για να κανουν καισαρικη και να τελιωνουν?εμενα ειναι κατα και κατα της επισκληριδιου στο φυσιολογικο τοκετο!αυτον ειχε και η αδερφη μου!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κουκλες!
Ελενη μου μια χαρα ειναι η πιεση σου.Εγω παντα ημουν στο 12-12.5 με 8-8.5 προ εγκυμοσυνης.Κ τωρα καπου εκει ειμαι.Στο 12.5 με 8.Να σε ανησυχησει μονο αν ανεβει πανω απο 14.Κ αρχιζεις να υποψιαζεσαι για προεκλαμψια οποτε θελει συνεχη παρακολουθηση αλλα κ εξετασεις στα ουρα για λευκωμα (ισως κ αλβουμινη δεν ειμαι σιγουρη).

Ζωη μου να σας ζησουν τα μωρα!Οσο για το "προωρακι" μηπως αν ειχε πει στο γιατρο για τα υγρα η κοπελα Θα το ειχε προβλεψει?Συσπασεις μαζι με τα υγρα δεν ειχε?
Εγω πηγα στις 32+1 στο γιατρο κ μου ειπε οτι απο δω κ περα πρεπει να προσεχω κ να τον ενημερωνω για:
1)τις κινησεις του μωρου
2)αιμα που τυχον θα δω εστω κ αν ειναι καφε σταγονες
3)συσπασεις->δλδ πετρωμα ολης της κοιλιας οταν ειμαι σε ηρεμια
4)πολλα υγρα->δλδ να σπασουν τα νερα
Οπως κ να'χει ομως αφου ειναι μεγαλουτσικο το μωρακι (πανω απο τα 2κιλα συνηθως δεν υπαρχει λογος ανησυχειας) ολα θα πανε καλα.Να το χαιρεται!

Σμαρω εγω θα ξαναπαω 3/12.Θα ειμαι 34+5.Θα επρεπε να παω λιγο νωριτερα αλλα θα λειπω στο χψριο.Φευγω αυριο.Θα παω στη μανουλα!
Κ μιας κ ειπες για πατατουλες της ζητησα κ εγω πατατες γιαχνι προχθες!Εχω χρονια να φαω κ μου ελειψαν.Α!Κ η συνταγη που εβαλε η Ζωη θα μου αρεσε χωρις τα αυγα ομως...

Εγω σημερα ξυπνησα με πρισμενα χερια.Λετε να παρω το γιατρο τηλ ή να δω πως θα πανε?Δεν μπορουσα καν να κλεισω τα δαχτυλα μου.Τωρα ειναι πολυ καλυτερα.Αχ!αρχισε η παρακρατηση κ μαλλον θα πρεπει να περιορισω πολυ το αλατι!

Παω τραπεζα κ σουπερ γιατι περασε πολυ η ωρα κ επανερχομαι!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Δώρα!
Δηλαδή μόλις μπούμε στον 8ο πρεπει να είμαστε Και επισήμως σε ετοιμότητα!
Εγώ σε αναμονή στο νοσοκομείο!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:Γεια σου Δώρα!
Δηλαδή μόλις μπούμε στον 8ο πρεπει να είμαστε Και επισήμως σε ετοιμότητα!
Εγώ σε αναμονή στο νοσοκομείο!
αντε βρε!μονο τη βαλιτσουλα να εχετε πισω απο τη πορτα!ολα τα αλλα δεν μπορουμε να τα προγραμματισουμε!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Καλημερα κουκλες!
Ελενη μου μια χαρα ειναι η πιεση σου.Εγω παντα ημουν στο 12-12.5 με 8-8.5 προ εγκυμοσυνης.Κ τωρα καπου εκει ειμαι.Στο 12.5 με 8.Να σε ανησυχησει μονο αν ανεβει πανω απο 14.Κ αρχιζεις να υποψιαζεσαι για προεκλαμψια οποτε θελει συνεχη παρακολουθηση αλλα κ εξετασεις στα ουρα για λευκωμα (ισως κ αλβουμινη δεν ειμαι σιγουρη).

Δωράκι μου και εμένα πριν την εγκυμοσύνη η πίεση μου ηταν στο 12,5-13 και 7,5-8... στο γιατρο ομως , οποτε παω, μου την μετραει και ειναι 14,5-15 και 8,5-9..!!!!!!! αλλα μιλαμε οτι παντα τοσο ειναι ...απο τηναρχη με ρωτησε αν εχω πιεση και του ειπα οτι δεν εχω διαγνωση για υπερταση , και ειπε μαλλον λογω του αγχους ανεβαζω... με εβαλε και τωρα 2 μηνες την μετραω σχεδον καθε μερα , και ειναι φυσιολογικη ...και σε φαρμακεια την μετραω για να μην εχω μονο μετρησεις απο το σπιτι και ειναι ο.κ. μεχρι και 110 με 65 εχει κατεβει..οτι να ναι λεμε ...
τις τελευταιες ομως μερες η μικρη μου ειναι συνεχεια ανεβασμενη ...μπορει να εχω 125 μεγαλη και 90 ή 94 μικρη ... και αυτο με ανησυχει καπως ..οπως και με τους παλμους ...
εξετασεις για λευκωμα κανω καθε φορα που παω , σχεδον 3-4 εβδομαδες ... θα κανω και την Παρσκευη και θα δουμε τι παιζει ..

σορυ αν σας επρηξα με αυτο το θεμα αλλα με απασχολει αυτες τις μετρες πολυ ...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενη εμεις τις χυλωνουμε αρκετα οποτε μετα δε τις παταω αλλα τυρακι βαζουμε μπολικο απο πανω. Αχ και πειναω....
Το λευκο δωματιο σου δινει απεριοριστες επιλογες!!! Κακο για μας τους ζυγους...αναμεσα σε τρια δε μπορουμε να διαλεξουμε, οι απεριοριστες επιλογες μας μαραναν!!!Σε νιωθω!!!

Δωρα κι εμενα μου ειπε να τα προσεχω αυτα ακριβως τα πραγματα. Πλησιαζει ο καιροςςςςςςς....
κι εγω στις 3/12 εχω το επομενο ραντεβου!!!!Και μετα καθε βδομαδα...θα γινουμε αυτοκολλητοι με τον γιατρο, εκτος αμα βιαστει η μπεμπα και δε μας αφησει να εδραιωσουμε την φιλια μας...χαχαχαχαχαχ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερουδιααααα...τι κανετε τσουπρητσες? για πιεση λετε??? εγω στο γιο μου ανεβαζα δεοντως τωρα τπτ το ιδιαιτερο....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεριζω τα μωρα..μικρα κ μεγαλα...!μεσημεριασε θα μου πειτε αλλα εγω πριν λιγο σηκωθηκα η γουρουνα pig
δεν φταιω εγω..ο καλος μου...αυτος ο μπατμαν χτες..σαν το μπεν χουρ μου φανηκε...!!! Sleep
σημερα μαγειρευει η πεθερα, ψαρακι.εμεις τα ψαρευουμε, εκεινη τα μαγειρευει-ωραια συμφωνια!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 18 564595
μολις εφαγα 2 ρυζογκοφρετες με μερεντα..ωραιο πραγμα!αληθεια που ειναι η Σοφη...?????Σοφακι, δεν ξερω αν παρατηρησες..εγινε το 4 στα 4 με την Δωρα.. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 18 337404 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 18 337404 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 18 337404 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 18 337404
την συνταγη με το μπροκολο..ουτε εγω θα την τιμουσα..προτιμω να κανω ενα σουφλε μπροκολου κ χωρια τα αυγουλακια!!
Σμαρω μου εμενα παντως μια ανησυχια με τον εοπυυ μου την δημιουργησες...μου ειχε πει ουτως η αλλως ο γιατρος μου καποιες τιμες οι οποιες ισχυαν σιγουρα μεχρι τελη του '12 κ μονο..αρα...εκει παει η δουλεια.. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 18 679259
αυτος ο καρδιοτοκογραφος πλακα πρεπει να εχει παντως !!εγω αργω ακομα... Crying or Very sad οσο για το ετερο ημισυ, μην δινεις σημασια..κι ο δικος μου ολο γκρινιαζει αλλα εκει που θα μπορουσε να βοηθησει απο μονος του, δεν παιρνει ποτε πρωτοβουλια..μη συγχιζεις κ το μπεμπακι αδικα.. No

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Ελενη εμεις τις χυλωνουμε αρκετα οποτε μετα δε τις παταω αλλα τυρακι βαζουμε μπολικο απο πανω. Αχ και πειναω....
Το λευκο δωματιο σου δινει απεριοριστες επιλογες!!! Κακο για μας τους ζυγους...αναμεσα σε τρια δε μπορουμε να διαλεξουμε, οι απεριοριστες επιλογες μας μαραναν!!!Σε νιωθω!!!

Δωρα κι εμενα μου ειπε να τα προσεχω αυτα ακριβως τα πραγματα. Πλησιαζει ο καιροςςςςςςς....
κι εγω στις 3/12 εχω το επομενο ραντεβου!!!!Και μετα καθε βδομαδα...θα γινουμε αυτοκολλητοι με τον γιατρο, εκτος αμα βιαστει η μπεμπα και δε μας αφησει να εδραιωσουμε την φιλια μας...χαχαχαχαχαχ


και εμενα η μανουλα μου πολυ τις χυλωνει SmileSmileSmileSmile

ασε ασε Σμαρω, νιωθω πολυ χαλια ,...ολοι μου λενε αποφασισε αλλα το κεφαλι μου εχει γινει καζανι ....μεγαλο ζορι που τραβαω εεε ??? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Μαρια ...ποσο ανεβαζες δλδ στο γιο σου πιεση ?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως τα κοριτσια!Μαρια πιεση εγω στον πρωτο μετα τπτ!ασπρος τοιχος ε???απειρες σκεψεις!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:καλημερα Μαρια ...ποσο ανεβαζες δλδ στο γιο σου πιεση ?

14 15 κ οταν πηγα να γεννησω 17μιση... τωρα ανεβασα ενα 13 αλλα λογω στρες

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
mpompiras έγραψε:καλημερα Μαρια ...ποσο ανεβαζες δλδ στο γιο σου πιεση ?

14 15 κ οταν πηγα να γεννησω 17μιση... τωρα ανεβασα ενα 13 αλλα λογω στρες
ηταν πολυ!τωρα να μην στρεσαρεσαι!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:καλως τα κοριτσια!Μαρια πιεση εγω στον πρωτο μετα τπτ!ασπρος τοιχος ε???απειρες σκεψεις!!!!!

φιλιτσα δν ξερω γτ ανεβαζα τοτε ισως επειδη ειχα κ λιγο στρες κ επειδη περπαταγα υπερ του δεοντως

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις