Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
607 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 607 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 39]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:
mpompiras έγραψε:καλημερα Μαρια ...ποσο ανεβαζες δλδ στο γιο σου πιεση ?

14 15 κ οταν πηγα να γεννησω 17μιση... τωρα ανεβασα ενα 13 αλλα λογω στρες


αλλα γεννησες φυσιολογικα , το 17,5 δεν επηρεασε τον τοκετο ???


μεταρω την πιεση τωρα και ειναι 113 και 72... οτι να ναι λεμε ...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχει γραφτει καμια σας στο σεμιναριο ανωδυνου τοκετου της νουτριτσια ??? ηταν να ξεκινησει στις 12 και ακομα εχει προβλημα και δεν με αφηνει να μπω

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
mpompiras έγραψε:καλημερα Μαρια ...ποσο ανεβαζες δλδ στο γιο σου πιεση ?

14 15 κ οταν πηγα να γεννησω 17μιση... τωρα ανεβασα ενα 13 αλλα λογω στρες
ηταν πολυ!τωρα να μην στρεσαρεσαι!

ναι ηταν αρκετο αφου με ηταν στην τσιτα μην ηταν καμια προεκλαμψια αλλα εντελει δν ηταν τπτ.τωρα η πιεση ειναι μια χαρα ολως περιεργως.οκ αν εξαιρεσεις τα νευρα που μου τσιτωνονται καμια φορα

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Ελενη Το λευκο δωματιο σου δινει απεριοριστες επιλογες!!! Κακο για μας τους ζυγους...αναμεσα σε τρια δε μπορουμε να διαλεξουμε, οι απεριοριστες επιλογες μας μαραναν!!!Σε νιωθω!!!
Ως ζυγος κι εγω, θα συμφωνησω Σμαρω...!!!αλλα βρε Ελενη μου αφου το δωματιο ειναι ολολευκο που κολλας????χρωμα παντου..προικες, παντες, κορτινες, χαλια κ τα σχετικα ολα χαρουμενα, βαλε κ 2-3 καδρακια στους τοιχους κ θα δεις ποσο θα το αγαπησει το δωματιο του ο μπεμπης σας.. κοιτα αυτα:

http://www.omegahome.gr/discount-bed-linens/-1199.htm?page=1&lang=el&path=1673954579
http://www.fatsulesmoda.gr/proika25.html

απλο λευκο δωματιο με εμφαση στις λεπτομερειες..εγω ανεβασα winnie που αγαπω, ενδεικτικα ειναι ομως..βρες θεμα κ ξεκινα αγοραζε..θα δεις, χωρις πολυ κοπο θα βγει πολυ ομορφο!!!

γεια σου μαρακι!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
mpompiras έγραψε:καλημερα Μαρια ...ποσο ανεβαζες δλδ στο γιο σου πιεση ?

14 15 κ οταν πηγα να γεννησω 17μιση... τωρα ανεβασα ενα 13 αλλα λογω στρες


αλλα γεννησες φυσιολογικα , το 17,5 δεν επηρεασε τον τοκετο ???


μεταρω την πιεση τωρα και ειναι 113 και 72... οτι να ναι λεμε ...

αργοτερα με παρακολουθουσαν αλλα δν ξεπερασε το 13 το οποιο ειναι λιγο φυσιολογικο οταν κοιλοπονεις! Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου λουκια Smile

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πιεση δεν ανεβασα καθολου. Και μου φαινεται καιπεριεργο με τοσο που φοβαμαι και αγχωνομαι. Βασικα μια φορα ανεβασα, τον ιουνιο που με πηρε τηλ το αφεντικο μου να με κανει "προταση" για μειωση μισθου 200 ευρω και ηθελε να του απαντησω κι εκεινη τη στιγμη για να μου στειλει επιτοπου να υπογραψω νεα συμβαση. Απο τοτε κουλ...

Αυτο το παιδι θα με τρελανει... εδω και ποση ωρα θελω να σηκωθω να φαω και δεν το κανω γιατι αυτη εχει τρελαθει να κλωτσαει και να σπρωχνει και μου αρεσειειειειει... αλλα απορω τι σπρωχνει??? που θα παει??? σε λιγο θα παρω το στομαχι στον ωμο και τα πλευρα στο κεφαλι!

ελενη εφω γραφτηκα αλλα ειναι αυριο.. αφου μου εστειλαν μολις υπενθυμηση... σε αλλο λες να γραφτηκα?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:
discordia έγραψε:Ελενη Το λευκο δωματιο σου δινει απεριοριστες επιλογες!!! Κακο για μας τους ζυγους...αναμεσα σε τρια δε μπορουμε να διαλεξουμε, οι απεριοριστες επιλογες μας μαραναν!!!Σε νιωθω!!!
Ως ζυγος κι εγω, θα συμφωνησω Σμαρω...!!!αλλα βρε Ελενη μου αφου το δωματιο ειναι ολολευκο που κολλας????χρωμα παντου..προικες, παντες, κορτινες, χαλια κ τα σχετικα ολα χαρουμενα, βαλε κ 2-3 καδρακια στους τοιχους κ θα δεις ποσο θα το αγαπησει το δωματιο του ο μπεμπης σας.. κοιτα αυτα:

http://www.omegahome.gr/discount-bed-linens/-1199.htm?page=1&lang=el&path=1673954579
http://www.fatsulesmoda.gr/proika25.html

απλο λευκο δωματιο με εμφαση στις λεπτομερειες..εγω ανεβασα winnie που αγαπω, ενδεικτικα ειναι ομως..βρες θεμα κ ξεκινα αγοραζε..θα δεις, χωρις πολυ κοπο θα βγει πολυ ομορφο!!!


γεια σου μαρακι!



δικιο εχεις λουκια μου , οι επιλογες ειναι πααααααααααρα πολλες .... γιαυτο και εχω προβλημα ...χοχοχοχοχο.. τωρα που καταληξαμε στηνκουνια ελπιζω να καταληξω σιγα σιγα και στην προικα ...SmileSmile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λουκια η πρωτη μου αρεσε τρελλα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο το ζητημα της προεκλαμψιας..μη μου το θυμιζετε..κι εχω γιατρο την αλλη τριτη κ αγχωνομαι..αφου αντι να ανυπομονω να παω να δω την μικρη τρεμω απο το φοβο μου .. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 534787
εμενα μου εκανε εντυπωση που αυξηθηκε τοσο αποτομα το βαρος μου κ λιγο που το googlαρα στην εβδομαδα που ημουν , εγραφε οτι ειναι συμπτωμα προεκλαμψιας..κ απο τοτε μου χουν μπει ιδεες κ φοβαμαι..λευκωμα, πιεση, ζαλαδες, κατι για τα ματια, λεω ολα τα εχω, χωρις να τα εχω.. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 679259

Ελενη μου, ισως αν εβρισκες ενα θεμα να σε βοηθουσε, λεω τωρα εγω...κανα κινουμενο σχεδιο, ζωακια, πριγκηπες, ξερω εγω, κατι..ή δε σου αρεσουν αυτα?

ναι βρε Φιλιτσα, εμενα μου φαινεται κ απιστευτα γλυκουλης ο winnie, αλλα τα χρωματα στα αντικειμενα σε αυτο το δωματιο δεν ειναι που δινουν ολη την ομορφια???αχ..θελω κι εγω γιο!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:αυτο το ζητημα της προεκλαμψιας..μη μου το θυμιζετε..κι εχω γιατρο την αλλη τριτη κ αγχωνομαι..αφου αντι να ανυπομονω να παω να δω την μικρη τρεμω απο το φοβο μου .. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 534787
εμενα μου εκανε εντυπωση που αυξηθηκε τοσο αποτομα το βαρος μου κ λιγο που το googlαρα στην εβδομαδα που ημουν , εγραφε οτι ειναι συμπτωμα προεκλαμψιας..κ απο τοτε μου χουν μπει ιδεες κ φοβαμαι..λευκωμα, πιεση, ζαλαδες, κατι για τα ματια, λεω ολα τα εχω, χωρις να τα εχω.. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 679259

Ελενη μου, ισως αν εβρισκες ενα θεμα να σε βοηθουσε, λεω τωρα εγω...κανα κινουμενο σχεδιο, ζωακια, πριγκηπες, ξερω εγω, κατι..ή δε σου αρεσουν αυτα?

ναι βρε Φιλιτσα, εμενα μου φαινεται κ απιστευτα γλυκουλης ο winnie, αλλα τα χρωματα στα αντικειμενα σε αυτο το δωματιο δεν ειναι που δινουν ολη την ομορφια???αχ..θελω κι εγω γιο!!



xaaxaxa...εγω ελεγα οτι αυτες που περιμενουν κορη ειναι τυχερες στο θεμα της διακοσμησης αλλα εσυ κανεις την ανατροπη ...

και εγω για προεκλαμψια φοβαμαι Λουκια μου αλλα ο γιατρος δεν μου ανεφερε κατι τετοιο μεχρι στιγμης ..απλα να παρακολουθω την πιεση μου ειπε ...

ααααααα.....ειμαι τελειως γκαου τελικα ... το σεμιναριο ειναι αυριο καλε , στις 22 και εγω νομιζα οτι ειναι σημερα ... και γηθελα να παω για περπατημα , εχει βγει και ο ηλιος και ειναι υπεροχη μερα εξω .. και να παω κ λαικη να παρω κανα φρουτακι ... ειμαι για γελια ....μπουχαχααχαχαχ

παω κοριτσαρες , θα κοιταξω ναμπω αργοτερα , αλλιως μ κλασσικα, αυριο το πρωι ....

φιλακια σε κοιλιτσες και μανουλες ... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 417472 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #7 * - Σελίδα 19 417472

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
saw exv pei oti kai egv ton goyini exv e?teleiow einai!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προεκλαμψια δεν ειναι μονο η πιεση ειναι φαινεται κ στις αιματολογικες κ στα ουρα.εγω οταν πηγα με το 17 να γεννησω πρωτα μου πηραν αιμα κ ουρα κ σε 10 λεπτα ειχαν τα αποτελεσματα.ουφ το πρωινο βγηκε τσιμπημενο σημερα 132!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaaxaxa...εγω ελεγα οτι αυτες που περιμενουν κορη ειναι τυχερες στο θεμα της διακοσμησης αλλα εσυ κανεις την ανατροπη ...

και εγω για προεκλαμψια φοβαμαι Λουκια μου αλλα ο γιατρος δεν μου ανεφερε κατι τετοιο μεχρι στιγμης ..απλα να παρακολουθω την πιεση μου ειπε ...

οχι μωρε, ενταξει..ανυπομονω να το φτιαξω το δωματιο της σταλιτσας μου!απλα ειναι κ των αγοριων τοοοσο ομορφα!εχω κ ενα δωματιο γαλαζιο σπιτι κ αντιλαμβανεσαι..(λογω γαμου ειπαμε να τα βαψουμε κ τα δυο, αλλα ελα που δεν ξεραμε τι θα ειναι το μπεμπε..χιχι)

ουτε εγω ειχα καποια αναφορα απο τον γιατρο, απλα δεν ειναι πια κ τοσο καλο να τα κοιτας ολα στο ιντερνετ...ηλιο διαβαζω..εδω ο καιρος γιατι ειναι τελειως σκ@τ@????????????φιλια ελενη, τα λεμε!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:προεκλαμψια δεν ειναι μονο η πιεση ειναι φαινεται κ στις αιματολογικες κ στα ουρα.εγω οταν πηγα με το 17 να γεννησω πρωτα μου πηραν αιμα κ ουρα κ σε 10 λεπτα ειχαν τα αποτελεσματα.ουφ το πρωινο βγηκε τσιμπημενο σημερα 132!
μεχρι 140 ειναι μια χαρα!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:προεκλαμψια δεν ειναι μονο η πιεση ειναι φαινεται κ στις αιματολογικες κ στα ουρα.εγω οταν πηγα με το 17 να γεννησω πρωτα μου πηραν αιμα κ ουρα κ σε 10 λεπτα ειχαν τα αποτελεσματα.ουφ το πρωινο βγηκε τσιμπημενο σημερα 132!
μεχρι 140 ειναι μια χαρα!

αναθεμα το στρες μου γμτ σιγουρα απο κει επηρεαστηκε το ριμαδι αλλα εχω αγχωθει με τα κωλοχαλια

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλιτσα κι εγω τον winnie τον αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!

μαρακι, να σου πω, στην εξεταση ουρων πρεπει να ζητησεις να κοιταξουν κ το λευκωμα ή ουτως η αλλως το κοιταει η εξεταση?

εμενα τα αποτελεσματα της γενικης διπλα στο λευκωμα εχουν μια παυλα..δεν γραφουν καθολου ευρηματα

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα..Στραβη μερα σημερα...Θα σας πω τι εγινε..Το σεμιναριο ειναι αυριο παντως....χθες εκατσε ο αντρας μου και μετα ημουν υπερβολικα χαλαρωμενη για να ξανακατσω....
Λοιπον,πηρα ενα μπολακι,εβαλα γαλα και αλευρι μεχρι να γινει ενας χυλος αρκετα πυκτος,εβαλα μια γουλιτσα σπορελαιο 2 κουταλιες ζαχαρη και κανελιτσα,εκοψα τις μπανανες σε κομματακια ψιλομεγαλουτσικα και τα βουτιξα καλα καλα και τα τηγανισα σε καυτο λαδι.μετα οταν βγηκαν,εβαλα στο μπρικι μια γενναιαιαιαιαα κουταλια νουτελα και λιγο γαλατακι και το εβαλα να ζεσταθει μεχρι να γινει σαν κρεμουλα και το εριξα πανω απο τις μπανανιτσες...πολυ καλο εγινε με υλικα που ειχα στο ντουλαπι!!!

Λοιπον πονουσε η μεση του μπαμπα απο προχθες αλλα οπως παντα για να μην χασει δουλεια δεν εδινε σημασια και χθες 4παρα πριν φυγει η μαμα για την δουλεια πηγε να σηκωθει και παρελησε το ποδι του δεν μπορουσε να κουνηθει.Ξυπνησαμε τον παυλο τον πηγαμε στο νοσοκομειο,αφησαμε και την μαμα στην δουλεια.και αφου τελειωσαμε με την δουλεια πηγαμε στον φουρνο να βοηθησουμε την μαμα γιατι αργησε να παει και επρεπε να μεταφερουμε τις πιτες στο αλλο πρατηριο και κοινως γυρισαμε σπιτι 7 η ωρα...μεχρι να ξανακοιμηθουμε πηγε 8....Ρε κοριτσια σοβαρα σκεφτομαι να κανω καταγγελεια στον ιατρικο συλλογο την χθεσινη γιατρο.αντε στα τσακιδια πια ολα τα ζωα πηγαν και βολευτηκαν και στον αντε να μην πω τα εχουν γραμμενα ολα.απαραδεκτη το ποσο με συγχισε δεν λεγετε....

Τεσπα..σημερα εκανα ενα φαγητο δικιας μου εμπνυεσης...εβαλα παταταες στον φουρνο μαζι με κρεμμυδια χοντροκομμενα,λιγο σκορδακι,αλατι πιππερι,ριγανη,μουσταρδα λεμονακι και λαδακι και μετα θα βαλω ολοκληρα μανιταρακια μεσα...δεν εχω ιδεα τι μπορει να ειναι αυτο το φαι Razz Razz

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:φιλιτσα κι εγω τον winnie τον αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!

μαρακι, να σου πω, στην εξεταση ουρων πρεπει να ζητησεις να κοιταξουν κ το λευκωμα ή ουτως η αλλως το κοιταει η εξεταση?

εμενα τα αποτελεσματα της γενικης διπλα στο λευκωμα εχουν μια παυλα..δεν γραφουν καθολου ευρηματα

εμενα παντα τα κοιτανε λουκια μου κ παντα ειναι αρνητικα.εστω κ λιγο να βρεθει ανεβασμενο πρεπει σου λεει να πας στο γιατρο σου σουμπιτη

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι ηρεμααααα!!!
Για κανενα χαλι δε θα αγχωνεσαι... τσαμπα δηλαδη να ανεβαζεις πιεση???
ο,τι γινουν!

Εμενα μου το εξεταζει καθε φορα και το λευκωμα Λουκια. Και συμφωνω να μην τα ψαχνουμε ολα στο ιντερνετ... μονο αγχωνομαστε και νομιζουμε οτι τα εχουμε και ολα μετα. Εμενα μου το ειχε πει και ο γιατρος. Ο,τι θελω να ρωταω αυτον.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφια καλησπερα... τελικα τι σας ειπαν για τον μπαμπα σου? Βγηκε ή ειναι ακομη στο νοσοκομειο?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σοφια αυτο λεγετε πατατες με μανιταριακαι σως μουσταρδας!!χοχοχο Μαρια σιγα καλε γιατι τι εγινε με τα χαλια?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οσφυοισχιαλγια ειναι μωρε απλα πολυ εντονη....Παντως το ποσο με συγχισε η ηλιθια η γιατρος.Πως να εχουμε καλο συστημα υγειας με τετοιος παλιανθρωπους.αντε απο εδω...παω να τελειωσω το φαγακι και να μαγειρεψω για μενα και ερχομαι κοριτσακια

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Μαρακι ηρεμααααα!!!
Για κανενα χαλι δε θα αγχωνεσαι... τσαμπα δηλαδη να ανεβαζεις πιεση???
ο,τι γινουν!

Εμενα μου το εξεταζει καθε φορα και το λευκωμα Λουκια. Και συμφωνω να μην τα ψαχνουμε ολα στο ιντερνετ... μονο αγχωνομαστε και νομιζουμε οτι τα εχουμε και ολα μετα. Εμενα μου το ειχε πει και ο γιατρος. Ο,τι θελω να ρωταω αυτον.

αμ δεν θα γινουν ποτε.μας ειπε μια κοπελα για μια αντιπροσωπια που πουλανε χαλια παμφθηνα αλλα τωρα δν περισευουν ουτε με σφαιρες τα χαλια κ να τα πλυνω 1ον δεν προκειται να στεγνωσουν γτ βρεχει συνεχεια 2ον διαλυονται κανονικα.κ λεει ο αντρας μου να παμε να παρουμε χαλια με το δωρο δλδ καλο δεκεμβρη! κ εχω βαρεσει ισα με 100 εγκεφαλικα!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
discordia έγραψε:Μαρακι ηρεμααααα!!!
Για κανενα χαλι δε θα αγχωνεσαι... τσαμπα δηλαδη να ανεβαζεις πιεση???
ο,τι γινουν!

Εμενα μου το εξεταζει καθε φορα και το λευκωμα Λουκια. Και συμφωνω να μην τα ψαχνουμε ολα στο ιντερνετ... μονο αγχωνομαστε και νομιζουμε οτι τα εχουμε και ολα μετα. Εμενα μου το ειχε πει και ο γιατρος. Ο,τι θελω να ρωταω αυτον.

αμ δεν θα γινουν ποτε.μας ειπε μια κοπελα για μια αντιπροσωπια που πουλανε χαλια παμφθηνα αλλα τωρα δν περισευουν ουτε με σφαιρες τα χαλια κ να τα πλυνω 1ον δεν προκειται να στεγνωσουν γτ βρεχει συνεχεια 2ον διαλυονται κανονικα.κ λεει ο αντρας μου να παμε να παρουμε χαλια με το δωρο δλδ καλο δεκεμβρη! κ εχω βαρεσει ισα με 100 εγκεφαλικα!
λαικη δεν εχετε εκει κοντα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις