Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλο απόγευμα ειρηνακι.τέλεια τα Λουλουδια σας και ΕΓΏ σε ξωκλήσι το εκανα

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστώ κορίτσια
Ότι εχει να κάνει με γάμο είναι όμορφο

Σας αφήνω και εγω για τώρα κοριτσακια μου
Πολλα φιλια

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου σας ευχαριστω για την συμπαρασταση σας φυσικα και δεν εχει να κανει με εσας μην ανυσηχητε για μενα θα μου περασει τελικα ψιλοτσακωθηκα με τον αντρα μου για χαζο λογο θα προτιμησω να μην το πω τωρα θελω να ηρεμησω λιγο παντως ενταξυ εφυγε και εκτονοθικα καπως εκλαψα λιγο και ψιλοσυνηλθα ειμι σιγουρη οτι εχω κανει ορθωγραφικα λαθη αλλα συγχωρεστε με γιατι τα ματια μου ειναι ακομα βουρκομενα και δεν βλεπω καλα ισως αυτο ειθελα να ξεσπασω λιγακι αφου με τον αντρα μου περα οτι δεν εχουμε βρεθει ακομα ειναι λογικο να νιωθω ετσι γιατι εδω καλα καλα δεν προλαβαινουμε ουτε να κουβαντιασουμε σαν ανθρωποι λογο δουλειας

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Σας ευχαριστώ κορίτσια
Ότι εχει να κάνει με γάμο είναι όμορφο

Σας αφήνω και εγω για τώρα κοριτσακια μου
Πολλα φιλια

bye albino

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη ο αντρας σου στην δουλεια που κανει παντα τετοιες ωρες θα δουλευει?
μην στεναχωριεσαι κουκλιτσα μου , ισως πρεπει να βρειτε τους ρυθμους σας ακομη γι αυτο!!θα τον βρειτε τον τροπο να επικοινωνείτε και παλι!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="αγαπη"]κοριτσακια μου σας ευχαριστω για την συμπαρασταση σας φυσικα και δεν εχει να κανει με εσας μην ανυσηχητε για μενα θα μου περασει τελικα ψιλοτσακωθηκα με τον αντρα μου για χαζο λογο θα προτιμησω να μην το πω τωρα θελω να ηρεμησω λιγο παντως ενταξυ εφυγε και εκτονοθικα καπως εκλαψα λιγο και ψιλοσυνηλθα ειμι σιγουρη οτι εχω κανει ορθωγραφικα λαθη αλλα συγχωρεστε με γιατι τα ματια μου ειναι ακομα βουρκομενα και δεν βλεπω καλα ισως αυτο ειθελα να ξεσπασω λιγακι αφου με τον αντρα μου περα οτι δεν εχουμε βρεθει ακομα ειναι λογικο να νιωθω ετσι γιατι εδω καλα καλα δεν προλαβαινουμε ουτε να κουβαντιασουμε σαν ανθρωποι λογο δουλειας [/


Μην κλαις ΑΓΑΠΗ μου ΞΈΡΩ πως νοιωθεις λογικό είναι να σε παίρνει το παράπονο ΑΛΛΑ σκουπισε τα ματακια σου ΕΎΧΟΜΑΙ όλα να φτιάξουν γρηγορα

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:κοριτσακια μου σας ευχαριστω για την συμπαρασταση σας φυσικα και δεν εχει να κανει με εσας μην ανυσηχητε για μενα θα μου περασει τελικα ψιλοτσακωθηκα με τον αντρα μου για χαζο λογο θα προτιμησω να μην το πω τωρα θελω να ηρεμησω λιγο παντως ενταξυ εφυγε και εκτονοθικα καπως εκλαψα λιγο και ψιλοσυνηλθα ειμι σιγουρη οτι εχω κανει ορθωγραφικα λαθη αλλα συγχωρεστε με γιατι τα ματια μου ειναι ακομα βουρκομενα και δεν βλεπω καλα ισως αυτο ειθελα να ξεσπασω λιγακι αφου με τον αντρα μου περα οτι δεν εχουμε βρεθει ακομα ειναι λογικο να νιωθω ετσι γιατι εδω καλα καλα δεν προλαβαινουμε ουτε να κουβαντιασουμε σαν ανθρωποι λογο δουλειας
Αγαπακι μου ο αντρασ μου ξυπναει 4κ30 καθε πρωι φευγει στις 5 και γυρναει στις 7 και 30 συνηθως.κοιμαται το αργοτερο 9και 30 10..τον βλεπω 2 ωρες το πολυ τη μερα......αρα προσπαθουμε με καθε τροπο αυτες τις 2 ωρες να τις εκμεταλευτουμε ...και επι του πονηρου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 215994 αλλα κ μιλωντας γ οτι καναμε ολη μερα..προσπαθησε και εσυ τις ωρες που τον βλεπεις να τις αξιοποιειτε με καθε τροπο.. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 215994 μακαρι να σου περασει η θλιψη αγαπακι μου..σκουπησε τα ματακια σου κ οταν γυρισει ο καλος σου..μιληστε συζητηστε κ ολα θα ειναι πολυ καλυτερα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη και χρυσα μου σας ευχαριστω για τα καλα σας λογακια ενταξη τωρα ηρεμησα νωμιζω πως ειμαι καλυτερα ευχομαι και ελπιζω να βρουμε λιγο τους ρυθμους μας γιατι το εχουμε χασει αυτο αλλα προπαντων να βρουμε χρονο και τροπο επικοινωνιας βλεπετε 8 μηνες ανεργος ειμασταν ολη μερα μαζι και αυτο δυσκολα ξεσινηθιζεται

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρτεμακι μου σε ευχαριστω πολυ και σενα εχεις δικιο θα προσπαθεισουμε να το παρουμε παλι απο την αρχη για να βρουμε ηρεμια

ΕΛΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΓΑΜΟ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΖΕΙΤΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ μου ΕΓΏ για 3 χρονια δούλευα απο τις 9 εώς τις 9 κάθε μέρα και Σάββατο εώς τις 5 και ο ΆΝΤΡΑΣ μου 9 με 10 η και 11 ΠΟΛΛΈΣ φορες.τους τελευταίους 3 ΜΉΝΕΣ δεν δουλεύω ΑΛΛΑ το μωρό μου μπορει να παει στην ιατρείο και στις 3 το βράδυ στην ΑΡΧΉ ενοιωθα περίεργα καιψειχα νεύρα ΑΛΛΑ συνηθίσαμε και ΤΏΡΑ όσο χρονο έχω μαζί του πιο εποικοδομητικά.αν βρεις ΚΆΤΙ να ασχοληθείς θα βοηθήσει.δεν είσαι Μονή όταν λείπει ΈΧΕΙΣ ΌΛΕΣ εμάς

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΑΓΑΠΗ μου ΕΓΏ για 3 χρονια δούλευα απο τις 9 εώς τις 9 κάθε μέρα και Σάββατο εώς τις 5 και ο ΆΝΤΡΑΣ μου 9 με 10 η και 11 ΠΟΛΛΈΣ φορες.τους τελευταίους 3 ΜΉΝΕΣ δεν δουλεύω ΑΛΛΑ το μωρό μου μπορει να παει στην ιατρείο και στις 3 το βράδυ στην ΑΡΧΉ ενοιωθα περίεργα καιψειχα νεύρα ΑΛΛΑ συνηθίσαμε και ΤΏΡΑ όσο χρονο έχω μαζί του πιο εποικοδομητικά.αν βρεις ΚΆΤΙ να ασχοληθείς θα βοηθήσει.δεν είσαι Μονή όταν λείπει ΈΧΕΙΣ ΌΛΕΣ εμάς
τι δουλεια κανει χρυσα μου κι ο αντρουλη σου.γιατρος ειναι?αχ παντα ειχα απορια πως ειναι να εχεις απο κοντα ενα γιατρο..δυσκολο ωραριο ε?????

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΑΓΑΠΗ μου ΕΓΏ για 3 χρονια δούλευα απο τις 9 εώς τις 9 κάθε μέρα και Σάββατο εώς τις 5 και ο ΆΝΤΡΑΣ μου 9 με 10 η και 11 ΠΟΛΛΈΣ φορες.τους τελευταίους 3 ΜΉΝΕΣ δεν δουλεύω ΑΛΛΑ το μωρό μου μπορει να παει στην ιατρείο και στις 3 το βράδυ στην ΑΡΧΉ ενοιωθα περίεργα καιψειχα νεύρα ΑΛΛΑ συνηθίσαμε και ΤΏΡΑ όσο χρονο έχω μαζί του πιο εποικοδομητικά.αν βρεις ΚΆΤΙ να ασχοληθείς θα βοηθήσει.δεν είσαι Μονή όταν λείπει ΈΧΕΙΣ ΌΛΕΣ εμάς

ΕΙΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
XrysaB έγραψε:ΑΓΑΠΗ μου ΕΓΏ για 3 χρονια δούλευα απο τις 9 εώς τις 9 κάθε μέρα και Σάββατο εώς τις 5 και ο ΆΝΤΡΑΣ μου 9 με 10 η και 11 ΠΟΛΛΈΣ φορες.τους τελευταίους 3 ΜΉΝΕΣ δεν δουλεύω ΑΛΛΑ το μωρό μου μπορει να παει στην ιατρείο και στις 3 το βράδυ στην ΑΡΧΉ ενοιωθα περίεργα καιψειχα νεύρα ΑΛΛΑ συνηθίσαμε και ΤΏΡΑ όσο χρονο έχω μαζί του πιο εποικοδομητικά.αν βρεις ΚΆΤΙ να ασχοληθείς θα βοηθήσει.δεν είσαι Μονή όταν λείπει ΈΧΕΙΣ ΌΛΕΣ εμάς

ΕΙΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 417472

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
XrysaB έγραψε:ΑΓΑΠΗ μου ΕΓΏ για 3 χρονια δούλευα απο τις 9 εώς τις 9 κάθε μέρα και Σάββατο εώς τις 5 και ο ΆΝΤΡΑΣ μου 9 με 10 η και 11 ΠΟΛΛΈΣ φορες.τους τελευταίους 3 ΜΉΝΕΣ δεν δουλεύω ΑΛΛΑ το μωρό μου μπορει να παει στην ιατρείο και στις 3 το βράδυ στην ΑΡΧΉ ενοιωθα περίεργα καιψειχα νεύρα ΑΛΛΑ συνηθίσαμε και ΤΏΡΑ όσο χρονο έχω μαζί του πιο εποικοδομητικά.αν βρεις ΚΆΤΙ να ασχοληθείς θα βοηθήσει.δεν είσαι Μονή όταν λείπει ΈΧΕΙΣ ΌΛΕΣ εμάς
τι δουλεια κανει χρυσα μου κι ο αντρουλη σου.γιατρος ειναι?αχ παντα ειχα απορια πως ειναι να εχεις απο κοντα ενα γιατρο..δυσκολο ωραριο ε?????

ktinitros

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
ΕΙΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΛΕΣ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 334590

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
art86 έγραψε:
XrysaB έγραψε:ΑΓΑΠΗ μου ΕΓΏ για 3 χρονια δούλευα απο τις 9 εώς τις 9 κάθε μέρα και Σάββατο εώς τις 5 και ο ΆΝΤΡΑΣ μου 9 με 10 η και 11 ΠΟΛΛΈΣ φορες.τους τελευταίους 3 ΜΉΝΕΣ δεν δουλεύω ΑΛΛΑ το μωρό μου μπορει να παει στην ιατρείο και στις 3 το βράδυ στην ΑΡΧΉ ενοιωθα περίεργα καιψειχα νεύρα ΑΛΛΑ συνηθίσαμε και ΤΏΡΑ όσο χρονο έχω μαζί του πιο εποικοδομητικά.αν βρεις ΚΆΤΙ να ασχοληθείς θα βοηθήσει.δεν είσαι Μονή όταν λείπει ΈΧΕΙΣ ΌΛΕΣ εμάς
τι δουλεια κανει χρυσα μου κι ο αντρουλη σου.γιατρος ειναι?αχ παντα ειχα απορια πως ειναι να εχεις απο κοντα ενα γιατρο..δυσκολο ωραριο ε?????

ktinitros
αχ μωρε.θα αγπαει και τα ζωακια ε?και εγω τα αγαπαω πολυ.......εσυ εχεις ζωακια

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κτηνιατρος είναι ΑΛΛΑ καποιεσψφορεσψουτε γυναικολογος να ήτανε παίρνουμε τηλέφωνο ΌΤΙ ώρα να είναι ΑΛΛΑ καταλαβαίνω ΕΠΕΙΔΉ έχω καιψεγω ζώα δε γκρινιαζω σκέφτομαι ΌΤΙ θα μπορούσε να να το ΔΙΚΌ μου

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σορυ λιγο για την διακοπη βλεπω αντ1 για να ακουσω το ζωδιακη μου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #81 - Σελίδα 34 40746

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:Κτηνιατρος είναι ΑΛΛΑ καποιεσψφορεσψουτε γυναικολογος να ήτανε παίρνουμε τηλέφωνο ΌΤΙ ώρα να είναι ΑΛΛΑ καταλαβαίνω ΕΠΕΙΔΉ έχω καιψεγω ζώα δε γκρινιαζω σκέφτομαι ΌΤΙ θα μπορούσε να να το ΔΙΚΌ μου
εμ ετσι ειναι οι γιατροι..σε ετοιμοτητα ανα πασα στιγμη....για πειτε κορτσοπα -εκ του ποντιακου-τι μαγειρεψατε σμρ?

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΓΑΠΗ άκουσε το ΣΚΟΡΠΙΟΣ; Δεν προλαβα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
XrysaB έγραψε:Κτηνιατρος είναι ΑΛΛΑ καποιεσψφορεσψουτε γυναικολογος να ήτανε παίρνουμε τηλέφωνο ΌΤΙ ώρα να είναι ΑΛΛΑ καταλαβαίνω ΕΠΕΙΔΉ έχω καιψεγω ζώα δε γκρινιαζω σκέφτομαι ΌΤΙ θα μπορούσε να να το ΔΙΚΌ μου
εμ ετσι ειναι οι γιατροι..σε ετοιμοτητα ανα πασα στιγμη....για πειτε κορτσοπα -εκ του ποντιακου-τι μαγειρεψατε σμρ?

σημερα τεμπελιασα και δεν μαγειρεψα ομως αυριο λεω να φτιαξω αρακα εσας σας αρεσει ο αρακας??

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:ΑΓΑΠΗ άκουσε το ΣΚΟΡΠΙΟΣ; Δεν προλαβα

χρυσακι μου δεν προλαβα τον σκορπιο γιατι εκεινη την ωρα δυναμωνα την φωνη για τον σκορπιο ο τιτλος ηταν υποδεχτειτε την αφροδιτη

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
art86 έγραψε:
XrysaB έγραψε:Κτηνιατρος είναι ΑΛΛΑ καποιεσψφορεσψουτε γυναικολογος να ήτανε παίρνουμε τηλέφωνο ΌΤΙ ώρα να είναι ΑΛΛΑ καταλαβαίνω ΕΠΕΙΔΉ έχω καιψεγω ζώα δε γκρινιαζω σκέφτομαι ΌΤΙ θα μπορούσε να να το ΔΙΚΌ μου
εμ ετσι ειναι οι γιατροι..σε ετοιμοτητα ανα πασα στιγμη....για πειτε κορτσοπα -εκ του ποντιακου-τι μαγειρεψατε σμρ?

σημερα τεμπελιασα και δεν μαγειρεψα ομως αυριο λεω να φτιαξω αρακα εσας σας αρεσει ο αρακας??
χαχαχαχ..εκανες και ομοιοκαταληξια.....εγω τηγανησα πιπεριεσ μελιτζανες εκανα και σαλτσα κια πισια

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
XrysaB έγραψε:
art86 έγραψε:
XrysaB έγραψε:ΑΓΑΠΗ μου ΕΓΏ για 3 χρονια δούλευα απο τις 9 εώς τις 9 κάθε μέρα και Σάββατο εώς τις 5 και ο ΆΝΤΡΑΣ μου 9 με 10 η και 11 ΠΟΛΛΈΣ φορες.τους τελευταίους 3 ΜΉΝΕΣ δεν δουλεύω ΑΛΛΑ το μωρό μου μπορει να παει στην ιατρείο και στις 3 το βράδυ στην ΑΡΧΉ ενοιωθα περίεργα καιψειχα νεύρα ΑΛΛΑ συνηθίσαμε και ΤΏΡΑ όσο χρονο έχω μαζί του πιο εποικοδομητικά.αν βρεις ΚΆΤΙ να ασχοληθείς θα βοηθήσει.δεν είσαι Μονή όταν λείπει ΈΧΕΙΣ ΌΛΕΣ εμάς
τι δουλεια κανει χρυσα
μου κι ο αντρουλη σου.γιατρος ειναι?


αχ παντα ειχα απορια πως ειναι να
εχεις απο κοντα ενα γιατρο..δυσκολο

ωραριο ε?????


ths foto t skuli

ktinitros
αχ μωρε.θα αγπαει και τα ζωακια ε?και εγω τα αγαπαω πολυ.......εσυ εχεις ζωακια

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
αγαπη έγραψε:
art86 έγραψε:
XrysaB έγραψε:Κτηνιατρος είναι ΑΛΛΑ καποιεσψφορεσψουτε γυναικολογος να ήτανε παίρνουμε τηλέφωνο ΌΤΙ ώρα να είναι ΑΛΛΑ καταλαβαίνω ΕΠΕΙΔΉ έχω καιψεγω ζώα δε γκρινιαζω σκέφτομαι ΌΤΙ θα μπορούσε να να το ΔΙΚΌ μου
εμ ετσι ειναι οι γιατροι..σε ετοιμοτητα ανα πασα στιγμη....για πειτε κορτσοπα -εκ του ποντιακου-τι μαγειρεψατε σμρ?

σημερα τεμπελιασα και δεν μαγειρεψα ομως αυριο λεω να φτιαξω αρακα εσας σας αρεσει ο αρακας??
χαχαχαχ..εκανες και ομοιοκαταληξια.....εγω τηγανησα πιπεριεσ μελιτζανες εκανα και σαλτσα κια πισια

ερωτηση: τη ειναι τα πισια??? Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις