Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

fofoula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Δε ξέρω εσείς κορίτσια πάντως εγώ θέλω συνέχεια κατι να φάω... Δεν είναι ακριβως πεινα... δεν μπορώ να προσδιορισω τι είναι... Και δε νομιζω να είναι ιδέα μου!!! Θέλει προσπάθεια για να μη μπούνε τα άτιμα τα κιλά!!!

LIBERTY

LIBERTY
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλημέρα!

Εμένα ο γιατρός μου μου είπε ότι επειδή όταν ξεκίνησα την εγκυμοσύνη μου ήμουν ήδη συν 8 κιλά από τα κιλά που θα έπρεπε να είμαι μου είπε ότι επιτρέπει μόνο να πάρω έως 14 κιλά. Εγώ τώρα διανύω την 13η εβδομάδα και έχω χάσει 1 κιλό. Όμως δεν έχω εμετούς. Απλά δεν μπορώ να πω ότι έχω μεγάλη όρεξη για φαγητό. Τρώω όπως έτρωγα πριν την εγκυμοσύνη. Βέβαια ο γιατρός αυτό που μου ειπε είναι "όλα με μέτρο".

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
egw imoun 58 kila me 1.75 upsos otan sunelava, dn mou eipe pote kaneis tipota gia to varos, sto pentamino pou me parakolouthise kai endokrinologos gia thureoeidi pou ruthmisa aporise pou oute kan zugizomoun-dn m enoiaze kai dn eixa kai zugaria back then-telika an ta upologisete mexri ti genna piga 85 kila, dld pira 27 kila. dn eixa kanena provlima stin egkumosuni mou, apla akouga to swma mou
imoun xortofagos pio prin kai epithumousa trela to kreas, akousa to swma mou k efaga, gluka dn etrwga katholou prin, alla efaga mia mikri posotita
einai adiko kai to gegonos oti gia 3-4 mines ekana diaita diavitikis egkuou epeidi htan akraies oi apopseis tis endokrinologou.piestika ekana oti mporousa, logika tha kateliga me ligo perissotera
i mikri einai ugiestati, gennithike 3290 kai egw 17 mines meta, eimai opws prin..
auta..Smile

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

alexmina83

alexmina83
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΗΡΑ 20 ΚΙΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ (ΑΠΟ 58-78)! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΣΙΡΙΖΕ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΕΥΚΟΛΑ.ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΤΟΣΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 4 ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ 2 ΚΙΛΑ! ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 21 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΖΥΓΙΣΤΕΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΗΡΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΛΙ ΤΟΣΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΕΚΑΝΑ ΣΚΩΛΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ! Mad ΙΔΩΜΕΝ! Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 4872

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
geia sas manoules....egw eimai stin 11 evdomada....eimai 57 kila kai mou eipan na parw akoma mexri 12-13....

katia27

katia27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα και απο μενα!εγω ημουν 65 κιλα και εβαλα 18 ενω η γιατρος μου μου ειχε πει μεχρι 16!με υψος 1,70.μετα την γεννα εχασα 5 και μεσα σε μια εβδομαδα εβαλα 10!!η μπεμπα ειναι τωρα 5 μηνων,εγω θηλαζω ακομα αλλα η ζυγαρια δεν λεει να κατεβει..δεν εχω χασει γραμμαριο και κανω και διατροφη και παω και γυμναστηριο!

mikroulaxristos

mikroulaxristos
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
emena mou eipe oti den tha exei provlima an paro 10-12 kila. kai an paro parapano tha me malosei Razz ego telika pira 8,ta opoia efgan me ti genna,diladi otan 5 meres meta ti genna piga psiti mou,to proto pragma itan na trekso sti zigaria!!! kai telika eixan fygei ola!! imoun akrivos osa imoun prin meino egkuos!! noiotho polu uperifani giati ekana treli diatrofi stin egkumosini..sterithika polla..alla ta katafera!! Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 328109

EvaggeliaV

EvaggeliaV
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΟΝΟ 9... ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 11 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 2 ΚΙΛΑ ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ 7.... ΧΑΧΑ

VASOG1

VASOG1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα, εμένα που είχε πει 12-15 το πολύ και προσοχή στο αλάτι και στα γλυκα. στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα παρει 17 κιλά ευτυχως χωρίς κανένα πρόβλημα και μολις έχασα τα 8 εμεινα πάλι εγκυος. Τα κιλά που έχω πάρει στην 2 εγκυμοσύνη μέχρι τώαρα είναι 8 και έχω αλλο ένα και μισό μήνα για να γεννήσω. Το ποσα κιλά θα παρεις παιζει ρόλο και΄πόσα ξεκινάς.....αλλά δεν έχω στερηθει τίποτα τρωω απο όλα....Ευτυχως..

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
emena mou pe mexri 12-14 sthn prwth pira 16 kai sthn deyterh 8. affraid

veniou

veniou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
XRYSPA έγραψε:emena mou pe mexri 12-14 sthn prwth pira 16 kai sthn deyterh 8. affraid
kalhspera koritsia! egw emina egkios se dudima kai pira 16kila.o giatros mou den mou eixe pei pote mexrh posa na parw.prosexa mono thn diatrofh mou.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και καλο μηνα να εχουμε.
εμενα ο γιατρος μου ειπε μεχρι 8 , λογο ιστορικου νοσογονου παχυσαρκειας.
ο γιατρος που με χειρουργησε περυσι πιστευει οτι θα παρω μονο 6 , λογο χωρητικοτητας του στομαχου μου (200ml) τουλαχιστον τρεφομαι πολυ υγειηνα και απο ζαχαρη 0 . για να δουμε ! χχεχεχ

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα και καλο μηνα να εχουμε.
εμενα ο γιατρος μου ειπε μεχρι 8 , λογο ιστορικου νοσογονου παχυσαρκειας.
ο γιατρος που με χειρουργησε περυσι πιστευει οτι θα παρω μονο 6 , λογο χωρητικοτητας του στομαχου μου (200ml) τουλαχιστον τρεφομαι πολυ υγειηνα και απο ζαχαρη 0 . για να δουμε ! χχεχεχ

Καθόλου ζάχαρη?? Shocked
χαράς το κουράγιο σου βρε κορίτσι!!
εγώ πήρα 12 κιλά,αυτό γιατί έφαγα όλο το παγωτό της ΔΕΛΤΑ..μμμμμμμ!! Embarassed
τώρα ο μπεμπάκος μου είναι 8 μηνών Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 49454 και μου έχουν μείνει 2κιλά από αυτά που έβαλα,ελπίζω να τα χάσω αν και να πω την αλήθεια τώρα που καλοκαιριάζει το κόβω δύσκολο...το μυαλό μου είναι συνεχώς στο περίπτερο...
για παγωτάκι φυσικάαααααα Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 912791 Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 912791 Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 912791 Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 912791

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου ζησει κοριτσι μου το μπεμπακι σου!!! πιστευω καλα ειναι τα κιλα που πηρες!
καθολου ζαχαρη απ τη μερα που χειρουργηθηκα! εχω 14 μηνες και εχασα 62 κιλα. λες και δεν μαρεσαν ποτε τα γλυκα! και να φανταστεις πριν την επεμβαση ημουνα τρελλη γλυκατζου! ευτηχως

τωρα προχωραω στην 6η εβδομαδα και εχω χασει 2 κιλα.βεβαια αυτο που με καιει ειναι να πανε ολα καλα Embarassed Embarassed

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:να σου ζησει κοριτσι μου το μπεμπακι σου!!! πιστευω καλα ειναι τα κιλα που πηρες!
καθολου ζαχαρη απ τη μερα που χειρουργηθηκα! εχω 14 μηνες και εχασα 62 κιλα. λες και δεν μαρεσαν ποτε τα γλυκα! και να φανταστεις πριν την επεμβαση ημουνα τρελλη γλυκατζου! ευτηχως

τωρα προχωραω στην 6η εβδομαδα και εχω χασει 2 κιλα.βεβαια αυτο που με καιει ειναι να πανε ολα καλα Embarassed Embarassed

Μπράβο σου για όλα..
Όλα καλά θα πάνε..
να κάνεις κατα γράμμα αυτά που σου λένε οι γιατροί και σε λίγο καιρό θα έχεις κι εσύ το μωράκι σου.. Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 834918
εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 990599 Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 215994

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να 'σαι καλα και σε ευχαριστω παρα πολυ!
τελικα ο ανθρωπος ολα τα μπορει οταν εχει θεληση!
μακαρι να πανε ολα καλα προσεχω απιστευτα !
σευχαριστω και παλι καλο μηνα να εχουμε με υγεια! Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα ο γιατρος μου ειπε 9-11κιλα,περιπου 1 το μηνα.Ως τωρα δεν εχω παρει ουτε μισο.Ομως μου εδωσε ενα διατροφολογιο 1800 θερμιδων το οποιο ετσι κ τηρουσα θα επαιρνα 5κιλα το μηνα!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποιος σου εδωσε διατροφολογιο??
αν δεν βαριεσαι μπορεις να μας γραψεις ενα παραδειγμα μιας μερας, ετσι απο περιεργεια.
και γω απ τη μερα που εμαθα πως ειμαι εγκυος γραφω οτι τρωω, για να υπαρχει μια ισσοροπια.
το θεμα με μενα ειναι οτι κανω υπερανθρωπες προσπαθειες να φαω.
καρρυ μου ποσο εισαι? με το καλο ευχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 215994

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ σορυ τωρα το ειδα στην υπογραφη σου!!! Embarassed Embarassed Embarassed

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο γυναικολόγος μου μου το έδωσε!!Άλλα περιέχει 6 γεύματα και έχει ένα σωρό πράγματα να τρως!!!Είναι δυνατόν να τρώω 1800 θερμίδες τη μέρα???Πολλές μου φαίνονται....

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για να συντηρηθουμε υποτιθεται οτι χρειαζομαστε 2000 θερμιδες την ημερα,μια διαιτα συνηθως ειναι γυρω στις 1500 + 300 που υποτιθεται οτι χρειαζετε το μωρο = 1800
σωστες μετρησεις, αλλα καμια γυναικα δεν ειναι ιδια Razz

ειπαμε το θεμα ειναι ΤΙ τρωμε και οχι ΠΟΣΟ τρωμε γιατι στην δικη μου περιπτωση θα ειχα μεγαλο προβλημαπου δεν μπορω να φαω.
οποτεδε νομιζω να υπαρχει θεμα Very Happy

mihantroula

mihantroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γέννησα πριν 6.5 μηνες.Είχα πάρει 22 κιλά στην εγκυμοσύνη.Τώρα μου έχουν μείνει μόνο τα τρια...αλλά είμαι πάλι έγκυος...οπότε θα ξεχάσω μάλλον πώς ήμουν αδύνατη.Μέχρι του χρόνου το καλοκαίρι πιστεύω θα έχω επανέλθει πια.....

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο γιατρός μου έλεγε όσα λιγότερα κιλά πάρεις τόσα καλύτερα για σένα μου έλεγε τα κιλά εύκολα παίρνονται δύσκολα χάνονται . Πήρα 6 κιλά απο το νοσοκομείο βγήκα και με 3 κιλά λιγότερα απο αυτά που ήμουν πριν μείνω έγκυος . Η αλήθεια είναι ότι δεν στερήθηκα τίποτα έτρωγα και πίτσες και σουβλάκια αλλά τελικά δεν πήρα και εγω είχα απο κάποιους το χαζό πρέπει να τρωε για 2 εν ολιγις να γίνεις σαν βόδι για να τους ευχαριστησεις δεν τους πιανεις πουθενα παιρνεις κιλά φωνάζουν δεν παίρνεις πάλι φωνάζουν

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:για να συντηρηθουμε υποτιθεται οτι χρειαζομαστε 2000 θερμιδες την ημερα,μια διαιτα συνηθως ειναι γυρω στις 1500 + 300 που υποτιθεται οτι χρειαζετε το μωρο = 1800
σωστες μετρησεις, αλλα καμια γυναικα δεν ειναι ιδια Razz

ειπαμε το θεμα ειναι ΤΙ τρωμε και οχι ΠΟΣΟ τρωμε γιατι στην δικη μου περιπτωση θα ειχα μεγαλο προβλημαπου δεν μπορω να φαω.
οποτεδε νομιζω να υπαρχει θεμα Very Happy

ΚΙ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ!! ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΚΑΡΙ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΕΛΙΚΑ... ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΡΩΓΑ ΑΡΚΕΤΑ. ΚΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΤΡΟΦΕΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΤΑ 10 ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΛΑ! ΑΛΛΩΣΤΕ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΙΛΑ, ΟΠΟΤΕ ΕΚΕΙ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ!

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα μου ειχε πει κ στις 3 εγκυμοσυνες να παρω πανω κατω 12-13 κιλα!!δηλαδη αυτο συνισταται μαλλον!!!!καλα περασε κ δεν ακουμπησε!!! Razz Razz Razz Razz
στην πρωτη εγκυμοσυνη πηρα 18,στη δευτερη 17 κ στην τριτη 13!!!ε στην τριτη του κανα το χατιρι!!!χαχαχαχα!!!!!ε μα δεν μπρουσα να μην τρωω βρε κοριτσια..ετρωγα μεχρι να σκασω!!! Razz Razz ολοι τελειωναν το φαγητο τους κ γω εβαζα κ δευτερο πιατο κ το ευχαριστιομουν κιολας που κανεις δεν μπορουσε να μου πει τιποτα!!χιχι!!!
ευτυχως τωρα τα χασα...μη με ρωτησετε πως...δεν ξερω....ειμαι λιγοτερα κιλα κ απ'οταν πηγαινα λυκειο....δεν ξερω πως εγινε αυτο..διαιτα ουδεποτε εχω κανει,γυμναστικη ποτε...αλλα υποψιαζομαι οτι τα εχασα επειδη ολη μερα τρεχω ..με 3 παιδια κ να θες να κατσεις....καλο μου κανε ομως!!αφου οταν τα εχασα ετσι αποτομα νομιζα οτι ειχα θυρεοειδη!!!!! Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 534787 Πόσα κιλά σας ανακοίνωσε η γιατρός σας ότι πρέπει να βάλετε μέχρι την ώρα του τοκετού??? - Σελίδα 5 534787

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις