Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 30]

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα μανούλες!
Σας ευχαριστω για τις ευχες!
Γυρίσαμε σπίτι! Η μικρή είναι πολύ καλά. Μόνο που κοιτάει με υποψία τις νέες φάτσες κι άμα δει κανα στηθοσκόπιο κιόλας... αρχίζει τις τσιρίδες!
Εσείς τι κάνετε? Πως πάτε με τις τροφούλες?

petra18


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια. Τί κάνετε;
Γιωργία μου, πολύ χάρηκα για τα νέα σας, σιδερένιο να είναι το κοριτσάκι σου!
Έμείς είμαστε καλά, ο μικρός άρχισε να τρώει και σουπίτσες Smile

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κι από μένα κοπελιές!
Σιδερένια η μπουμπού Γεωργία! Ελπίζω να ξεπεράσει γρήγορα το σοκ η μικρή σου και να επανέλθει στη ρουτίνα της.
Κι εμείς δόξα τω Θεώ μια χαρά είμαστε. Μεγαλώνουμε "αργά" μιας και η δικιά μου δε λέει να πάρει πόντους. Βάρος ευτυχώς βάζει τους τελευταίους δύο μήνες από μισό κιλό. Σήμερα την πήγα στην παιδίατρό μας για ζύγισμα και είμαστε 6290 γρ. και 64 εκατοστά. Τρώμε 3 γεύματα την ημέρα και τελευταία είχαμε ένα θέμα με το θηλασμό που αρνιόταν να θηλάσει αλλά ευτυχώς έχει αρχίσει να το ξεπερνάει. Το θέμα είναι ότι έχει μειωθεί η παραγωγή μου και προσπαθώ τώρα με αντλήσεις και μαγιά να την αυξήσω πάλι.
Πείτε μου κοπελιές την άποψη σας για τις βιολογικές κρέμες. Παρήγγειλα και τις περιμένω λογικά αύριο. Να δω αν θα τις δεχτεί η μικρή μας. Πήρα και της Holle και της Hipp.

petra18


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα.
Δέσποινα, πήρες τις κρέμες; Τις δοκίμασες; Δεν τις έχω πάρει, του έχω δώσει μόνο της Frezylac, τις οποίες και τρώει μια χαρά. Με ενδιαφέρει να μου πεις τις εντυπώσεις σου.

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα! Ο μικρός μου από την αρχή τρώει ρυζάλευρο της Holle, το οποίο το ετοιμάζω με δικό μου γάλα. Δεν δοκιμάσαμε κάτι άλλο σε ρυζάλευρο, κατευθείαν αυτό. Ο μικρός ξετρελλαίνεται και η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ νόστιμη κρεμούλα, δίνει γεύση το γαλατάκι της μαμάς και του αρέσει!!! Very Happy

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι Πέτρα, δυστυχώς δε μου τις στείλανε ακόμα. Ακόμα συλλέγουν τα προϊόντα. Τουλάχιστον έτσι λέει το mail που μου στείλανε.
Εμείς λοιπόν κάναμε το πείραμα του τραχανά που δυστυχώς... απέτυχε. Χθες έδωσε η μαμά μου γιαουρτένιο που δεν το ήθελε καθόλου. Σήμερα για μεσημεριανό τις έκανα γαλατένιο με κρεατάκι μοσχαρίσιο. Στην αρχή πήρε μερικές μπουκιές και μετά έκλεισε το στόμα. Με κόλπα την τάισα μέχρι να φάει τουλάχιστον το μισό πιάτο και μετά την άφησα.
Εν τω μεταξύ δεν ξέρω αν σας το είπα αλλά η μικρή μου δεν θέλει να θηλάζει στην διάρκεια της μέρας με αποτέλεσμα να έχει μειωθεί η παραγωγή μου. Προσπαθώ να της δώσω μπιμπερό και σήμερα για πρώτη φορά πήρε ξένο συμπλήρωμα 40 ml πράγμα που είναι πολύ ευχάριστο γιατί στον πρωινό θηλασμό τον τελευταίο καιρό πάντα γκρίνιαζε μετά από μερικές ρουφηξιές λόγω πείνας. Δεν της φτάνει το δικό μου.

petra18


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κορίτσια. Γεια σου Δέσποινα. Κι εμένα έχει πια μειωθεί η παραγωγή, το θεωρώ λογικό αφού ο μικρός τρώει κανονικό φαγητό. Μεγάλωσαν τα παιδάκια μας. Very Happy Εγώ για μεσημέρι του δίνω χορτόσουπα ή κρεατοχορτόσουπα. Ξεκινήσαμε πριν λίγες μέρες και μέχρι τώρα του έχω βάλει μόνο πατάτα-καρότο-κολοκύθι και μοσχάρι.

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γειά σας και από εμένα!Τί κάνουν οι μανούλες με τα μωράκια? Εμείς είμαστε καλά, τρώμε τη φρουτόκρεμα και αρχίσαμε και μεσημεριανό, ενώ το απόγευμα συνήθως θηλάζουμε, καμιά φορά τρώμε και κρέμες της Holle, στις οποίες βάζω και φρουτάκι, για να νοστιμίζουν. Απλά προσπαθώ πρώτα να θηλάζει και μετά να τρώει, για να έχω γάλα.Ήθελα να ρωτήσω κάτι, ο μπέμπης μου είναι υπναρούλης, το βράδυ κοιμάται από τις 9 μέχρι τις 8-9 το πρωί, με δύο διαλλείματα για θηλασμό. Την ημέρα παίρνει τρεις υπνάκους από 1 με δύο ωρίτσες ο καθένας. Προσπαθώ όταν είναι ξύπνιος να τον βάζω να παίζει στο πάτωμα, είναι συνέχεια μπρούμυτα, αλλά δε πολυπαίζει, το μόνο που θέλει είναι να παίρνει τα παιχνίδια και να τα μασουλάει. Και ερωτώ, πώς θα μάθει να κάθεται στο ποπό του, μόνο κανένα τέταρτο την ημέρα αντέχει καθιστός!

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nebula έγραψε:Γειά σας και από εμένα!Τί κάνουν οι μανούλες με τα μωράκια? Εμείς είμαστε καλά, τρώμε τη φρουτόκρεμα και αρχίσαμε και μεσημεριανό, ενώ το απόγευμα συνήθως θηλάζουμε, καμιά φορά τρώμε και κρέμες της Holle, στις οποίες βάζω και φρουτάκι, για να νοστιμίζουν. Απλά προσπαθώ πρώτα να θηλάζει και μετά να τρώει, για να έχω γάλα.Ήθελα να ρωτήσω κάτι, ο μπέμπης μου είναι υπναρούλης, το βράδυ κοιμάται από τις 9 μέχρι τις 8-9 το πρωί, με δύο διαλλείματα για θηλασμό. Την ημέρα παίρνει τρεις υπνάκους από 1 με δύο ωρίτσες ο καθένας. Προσπαθώ όταν είναι ξύπνιος να τον βάζω να παίζει στο πάτωμα, είναι συνέχεια μπρούμυτα, αλλά δε πολυπαίζει, το μόνο που θέλει είναι να παίρνει τα παιχνίδια και να τα μασουλάει. Και ερωτώ, πώς θα μάθει να κάθεται στο ποπό του, μόνο κανένα τέταρτο την ημέρα αντέχει καθιστός!
Καλημέρα.Υπάρχει ένα καθισματάκι για το πάτωμα από μαλακό υλικό που κάθεται το μωρό χωρίς να κινδυνεύει να πέσει και μπορεί να παίζει με τα παιχνίδια του.Εμας μας το έδωσε μια φίλη δεν ξέρω από που το αγόρασε και πόσο.Θα ρωτήσω και θα σου πω.Λογικά θα υπάρχει και στο jumbo.

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Euxoula έγραψε:Καλημερα κ απο μενα!!!εξαφανισμενη κ εγω αλλα τι σας λεω κ σας αφου τα ξερετε!Για μπουσουλιμα ειναι νωρις πιστεω συνηθως απ οτι διαβασα στο 6μηνο πανω ξεκινανε κ μπουσουλανε αν κ μερικα παιδακια δε μπουσουλανε κ περπατανε κατευθειαν.αχχχ εχθες κοριτσια ειδα ενα βιντεακι με μια μαμα που μαθαινε με εναν πολυ ομορφο τροπο στο μωρο της να μπουσουλαει!ηταν πολυ γλυκο!να σας πω η παιδιατρος μου ειπε οτι οταν η μικρη παει 5 μηνων κ 1 εβδομαδα ξεκιναμε φαγακι.εσεις ποτε ξεκινησατε κ τι τρωνε πρωτη φορα τα μωρακια;υπ οψην οτι δε θα δωσω καθολου ετοιματζιδικες κρεμες οτι ειναι θα το κανω μονη μου οπως μας εκανε η μαμα μου!ειστε ολες καλα;φιλακια στα γλυκα σας πλασματακια!!!
Καλημέρα.Μπορείς να μου πείς ποιό είναι αυτό το βιντεάκι??

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
zoim έγραψε:
nebula έγραψε:Γειά σας και από εμένα!Τί κάνουν οι μανούλες με τα μωράκια? Εμείς είμαστε καλά, τρώμε τη φρουτόκρεμα και αρχίσαμε και μεσημεριανό, ενώ το απόγευμα συνήθως θηλάζουμε, καμιά φορά τρώμε και κρέμες της Holle, στις οποίες βάζω και φρουτάκι, για να νοστιμίζουν. Απλά προσπαθώ πρώτα να θηλάζει και μετά να τρώει, για να έχω γάλα.Ήθελα να ρωτήσω κάτι, ο μπέμπης μου είναι υπναρούλης, το βράδυ κοιμάται από τις 9 μέχρι τις 8-9 το πρωί, με δύο διαλλείματα για θηλασμό. Την ημέρα παίρνει τρεις υπνάκους από 1 με δύο ωρίτσες ο καθένας. Προσπαθώ όταν είναι ξύπνιος να τον βάζω να παίζει στο πάτωμα, είναι συνέχεια μπρούμυτα, αλλά δε πολυπαίζει, το μόνο που θέλει είναι να παίρνει τα παιχνίδια και να τα μασουλάει. Και ερωτώ, πώς θα μάθει να κάθεται στο ποπό του, μόνο κανένα τέταρτο την ημέρα αντέχει καθιστός!
Καλημέρα.Υπάρχει ένα καθισματάκι για το πάτωμα από μαλακό υλικό που κάθεται το μωρό χωρίς να κινδυνεύει να πέσει και μπορεί να παίζει με τα παιχνίδια του.Εμας μας το έδωσε μια φίλη δεν ξέρω από που το αγόρασε και πόσο.Θα ρωτήσω και θα σου πω.Λογικά θα υπάρχει και στο jumbo.
Ναι ξέρω ποιο λες μάλλον, σε ευχαριστώ πολύ!

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kαλημέρα μανούλες και παιδάκια!Τί κάνετε, μεγαλώνετε? Εμείς πολύ καλά, ο μπέμπης τρώει, κοιμάται καλά, λέει και μπαμπαμπα και ντανταντα και τέτοια. Τη Δευτέρα θα κάνει το τελευταίο του εμβόλιο πριν το έτος.Προσπαθεί να βγει και το δοντάκι μας αλλά ακόμα στα φουσκωμένα ούλα είμαστε, πολύ δάγκωμα και γκρίνια. Laughing Εσάς έχουν βγει τα δοντάκια?

bibi12

bibi12
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια καλησπέρα . Είμαι νέα στο forum. Γέννησα το τρίτο μου παιδάκι Τον Σεμπτέμβριο. Ένα γλυκύτατο κοριτσάκι που μας έχει τρελάνει. Ο αδερφός της την φωνάζει ΄΄μπιμπι'' μιας και δεν μπορεί να πει το όνομα της. Απο εκεί και το ψευδώνυμο μου. ελπίζω να λέμε συχνά. Very Happy

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλωσήρθες bibi!Το τρίτο παιδάκι ε? Μπράβο!!Εμένα είναι το πρώτο μου!Να είναι καλά τα παιδάκια σου!! Very Happy

bibi12

bibi12
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nebula έγραψε:Καλωσήρθες bibi!Το τρίτο παιδάκι ε? Μπράβο!!Εμένα είναι το πρώτο μου!Να είναι καλά τα παιδάκια σου!! Very Happy
Σε ευχαριστώ πολύ. Πρωτομαμά λοιπόν ε? Πως σου φαίνεται η νέα σου ζωή? cyclops

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πρωτομαμά, έτσι όπως το λες!Είμαι τρισευτυχισμένη και τελείως χαζομαμά! Προσπαθώ να κάνω το καλύτερο για το μωράκι μου, όπως και όλες οι μανούλες. Very Happy

basoptol

basoptol
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εγώ είμαι μαμά Σεπτεμβρίου 2012!!! Smile

718Μανούλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 #3 - Σελίδα 29 Empty Τρέλα Τετ Απρ 10, 2013 4:02 am

*anna*


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Άχ κορίτσια δεν προλαβένω να μπω καθόλου στο φόρουμ, αν και απ'ότι βλέπω όλες στο fb τα λέτε!
Τελικά να είσαι μόνη σου με παιδί είναι πολύ δύσκολο!
Όσες είναι μακριά απο τα σπίτια σας με καταλαβαίνετε!
Τι κάνουν τα παιδάκια σας?
Εμείς χθές βγάλαμε το πρώτο μας δόντι!

kwnina


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ax, anna κι εγω πολύ βιαστηκα μπαίνω...Κι εγω είμαι μαμά Οκτωβριου 2012...Πόσο είναι το μικρακι σου ,που έβγαλε δοντακι???εμείς έχουμε φαγούρα απ΄τον 3ο μηνα κι ακόμα τίποτα...

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kαλημέρα! Κι εμάς φαγούρα αλλά 7 μηνών και δόντι πουθενά!
Ποιά είναι Anna η ομάδα στο facebook να τη βρούμε κι εμείς?

korina27

korina27
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalispera koritsia eixa na mpo apo ton augousto, despina emena ton troei ton traxana kai idietera me arni mas afinei i giatros mia fora tin ebdomada auto pou den tou aresei poli einai to kotopoulo kai logiko einai poli anosto kreas vazo oti mporo gia na nostimisei me traxana to troei ligo kalitera i me ligi ntomatoyla kai kritharaki.

petra18


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ, ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΗΛΙΟ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ.
ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΜΕ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ, ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΡΩΕΙ.
ΑΠΟ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ Crying or Very sad

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρες μανούλες και μωράκια!Τί κάνετε καλέ, που είστε, στο facebook όλες?Εμείς μεγαλώνουμε, έσκασε μύτη το πρώτο δοντάκι επιτέλους, μια ακρούλα όμως, δεν έχει βγει ακόμα όλο. Όοολη μέρα μιλάμε, λέμε τα δικά μας και γελάμε!!Όταν μας πιάσει η γκρίνια όμως, Twisted Evil Twisted Evil
Χαιρετίσματα στα μικράκια! Twisted Evil

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι έγινε κορίτσια; Χαθήκαμε λιγάκι,ε; Όλες καλά;;;

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kαλημέρα kkkk!Xαθήκανε τα κορίτσια μάλλον στο fb τα λένε.Μεγαλώνουνε και τα μωράκια και μας τρέχουνε. Εμένα μπουσουλάει και ψιλοσκαρφαλώνει τώρα οπότε καταλαβαίνεις..πρέπει να προσέχω όλη την ώρα. Αλλά είναι τέλεια, ειδικά όταν λέει μαμά και μπαμπά.. Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 30]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις