Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 30]

petra18


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια.
Γιωργία μου, εύχομαι να πάνε όλα καλά και το κοριτσάκι σου να είναι σιδερένιο.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, ήδη προσπαθώ να του δώσω περισσότερα υγρά (δεν μπορώ να πω ότι τα πίνει όμως). Θα δούμε, ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερα και γενικά να σύνηθίσει το εντεράκι του.
Και πάλι καλή επιτυχία, θα περιμένουμε να μας ενημερώσεις όταν έχουν τελειώσει όλα.

kwnina


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είμαι κι εγώ μανούλα Οκτωβρίου 2012...Πώς μπορώ να γίνω μέλος στην ομάδα σας???Μπορεί κάποια να με βοηθήσει???Ευχαριστώωωω.....

popi_dim


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γιωργία εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά με τη μικρή σου.Μακάρι αυτή να είναι η τελευταία αγωνία που θα περάσετε.
petra κι εμένα είχε αυτό το πρόβλημα.Εμένα τον πείραζαν τα φρούτα.Τα σταματήσαμε για λίγες μέρες για να μην ταλαιπωρείται και μετά ξαναξεκινήσαμε σιγά σιγά.
Εγώ προσπάθησα να του κάνω την κρέμα αρκετά αραιή και του έδινα λίγες κουταλίτσες νερο.Με το ζόρι το έπινε.Επίσης έκανα και τη φρουτόκρεμα αραιή,έβαζα μέσα 3-4 μανταρίνια ή χυμό από 1-1 1/2 πορτοκάλι.Τα μανταρίνια είναι πιο γλυκά και του άρεσαν ενώ το πολύ πορτοκάλι τον ξίνιζε λίγο.Δώστου και πολύ αχλάδι.
Επίσης βάζαμε λίγο λαδάκι σε μια μπατονέτα και του πειράζαμε τον πωπο.

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου! Περιμένω το επισκεπτηριο στην αιθουσα αναμονης γιατι δε μπορουμε να ειμαστε κι οι δυο γονεις τωρα στο θάλαμο.
Αυριο θα μιλησουμε με τον αναισθησιολογο και μάλλον Πέμπτη θα γίνει η επέμβαση.
Πολλά φιλιά σε όλες!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεωργία, εύχομαι να πάνε όλα καλά και να αφήσετε πίσω σας όλο το άγχος και την στεναχώρια. Περιμένουμε τα νέα σας εναγωνίως.
Πέτρα, όταν ξεκίνησε ο γιος μου το ρυζάλευρο και φρούτα ταυτόχρονα με τον απογαλακτισμό τον έπιασε μεγάλη δυσκοιλιότητα. Μάλιστα χρειάστηκε να του κάνουμε και κλισματάκι. Το πρόβλημα δεν ξεπερνιέται με το κλίσμα σίγουρα απλά τον βοήθησε προσωρινά. Αυτό που κάναμε ήταν να κόψουμε για λίγο καιρό τη μπανάνα, τα φρούτα της φρουτόκρεμας προσέχαμε να είναι ώριμα (όσο πιο ώριμα τόσο το καλύτερο) και προσθέταμε χυμό από καρότο (αν έχεις αποχυμωτή). Ο χυμός από καρότο ήταν πρόταση της παιδιάτρου.
Kwnina, καλωσήρθες!
Γράφοντας εδώ είσαι ήδη στην ομάδα. Να σου ζήσει το μωράκι σου. Πες μας δυο λόγια για σένα να σε γνωρίσουμε. Εγώ είμαι η Δέσποινα και έχω τρία παιδιά. Η μεγάλη μου 7,5 χρονών, ο μεσαίος 5 χρονών και η μικρούλα μου που κλείνει αύριο το 6 μήνα (γεννημένη τον Αύγουστο του 2012).

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα και πολύ γρήγορα περαστικά στο μωράκι που θα κάνει την επέμβαση!Να πάνε όλα καλά!Εμείς είμαστε ακόμα στο ρυζάλευρο από τροφές, κι ήθελα να ρωτήσω είμαστε 5 μηνών και 3 εβδομάδων κι εγώ του δίνω την ποσότητα που λέει το κουτί, δηλαδή 125 μλ. Από έξι μηνών, το κουτί λέει να αυξηθεί στα 150 μλ, πρέπει να του δώσω και παραπάνω? Το ρωτάω γιατί στο παιδίατρο που είχα πάει,όταν το ρώτησα πόσο να τρώει μου είπε, όσο γάλα πίνει εκείνο το γεύμα δηλ. 210 μλ.

kwnina


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα, Δέσποινα!!Κωνσταντίνα με λένε,είαμι δασκάλα κι είμαι από Άμφισσα!!Η μικρούλα μας γεννήθηκε Οκτώβριου του 2012..Είναι αρκετα ζωηρούλα...Επειδή έχει παλινδρομηση μπήκαμε από νωρίς στις κρέμες κι ενώ ξεκινήσαμε καλά τώρα τις τρώει με πολύ ζόρι και πολύ μικρή ποσότητα..Ούτε 80 γρ.δεν τρώει καλά καλά...Εύχομαι σιγά σιγά να φτιάξουν τα πράγματα...Ευχαριστώ που απάντησες....

petra18


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ; ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ. ΤΟΥ ΕΚΟΨΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ ΑΧΛΑΔΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ. ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ, ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΜΕΣΩΣ (ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ), ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ.
NEBULA ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ, ΠΟΣΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ, ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ 2 ΜΙΚΡΑ ΑΧΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΥΜΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕ. ΑΠΟ ΚΡΕΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ kwnina, ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πιστεύω ότι η ποσότητα είναι ανάλογα με το παιδί.
Εμείς σήμερα ξεκινήσαμε φρούτο και της έκανα μισή μπανάνα και μισό μήλο με δικό μου γαλατάκι. Έτρωγε με όρεξη αλλά κάποια στιγμή μου ξεκαθάρισε ότι χόρτασε. Δεν έχω μετρήσει ποτέ την ποσότητα που έτρωγαν τα παιδιά μου. Την προσάρμοζα πάντα αναλόγως το παιδί.

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα και καλωσήρθατε οι καινούριες φίλες στην παρέα! Είμαι η Κατερίνα και ο μικρός μου γεννήθηκε 31-08. Θηλάζουμε από την πρώτη μέρα και τώρα πλέον τρώμε 1 αχλαδόμηλο, μισή μπανάνα, μισό μήλο κ λίγο χυμό από μανταρίνι το πρωί και ρυζάλευρο Holle σε 150ml γαλατάκι της μαμάς το απόγευμα. Όλα τα άλλα γεύματα, τα οποία τις περισσότερες φορές είναι 3 τον αριθμό, πρωί-μεσημέρι-βράδυ, εκτός από κάποιες φορές που φαίνεται οτι πεινάει περισσότερο, θηλάζουμε. Τρώει ευτυχώς με μεγάλη όρεξη τόσο τα φρούτα, όσο και το ρυζάλευρο....ε και εννοείται και το γαλατάκι της μαμάς!!!! Very Happy

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια!
Γύρισα σπίτι πριν λίγο.Η μικρή μου έκανε το πρωί το χειρουργείο . Μας είπαν πως πήγαν όλα καλά.Σήμερα και αύριο θα μείνει στην αίθουσα ανάνηψης. Την είδαμε κιόλας για λίγο. Εσείς τι κάνετε ?

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Περαστικά σας Γεωργία μου!!! Όλα να πάνε καλά και να την πάρετε σύντομα σπίτι γερή!!!

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσια τι κανετε? γεωργια διαβασα οτι πηγαν ολα καλα με την εγχειρηση του ζουζουνιου σας. να ειναι σιδερενιο κ απο δω κ περα ουτε γριπη!

petra18


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια. Τί κάνετε;
Γιωργία μου, χαίρομαι πολύ που πήγαν όλα καλά, να δώσεις ένα γλυκό φιλί στο κοριτσάκι σου από εμένα... I love you
Εμείς είμαστε καλά, ο μικρός το τελευταίο διάστημα μου φαίνεται ότι μεγάλωσε πολύ. Πώς πέρασαν 6,5 μήνες; Σαν χθες μου φαίνεται που πήγα στο μαιευτήριο για να γεννήσω.

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kαλησπέρες!Τι κάνουμε?Κι εμένα μου φαίνεται ότι παραμεγάλωσε ο μπέμπης, γυρίζει βαρελάκια στο κρεβάτι και τεντώνεται, κάνει γέφυρες να πιάσει αυτά που θέλει. Κατά τα άλλα, τρώμε, πίνουμε νεράκι, γελάμε.. Very Happy

kwnina


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσιά!!!Αχ, κι εμένα μου φαίνεται απίστευτο πως πέρασαν 5 μήνες...Τρώμε΄έτοιμη φρουτόκρεμα, γιατί έχε παλινδρόμηση αλλά δεν τρώει παραπάνω από 110 γρ. κάθε φορά στην κρέμα...Βέβαια, στις 3 ώρες ξανατρώει αλλά εμένα μου φαίνεται λίγο σαν ποότητα...

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρηκα την ομαδα μου!!!

Γεια σας Μανουλες!!

Η μπουμπου μας γεννηθηκε 1 Αυγουστου 2012.

Να τα λεμε τα νεα μας λοιπον!!

Εμεις εχουμε ενα θεματακι με κνιδωση εδω και 1 εβδομαδα και ξεκινησαμε Atarax.
Ο γιατρος που ειπε να κοψω μερικα φαγητα (εκει που ειχαμε μπει σε καλο προγραμμα...γγγρρρ)να δουμε αν ειναι απο το φαγητο.
Αλλα μαλλον δεν ειναι...

Η καιμενη τρωει μονο κοτοπουλο-πατατα-καροτο.
Απο φρουτα μονο μηλο-αχλαδι.
Γαλα και φαριν.

Για να δουμε που θα παει αυτη η ιστορια...

Εχω στεναχωρηθει παρα πολυ!!! Sad

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
giorgiap έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!
Γύρισα σπίτι πριν λίγο.Η μικρή μου έκανε το πρωί το χειρουργείο . Μας είπαν πως πήγαν όλα καλά.Σήμερα και αύριο θα μείνει στην αίθουσα ανάνηψης. Την είδαμε κιόλας για λίγο. Εσείς τι κάνετε ?

Γεωργια, Περαστικα σας!!!

Πολλες ευχες για το καλυτερο!!

Very Happy

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς τη μαμά Θεοδώρα! Να χαίρεσαι τη ζουζού σου. Εγώ είμαι η Κατερίνα και γέννησα τον μικρό μου 31 Αυγούστου. Very Happy

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοπελιές! Γεια σου Θεοδώρα! Καλώς μας βρήκες λοιπόν!
Είμαι η Δέσποινα και είμαι κι εγώ τρίτεκνη. Η μεγάλη μου κόρη κλείνει τον Ιούνιο τα 8 και πάει στη δευτέρα τάξη, ο μεσαίος 5 χρονών και πάει σε παιδικό προνήπια και η μικρή μου η Ιουλία που είναι πλέον 6,5 μηνών γεννημένη στις 27/8.
Από τότε που μπήκε στον έβδομο η "κυρία" έχει ζωηρέψει πολύ. Από τη μέρα που κατάφερε και γύρισε από ανάσκελα μπρούμυτα κάνει διαρκώς βαρελάκια και δεν κάθεται ακίνητη για να την αλλάξω πάνα.

Θεοδώρα, κνίδωση είναι όταν βγάζει κόκκινους λεκέδες που μετά εξαφανίζονται και εμφανίζονται αλλού, σαν αναφυλαξία;

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα μανούλες!Καλώς ήρθες μαμά Θεοδώρα, και εμένα Θεοδώρα με λένε Wink Σήμερα έχουμε παιδίατρο και δύο εμβόλια, ο μπέμπης έχει ζωηρέψει και εμένα πολύ, όπως εσένα Dest για να τον αλλάξω θέλω και άλλο άτομο να τον απασχολεί, άσε! Κορίτσια σήμερα θα ρωτήσω το γιατρό αλλά ήθελα αν ξέρατε, να μου λέγατε, ο μπέμπης τελευταία από τότε που πονάνε τα δοντάκια του κάνει κάτι..ήχους δηλ. ανασαίνει γρήγορα και δυνατά, βήχει..ψεύτικα κάπως και τέτοια. Ο γιατρός τον είδε πριν 15 ημέρες γιατί πίστευα ότι ήταν κρυωμένος, αλλά δε του βρήκε κάτι, ούτε ακροαστικά ούτε τίποτα. Καμιά ιδέα, κανένα μωράκι που το έχει κάνει αυτό? Ειδικά αυτό με τις ανάσες με έχει προβληματίσει!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θεοδώδα-nebula αυτό το κάνει και η δικιά μου με τις ανάσες και το ψεύτικο βήχα αλλά το κάνει όταν θέλει να τη δώσουμε σημασία ή όταν παίζει ξαπλωμένη και προσπαθεί να πιάσει κάτι ή γενικώς φωνάζει. Ειδικά το ψεύτικο βήχα τον εμφανίζει όταν μετά από φωνούλες δεν την δώσουμε σημασία και θέλει να την προσέξουμε. Μήπως και ο δικός σου το κάνει γι' αυτό;

petra18


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα! Τί κάνετε; Φαντάζομαι όλες μας τρέχουν τα μωράκια και έχουμε χαθεί τελευταία. Γεια σου Μαμά Θεοδώρα, πώς είναι η μικρή σου;
Εμείς είμαστε καλά, τις τελευταίες μέρες που έχει ωραίο καιρό βγαίνουμε βολτούλα και ενθουσιάζεται ο μπέμπης.
Τρώει φρούτο και κρέμα και την άλλη βδομάδα που θα κλείσει τους επτά θα ξεκινήσουμε και φαγητό.
Είχαμε κανένα νέο από τη Γιωργία;

nebula

nebula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα petra18!Είναι αλήθεια, όλες μας τρέχουν τα μωράκια μας!Τελικά ρώτησα το παιδίατρο και μου είπε το ίδιο, ότι τα κάνει αφενός γιατί έχει σάλια λόγω των δοντιών αφετέρου για να τραβήξει τη προσοχή!Ακουσον-ακουσον 6 μηνών μωρό!Τί να πω!Αρχίζουμε κι εμείς τη φρουτόκρεμα,ο παιδίατρος είπε και για φαρίν λακτέ, αλλά σκέφτομαι μήπως θηλάζω καλύτερα εκείνη την ώρα, γιατί μου φαίνεται νωρίς να αντικαταστήσω 3 γεύματα θηλασμού!

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!!!Εππ!!!Ολες εξαφανισμενες ειμαστε;Πως ειστε τι κανετε;Εμεις τη Τριτη εχουμε εμβολιο και 27 του μηνα αρχιζουμε τροφουλες!Γεωργιαα καλη αναρωση και σιδερενιο να 'ναι το μπουμπουκακι σου!Κοριτσια εχουμε ομαδα στο fb;Αν ναι πως θα σας βρω;

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 30]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις