Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
96 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 96 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 30]

maria 82

maria 82
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ, ΓΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΕΤΡΕΧΕ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ, ΜΕΙΩΘΗΚΕ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ, ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ, ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΞΕΠΡΗΖΕΤΑΙ...

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμενα μου ηρθε σχετικα αργα, στους 5.5 μηνες

http://otanexoesena.blogspot.gr/

maria 82

maria 82
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΤΟΥΣ 5ΜΙΣΗ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ...ΠΟΣΟ ΘΕΣ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΚΟΜΗ;

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="maria 82"]ΣΤΟΥΣ 5ΜΙΣΗ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ...ΠΟΣΟ ΘΕΣ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΚΟΜΗ;[/quote

μαρια82 οσο παει και οσο θελει ο μπεμπης. λεω μεχρι το πασχα αν θηλασω καλα ειναι θα ειμαδτε 9.5 μηνων. οταν σταματησω τελειως το θηλασμο θα σας ενημρωσω

http://otanexoesena.blogspot.gr/

maria 82

maria 82
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="PAMICHA"]
maria 82 έγραψε:ΣΤΟΥΣ 5ΜΙΣΗ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ...ΠΟΣΟ ΘΕΣ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΚΟΜΗ;[/quote

μαρια82 οσο παει και οσο θελει ο μπεμπης. λεω μεχρι το πασχα αν θηλασω καλα ειναι θα ειμαδτε 9.5 μηνων. οταν σταματησω τελειως το θηλασμο θα σας ενημρωσω

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΕΓΩ ΛΕΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΔΟΝΤΑΚΙ, ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΓΑΛΑ..

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!


ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΕΓΩ ΛΕΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΔΟΝΤΑΚΙ, ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΓΑΛΑ..[/quote]

να σου πω και εγω ελεγα μεχρι τον 6 καλα ειναι. τωρα που εφτασα στον 6 λεω οσο παει. καλο του κανει. ειναι και χειμωνασ ακομα

http://otanexoesena.blogspot.gr/

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσια ειμαι καινουρια στην παρεα κ δεν ξερω ποσο ειναι τα παιδακια σας γιαυτο θελω να μου πειτε αν ειναι καποια που ξεκινησε να δινει φρουτακια απο 4,5 μηνων? γεννησα 17 σεπτεμβρη

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
βασω2 έγραψε:γεια σας κοριτσια ειμαι καινουρια στην παρεα κ δεν ξερω ποσο ειναι τα παιδακια σας γιαυτο θελω να μου πειτε αν ειναι καποια που ξεκινησε να δινει φρουτακια απο 4,5 μηνων? γεννησα 17 σεπτεμβρη

Wink Wink
εγω εχω εναν μπεμπη 5.5 μηνων. εδω και 10 μμερες του ξεκινησαμε φρουτο δηλαδη στον 5ο.

http://otanexoesena.blogspot.gr/

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμας μας ειπε να αρχισουμε 4.5. μετα δινεις κ νερο? ειδες καμια διαφορα με δυσκοιλιοτητα?

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
νερο του ξεκινησα απο 3 ετσι ειπε ο γιατροσ. επειδη θηλαζω. τα κακαΚΙΑ του ηταν νερουλα . φυσικα μολις τον ξεκινησα φρουτο σκληρυνΑν.

http://otanexoesena.blogspot.gr/

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
PAMICHA έγραψε:νερο του ξεκινησα απο 3 ετσι ειπε ο γιατροσ. επειδη θηλαζω. τα κακαΚΙΑ του ηταν νερουλα . φυσικα μολις τον ξεκινησα φρουτο σκληρυνΑν.
ωχ! κ ζοριζοταν πολυ για να κανει? εμεις εχουμε ενα θεμα γιατι με την δυσκοιλιοτητα. δηλαδη την ιδια μερα που ξεκινησες ηταν κ πιο σφηχτα?

maria 82

maria 82
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
PAMICHA έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΕΓΩ ΛΕΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΔΟΝΤΑΚΙ, ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΓΑΛΑ..

να σου πω και εγω ελεγα μεχρι τον 6 καλα ειναι. τωρα που εφτασα στον 6 λεω οσο παει. καλο του κανει. ειναι και χειμωνασ ακομα[/quote]


ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ..!! ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ Very Happy
ΒΑΣΩ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ,ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 2 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΟΝ 5ο ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΚΟΜΗ Smile

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maria 82 έγραψε:
PAMICHA έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΕΓΩ ΛΕΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΔΟΝΤΑΚΙ, ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΓΑΛΑ..

να σου πω και εγω ελεγα μεχρι τον 6 καλα ειναι. τωρα που εφτασα στον 6 λεω οσο παει. καλο του κανει. ειναι και χειμωνασ ακομα


ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ..!! ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ Very Happy
ΒΑΣΩ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ,ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 2 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΟΝ 5ο ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΚΟΜΗ Smile [/quote]
να σαι καλα κ εσυ να χαιρεσαι το ζουζουνι σου! εμας μας ειπε να ξεκινησουμε με φρουτα κ στον πεμπτο ρυζαλευρο βανιλια. εσεις ομως θηλαζεται ε? εγω οχι. ισως παιζει ρολο κ αυτο

maria 82

maria 82
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΑΣΩ, ΙΣΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΙΣΩΣ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΡΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙΟΥ!

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
βασω2 έγραψε:
PAMICHA έγραψε:νερο του ξεκινησα απο 3 ετσι ειπε ο γιατροσ. επειδη θηλαζω. τα κακαΚΙΑ του ηταν νερουλα . φυσικα μολις τον ξεκινησα φρουτο σκληρυνΑν.
ωχ! κ ζοριζοταν πολυ για να κανει? εμεις εχουμε ενα θεμα γιατι με την δυσκοιλιοτητα. δηλαδη την ιδια μερα που ξεκινησες ηταν κ πιο σφηχτα?

απο την πρωτη μερα εσφιξαν. ασε ναι ζοριζοταν.

http://otanexoesena.blogspot.gr/

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πω ρε κοριτσια! θυμαμαι στην εγκυμοσυνη με τις εξετασεις κ τα αποτελεσματα πολυ αγχος κ ρωταω μια μερα τον γυναικολογο ποτε θα ηρεμησουμε επιτελους απο αυτο το αγχος κ μου λεει απο δω κ περα ποτε! οταν γεννησεις κ μετα θα αγχωνεσαι για αλλα... αν εφαγε το παιδι αν εκανε κακα κ.τ.λ. ποσο δικιο ειχε τελικα!

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maria 82 έγραψε:Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΑΣΩ, ΙΣΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΙΣΩΣ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΡΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙΟΥ!
μαρια μου εχεις εναν κουκλο! τον εδειξα στον αντρα μου κ τον χαζευαμε! φτου φτου Smile

mairyz

mairyz
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
PAMICHA έγραψε:νερο του ξεκινησα απο 3 ετσι ειπε ο γιατροσ. επειδη θηλαζω. τα κακαΚΙΑ του ηταν νερουλα . φυσικα μολις τον ξεκινησα φρουτο σκληρυνΑν.

Καλημερα!Εμενα παλι ρε κοριτσια η μικρουλα μου ειναι δυσκοιλια γιατι δεν τη θηλασα σχεδον καθολου και επινε και ειδικο γαλα οποτε τα κακακια της γιναν στοκος!!Η κακομοιρα παιδευτηκε πολυ,μεχρι και μια ραγαδα στον ποπο εκανε απ'το πολυ ζορι της.Απ'τον 4ο που ξεκινησαμε κρεμουλα λιγο καλυτερα πηγε,δηλαδη τα εκανε καθε πρωι,με ζορι βεβαια αλλα τα εκανε.Και τωρα στον 5ο που ξεκινησαμε τα φρουτα κανει 3 φορες τη μερα φουλ!!Ωραια συζητηση πρωι-πρωι ε?

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mairyz έγραψε:
PAMICHA έγραψε:νερο του ξεκινησα απο 3 ετσι ειπε ο γιατροσ. επειδη θηλαζω. τα κακαΚΙΑ του ηταν νερουλα . φυσικα μολις τον ξεκινησα φρουτο σκληρυνΑν.

Καλημερα!Εμενα παλι ρε κοριτσια η μικρουλα μου ειναι δυσκοιλια γιατι δεν τη θηλασα σχεδον καθολου και επινε και ειδικο γαλα οποτε τα κακακια της γιναν στοκος!!Η κακομοιρα παιδευτηκε πολυ,μεχρι και μια ραγαδα στον ποπο εκανε απ'το πολυ ζορι της.Απ'τον 4ο που ξεκινησαμε κρεμουλα λιγο καλυτερα πηγε,δηλαδη τα εκανε καθε πρωι,με ζορι βεβαια αλλα τα εκανε.Και τωρα στον 5ο που ξεκινησαμε τα φρουτα κανει 3 φορες τη μερα φουλ!!Ωραια συζητηση πρωι-πρωι ε?
τελεια συζητηση πρωι πρωι! ξερεις τι χαρα παιρνω οταν ανοιγω την πανα κ βλεπω οτι εκανε κακα η μικρουλα? ποιος να μου το λεγε οτι θα χαιρομουν τοσο με τα κακα! Laughing 4 μηνων ξεκινησες κρεμες?

maria 82

maria 82
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΚΙ ΟΛΑΣ, ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΦΙΧΤΑ ΑΛΛΑ ΣΑ ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ, ΚΙ ΑΥΤΟ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ; ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΤΟ ΤΡΑΒΑΩ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΝΤΑΡΑ,ΧΑΧΑ!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ 5η ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΥΠΟΘΕΤΟ ΓΛΥΚΕΡΙΝΗΣ
ΒΑΣΩ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ,ΑΣΕ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΙ ΕΣΑΣ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΑΣ!!! Very Happy

βασω2


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ασε ασε! την κοιταμε κ δεν την χορταινουμε! εμας μολις εκανε πανω απο δυο μερες να ενεργηθει της εβαλα λαδακι στον πωπο κ εκανε λιγα αλλα δεν εδειξε να ανακουφιζεται κ αλλαξαμε γαλα. βεβαια δεν ηταν σκληρα τα κακακια αλλα εβλεπα οτι ζοριζοταν πολυ κ εκλαιγε. στον θηλασμο λενε οτι ειναι νορμαλ να μην κανει κακακια συχνα αλλα αν βλεπεις το παιδι να ζοριζεται κ να μην κανει δεν σημαινει οτι ειναι δυσκοιλιο? τον βλεπεις να παιδευεται?

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Καλημέρα σε όλες! Τι κάνετε; Κι ο δικός μου ο μπεμπούλης πριν λίγες μέρες είχε ένα θεματάκι με τα κακά του, του έβαλα ένα υπόθετο γλυκερίνης την 4η μέρα που δεν είχε κάνει καθόλου (ζοριζόταν όμως πολύ και έκλαιγε ο καημενούλης, γι'αυτό μου είπε η γιατρός να του βάλω υπόθετο) και μετά σα να ξαναπήρε μπρος!!! Very Happy Τώρα ευτυχώς επανήλθε και κάνει 1 ή 2 φορές τη μέρα, πρωί και απόγευμα. Πάντως μίλησα και με τη σύμβουλο θηλασμού και μου είπε ότι για τα μωρά που θηλάζουν αποκλειστικά δεν είναι περίεργο ή μη φυσιολογικό ακόμα και αν κάνουν κακά μία φορά την εβδομάδα, δε θεωρείται δυσκοίλια. Αυτά!!! Very Happy

maria 82

maria 82
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kkkk έγραψε:
Καλημέρα σε όλες! Τι κάνετε; Κι ο δικός μου ο μπεμπούλης πριν λίγες μέρες είχε ένα θεματάκι με τα κακά του, του έβαλα ένα υπόθετο γλυκερίνης την 4η μέρα που δεν είχε κάνει καθόλου (ζοριζόταν όμως πολύ και έκλαιγε ο καημενούλης, γι'αυτό μου είπε η γιατρός να του βάλω υπόθετο) και μετά σα να ξαναπήρε μπρος!!! Very Happy Τώρα ευτυχώς επανήλθε και κάνει 1 ή 2 φορές τη μέρα, πρωί και απόγευμα. Πάντως μίλησα και με τη σύμβουλο θηλασμού και μου είπε ότι για τα μωρά που θηλάζουν αποκλειστικά δεν είναι περίεργο ή μη φυσιολογικό ακόμα και αν κάνουν κακά μία φορά την εβδομάδα, δε θεωρείται δυσκοίλια. Αυτά!!! Very Happy

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Smile ΜΑΛΛΟΝ ΠΗΡΕ ΜΠΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΘΕΤΟ...!! ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ, ΘΑ ΑΝΤΕΧΟΥ ΝΑ ΜΙΚΡΑΚΙΑ;
ΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΟΥΝ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΖΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ...

ΒΑΣΩ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ. Smile
ΕΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝΕ ΠΟΛΥ, ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΥΥ ΓΚΡΙΝΙΑ!!

panagiota 12

panagiota 12
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalhmera se oles legomai panagiota kai h mikrh m einai 5.5 mhnwn emeis kseinhsame proi froutokrema mhlo axladi mpanana kai nero kai to apogeuma banilia ruzaleuro kai nero mesa se mia bdomada eprepe na mathei na tis trwei kai kopsame to gala se auta ta 2 geumata skourinan ta kaka ths opws m eixe pei o paidiatros alla an mia mera m eipe den kanei kaka oposdhpote tha thelei upotheto dld kathe mera prepei na kanei kaka eite kala eite neroula eite ligo eite polu

maria 82

maria 82
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
panagiota 12 έγραψε:kalhmera se oles legomai panagiota kai h mikrh m einai 5.5 mhnwn emeis kseinhsame proi froutokrema mhlo axladi mpanana kai nero kai to apogeuma banilia ruzaleuro kai nero mesa se mia bdomada eprepe na mathei na tis trwei kai kopsame to gala se auta ta 2 geumata skourinan ta kaka ths opws m eixe pei o paidiatros alla an mia mera m eipe den kanei kaka oposdhpote tha thelei upotheto dld kathe mera prepei na kanei kaka eite kala eite neroula eite ligo eite polu

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ, ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΗΝΩΝ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΚΙ ΟΛΑΣ, ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΜΠΟΥΝ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 30]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις