Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 30]

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!! Ο δικός μου μικρούλης κοιμάται μόνο μπρούμυτα με τη μούρη χωμένη στην κουβερτούλα και καμιά φορά και στο στρώμα!!! Απορώ πως αναπνέει! Τώρα κοιμάται παρέα με το σεσουάρ και σε λίγο θα ξυπνήσει για φαγάκι!!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!!!!!!!!η μικρή κοιμήθηκε αργά,ξύπνησε στις 7.30 και αφου άλλαξα ταίσα κοιμήθηκα ξάνα μέχρι τώρα...τι το ήθελα????ειμαι λες και με ...40 αράπηδες όλη νύχτα!χαχαχ φαντάζομαι οτι θα ξυπνήσει σε λίγο γιατι κοντεύει και 11 και τρέχω να προλάβω να πιω καφέ και να σς διαβάσω...13 ειδοποιήσεις βρήκα και ειμαι σιγουρη οτι ειναι δικές μαζικά!άτιμες!τρεχωωωωω

*anna*


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια! χθες δεν μπόρεσα να σας διαβάσω! Εμείς δεν μπορώ να πώ οτι κοιμηθήκαμε καλά!
Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsakia mouuuu!!!!Kala ennoeite pws den diavasa tpt alla kati exw mathei!!!
Mou exete lipsei tosooooo!!!
O gios mou einai ena teras!!!Kai o pateras tou ena megalytero teras,alla telospadwn!
Agkalies-agkalies k pali agkalies!T afhnw omws ayta!

Tini mou ematha gia thn peripeteia sou..einai ola kala twra???Eyxomai pragmatika na mhn sou tyxei tpt allo oute esena oute se kanenan diko sou!Perastika sou!!!

Xarouli mou ematha h korh sou einai idia esy!!!K epishs oti eisai mia xara!!Poly xarhka!Filia:*

Annouli mou gia sena ematha ston gamo tha eisai modelaki..sou emeinan mono 2 kilakia agaph mou???Teleia!!!

Epishs kanonizetai kafe ston floisvo???Xm..na perasete teleia!!!

Gia oses menoun apo edw meria,egw sxedon kathe Savvato prwi apofasisa na voltarw me ton mikro sto River West,opoia thelei opote thelei,as mou steilei ena sms na vriskomaste opote einai!

Maraki esena se eida k to zouzouni sou mazi,den eida thn mikroula sou vevaia!To ekanes to kourema?????Tha sou phgainei k einai k ths modas..kane k afeleies!!!Skeftomoun meta poso mikro kefalaki eixe h koroula sou kai ti tyxerh pou eisai!Eides ton kefala mou!!!

Emh mou,akoma den exw mpei fb..se diavasa ekeinh thn mera alla den vrhka xrono oute gia fb..Sthn idia fash eimai em thn douleia sta eipa!Prospathisa to taisma sto relax alla to mono pou katafera einai na neyriasei toso pou ekana3 wres na ton hremisw!

Koritsia ti na grapsw allo den kserw..eyxomai na eiste oles kala..oso koimatai to terataki mou tha eimai on..meta den m afhnei!

Egw eimai kala genikws,trexw k den ftanw k mou thn exei dwsei teleiws me ton Mpamph k thn katastash tou,epizw na to kseperasw!
Shmera adiathetisa,Savvatokuriako tha stolisw spiti..aytaaaaaaaa!!!

Filia se olessss!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα ρε Πηνελοπακι σε χασαμε!!!
αλλα σημασια εχει που εισαι καλα κ εσυ κ ο Σωτηρακης!

εγω θα σε παρω τηλ και θα συναντηθουμε καμια μερα στο river west γιατι κ εμας μαλλον εκει θα ειναι το στεκι μας!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai Xara mou na me pareis..kathe Savvato prwi ektos aprooptou! Eytyxws einai kleistos o xqwros k den krywnoun ta mwra k exei ta pada!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καμμία εδω... μετακομίσαμε στο fb μου φαίνεται...

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερες κ απο εδω κοριτσαρες μου,πρωτη φορα που εψαχνα την ομαδουλα μας κ δεν υπηρχε κ αναγκαστηκα να την ψαξω...εμ αφου καναμε μετακομιση στο φβ!! Rolling Eyes Rolling Eyes

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλημέρα πολυ ησυχία επικρατεί έχετε εξαφάνιστει όλες στο φβ αλλα εκει που μπορω να σας βρω;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!καινουριο στεκι τωρα ε? Μανούλες Αυγούστου - Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 #3 - Σελίδα 4 215994

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιζακι δεν θα την βρεις την ομαδα ειναι κλειστη, στειλε ενα μηνυμα στην Δεσποινα (dest) να σε βαλει να τα λεμε κ απο εκει

evi_72


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα μανούλες
Το όνομα μου είναι Εύη και γέννησα 19/9 τον μπεμπάκο μου με καισαρική λόγω αλλοιώσεων παλμών,2670γρ.Σας διαβάζω εδώ και λίγο καιρό και η συντροφιά σας μου είναι πολύτιμη .Αργησα λίγο να γράψω,έχω άγνοια στο πως να πάρω μέρος ,ελπίζω να τα καταφέρω σήμερα .Γιατί χαθήκατε όμως???

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
emilou έγραψε:Λιζακι δεν θα την βρεις την ομαδα ειναι κλειστη, στειλε ενα μηνυμα στην Δεσποινα (dest) να σε βαλει να τα λεμε κ απο εκει

Ευχαριστω πολυ θα το κανω

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας και απο μενα !λιζάκι χάθηκες και εχουμε μετακομίσει στο fb που σου ειπαν τα κορίτσια!
καλως την έυη!να σου ζήσει το μωράκι σου καλή μου

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi_72 έγραψε:Καλησπέρα μανούλες
Το όνομα μου είναι Εύη και γέννησα 19/9 τον μπεμπάκο μου με καισαρική λόγω αλλοιώσεων παλμών,2670γρ.Σας διαβάζω εδώ και λίγο καιρό και η συντροφιά σας μου είναι πολύτιμη .Αργησα λίγο να γράψω,έχω άγνοια στο πως να πάρω μέρος ,ελπίζω να τα καταφέρω σήμερα .Γιατί χαθήκατε όμως???

γεια σου Ευακι καλως ηρθες στην παρεα μας να σου ζησει κ ο μπεμπης,εγω ειμαι η Χαρα κ γεννησα την μπουμπου μου 22/10

evi_72


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλώς σας βρήκα κορίτσια,να σας ζήσουν και εσάς τα μπεμπάκια σας!!Χαρά είμαι και εγώ από Θεσσαλονίκη!!Αχ πατρίδα,πόσο μου έχει λείψει..
Πραγματικά σας θαυμάζω πως τα προλαβαίνετε όλα!Ειδικά εσάς που έχετε δύο παιδάκια!Εμένα βρε κορίτσια , μ έχει τρελλάνει ο μπεμπάκος,όλο αγκαλίτσα και δεν προλαβαίνω ούτε ένα φαγητό της προκοπής να φτιάξω!!έτσι και τον αφήσω,σηκώνει όλη την πολυκατοικία στο πόδι,κάνει σα να το σφάζουν!!!
όλες τις δουλειές προσπαθώ να τις κάνω στα δεκάλεπτα που κοιμάται την ημέρα!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς ήρθες Εύη!! Ν σου ζήσει ο Μπεμπης!!
Εγω είμαι η Άννα κ γέννησα 2/10 τον δικο μου μπεμπη!!! Έχω κ μια κορούλα 3 χρονων..

evi_72


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ANNAST έγραψε:Καλώς ήρθες Εύη!! Ν σου ζήσει ο Μπεμπης!!
Εγω είμαι η Άννα κ γέννησα 2/10 τον δικο μου μπεμπη!!! Έχω κ μια κορούλα 3 χρονων..

να σου ζήσουν Άννα - ελπίζω να τα λέμε!

ώρα για τάισμα - καλό βράδυ σε όλες κορίτσια!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σίγουρα ευακι!!! Καλη ξεκουραση

*anna*


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γειά σου έυη είμαι η άννα και γέννησα με καισαρική για τον ίδιο λόγο στης 2.8. Καλός ήρθες. Very Happy

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοριτσομωράκια!!!

evi_72


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια!!
Καλώς σας βρήκα Αννούλα,καλημέρα Φωτεινή!Πολύ αέρα έχουμε σήμερα,η θάλασσα άσπρη από τα κύματα!Ο μπεμπάκος πολύ γκρίνια ,ο καημενούλης μου θα πονάει.Εσάς γκρινιάζουν κορίτσια τα μωρά σας?

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evi_72 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!
Καλώς σας βρήκα Αννούλα,καλημέρα Φωτεινή!Πολύ αέρα έχουμε σήμερα,η θάλασσα άσπρη από τα κύματα!Ο μπεμπάκος πολύ γκρίνια ,ο καημενούλης μου θα πονάει.Εσάς γκρινιάζουν κορίτσια τα μωρά σας?
καλημέρα εύη μου!ευτυχώς η δικιά μου ειναι ήσυχη γενικά...ξέχασα να σου πω για τα παιδιά μου όταν μπήκες νομίζω.και να στα ειπα δεν πειράζει.εχω εναν γιο 7.5 χρονων και γέννησα την κόρη μου στις 22-9.πάλι καλά που ειναι ήσυχή η μικρή γιατι ο μεγάλος εχει και διάβασμα και τα διάφορα και δεν θα την παλευα!αλλά που και που γκρινιάζει αν πονάει ή πεινάει

evi_72


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
foteini35 έγραψε:
evi_72 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!
Καλώς σας βρήκα Αννούλα,καλημέρα Φωτεινή!Πολύ αέρα έχουμε σήμερα,η θάλασσα άσπρη από τα κύματα!Ο μπεμπάκος πολύ γκρίνια ,ο καημενούλης μου θα πονάει.Εσάς γκρινιάζουν κορίτσια τα μωρά σας?
καλημέρα εύη μου!ευτυχώς η δικιά μου ειναι ήσυχη γενικά...ξέχασα να σου πω για τα παιδιά μου όταν μπήκες νομίζω.και να στα ειπα δεν πειράζει.εχω εναν γιο 7.5 χρονων και γέννησα την κόρη μου στις 22-9.πάλι καλά που ειναι ήσυχή η μικρή γιατι ο μεγάλος εχει και διάβασμα και τα διάφορα και δεν θα την παλευα!αλλά που και που γκρινιάζει αν πονάει ή πεινάει
Έχεις 2 παιδιά άρα είσαι στην κατηγορία του σούπερ ήρωα για μένα,χαχαχα!!!όταν λες ότι είναι ήσυχη,τι εννοείς?μαμ,κακά και νάνι?Εμένα ο δικός μου από την ώρα που ξυπνάει το πρωί,τρώει -θηλάζω-,τον παίρνει ύπνος στο στήθος και έτσι κ τον βάλω στην κούνια του ,αρχίζει το σπαραχτικό κλάμα.Οπότε πάλι αγκαλιά,βυζί και νάνι στο χέρι μου και έτσι πάει όλη η μέρα ,μέχρι τις 22 περίπου που θα κοιμηθεί μέχρι τις 4 το πρωί.Άραγε θ αλλάξει κάτι στο μέλλον?Αναρωτιέμαι η δόλια μάνα!

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi_72 καλημέρα και καλως ήρθες! Είμαι η Κατερίνα και γέννησα τον μικρό μου 31/08. Με έχει ψοφήσει, αφού κάνει ότι και το δικό σου μωρό! Έχω κουραστεί κυρίως ψυχολογικά!!! Χθες ήμουν ένα ράκος!!! Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Δεν προλαβαίνω να μπω στο facebook να σας διαβάσω....οι μέρες είναι δύσκολες!!! Όσο μεγαλώνει ο μικρός αντί να στρώνει χειροτερεύει η κατάσταση!!! Δεν ξέρω τι να πω... Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 30]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις