Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

51περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 2:52 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ειμαι στην γερμανια και μπορω να πω οτι την εμπιστευτικα με κληστα ματια μου ειπαν βεβεα οτι μπορει να ειχαμε και επιπλοκες οπως να σπασουν τα νερα αλλα πηγαν ολα καλα και ολα ηρθαν παλι στα φυσιολογικα τους

52περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 2:56 am

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εισαι τυχερη μες την ατυχια σου γιατι οχι μονο εχει καλους γιατρους εκει αλλα και καλες μοναδες νεογνων και κατι να μην παει καλα και γεννησεις προοωρα που ολα τελεια θα πανε αφου εκανες περιδεση το μωρακι θα μπει λιγο θερμοκοιτιδα και θα ειναι μια χαρα!ποσο ζυγιζει ο μπεμπακος? οτραχηλος σου τωρα ποσα εκατοστα ειναι?

53περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 4:13 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ειμαι τυχερη κανονικα 2 κιλα και κατι η αληθεια ειναι οτι με εχουν μπερδεψει με τα κιλα τα μιχανιματα το ενα διχνει ετσι και το αλλο αλλιος
ο τραχιλος μου τωρα ειναι κανονικος απο οτι μου ειπαν

54περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 5:22 am

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε τελεια τοτε!αλλα ετσι κι αλλιως στην εβδομαδα που εισαι πολλες γεννανε χωρις να εχουν ιδιαιτερο προβλημα. με το καλο!

55περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 5:26 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναεισαι καλα και σε σενα

56περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 5:42 am

anni71


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα κορίτσια!! Πολυ περίεργο, περιδεση στην 32;;;; Γιατί;;;; Δηλαδή πόσο ήταν ο τραχηλος σου πριν την περιδεση;;; Και πως γίνεται τώρα να είναι φυσιολογικος;;;; Στη Γερμανία απο ότι ξέρω αποφεύγουν την περιδεση και χρησιμοποιούν πολυ το πεσσό! Εδώ πάντως δεν θα το αναλάμβανε κανένας!! Ευχομαι ολα καλα!!!Οντως έχει εξαιρετικές μονάδες νεογνών πολυ σύγχρονες και άρτια εξοπλισμένες !!! Bini μου ευτυχώς συσπασεις δεν νιώθω μόνο η υπομονή μου εξαντλείται!!

57περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 5:57 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον 29 εβδομαδα πηγα και ο τραχηλος μοου ηταν 1.4
31 εβδομαδες +5 μερες ειχα 2 δακτυλα διαστολη και 31+6 7 δακτυλα διαστολη και ετσι μολις μπηκα 32 μου εκαναν περιδεση τραχηλου οταν λεω οτι ο τραχηλος μου ειναι καλα ενοο οτι δεν θα γεννηθη τωρα το μωρο

58περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 6:10 am

anni71


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οκ κατάλαβα ουσιαστικά ήσουν έτοιμη να γεννήσεις και πήραν το ρίσκο!! Τυχερή ήσουν!! Πόσο υπολογίζουν ότι θα πας τώρα;; Σε αφήνουν να σηκώνεσαι;; Τι φάρμακα σου δίνουν;;;

59περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 6:23 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υπολογιζουμε σε 2 3 βδομαδες φαρμακα δεν περνω ναι συκονομαι κανονικα αλλα οχι συναιχεια να μην κουραζομαι πολυ ναι  γιατι μου το ειχαν πει οτι μπορει αν υπαρξη και η επιπλωκη αν σπασουν τα νερα

60περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 6:29 am

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν πειραζει αννι αξιζει η θυσια!εσυ κιολας κοντευεις εγω εχω ακομα αρχισε και η ζεστη!μολις παρεις το μωρουλι αγκαλια θα τα ξεχασεις ολα!ας περνανε οι μερες μη γεννησεις προοωρα και εχεις υπομονη αντε στην ουρα εμεινες!ειπα μηπως καταλαβες συσπασεις αλλα και εγω τοτε τιποτα υπουλος ο τραχηλος!

61περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 6:35 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εμενα οταν μου βρηκαν 7 διαστολη ο μονος πονος που ειχα ηταν στην μεση μου πουθενα αλλου αχ ποτε θα ερθει ο μικρος μου εχω την κουνια του ετοιμη διπλα στο κρεβατι μου και τρελενομαι

62περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 6:51 am

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι ποτε θα ερθει?ηρθε!οπου ναναι θα τον εχεις αγκαλια!
ρε κοριτσια αντι να με ενθαρρυνετε εσεις που φτανετε στο τελος ενω εγω ακομα αργω σας ενθερρυνω εγω!χαχαχα!πλακα εχουμε!περιμενουμε και οι 3 αγορακια!

63περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 7:00 am

anni71


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δίκιο έχεις bini μου αλλά πίστεψέ με η ουρά είναι δυσκολότερη!!!!!! Οσο πλησιάζει τόσο ανυπομονησία σε πιάνει!! Εγώ νομίζω ότι θα εκραγεί!!! Είμαι στα όρια μου!!!

64περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 7:01 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καθε μερα τον περιμενω αχ το αντρακι μου ελατε με αγορακια πολλα κοριτσια βρε παιδι μου.....να εχει και ο σιβαν μου παρεουλα κοριτσια εγω πηγα κομωτηριο και εφτιαξα λιγο τα μαλλακια μου και μετα ακριβος διπλα σε 1 μαγαζι και πιρα φανελακια που ειναι ελαστικα γιατι δεν ειχα καθολου και με την ζεστη που εχω μονο αυτα με βολευουν μεσα στο σπιτι και επιδει οι μπλουζες οσο να ειναι με την κιλια τουρλα λιγο συκονονται η ειναι διαφανες ειναι ωραια να τα φορας απο μεσα

65περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 7:04 am

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το ξερω πλακα σας κανω μια το αγχος μια ανυπομονησια δικαιολογημενα!αχ κοριτσια πολυ χαιρομαι βλεπω εσας και παιρνω κουραγιο λεω και εγω θα τα καταφερω!αφου φοβαμαι να ψωνισω για το μωρο μην συμβει παλι κατι!και εγω με τα ρουχα εχω θεμα αν και ειμαι σπιτι λογω ξαπλας δεν μου αρεσει να φαινεται η κοιλια

66περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Δευ Ιουν 17, 2013 7:11 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ειναι προβληματακι ολο αυτο θελω να ειμαι ομορφη αλλα οχι προκλητικη δεν μου αρεσει να φενετε η κιλια μου η να φοραω μπλουζα και να φενετε το στηθος η το χρωμα του σουτιεν μου περιπιουμε τον εαυτο μου απο την αρχη τις κυησεις αλλα μπορει αν ειμαι εγκυος με μια κιλια μεχρι απεναντη αλλα ειμαι γυναικα και εχω και ενα πολυ γλυκο αντρα και μου αρεσει να ειμαι ομοργη αν και στο κρεβατι αλλα το κανω και γαι μενα και για τον γιο μου......φυσικα και ολα θα πανε καλα μην εχεις αμφηβολια για αυτο να εισαι σιγουρι εγω μεχρι την 29 εβδομαδα μονο ρουχα ειχα παρει και τωρα θελω αν παρω και δεν περνω λεω να γεννησω πρωτα και ολα αργοτερα θα τα παρω για να παρω μονο οτι χρειαζομαι

67περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Πεμ Ιουν 20, 2013 5:28 am

summer19


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσια και ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολες!!! Εγω ειμαι 16 εβδομαδων και εχω κανει περιδεση τραχηλου στην 13η λογω προηγουμενης αποβολης που ειχα στην 18η εβδομαδα...αφηστε πονεμενη ιστορια. Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν εχει κανει καμια απο εσας περιδεση και τι γινεται με τα μικροβια που ισως προσβαλουν το ραμα....στην τελευταια αναλυση ουρων που εκανα βρεθηκε e-coli πραγμα που με ανησηχησε παρα πολυ!!! Ο γιατρος ειπε οτι θα παρω αντιβιωση αλλα εγω φοβαμαι μηπως εχει προσβληθει το ραμα.

68περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Πεμ Ιουν 20, 2013 5:41 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εκανα περιδεση τραχιλου στην 32 εβδομαδα γιατι ειχα ενα μικροβιο δεν θημαμε πως λεγετε και μου εκανε ανεπαρκια τραχιλου και ειμαι με 7 διαστολη και περιδεση τραχιλου στο σπιτι και αυτη πονεμενη ιστορια οχι απο οτι μου ειπαν δεν κανει κατι απλα θα περνεις θεραπια μεχρι να φυγη το μικροβιο εντομεταξη εμενα με πονανε τα ραμματα γιατι με σπροχνη ο μικρος μου

69περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Πεμ Ιουν 20, 2013 5:49 am

summer19


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
freskia mama έγραψε:εγω εκανα περιδεση τραχιλου στην 32 εβδομαδα γιατι ειχα ενα μικροβιο δεν θημαμε πως λεγετε και μου εκανε ανεπαρκια τραχιλου και ειμαι με 7 διαστολη και περιδεση τραχιλου στο σπιτι και αυτη πονεμενη ιστορια οχι απο οτι μου ειπαν δεν κανει κατι απλα θα περνεις θεραπια μεχρι να φυγη το μικροβιο εντομεταξη εμενα με πονανε τα ραμματα γιατι με σπροχνη ο μικρος μου

Με το καλο το αγορακι σου σου ευχομαι!! Εγω φοβαμαι γιατι το ραμα της περιδεσης αμα μολυνθει κανει ρηξη υμενων και προωρο τοκετο.Εσυ εισαι σε προχωρημενη εγκυμοσυνη και οτι και να γινει το αγορακι σου θα ειναι μια χαρα!!

70περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Πεμ Ιουν 20, 2013 5:54 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην φοβασε θα παρεις θεραπια η ληθεια ειναι οτι ειναι δυσκολο αλλα αν προσεχεις ολα καλα απλα πρεπει να βρεις ενα καλο γιατρο αν εισουν εδω στην γερμανια ξερω αλλα για ελλαδα δεν ξερω καπιον συμβουλι μου ομως οταν θα κανεις θεραπια το εσωρουχο μετα πετατο γιατι οσο και αν το πληνεις δεν φευγουν αλλιος να χρεισιμοποιης σερβιετακια καλα θα ειναι αλλα προορο και περα απο αυτο αν ειμουνα ελλαδα δν θα μου εκαναν τιποτα θα ειχα γεννηση απο την 29 εβδομαδα που ειχα την ανεπαρκεια

71περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Πεμ Ιουν 20, 2013 12:02 pm

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως την!κοιτα μη φοβασαι γιατι το μικροβιο ειναι ασχετο απο το ραμμα ή απο τουαλετα ή απο τον αντρα σου αλλα δεν κανει να ερχεσαι σε επαφη αν εχεις περιδεση οποτε θα παρεις θεραπεια και οκ στο ραμμα πιανουν αλλα μικροβια και μεσα το ουροπλασμα που δημιουργει προωρο τοκετο οποτε αντιβιωση καθαριοτητα προσοχη και παλι καλλιεργεια

72περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Πεμ Ιουν 20, 2013 1:48 pm

giannoulaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα!!!εχω καιρο να γραψω.ημουνα και εγω με περιδεση λογω ανεπαρκειας τραχηλου..ολα πηγαιναν καλα και το ραμμα κρατουσε γερα!ομως.............εσπασαν τα νερα  31 εβδομαδων απο μικροβιο!!!η μπεμπουλα ειναι τωρα στην θερμοκοιτιδα αλλα δοξα το θεο ειναι καλα και ειναι σκετη γλυκα!!!ηθελα απλα να ενημερωσω οτι και εγω εκανα καλλιεργειες ουρων καθε μηνα αλλα μια ωραια πρωια εβγαζα αιμα στα ουρα.τρεχω πανικοβλητη για εξετασεις και μαλιστα πολλες φορες μεσα στην εβδομαδα καθε δυο τρεις μερες και βγαινανε καθαρες.προληπτικα πηρα αντιβιωση 7 μερες και μαλιστα αλλαξα την πρωτη γιατι δεν εκανε καθολου δουλεια και πηρα την zinadol.η διαγνωση τελικα ηταν κυστιτιδα χωρις ομως να φαινεται καποιο μικροβιο.αποτελεσμα ηταν να σπασουν τα νερα την κυριακη 2 ιουνιου!!παρολο που γεννησα ακομη και σημερα εχω συμπτωματα δεν εχει φυγει και ειμαι ακομη σε αντιβιωσηMad❌x:x

73περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Πεμ Ιουν 20, 2013 2:00 pm

anni71


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλώς ήρθες στην παρέα μας summer19!!ευχομαι όλα να πανε καλα!! Ολες εδώ έχουμε κάνει περιδεση! Εγώ έκανα προγραμματισμένα στην 15 εβδομάδα λόγω πρόωρων αποβολων! Υπάρχει ο κίνδυνος μόλυνσης όπως ανέφερες μετα την περιδεση αλλά μην τρελενεσαι!! Ο κίνδυνος να αποβάλεις χωρίς την περιδεση είναι μεγαλύτερος απο τη στιγμή που υπάρχει ανεπάρκεια!! Μην αρχίσεις τις υστερικές πλύσεις και μη χρησιμοποιείς σερβιετακια! Φορά πάντα καθαρό βαμβακερό εσωρουxo και πάρε την αντιβιωση όσο χρειάζεται! Πάντως E. coli είναι κολοβακτηριδιο και υπάρχει φυσιολογικά στον ανθρώπινο οργανισμό! Μην ανησυχείς όλα θα παν καλα! Εξάλλου θα κανείς καλλιέργειες κολπικών υγρών αρκετά συχνά ! Εγώ κάνω κάθε 15-20 μέρες!

74περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Πεμ Ιουν 20, 2013 2:06 pm

anni71


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να σου ζήσει!!! Εύχομαι όλα να πανε καλα για το μωρακι σου!! Δεν μολυνθηκε το ραμα αλλά επαθες κυστιτιδα ;; Απίστευτο!!! Τυχερή ήσουν που δεν το επαθες πιο νωρίς!!! Εύχομαι το καλύτερο για σένα και το μωρό σου

75περιδεση τραχηλου - Σελίδα 3 Empty Απ: περιδεση τραχηλου Πεμ Ιουν 20, 2013 2:12 pm

giannoulaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ξεχασα να πω οτι μου πηρανε το μωρο με καισαρικη γιατι ενω ειχα πονους δεν ειχα διαστολη και το μωρο εχανε παλμους!το ραμμα ηταν πολυ γερο τελικα!!!!!!και οταν πηγα να μου το κοψει δεν μπορουσε ο ερημος ειχε κανει πολυ καλο δεσιμο ο γιατρος μου!δυστυχως δεν γεννησα μαζι του γιατι λογω προωροτητας πηγαμε σε δημοσιο νοσοκομειο για να μπει κατευθειαν το μωρο σε θερμοκοιτιδα!!!ευχομαι σε ολες καλη συνεχεια και να κρατησετε τα μωρακια σας υγιη και τελειομηνα...Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις