Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω ειρηνη μου αλλα δεν ξερω ουτε τι πρεπει να τον ρωτησω ουτε τιποα χαχαχα Very Happy μακαρι να με ενημερωσει για τα πρεπει και τα μη Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ Ο ΚΟΛΠΙΚΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Very Happy
ΕΜΕΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΛΠΙΚΟ Κ ΜΕΤΑ ΚΟΙΛΙΑΣ!!!

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια σας αφηνω παω στο διαλειμμα του παιδιου και μετα θα παω και στην λαικη, πρεπει να βγαλω και το σκυλι. θα τα πουμε πιο μετα παλι πολλα φιλακιαααα
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 13 334590

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α μαλιστα ευχαριστω τονια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ειρηνη μου καλες δουλιτσες Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΟΙΛΙΑΣ!!! Very Happy ΜΗ ΛΕΣ ΧΑΖΟΥΛΙΚΑ ΒΡΕ! Laughing Laughing Laughing ΤΙ ΚΑΚΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΝΙΝΙ ΑΦΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΣΟΥ!


ΑΠΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΙΝΩΜΥΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΥΠΟΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΛΟΓΩ ΟΡΜΟΝΩΝ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ! Mad

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΦΑΤΕ ΣΗΜΕΡΙΣ?ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΦΡΕΣΚΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ Κ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΙΑ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΕΙ

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε δεν ξερω ρε αφρουλα χαχα αφου πτωτη φορα μου συμβαινει Very Happy αντε με το καλο να ακουσετε κ τη καρδουλα του Very Happy



τονια μου ωραια η ιδεα για σουπα μου φαινεται θα φτιξω μια τωρα Very Happy

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 13 379767

Μαίρη μου συγχαρητήρια για τη χοριακή εφόσον πήρε φόρα μην φοβάσαι τίποτα!!!! Άντε να δεις και εσύ το σποράκι σου σύντομα. Αφρούλα σου εύχομαι αύριο να είναι μια πολύ ξεχωριστη μέρα!!!Μοναδική εμπειρία να ακούς την καρδιά σου του μωρού σου!!!

Τόνια εδώ από κρύο άλλο τίποτα. Το ΣΚ θα χιονίσει !!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:ε δεν ξερω ρε αφρουλα χαχα αφου πτωτη φορα μου συμβαινει Very Happy αντε με το καλο να ακουσετε κ τη καρδουλα του Very Happy



τονια μου ωραια η ιδεα για σουπα μου φαινεται θα φτιξω μια τωρα Very Happy

ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΒΑΖΩ Κ ΒΡΑΖΟΥΝ ΕΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΙ ΣΠΑΝΑΚΙ ΣΕΛΙΝΟ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΛΙΓΟ ΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΜΙΟΛΙΣ ΒΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΒΓΑΖΩ Κ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ/ΣΠΟΡΑΚΙ..ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΥΡΛΙΑ Κ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ 20ΛΕΠΤΟ Κ ΑΝ

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι τωρα θα δω τι εχω στο ψυγειο και κατι θα βαλω μεσα Very Happy

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 13 379767

Μαίρη μου συγχαρητήρια για τη χοριακή εφόσον πήρε φόρα μην φοβάσαι τίποτα!!!! Άντε να δεις και εσύ το σποράκι σου σύντομα. Αφρούλα σου εύχομαι αύριο να είναι μια πολύ ξεχωριστη μέρα!!!Μοναδική εμπειρία να ακούς την καρδιά σου του μωρού σου!!!

Τόνια εδώ από κρύο άλλο τίποτα. Το ΣΚ θα χιονίσει !!!!


ευχαριστω κοριτσακι μου να εισαι καλα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ..ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ..ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΗΛΕΙΑ ΙΣΧΥΡΕΣ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ...ΕΔΩ ΟΤΑΝ Α ΡΧΙΣΕΙ Κ ΒΡΕΧΕΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ...ΧΑΧΑ

ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ

christinageo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="mary 30"]
marichui έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 13 379767

Μαίρη μου συγχαρητήρια για τη χοριακή εφόσον πήρε φόρα μην φοβάσαι τίποτα!!!! Άντε να δεις και εσύ το σποράκι σου σύντομα. Αφρούλα σου εύχομαι αύριο να είναι μια πολύ ξεχωριστη μέρα!!!Μοναδική εμπειρία να ακούς την καρδιά σου του μωρού σου!!!

Τόνια εδώ από κρύο άλλο τίποτα. Το ΣΚ θα χιονίσει !!!!


ευχαριστω κοριτσακι μου να εισαι καλα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy [/quote


Συγχαρητηρια !!!!!!

Χαρηκα παρα παρα πολυ !!!!!
Τελεια ολα τελεια !!!!!

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημεριζω το ομορφα και υπεροχα κοριτσακια!!!
Τονια. πως εισαι σημερα με αναγουλες και ζαλαδες?τι μαγειρευεις?

Καλημερα ααφρουλαααα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 13 417472

Μπουμπου μου, τι κανεις??ακριβως το ιδιο κανω και εγω!κανω ολες μου τις δουλειες τις καθημερινες για να εχω χαλαρο το σκ!δεν σε ενημερωσα για ταχυθερμοσιφωνα γιατι δεν προλαβαμε να κανουμε ερευνα αγορας!μας εφαγφε τον χρονο το χαλι!!!Μολις εχω νεοτερα θα σου πω!

βασουλα!!!δεν πτοουμαστεεεεεεε!!!το οτι ειδες λιγο κοκκινο δεν σημαινει οτι θα ερθει Wink



αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΕΓΩ ΕΦΤΙΑΞΑ ΧΘΕΣ ΜΠΑΜΙΕΣ ΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ!!! Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
karamelitsa22 έγραψε:καλημεριζω το ομορφα και υπεροχα κοριτσακια!!!
Τονια. πως εισαι σημερα με αναγουλες και ζαλαδες?τι μαγειρευεις?

Καλημερα ααφρουλαααα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 13 417472

Μπουμπου μου, τι κανεις??ακριβως το ιδιο κανω και εγω!κανω ολες μου τις δουλειες τις καθημερινες για να εχω χαλαρο το σκ!δεν σε ενημερωσα για ταχυθερμοσιφωνα γιατι δεν προλαβαμε να κανουμε ερευνα αγορας!μας εφαγφε τον χρονο το χαλι!!!Μολις εχω νεοτερα θα σου πω!

βασουλα!!!δεν πτοουμαστεεεεεεε!!!το οτι ειδες λιγο κοκκινο δεν σημαινει οτι θα ερθει Wink





ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...
ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΑΕΘ ΠΛΕΟΝ ΑΝΟΣΙΑ!!!!ΦΙΤΑΧΝΩ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΦΡΕΣΚΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΜΙΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΟΣ..Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#85 - Σελίδα 13 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΣΑΙ?


ΜΜΜΜ ΤΟΝΙΑ Μ'ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!
ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΤΑΜ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΕΣΟΥΝ..ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΨΑΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΒΡΑΣΤΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ...ΤΗΣ ΑΡΕΣΑΝ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΗΚΑ...ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας διαβαζα και πετακτηκα παλι, δεν εχει σχεση το τσιγαρο με την χοριακη με την αναπτυξη του εμβρυου εχει οταν ειναι πανω απο 4-5 τσιγαρα τα οποια απορροφουνται απο τον πλακουντα που τον γερνουν πιο νωρις για αυτο γινονται προωρες γεννησεις στους καπνιστες αλλα εννοητε κοψετε το εχει δικαιωμα το πνευμονακι του μωρου σας να μην ρουφα καπνο το αρχιζετε μετα αξιζει. 6 βδομαδα δεν ακουνε καρδια συνηθως 8 και μετα αν εγινε και λιγο καθυστερημενη συλληψη ισως δεν δειτε και τπτ εμενα 6 δεν ειδε και χοριακη ειχα 74 σημμασια εχει μετα να διπλασιαζετε οχι στις τοσες βδομαδες νας ειναι τοση και διαφορετικα χημεια διαφορετικες μετρησεις υποψην. κολπικο κανου πρωτες 3-4 φορες για να ακουστει καρδουλλα και φαινεται καλυτερα στον υπερυχο ειναι ακυνδυνο για το μωρο. ολα να σας πανε καλα και σε 9 αντε 8 πλεον να κρατατε αγκαλιτσα τα μωρα σας

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!
ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΤΑΜ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΕΣΟΥΝ..ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΨΑΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΒΡΑΣΤΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ...ΤΗΣ ΑΡΕΣΑΝ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΗΚΑ...ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Μ'ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΜΑΝΤΑΜ!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!
ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΤΑΜ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΕΣΟΥΝ..ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΨΑΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΒΡΑΣΤΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ...ΤΗΣ ΑΡΕΣΑΝ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΗΚΑ...ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Μ'ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΜΑΝΤΑΜ!!!

ΧΑΧΑΧΑ ΜΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ!!!ΣΤΑΝΤΑΡ ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΣΙΚ Κ ΜΙΚΡΟΥΛΑ....ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ ΧΑΧΑΧΑ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου;

Μαιρη μου συγχαρητήρια για την χοριακη σου.όλα καλα θα πανε.καλε είπες ΌΧΙ για Αυστρία;ξανασκεψου το είναι μαγική η Βιέννη αυτήν την εποχή

Τόνια μου αν μαθαινες τι έχει ΚΆΝΕΙ η δική μου πεθερά τους δικούς μπορει να τους έλεγες αγγελουδια.τι κάνουν τα παιδάκια σου;ηπεμπουλα ηρεμήσε;

Αφρουλακι πως είσαι ΣΉΜΕΡΑ;άντε ακούτε ΚΑΡΔΟΎΛΑ αύριο.θα ακουσεις το ΜΩΡΑΚΙ σου

Ειρηνακι καλημέρα είπαμε για καφε την άλλη Τετάρτη μάλλον

Καραμελιτσα γεια σου κορίτσι.εμφανές ΆΚΡΗ με τα χάλια;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ...
Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ ΜΕΝ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΣΕ ΦΟΡΜΑ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ ΜΑΜΑ!!!

ΕΑΝ ΓΡΑΨΩ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΣΗΚΩΘΕΙ Η ΤΡΙΧΑ...ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΑΣ Κ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ....ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΑΣΑΝ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΜΙΑΣ Κ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΟΥΡΕΛΙ ΕΔΩ Κ 8 ΧΡΟΝΙΑ....ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ...


ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ Κ ΕΡΧΟΜΑΙ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξέρει καποια να μου πει αν η θερμοκρασία πέφτει πριν αδιαθετησουμε;αν ναι πόσες μερες πριν;εγώ περιμένω αύριο μεθαυριο και ανέβηκε κιαλλο έχω 37,2

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ...
Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ ΜΕΝ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΣΕ ΦΟΡΜΑ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ ΜΑΜΑ!!!

ΕΑΝ ΓΡΑΨΩ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΣΗΚΩΘΕΙ Η ΤΡΙΧΑ...ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΑΣ Κ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ....ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΑΣΑΝ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΜΙΑΣ Κ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑΝ ΚΟΥΡΕΛΙ ΕΔΩ Κ 8 ΧΡΟΝΙΑ....ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ...


ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ Κ ΕΡΧΟΜΑΙ



Μην τα σκέφτεσαι έχει εσένα ο αντρουλης σου δυστυχώς υπάρχουνε πολλοί κακοί γονείς ΑΛΛΑ εσείς καταφέρατε να φτιάξετε μια υπεροχή οικογένεια και εκείνοι έμειναν με την κακιά τους.μη μου συγχιζεσαι και εγώ προσπαθω να στηρίζω τον άντρα μου θέλω μόνο να είναι ΚΑΛΑ και δόξα το Θεό η σχέση μας γινεται κάθε μέρα πιο δυνατη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις