Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΤΑ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ! ΕΙΔΙΚΑ ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ!!! Shocked ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ! ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΜΗΝΑ! ΚΑΝΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 215994 ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ! ΑΠΟ ΥΓΡΑ ΠΩΣ ΠΑΣ? Wink


ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΟΥΛΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευα μου δεν τη γνωριζα την ιστορία σου. Καταννοώ απόλυτα τους φόβους σου και δε κρίνω κανέναν άνθρωπο για τις επιλογές του, γιατι μπορεί να βρεθω στη θεση του και δεν ξερω πώς θα αντιδράσω. Σίγουρα ένα παιδι χρειάζεται και χρήματα...Στη δική μας περίπτωση πέρα από τον άντρα μου θα μπορούσαν ίσως να συνεισφέρουν και λίγο οι δικοί μου. Τα πεθερικά μου είναι καταπληκτικοί άνθρωποι και θα βοήθουσαν αλλά υλικώς δεν ξέρω πόσο.

Να μη φοβάσαι ότι λόγω φτώχειας μπορεί να κάνεις κακό στο παιδί σου. Αλήθεια εαν τα πραγματα είναι τόσο ασχημα τη λύση του εξωτερικού τη σκεφτήκατε; Τι ακριβως εχεις σπουδάσει αν επιτρεπεται;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΓΑΠΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΧΕΙΣ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ! ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ! ΕΜΕΙΣ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΕΣ Η' ΕΝΟΧΕΣ!!! Wink Wink Wink

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Ευα μου δεν τη γνωριζα την ιστορία σου. Καταννοώ απόλυτα τους φόβους σου και δε κρίνω κανέναν άνθρωπο για τις επιλογές του, γιατι μπορεί να βρεθω στη θεση του και δεν ξερω πώς θα αντιδράσω. Σίγουρα ένα παιδι χρειάζεται και χρήματα...Στη δική μας περίπτωση πέρα από τον άντρα μου θα μπορούσαν ίσως να συνεισφέρουν και λίγο οι δικοί μου. Τα πεθερικά μου είναι καταπληκτικοί άνθρωποι και θα βοήθουσαν αλλά υλικώς δεν ξέρω πόσο.

Να μη φοβάσαι ότι λόγω φτώχειας μπορεί να κάνεις κακό στο παιδί σου. Αλήθεια εαν τα πραγματα είναι τόσο ασχημα τη λύση του εξωτερικού τη σκεφτήκατε; Τι ακριβως εχεις σπουδάσει αν επιτρεπεται;
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ,ΟΙ "ΓΟΝΕΙΣ" ΓΤ ΑΥΤΟΥΣ ΘΕΩΡΩ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ...ΜΕ ΥΠΕΡ ΑΓΑΠΑΝΕ Κ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΟΛΥ...Φ.Π.Ψ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ...ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΔΛΔ....ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΩΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΥΣΗ...ΧΘΕΣ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΨΑΧΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ....ΞΕΡΩ ΠΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΟΒΑΜΑΙ....ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΡΤΥ ,ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΤΑ ΝΕΑ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΤΣΩ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΣ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ....ΕΠΡΕΠΕ Κ ΓΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ....ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΤ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ...ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΤ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΎΝΤΑΙ....ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="αφρουλα"]ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΓΑΠΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΧΕΙΣ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ! ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ! ΕΜΕΙΣ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΕΣ Η' ΕΝΟΧΕΣ!!! Wink Wink Wink

Αφρούλα μου συμφωνω πλήρως. Εαν θεωρείτε Ευα μου οτι μπορείτε να προσφερετε τα βασικά τότε να το κάνετε το παιδακι. Κι εμεις ο κύριος λόγος που φυγαμε είναι για την οικογένεια, για να είμαστε πιο άνετα. Ιδανικά θα ήθελα 3 παιδιά, τα οποία θα τα εκανα και στην Ελλάδα και το μόνο που θα με ανησυχούσε θα ήταν το φαι τους και οι σπουδες τους, τίποτε άλλο.!!!!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΓΑΠΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΧΕΙΣ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ! ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ! ΕΜΕΙΣ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΕΣ Η' ΕΝΟΧΕΣ!!! Wink Wink Wink
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ.....Κ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΕΧΩ ΜΠΟΛΙΚΗ ΝΑ ΔΩΣΩ..!!!!!! Wink Wink

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευα μου συγχαρητήρια στους ανθρωπους που σε μεγαλωσαν! Να μου λες ό,τι μα ό, τι θέλεις!!
Το πάρτυ θα γίνει τρικούβερτο μόλις πεις τα ευχαριστα!!Αφού δεν ανησυχεις για τη δουλεια του αντρα σου, μόλις νιώσεις ότι το πράγμα πάει καλύτερα να το κάνεις το παιδάκι!!!
Όσο για το εξωτερικό, στην αρχή δυσκολεύτηκα μου λείπουν οι δικοί μου αλλά το θέλω πολύ το μώρο και ξέρω ότι όταν ερθει όλα τα άλλα θα φανούν λίγο πιο ασήμαντα!! Γι αυτό το θέλω πιο πολύ από τη δουλειά!! Οικονομικώς είμαστε πολύ καλύτερα και δυστυχώς λυπάμαι που τα γράφω αυτό με κάνει να νιώθω πιο ασφάλεια σε κάποια πράγματα.

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:φουρφουρ γιατι παει τοσο πανω κατω η θερμοκρασια σου βρε?? δν μπορω να ξεχωρισω τιποτα στο διαγραμμα!!!μηπως μετριεσαι αλλες ωρες???

boubou μου μετριέμαι ακριβώς μόλις ξυπνήσω... τώρα αν θα είναι 10.30 ή 11.00 δεν πιστεύω να έχει τόση διαφορά!! Ε δεν θα βάλω και ξυπνητήρι για αυτό το πράγμα!! Razz

marichui έγραψε:Φουρφουρακι μηπως μπορείς να εξηγησεις με απλα λογια πως δουλευει αυτο με τη θερμοκρασία;

Ναι.. για να μετρήσεις τη βασική σου θερμοκρασία, πρέπει να μετράς κάθε μέρα το πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι (και το θερμόμετρο να είναι ήδη κατεβασμένο). Την ημέρα της ωορρηξίας η θερμοκρασία πεφτει λίγο και μέσα στις επόμενες μια δυο μέρες ανεβαίνει και διατηρείται υψηλή μέχρι την επόμενη περίοδο όπου πέφτει πάλι.

αφρουλα έγραψε:ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΤΑ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ! ΕΙΔΙΚΑ ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ!!! Shocked ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ! ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΜΗΝΑ! ΚΑΝΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 215994 ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ! ΑΠΟ ΥΓΡΑ ΠΩΣ ΠΑΣ? Wink

Σήμερα δεν πρόλαβα να δω υγρά!!! Με το που ξύπνησα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 215994

εχθές μοιάζαν με watery. Τις προηγούμενες μέρες κάτι ανάμεσα σε watery και creamy, αλλά γενικώς ήταν λίγα και δεν κολούσαν. Πάντως egg white ΔΕΝ ΕΙΔΑ!! Twisted Evil

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="marichui"]
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΓΑΠΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΧΕΙΣ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ! ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ! ΕΜΕΙΣ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΕΣ Η' ΕΝΟΧΕΣ!!! Wink Wink Wink

Αφρούλα μου συμφωνω πλήρως. Εαν θεωρείτε Ευα μου οτι μπορείτε να προσφερετε τα βασικά τότε να το κάνετε το παιδακι. Κι εμεις ο κύριος λόγος που φυγαμε είναι για την οικογένεια, για να είμαστε πιο άνετα. Ιδανικά θα ήθελα 3 παιδιά, τα οποία θα τα εκανα και στην Ελλάδα και το μόνο που θα με ανησυχούσε θα ήταν το φαι τους και οι σπουδες τους, τίποτε άλλο.!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ,ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΚΛΑΙΓΑ ΓΤ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ....ΕΧΕΤΕ ΟΜΩΣ ΔΙΚΙΟ....ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ....ΗΡΘΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ ΜΟΥ.... Wink Wink

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΜΠΑΙΝΑ

http://www.eimaimama.gr/poso_egkyos_eisai

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΨΩΜΙΑ! Shocked Shocked Shocked Shocked


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΩΜΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΣΠΕΡΜΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ! ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΖΩΝΤΑΝΕΨΕΙ! Wink




XAXAXAXAXA ΠΑΩ ΣΟΥΠΕΡ!ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΨΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ.ΒΥΕ!ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!!

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξεχασα να γραψω ότι είμαι σίγουρη ότι δεν πρόκειται να κάνεις σοβαράλάθη στην ανατροφή του παιδιού σου!!!Και σίγουρα θα του δώσεις μπόλικη αγάπη!! Όχι σε ενα αλλά σε δύο και τρία παιδιά!!!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Ευα μου συγχαρητήρια στους ανθρωπους που σε μεγαλωσαν! Να μου λες ό,τι μα ό, τι θέλεις!!
Το πάρτυ θα γίνει τρικούβερτο μόλις πεις τα ευχαριστα!!Αφού δεν ανησυχεις για τη δουλεια του αντρα σου, μόλις νιώσεις ότι το πράγμα πάει καλύτερα να το κάνεις το παιδάκι!!!
Όσο για το εξωτερικό, στην αρχή δυσκολεύτηκα μου λείπουν οι δικοί μου αλλά το θέλω πολύ το μώρο και ξέρω ότι όταν ερθει όλα τα άλλα θα φανούν λίγο πιο ασήμαντα!! Γι αυτό το θέλω πιο πολύ από τη δουλειά!! Οικονομικώς είμαστε πολύ καλύτερα και δυστυχώς λυπάμαι που τα γράφω αυτό με κάνει να νιώθω πιο ασφάλεια σε κάποια πράγματα.
ΔΕΝ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΒΡΕΙ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΤ ΣΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ...ΘΑ ΤΟΝ ΔΙΩΞΕΙ..ΤΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ...ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΖΑ ΓΙΑ ΤΠΤ...ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΡΙΤΣΟΥΙ....Κ ΤΟΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ..... Razz Razz Razz Razz

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marichui έγραψε:Ευα μου συγχαρητήρια στους ανθρωπους που σε μεγαλωσαν! Να μου λες ό,τι μα ό, τι θέλεις!!
Το πάρτυ θα γίνει τρικούβερτο μόλις πεις τα ευχαριστα!!Αφού δεν ανησυχεις για τη δουλεια του αντρα σου, μόλις νιώσεις ότι το πράγμα πάει καλύτερα να το κάνεις το παιδάκι!!!
Όσο για το εξωτερικό, στην αρχή δυσκολεύτηκα μου λείπουν οι δικοί μου αλλά το θέλω πολύ το μώρο και ξέρω ότι όταν ερθει όλα τα άλλα θα φανούν λίγο πιο ασήμαντα!! Γι αυτό το θέλω πιο πολύ από τη δουλειά!! Οικονομικώς είμαστε πολύ καλύτερα και δυστυχώς λυπάμαι που τα γράφω αυτό με κάνει να νιώθω πιο ασφάλεια σε κάποια πράγματα.

ΕΝΝΟΕΙΤΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ ΦΥΣΙΚΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!ΜΑΡΙΤΣΟΥΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ?

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φουρφουρακι σε ευχαριστω!!!Αντε θα αρχίσω κ εγω να μετραω...Αλλα δε νομίζω να βγαλω άκρη!!Πήρα και τεστ ωορηξιας, νομίζω περισσότερο θα βοηθήσουν!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Ξεχασα να γραψω ότι είμαι σίγουρη ότι δεν πρόκειται να κάνεις σοβαράλάθη στην ανατροφή του παιδιού σου!!!Και σίγουρα θα του δώσεις μπόλικη αγάπη!! Όχι σε ενα αλλά σε δύο και τρία παιδιά!!!
ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΕΛΙΚΑ!!!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΜΠΑΙΝΑ

http://www.eimaimama.gr/poso_egkyos_eisai

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΨΩΜΙΑ! Shocked Shocked Shocked Shocked


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΩΜΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΣΠΕΡΜΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ! ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΖΩΝΤΑΝΕΨΕΙ! Wink




XAXAXAXAXA ΠΑΩ ΣΟΥΠΕΡ!ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΨΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ.ΒΥΕ!ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΓΙΝΕΕΕΕΕΕΕ ΠΑΝΕ Κ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 215994

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόναχο μένουμε εδώ και τρεις μήνες. Ευάκι μου σε ευχαριστώ και πραγματικά σας εύχομαι την καλυτερη δυνατή κατάληξη και να κάνετε την καλύτερη επιλογή!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΠΨ ΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 328109


ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟΣ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΜΕ ΨΩΝΙΑ! ΠΑΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ! ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ! ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Μόναχο μένουμε εδώ και τρεις μήνες. Ευάκι μου σε ευχαριστώ και πραγματικά σας εύχομαι την καλυτερη δυνατή κατάληξη και να κάνετε την καλύτερη επιλογή!
Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ........Κ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΠΨ ΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 328109


ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟΣ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΜΕ ΨΩΝΙΑ! ΠΑΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ! ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ! ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!
οΟοΟ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Κ ΓΩ ΣΤΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΗΜΟΥΝ.....

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευα μου σε ευχαριστώ, μακάρι γρήγορα για όλες!
Και βασικά είπαμε Χριστούγεννα έρχονται, όμορφες ημέρες...Ελπίδα και αισιοδοξία!!!
Κοριτσάκια πρέπει και εγώ να σας αφήσω γιατί αποφάσισε ο αντρούλης μου να με βγάλει βόλτα. Ευα, χαμόγελο, και να σου πω κάτι εγω εύχομαι κατα λάθος να μείνεις έγκυος!!!Εκεί να δεις γλέντι που θα κάνουμε!! Και άσε που μετά όλα θα σου φαίνονται πιο εύκολα! Φιλακια και να προσέχεις!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marichui έγραψε:Μόναχο μένουμε εδώ και τρεις μήνες. Ευάκι μου σε ευχαριστώ και πραγματικά σας εύχομαι την καλυτερη δυνατή κατάληξη και να κάνετε την καλύτερη επιλογή!

ΑΝΤΕ ΡΕ ΣΥ ΣΩΠΑ...Κ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΧΟ???ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΓΓΛΙΑ ΓΛΑΣΚΩΒΗ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΠΨ ΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 328109


ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟΣ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΜΕ ΨΩΝΙΑ! ΠΑΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ! ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ! ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

ΕΓΙΝΕΕΕΕΕΕ ΦΙΛΟΥΡΕΣ ΠΟΛΛΕΣ!!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marichui έγραψε:Ευα μου σε ευχαριστώ, μακάρι γρήγορα για όλες!
Και βασικά είπαμε Χριστούγεννα έρχονται, όμορφες ημέρες...Ελπίδα και αισιοδοξία!!!
Κοριτσάκια πρέπει και εγώ να σας αφήσω γιατί αποφάσισε ο αντρούλης μου να με βγάλει βόλτα. Ευα, χαμόγελο, και να σου πω κάτι εγω εύχομαι κατα λάθος να μείνεις έγκυος!!!Εκεί να δεις γλέντι που θα κάνουμε!! Και άσε που μετά όλα θα σου φαίνονται πιο εύκολα! Φιλακια και να προσέχεις!
ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!τι κάνετε κορίτσια;;;;;συνάδερφοι και μη;;;;

Εύα μου κάθε εμπόδιο για καλό!!!εύχομαι όλα από εδώ και πέρα να πάνε τέλεια!!!

Γιάννα είσαι πολύ χαζό!!!!!!!ευχαριστώ για την ευχούλα σου!!!!!!!!!!

Αγάπη χρόνια πολλά!!!!!!!

Φωτεινή έλιωσα με τα ψωμάκια!δηλαδή έλεος είσαι ρε!

Μαράκι,Αφρούλα,Ειρηνάκι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 8 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις