Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 22]

476ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Σεπ 23, 2011 4:25 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Ο καθε ανθρωπος εχει μια μαμακα και εναν μπαμπουλη!!!!Οσο καλη σχεση και αν εχεις ρε παιδια με τα πεθερικα σου δεν τους φωναζεις ετσι..μην τρελαθουμε κιολας!!!!!Ειναι σα να τους κοροιδευεις .....εχουν παιδι και εσυ εχεις μαμα....οταν τ ακουω να λενε την πεθερα μαμα τρελαινομαι.
Εμενα οταν ελεγα την πεθερα και τον πεθερο στην αρχη με το ονομα τους η πεθερουλη-πεθερουλα...μπροστα σε αλους με κοιτουσαν σαν UFO.(εν τω μεταξυ το ειχα συζητησει με τα πεθερικα μου για να μην υπαρξουν παρεξηγησεις και ειναι της ιδιας αποψης...)τι πιο λογικο...!η καθε λεξη εχει δικη της εννοια,ποσο μαλλον αυτες τις τοσο πολυτιμες!
ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 215994

477ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Σεπ 23, 2011 4:33 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δεν εχω επαφες οποτε δεν εχω και θεμα αν κι εχω ξαναγραψει....Ο δικος μου τωρα μια μιλαει στη μανα μου στον ενικο μια στον πληθντικο....Στον πατερα μου παντα στον ενικο...Χαχαχα..Αλλα παντα με τα ονοματα τους.

478ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Σεπ 23, 2011 5:56 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγα μη φωναξω το ζωο και μαμα.τυπικες σχεσεις και πολυ ειναι Very Happy

479ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Σεπ 23, 2011 6:31 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:σιγα μη φωναξω το ζωο και μαμα.τυπικες σχεσεις και πολυ ειναι Very Happy

Χαχαχαχαχαχα...Ενταξει,κλαιω!!!!

480ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Σεπ 23, 2011 6:43 am

doritaz

doritaz
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ κορίτσια στην αρχή φώναζα τον πεθερό μου με το όνομά του και την πεθερά μου κολλούσα λίγο να την φωνάξω. Με τον καιρό όμως το συνήθισα. Για να τους αποκαλέσω μαμά και μπαμπά δεν υπήρχε περίπτωση. Όπως και ο αντρας μου φωνάζει τους γονείς μου με τα ονόματά τους έτσι κι εγώ τους δικούς του.

481ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Σεπ 23, 2011 7:04 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σωστοτατη!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 215994

482ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Σεπ 23, 2011 7:43 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΤΕΤΟΙΑ ΑΞΙΑ!!!!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!!ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΜΑΘΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ (ΚΑΤΑ ΛΑΘΟς)ΝΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΓΡΙΑ!!!!!
Twisted Evil


ΘΑ ΤΗς ΠΑΕΙ ΓΑΝΤΙ....

483ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Σεπ 23, 2011 9:44 am

Ermioni

Ermioni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω την φωναζω ειτε μαμα ειτε μανα ειτε γιαγια...μου ξεφευγει και το πεθερα αλλα οταν ειναι η μητερα μου μαζι μας τοτε την λεω μονο πεθερα...ε να μην μπερδευομαστε!!!!!!

484ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Σαβ Σεπ 24, 2011 1:34 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="tatijana"]
grammatiki έγραψε:σιγα μη φωναξω το ζωο και μαμα.τυπικες σχεσεις και πολυ ειναι Very Happy

Χαχαχαχαχαχα...Ενταξει,κλαιω!!! Laughing

485ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Σαβ Σεπ 24, 2011 1:50 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω αν και εχω καλες σχεσεις τους φωναζω πεθερουλη κ πεθερουλα!ευτηχως δεν εχουν προβλημα!

486ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Σαβ Σεπ 24, 2011 1:55 am

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω παρολο που εχω μια καταπληκτικη πεθερα και ειμαστε σαν φιλες δεν μπορω να την πω μαμα γιατι η μανα ειναι μονο μια , δε σου βγαινει..πιστευω οτι αν καποιος το κανει το κανει για γλυψιμο για να διεκδηκησει κατι που θα ηθελε απο τα πεθερικα του (δικη μου αποψη παντα).Την πεθερουλα μου την φωναζω Φλωρα ή Φλωριτσα και ετσι την φωναζει και ο αντρας μου την μαμα του!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

487ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Κυρ Σεπ 25, 2011 8:31 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lidiaki έγραψε:Εγω παρολο που εχω μια καταπληκτικη πεθερα και ειμαστε σαν φιλες δεν μπορω να την πω μαμα γιατι η μανα ειναι μονο μια , δε σου βγαινει..πιστευω οτι αν καποιος το κανει το κανει για γλυψιμο για να διεκδηκησει κατι που θα ηθελε απο τα πεθερικα του (δικη μου αποψη παντα).Την πεθερουλα μου την φωναζω Φλωρα ή Φλωριτσα και ετσι την φωναζει και ο αντρας μου την μαμα του!!
σωστοτατη!!!!!!!!!!!!
ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 215994

488ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Οκτ 14, 2011 7:45 am

amarylis

amarylis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΑΜΑ. ΜΑΜΑ ΕΧΩ!!! ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΩ ΚΥΡΙΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΙ. ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΛΕΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ. ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΚΟΗΧΟ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ ΝΑ ΛΕΝΕ Η 'ΜΑΜΑ' ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΟΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΤΟΥΣ,Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΞΕΣΚΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΑΦΑΙΡΕΣΩ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ???

489ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Οκτ 14, 2011 7:49 am

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
amarylis έγραψε:Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΑΜΑ. ΜΑΜΑ ΕΧΩ!!! ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΩ ΚΥΡΙΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΙ. ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΛΕΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ. ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΚΟΗΧΟ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ ΝΑ ΛΕΝΕ Η 'ΜΑΜΑ' ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΟΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΤΟΥΣ,Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΞΕΣΚΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΑΦΑΙΡΕΣΩ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ???

θα συμφωνησω μαζι σου κοριτσάκι, αν και εγω μεγαλωσα χωρις μαμα, δεν μπορω την πεθερα μου να την φωναξω μαμα, κι ας ειναι ενας πολυ καλος ανθρωπος.Μανα ειναι παντα μονο μια...

490ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Οκτ 14, 2011 8:02 am

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="grammatiki"]
tatijana έγραψε:
grammatiki έγραψε:σιγα μη φωναξω το ζωο και μαμα.τυπικες σχεσεις και πολυ ειναι Very Happy

Χαχαχαχαχαχα...Ενταξει,κλαιω!!! Laughing



Γραμματικη μου ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!!!
σιγα μην λεω το ΖΩΟ μαμα....ουτε καν κυρια ...σκετο το μικρο της και μαλιστα με καταληξη -ιτσα.μπας και καταλαβει ποσο λιγη ειναι ,αλλα τα ζωα καταλαβαινουν?????????????????ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....!

491ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Οκτ 14, 2011 9:03 am

...katerina...

...katerina...
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κ γω παρολο ειναι ενας καταπληκτικος ανθρωπος,μας βοηθαει παρα μα παρα πολυ απ ολες τις αποψεις,ειναι ευγενικη διακριτικη καθολου κουραστικη μπορω να μιλαω ωρες μαζι της στο τηλ,δεν με ξεχωριζει απο τα παιδια της,ερχεται 10 μερες το μηνα κ με βοηθαε ι στα παντα κ γενικα δεν εχω κανενα μα κανενα παραπονο..δενμπορω να την πω μαμα..δεν μου βγαινει παρολο της αξιζει..και δεν την φωναζω κατι απλα παω κοντα κ της το λεω..

αφου μου λενε πως ειμαι η εξαιρεση των νυφων..αλλες δεν τις θελουν καθολου κ γω παρακαλαω ν αρθει!!

492ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Οκτ 14, 2011 10:38 am

katia19

katia19
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
lidiaki έγραψε:Εγω παρολο που εχω μια καταπληκτικη πεθερα και ειμαστε σαν φιλες δεν μπορω να την πω μαμα γιατι η μανα ειναι μονο μια , δε σου βγαινει..πιστευω οτι αν καποιος το κανει το κανει για γλυψιμο για να διεκδηκησει κατι που θα ηθελε απο τα πεθερικα του (δικη μου αποψη παντα).Την πεθερουλα μου την φωναζω Φλωρα ή Φλωριτσα και ετσι την φωναζει και ο αντρας μου την μαμα του!!

Ακριβώς τα ίδια, είναι πολύ καλή η πεθερά μου. Με την μόνη διαφορά πως εγώ την λέω πεθερά. Τίποτε άλλο. Κρατάω την λέξη (μαμά )μόνο για την μητέρα μου, που πραγματικά κάνει τα πάντα για εμένα.

493ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.. Παρ Οκτ 14, 2011 10:55 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΩ ΜΕ ΤΝΟ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΛΕΓΑ κα ΤΑΔΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΤΟ ΙΔΙΟ!ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥΣ Κ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ!ΜΕ ΝΙΩΘΟΥΝ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΑΨΟΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ!ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΩ!!ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΕΤΣΙ!ΜΟΝΟ ΧΑΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ.

494ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Οκτ 14, 2011 11:03 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ κορίτσια δεν την γνώρισα αλλά νομίζω πως θα την φώναζα κυρία-τάδε και τον μπαμπά του τον φωνάζω κυρ-τάδε
Ε δεν μου βγαίνει, τι να κάνω ;
και σάμπος είναι υποχρέωση; δεν φαίνεται με αυτό αν εκτιμάς και σέβεσαι τον άλλο.

495ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Οκτ 14, 2011 11:22 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ την φωνάζω κ.τάδε και κ.τάδε τον πεθερό μου και δεν έχω όρεξη να το αλλάξω..
Παρόλα αυτά η πεθερά μου, μόνο όταν μου λέει η αδερφή της να την φωνάζω θεία, πετάγεται και αυτή και μου λέει και μένα να με φωνάζεις αλλιώς τώρα που θα έρθει και το μωρό.Δεν λέει όμως πως θέλει να την φωνάζω..Μαμά δεν πρόκειται..
Τι να κάνω όμως αφού δεν μου προτείνει κάτι? να αρχίσω να την φωνάζω στον ενικό μετά απο 10 χρόνια ξαφνικά???

496ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Οκτ 14, 2011 11:53 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Εγώ τα έχω ξαναπέι.....της πεθερούλας μου το μαμα δεν της αξιζει...ουτε απο τα παιδια της!!
οπότε ΠΟΤΕ δεν θα την φωναξω ετσι!!

(και να σημειωσω πως γενικα δεν το θεωρω κακο...πριν παντρευτω ειχα αυτην την προθεση να φωναζω μαμα...αλλα με το που την γνωρισα...)

497ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Οκτ 14, 2011 12:03 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Εγώ τα έχω ξαναπέι.....της πεθερούλας μου το μαμα δεν της αξιζει...ουτε απο τα παιδια της!!
οπότε ΠΟΤΕ δεν θα την φωναξω ετσι!!

(και να σημειωσω πως γενικα δεν το θεωρω κακο...πριν παντρευτω ειχα αυτην την προθεση να φωναζω μαμα...αλλα με το που την γνωρισα...)

Χαχαχαχα.....Κι εγω δε προκειται ποτε ουτε καν με το ονομα της,ασχετα που δε μιλιομαστε καθολου εδω κι αρκετο καιρο...Δε της δινω καν σημασια...
Ασε ρε με το τσολι....

498ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Οκτ 14, 2011 12:12 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Εγώ τα έχω ξαναπέι.....της πεθερούλας μου το μαμα δεν της αξιζει...ουτε απο τα παιδια της!!
οπότε ΠΟΤΕ δεν θα την φωναξω ετσι!!

(και να σημειωσω πως γενικα δεν το θεωρω κακο...πριν παντρευτω ειχα αυτην την προθεση να φωναζω μαμα...αλλα με το που την γνωρισα...)

Χαχαχαχα.....Κι εγω δε προκειται ποτε ουτε καν με το ονομα της,ασχετα που δε μιλιομαστε καθολου εδω κι αρκετο καιρο...Δε της δινω καν σημασια...
Ασε ρε με το τσολι....

ετσι πρεπει...αν θελουν να τις φωναζουμε ΄΄μαμα΄΄ πρεπει να φερονται και σαν μάνες....και όχι να περνει παραμονες της γεννας και να μου λεει ...'''αχ εχεις αγχος ε...?...εστι πρεπει γιατι υπάρχουν γυναικες που στη γέννα τα κακαρωνου...(αλλη λεξη ειπε αλλα δεν τολμω ουτε να την γραψω)...παλιογρουσουζα...
που κακο χρονο να εχει...
θα το ελεγε αυτο στην κορη της ???...αλλα οτι λεμε στους αλλους τα λουζομαστε ..οποτε καλυτερα θα ηταν να φοβαται λιγο...

παλι κολαστηκα βραδιατικα...! ..ο Θεός να με συγχωρέσει...

499ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Οκτ 14, 2011 12:41 pm

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχω να την δω και να την ακούσω από τον Μάιο..τότε που έγινε η φασαρία!!!
Ο Τ Α Ν θα την ξαναδώ,ΑΝ την ξαναδώ θα φάει ένα βρωμόξυλο που θα φωνάζει αυτή την μαμά της στ αλήθεια ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 534787

500ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 Empty Απ: ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? Παρ Οκτ 14, 2011 12:50 pm

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:Έχω να την δω και να την ακούσω από τον Μάιο..τότε που έγινε η φασαρία!!!
Ο Τ Α Ν θα την ξαναδώ,ΑΝ την ξαναδώ θα φάει ένα βρωμόξυλο που θα φωνάζει αυτή την μαμά της στ αλήθεια ΤΗ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΜΑΜΑ????????? - Σελίδα 20 534787

ωπα τι φασαρια για πες ;;; να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι καινουριοι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις