Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤ Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!!ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ??????
ΘΕΤΙΚΑ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ!!

ΦΟΤΙΤΣΑ=ΤΑΤΙΑΝΑ?
ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ Η ΑΛΕΚΑ ΤΗΝ ΜΕΤΡΑΣ ΩΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΣΑΝ 1ηΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΑΡΤ Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!!ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ??????
ΘΕΤΙΚΑ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ!!

ΦΟΤΙΤΣΑ=ΤΑΤΙΑΝΑ?
ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ Η ΑΛΕΚΑ ΤΗΝ ΜΕΤΡΑΣ ΩΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΣΑΝ 1ηΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.
ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΠΑ...ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΠΤ..ΕΞΑΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ..ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΟΚ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΝ ΡΘΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΒΑΨΩ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑ............ΧΑΛΑΡΑ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΧΑΛΑΡΑ ΘΑ ΡΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΧΑΛΑΡΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΟΛΑ ΤΟΣΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΜΑ

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια τι κανετε; Εγω ξυπνησα και ακομα νυσταζω. Εχω χουχουλιασει στο καναπε, εξαλλου συνεχιζω τη ξαπλα μεχρι νεοτερας απο τη γιατρο .

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:Καλημερα κοριτσια τι κανετε; Εγω ξυπνησα και ακομα νυσταζω. Εχω χουχουλιασει στο καναπε, εξαλλου συνεχιζω τη ξαπλα μεχρι νεοτερας απο τη γιατρο .
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΙΡΟΥΛΑ.....ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???????Κ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΖΩ..ΣΜΡ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΤΕΜΠΕΛΙΟ..ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΤ!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΙΡΗ.ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?
ΑΡΤ ΕΧΕΙΣ ΠΜ.

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΩΤΙΤΣΑ.ΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΣΕ ΛΕΝΕ?
ΝΑΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΣ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΑΜΟΥ.ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΝ ΕΣΥ ΣΑΝ ΝΥΦΗ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ,Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΟΥΣΤΑ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΟΥ.ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΦΙΛΙΕΣ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑΣ!!
ΣΩΣΤΆ ΤΑ ΛΕΣ! ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΊ ΣΟΥ!ΤΟ ΌΝΟΜΑ. ΜΟΥ ΤΑΤΙΆΝΑ, ΤΆΝΙΑ.

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
art86 έγραψε:
Fotitsa έγραψε:Καλημέρα Αρτ86 ακόμα δεν έχω μάθει τα ονόματα σας. Να σας ρωτήσω κάτι πώς μετράμε μέρες του κύκλου; Εμένα έρχεται Αλέκα στης 27 μέρα. Τότε κύκλος μου είναι 26 μέρες, η 27;Έχω μπερδευτεί.
ΑΡΤΕΜΗ ΜΕ ΛΕΝΕ..............ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ....ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΩ ΚΥΚΛΟ....ΔΛΔ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ 9 11 ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΣΜΡ Ο ΚΥΚΛΟΣ Μ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 28 ΜΕΡΕΣ..ΜΕΤΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΑΝ 1Η ΜΕΡΑΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ
Α τώρα κατάλαβα. Τότε είμαι στην 11 μέρα του κύκλου. Και ποτέ έχω ωορρηξία; Μού φαίνεται ότι πρέπει να βιαστώ! Χιχχιχι.!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ?

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι να κανω κοσιτσαρα μου τιποτα ολη μερα ξαπλα κ μονο τουαλετα παω. Πολλες φορες μου σπανε τα νευρα αλλρ τι να κανω, εν τωμεταξυ επειδη ειναι νωρις κ τυχανε διαφορα δρν το λεω πουθενα κ το λεει ο αδρρφος μου απο τη χαρα του δεν μπορει να κρατησει το στομα του κλειστο

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Fotitsa έγραψε:
art86 έγραψε:
Fotitsa έγραψε:Καλημέρα Αρτ86 ακόμα δεν έχω μάθει τα ονόματα σας. Να σας ρωτήσω κάτι πώς μετράμε μέρες του κύκλου; Εμένα έρχεται Αλέκα στης 27 μέρα. Τότε κύκλος μου είναι 26 μέρες, η 27;Έχω μπερδευτεί.
ΑΡΤΕΜΗ ΜΕ ΛΕΝΕ..............ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ....ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΩ ΚΥΚΛΟ....ΔΛΔ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ 9 11 ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΣΜΡ Ο ΚΥΚΛΟΣ Μ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 28 ΜΕΡΕΣ..ΜΕΤΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΑΝ 1Η ΜΕΡΑΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ
Α τώρα κατάλαβα. Τότε είμαι στην 11 μέρα του κύκλου. Και ποτέ έχω ωορρηξία; Μού φαίνεται ότι πρέπει να βιαστώ! Χιχχιχι.!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΤΑΤΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΜΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΣΤΙΣ 27 28 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 16Η 17Η As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΟΙ ΠΙΟ ΓΟΝΙΜΗ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΑΝΙ Η 13Η ΜΕ ΚΥΚΛΟ 28 Η 14Η ΚΟΚ...ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 10Η ΜΧΡΙ ΤΗΝ 15Η ΜΕΡΑ..ΕΤΣΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΥΨΗΛΟΤΕΡΗ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ..ΑΛΛΑ ΟΩΡΡΗΞΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ....ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΑ ΥΓΡΑ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙΣ...ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΩΡΡΗΞΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΕΣΟΝ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.
27 13Η
28 14Η
29 15Η
30 16Η
ΚΟΚ
ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ..ΠΑΤΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ εχω εγω ΤΟ 1ο πλαισιο και κανεισ αντιγραφη επικολληση στην υπογραφη σου



Έχει επεξεργασθεί από τον/την art86 στις Πεμ Δεκ 06, 2012 12:04 am, 1 φορά

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:Τι να κανω κοσιτσαρα μου τιποτα ολη μερα ξαπλα κ μονο τουαλετα παω. Πολλες φορες μου σπανε τα νευρα αλλρ τι να κανω, εν τωμεταξυ επειδη ειναι νωρις κ τυχανε διαφορα δρν το λεω πουθενα κ το λεει ο αδρρφος μου απο τη χαρα του δεν μπορει να κρατησει το στομα του κλειστο
Ε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΩΡΕ...........ΧΑΙΡΕΤΑΙ...ΑΛΑΛ ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ Κ ΝΤΕΛΑΛΙ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ..ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mary 30 έγραψε:Καλημερα κοριτσια τι κανετε; Εγω ξυπνησα και ακομα νυσταζω. Εχω χουχουλιασει στο καναπε, εξαλλου συνεχιζω τη ξαπλα μεχρι νεοτερας απο τη γιατρο .
Μαρι καλύτερα να έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σου και αυτός να σε οδηγεί μέχρι τέλος τής εγκυμοσύνη. Εμπιστοσύνη, και ιερεμία πάνα πόλα !!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΙΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.

ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αστα να παμε να γινει και τιποτα κακο θα πρεπει να τους ενημερωνουμε παλι ολους μα καλα καθολου μυαλο τα εχω παρει σημερα πολυ αλλα δεν θελω να τσακωθω μαζι του γιατι εχει και τη γιορτη του,αλλα ειμασταν σαφεις και εγω και ο αντρας μου του ειπαμε θα το πουμε σε ολο το κοσμο μετα το τριτο μηνα.

christinageo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mary 30 έγραψε:Τι να κανω κοσιτσαρα μου τιποτα ολη μερα ξαπλα κ μονο τουαλετα παω. Πολλες φορες μου σπανε τα νευρα αλλρ τι να κανω, εν τωμεταξυ επειδη ειναι νωρις κ τυχανε διαφορα δρν το λεω πουθενα κ το λεει ο αδρρφος μου απο τη χαρα του δεν μπορει να κρατησει το στομα του κλειστο


καλημερα σε ολες !!!!

Μαιρουλα μου !!!
Εισαι αισιοδοξος ανθρωπος απο παλιοτερη συνομιλια μας αυτο εχω καταλαβει , ολα θα πανε καλα , να κανεις οτι σου λεει η γιατρος σου , και συντομα το μωρακι σου θα καμαρωνει για την μαμα του !!!!!


αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!! As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994


ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ!!! ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΗΔΕΝ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΕΑΣ? ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ 9/11 ΚΑΙ ΕΑΝ ΣΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ 6/12 ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΚΥΚΛΟ 27 ΗΜΕΡΩΝ!!! Η 6/12 ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΣΟΥ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η 1Η ΤΟΥ ΗΜΕΡΑ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιαννα μου που πας...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
παω και εγω λιγο να βγαλω να πλυνω τα ριχταρια μου και να καθαρισω και το μπανιο μου και επανερχομαι

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!! As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994


ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ!!! ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΗΔΕΝ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΕΑΣ? ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ 9/11 ΚΑΙ ΕΑΝ ΣΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ 6/12 ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΚΥΚΛΟ 27 ΗΜΕΡΩΝ!!! Η 6/12 ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΣΟΥ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η 1Η ΤΟΥ ΗΜΕΡΑ!
αφρουλα μου τι κανεισ???????????σορυ ρε συ αλλα και στο ημερολογιο που μετραω αλα και στο τικερακι μου λεει 28 σμρ....

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια σας ευχαριστω ολες πολυ. ειναι και οι ορμονες μου τωρα και τα νευρα μου δεν μαζευονται ειπαμε κατι και αυτος κανει του κεφαλιου του δεν μπορω να το καταλαβω δηλ χτυπα ξυλο αν δεν παει καλα ποιος θα ενημερωσει παλι ολους αυτους τους ανθρωπους και στο κατω κατω δεν ηταν δικο του προσωπικο θεμα για να το πει. εσεις τι θα κανατε στη θεση μου θα του τη λεγατε η οχι

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:γιαννα μου που πας...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
παω και εγω λιγο να βγαλω να πλυνω τα ριχταρια μου και να καθαρισω και το μπανιο μου και επανερχομαι

ΜΑΡΗ ΜΗΝ ΜΑΚΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΧΛΩΡΙΝΕΣ!!!

ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΓΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΤΣΙ ΤΗ ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ ΠΗΓΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ. Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:κοριτσια σας ευχαριστω ολες πολυ. ειναι και οι ορμονες μου τωρα και τα νευρα μου δεν μαζευονται ειπαμε κατι και αυτος κανει του κεφαλιου του δεν μπορω να το καταλαβω δηλ χτυπα ξυλο αν δεν παει καλα ποιος θα ενημερωσει παλι ολους αυτους τους ανθρωπους και στο κατω κατω δεν ηταν δικο του προσωπικο θεμα για να το πει. εσεις τι θα κανατε στη θεση μου θα του τη λεγατε η οχι
κοιτα μαιρουλα μου...μην σκεφτεσαι ετσι....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΩΡΕ ....απλα το θεμα ειναι αλλο ...οντωσ ειναι κατι που δεν αφορα αμεσα τον αδερφο σου...χαιρεται το δεχομαι...αλλα οταν του λεσ να μη πει τπτ και αυτοσ το λεει ειναι σαν μην υπολογιζει τα δικα σου θελω....εξηγησε του οτι δεν σου αρεσει αυτο που κανει και πιστευω θα το καταλαβει

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιαννα μου μην φανταστεισ δουλειεσ μβρε..τα καθημερινα..και σιγα σιγα σμρ γτ δεν ειμαι και πολυ ορεξατη ........το μπανιο εγω οταν το καθαριζω παντα φοραω μασκα γτ εγω χρησιμοποιω πολυ χλωρινη αλλα απο μικρη η μυρωδια τησ με φερνει ζαλαδα..επομενωσ καθε πρωι ακνω τον χειρουργο..παω να βαλω τα ριχταρια και να ριξω χλωρινη να κατσει στο μαπανιο..θα το σαπουνισω πιο μετα,...Γιαννα μην φυγειςςςςςςςςςςς Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="art86"]
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!! As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 215994


ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ!!! ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΗΔΕΝ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΕΑΣ? ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ 9/11 ΚΑΙ ΕΑΝ ΣΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ 6/12 ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΚΥΚΛΟ 27 ΗΜΕΡΩΝ!!! Η 6/12 ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΣΟΥ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η 1Η ΤΟΥ ΗΜΕΡΑ!
αφρουλα μου τι κανεισ???????????σορυ ρε συ αλλα και στο ημερολογιο που μετραω αλα και στο τικερακι μου λεει 28 σμρ....[/quot


ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΤΡΑΣ ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΑ ΕΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΟΥΣΕΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΝ ΤΗΣ 9/11! Wink

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΡΕ ΑΡΤ!!!!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΧΛΩΡΙΝΗ ΡΙΧΝΕΙΣ??????

ΓΙΑΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Η ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΗ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ?????????????????????

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 417472 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 417472 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 417472 ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ! ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΟΥ ΤΟ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ! ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 35468 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 35468 As μαζευτουμε εδω οσεσ προσπαθουμε για μωρακι#88 - Σελίδα 18 35468

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις