Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

26 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 2 Empty . Σαβ Δεκ 08, 2012 1:58 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω ευακι!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα ρωτησω κι εγω την κουμπαρα μ για τα αυτοκολλητα που το εχει κανει η δικη της κουμπαρα!! εκτος απο το οικονομικο,που ειναι πολυ σημαντικο κομματι πια, ειναι κ το χειροποιητο ρε κοριτσια.. κι εμεις συμμετεχουμε σ αυτο κ χαιρομαστε τη διαδικασια κ καταλαβαινουμε βαφτιση αλλα κ τα παιδακια μας θα εχουν αναμνηστικα απο τη δουλεια της μανουλας γι αυτα!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #7 - Σελίδα 2 35468

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καπου τα ειδε τ ματι μ γαμωτο πολιχνη η αμπελοκηπους δεν θυμαμαι θα βγω κ θα τσεκαρω σε μαγαζι θα ρωτησω.
στα τζαμπο δεν ειδες αποκλειεται να μην εχεις.
μαρακι καλα να περασετε.
οχι δενξεκινησα δουλεια μ την καινουργια χρονια μας ειπανε θα μαςπαρουν τηλ.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, τι καλήμέρα δηλαδή, μεσημέρι μας πήγε...

Εγώ ξύπνησα στις 12 γιατί κανονικά είχαμε πρόβα και ζήτησα από το μπαμπά μου να τον κρατήσει το μικρόνα κοιμηθώ, άλλα τελικά ακυρώθηκε...αύριο θα την κάνουμε (καλύτερα). Ύπνο δεν κάναμε καλό γιατί κάθε τρεις και λίγο ο μπέμπης γκρίνιαζε στον ύπνο του, τον σήκωνα να φάει, έτρωγε λίγο και μετά πάλι κοιμόταν, δουλειά δεν κάναμε όλη νύχτα.
Το σύγκαμα χειροτέρεψε και τώρα τον έχω με κενακόμπ μου είπε η γιατρός να μη βάζω γιατί έχει κορτιζόνη,άλλα υπέκυψα στις προτροπές της μάνας μου. Είναι και ψυχοπονιάρηδες οι παππούδες, δεν μπορούν να ακούν το μωρό να κλαίει γιατί στεναχωριούνται, όταν βγάζω τις μύξες του μωρού ή τον κάνω κάτι που δεν του αρέσει όλη την ώρα παραπονιούνται αχ το καημένο το μωρό, λες κι εγώ που το γέννησα δεν το πονάω και το πονάν αυτοί πιο πολύ...δεν τους κακιώνω βέβαια , πιο πολύ τους πειράζω και γελάω....

Από τη δουλειά εκείνη δε με πήρανε, δεν πειράζει, κάθε εμπόδιο για καλό λένε.

Εύα πολύ μου άρεσε η ιδέα σου για τα αυτοκόλλητα, δεν υπήρχε περίπτωση να μην ήταν απίθανα!

Κρίστι μου να πάτε, να πάτε και να περάσετε τέλεια!

Κωνσταντίνα, Λία, Ποπάκι, Μπεμπεκάκι, Ελένη ψηλή, Μαρία, φιλάκια πολλά, κάτι ακόμα ήθελα να γράψω άλλα δε θυμάμαι!

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευάκι έγραψε:καλημερουδια!τι κανετε?
χθες δεν ημουν και στα πολυ καλα μου,πιαστηκε το αρ χερι μου απο τις δουλειες,η κλασσικη τενοντιτιδα,ευτυχως δε πιαστηκε το δεξι.
πηγαμε τζαμπο πηραμε σαπουνοφουσκες για τις μπομπονιερες τις παιδικες και σημερα αν βρω λιγο χρονο θα ετοιμασω τα χαρτακια που θα κολλησω απο εξω γιατι δεν ειχε πουθενα να παρω με την τινκερμπελ.οποτε θα την φτιαξω μονη μου να εχει μπουρμπουληθρες γυρω της και σε καθε μια ενα γραμμα απο το ονοματακι της.
η μικρη χθες πηγαμε γιατρο,ειναι 6300(ελεος δλδ πηρε 500 αυτο το μηνα μονο) και εχει ενα μπουκωμα που δεν ακουει ομως η γιατρος κατι,θα δειξει.τη νυχτα κοιμηθηκε αλλα τωρα ξυπνησε και δε μπορει να φαει απο το μπουκωμα.της καθαρισα τη μυτη και μου το παιζει βαρυ πεπονι τωρα...τεσπα...θα στειλω τον βαγγο σουπερ και θα κατσω μεσα μαζι της...
τα νεα μου ειναι αυταααααααα........
μαρακι που μενει η νυφη σου?μακρυα?καντης μια επισκεψη ξαφνικη να δεις σε τι κατασταση ειναι τα παιδια!

Ευακι μου, καλησπέρα!!! Κι εσύ στο κλαμπ της τενοντιιτδας! Περαστικά σου!!! Εγώ το κουρασα χθες που το παιζα μαγκας και δεν εβαλα πολύ τον ναρθηκα και σημερα παλι με πονάει... Ζαλίζομαι κιολας απο την αυπνία... Άστα να πάνε!!!
Η νύφη μου μένει στο χωριό και δεν μπορώ να πάω. Αν ήταν ολη μέρα εκεί θα ήμουν. Μένει και στο πατρικό μου, οπότε δεν θα μπορούσε να μου πει κάτι. Ο ξάδερφός μου, ο μικρός μου αδερφός και η θεία μου που πηγαίνουν αυτά μου είπαν. Και με τη μαμά μου δεν έχει σχέσεις, οπότε μ όνο από βδομάδα αν καταφέρω να πάω έτσι απροειδοποίητα. Της μίλησε και η γιαγιά μου, της είπα κι εγω, θα τα πω και στον αδερφό μου, ότι και καλά μου το είπαν, μην εκθέσω και κανέναν και γίνουμε μαλλιά κουβάρια και έπειτα θα δράσω αλλιώς.

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elbono έγραψε:κουκλεςςςς τι κανετε?τωρα κοιμηθηκε το βλασταρι μου!ευτυχως δεν κλαιει!

πηγα για νυφικο ειδα κανα 2 που μου αρεσαν θα παω κ σενα ακομη την αλλη εβδομαδα κ θα κλεισω!

σας φιλω ενα πτωμα ειμαι!επιτελους σκ! Very Happy

Ελένη με το καλό κουκλίτσα μου γλυκιά!!! Να διαλέξεις το καλύτερο!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:καπου τα ειδε τ ματι μ γαμωτο πολιχνη η αμπελοκηπους δεν θυμαμαι θα βγω κ θα τσεκαρω σε μαγαζι θα ρωτησω.
στα τζαμπο δεν ειδες αποκλειεται να μην εχεις.
μαρακι καλα να περασετε.
οχι δενξεκινησα δουλεια μ την καινουργια χρονια μας ειπανε θα μαςπαρουν τηλ.

και να εχει ποπη μου δε θα εχει 7x11 εκατοστα που το θελω εγω! Wink

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="konstantinasmg"]

Αχ Κωνσταντίνα μου! Έτσι ακριβώς! Κι εμένα ο αδερφός μου 2 δουλειές κάνει και μόλις γυρίζει στο σπίτι πιάνει τα παιδιά και αυτή γυρίζει βόλτες. Να πείς ότι δεν έβγαινε! και να σκεφτείς ότι ο αδερφός μου πριν κάνει οικογένεια δεν μαζευόταν σπίτι και τώρα μόνο δουλεύει και του παίρενι όλα τα λεφτά και του δίνει κάθε μέρα χαρτζιλίκι 2-3 ευρώ για να πάρει κα΄τι στη δουλειά. Στην αρχή του το έκανε λέει αυτό για να μην τρώει και να προσέχει το ζάχαρο, αλλά μετά δεν τον άφηνε ούτε έξω να βγει. τον λεχει κάνει πολύ μαλθακο, δεν ήταν και ποτέ πολύ διεκδικητικός και τώρα παράγινε το κακό. Του λέει και ψέματα και νομίζω ότι μπροστά του μια χαρά φερεται στα παιδια, αλλά μόνη της και με άλλους δεν χαμπαριάζει... Το ξέρω ότι ότν του τ πω θα θυμώσει και πάλι θα χαλάσουν οι σχέσεις μας, αλλά πρέπει να το σκεφτεί και μόνος του. Δεν μπορεί θα καταλάβει ότι πρέπει να προστατέψει τα παιδιά του. Να καταλάβω ότι είναι κοντά κοντά και μόλις γνωρίστηκαν παντρεύτηκαν και είναι όλα μαζεμένα, αλλά ήταν η επιλογή τους και δεν μπορεί να ξεσπάει στα παιδιά για κανένα λόγο! Και έχει και ολονών τη βοήθεια! Τι να πούμε κι εμείς που είμαστε σε μια πολη μόνοι μας και εδώ κι ένα χρόνο ζοριζόμαστε και όλα μόνοι μας τα κάνουμ!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!!

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΥΑΚΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ!!! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΥΠΩΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΧΑΡΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΛΛΗΣΑΜΕ ΣΤΙΣ ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙΑ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ.

ΕΓΡΑΨΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!

ΧΘΕΣ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΑΛΙ.... ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΣΕΣ ΘΑ ΑΠΟΔΡΑΣΕΤΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marialat έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ!!! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΥΠΩΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΧΑΡΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΛΛΗΣΑΜΕ ΣΤΙΣ ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙΑ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ.

ΕΓΡΑΨΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!

ΧΘΕΣ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΑΛΙ.... ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΣΕΣ ΘΑ ΑΠΟΔΡΑΣΕΤΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

που τα εκτυπωσε μαρια?ποσο της βγηκαν περιπου?
αααααα και ολο θελω να σε ρωτησω!που γεννησες?λες να ημασταν μαζι στην κλινικη?εγω στο γαληνο-βιοκλινικη γεννησα!στις 27 ομως!

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ δεν ξερω! θα την πωτησω και θα σου πω. στην Εδεσσα μένει, αρα για να εχει εκει θαεχει και εδω. εχει ενα μεγαλο φωτοτυπαδικο κοντα στο δημαρχειο σταυρουπολης, πανω στη λαγκαδα. εκει σιγουρα κανουν.
στην κλινικη Γεννεσις γέννησα στις 25. Τι καλα που θα ταν να ημασταν μαζι.... τωρα μόνο το ονομα της μιασ κοπελας θυμαμαι που ηταν διπλα μου. η αλλη ηταν απο συρια και δεν μπορω να το θυμηθω...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koριτσαρες ευχομαι καλο Σ/Κ σε ολες μας !
κλεινω να ετοιμαστω.

φιλακια σε ολες!!!

marymary


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια...Είμαι καινούργια και είμαι μανούλα απο τον Ιούλιο..Είμαστε και εμείς στη φάση με τα παλιόδοντα και έχω δοκιμάσει και Frezyderm gel και mundisal...Υπάρχει καμιά άλλη που να μας έχει ξεφύγει γιατί αυτή τίποτα..Έχετε να μου πει καμιά άλλη ιδεά για όταν αρχίζει η γκρίνια των δοντιών;Ευχαριστώωωω..Θα συνέχισω να παρακολουθώ την παρεά σας και ελπίζω να με καλοδεχτείτε... Very Happy

marymary


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια...Είμαι καινούργια και είμαι μανούλα απο τον Ιούλιο..Είμαστε και εμείς στη φάση με τα παλιόδοντα και έχω δοκιμάσει και Frezyderm gel και mundisal...Υπάρχει καμιά άλλη που να μας έχει ξεφύγει γιατί αυτή τίποτα..Έχετε να μου πει καμιά άλλη ιδεά για όταν αρχίζει η γκρίνια των δοντιών;Ευχαριστώωωω..Θα συνέχισω να παρακολουθώ την παρεά σας και ελπίζω να με καλοδεχτείτε... Very Happy

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κ καλοριζικο!!!

τι κανετε?θα σας διαβασω μετα...το μονο π ειδα ειναι ταυτοκολλητα...επειδη το χα σκεφτει κ εχω βρει κ την φιγουρα το εψαξα κ υπαρχουν στα βιβλιοπωλεια αυτοκολλητο χαρτι σε κολλα Α4 κ ειναι με κελλια ή ολη η σελιδα κ την χωριζεις εσυ σε οτι διασταση θελεις..επισης υπαρχει κ χαρτονι σε Α4 παλι με κελλια σε σχημα ευχαριστηριας καρτας,γραφεις αυτο π θες κ απλα εκτυπωνεις κ κοβεις...αυτα εχω σκεφτει κ ξερω οτι υπαρχουν γιατι δουλευω κ εγω εκει οποτε με χρειαστουν..
αυτο αν εχεις εκτυπωτη μαρακι το κανεις κ εσυ με λιγη προσπαθεια θα το καταφερεις

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="marymary"]Γεια σας κορίτσια...Είμαι καινούργια και είμαι μανούλα απο τον Ιούλιο..Είμαστε και εμείς στη φάση με τα παλιόδοντα και έχω δοκιμάσει και Frezyderm gel και mundisal...Υπάρχει καμιά άλλη που να μας έχει ξεφύγει γιατί αυτή τίποτα..Έχετε να μου πει καμιά άλλη ιδεά για όταν αρχίζει η γκρίνια των δοντιών;Ευχαριστώωωω..Θα συνέχισω να παρακολουθώ την παρεά σας και ελπίζω να με καλοδεχτείτε... Very Happy [/quote

καλος ηρθες στην παρεα μας.
κοριτσακι η αγορακι εχεις?ποτε γεννησες?mundisal ειναι πολυ καλη.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marymary έγραψε:Γεια σας κορίτσια...Είμαι καινούργια και είμαι μανούλα απο τον Ιούλιο..Είμαστε και εμείς στη φάση με τα παλιόδοντα και έχω δοκιμάσει και Frezyderm gel και mundisal...Υπάρχει καμιά άλλη που να μας έχει ξεφύγει γιατί αυτή τίποτα..Έχετε να μου πει καμιά άλλη ιδεά για όταν αρχίζει η γκρίνια των δοντιών;Ευχαριστώωωω..Θα συνέχισω να παρακολουθώ την παρεά σας και ελπίζω να με καλοδεχτείτε... Very Happy

καλως ηρθες!να μας παρακολουθεις μονο?μονο παρακολουθηση χρεωνεται!η συμμετοχη ειναι δωρεαν!!!χαχαχαχα να συμμετεχεις οσο νιωθεις πλακα κανω!
εγω στη δικη μου δε βαζω τιποτα,στις μεγαλες γκρινιες την παιρνω πανω μου και την βαζω να δαγκωνει το πηγουνι μου!τρελαινεται!ειδικα αμα της τραγουδαω εκεινη την ωρα!

spyros3 έγραψε:καλησπερα κ καλοριζικο!!!

τι κανετε?θα σας διαβασω μετα...το μονο π ειδα ειναι ταυτοκολλητα...επειδη το χα σκεφτει κ εχω βρει κ την φιγουρα το εψαξα κ υπαρχουν στα βιβλιοπωλεια αυτοκολλητο χαρτι σε κολλα Α4 κ ειναι με κελλια ή ολη η σελιδα κ την χωριζεις εσυ σε οτι διασταση θελεις..επισης υπαρχει κ χαρτονι σε Α4 παλι με κελλια σε σχημα ευχαριστηριας καρτας,γραφεις αυτο π θες κ απλα εκτυπωνεις κ κοβεις...αυτα εχω σκεφτει κ ξερω οτι υπαρχουν γιατι δουλευω κ εγω εκει οποτε με χρειαστουν..
αυτο αν εχεις εκτυπωτη μαρακι το κανεις κ εσυ με λιγη προσπαθεια θα το καταφερεις

αυτο θα κανω ζετα μου!θα παρω σελιδα αυτοκολλητη και θα τα τυπωσω!4 στη σελιδα,10 σελιδες θελω.ποσο να κοστιζουν ξερεις?
για εκτυπωση θα παω μαλλον σε φωτοτυπαδικο γιατι δεν εχω εκτυπωτη λειζερ και στον inject φοβαμαι μηπως δε στεγνωσει ομοιομορφα!
τι κανουν τα ζουζουνια?
ολο ξεχναω να ρωτησω με τον σπυρο τι εγινε?κανατε το τεστ για την αλλεργια στο ψαρι?

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν πρεπει να κανει πανω απο 0,50 το φυλλο..σιγουρα κατεβαινει πολυ οικονομικα...
καλα ειναι κοιμουνται..περιμενω τα κουμπαρακια μ να ρθουν για καφε κ φαγητο,ξερεις κρεατακι στα καρβουνα..εκανα κ πιτσα κ ειμαστε οκ..

ο σπυρος μ ειναι καλα σευχαριστω π ρωτας..εχει λιγο βηχα αλλα ειναι απο τον καιρο..προχθες μιλησα με την γιατρο τ κ μ ειπε οτι μπορουμε να το κανουμε οποτε θελω το τεστ κ αφου τωρα εχει αρχισει η ειρηνη τις κρεμες κ δεν θηλαζω τοσο συχνα μπορω να παω κ απο βδομαδα,αρκει να μην βηχει καθολου ο σπυρος ουτε να χει μπουκωμα...

καλοσοριζω κ εγω το καινουργιο κοριτσι....εκτως απο κρεμες κ ντεπον δινε τα μασητικα κανουν δουλεια!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλος το ζετακι μας τι κανεις κοριτσι ???πωπωππωωππωπω το καλητερο πραγμα εκανες στα καρβουνα οτι πρεπει..
εγω κανω ενα γλυκο της μαμας μ ειναι τοσο ευκολο και ωραιο που αννυπομονω ολος ο χρονος ηδιαδικασια ψησιμο και ν τ τελειωσω ειναι 35 λεπτα τπτ ..ειδικα οταν ειναι ν σ ερθουν επισκεψεις ετσι ξαφνικα κ δεν προλαβαινεις οτι πρεπει ειναι ουφ

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!!!!!μαζευτικα σπιτι!!!!σημερα ημασταν σε καζανι!!!!καλα ηταν εφαγα εσκασα!!!!!!!!!
η εκτυπωση σε αυτοκολητο χαρτυ δεν ειναι ακριβη..... κ εχω την εντυπωση οτι τα κανουν ολα τα μαγαζια που βγαζουν φωτοτυπιες!!!!!!!τι αλλο ηθελα να πω δεν θυμαμαι........ειναι κ το κρασακι.....
καλος ηρθες μαιρη!!!!!
με τα δοντια σωθηκα με το τσιπουρο ουτε ντεπον ουτε αλοιφη ουτε τιποτα.....βουταω το δαχτυλο μου κ το τριβω..... πειτε με τρελη αλλα ηρεμει!!!!!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδω ειμαι ποπη μ...περιμενα ολη μερα την σειρα μ...ειχε απο το πρωι ο αντρας μ το λαπτοπ αλλα δεν τ ειπα τιποτα μιας κ ολη την εβδομαδα δεν παιζει.οταν λες οτι κανεις γλυκο θα γραφεις κ την συνταγη κατευθειαν!!!δεν χρειαζεται να ρωταμε συνεχεια ε?!!!

δεν το κανω συνεχεια στα καρβουνα γιατι δεν κανει στο τζακι αλλα τωρα κανω εξαιρεση....

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να σας ρωτησω???βασικα οσες δεν θυλαζετε....τι γαλα θα δωσετε απο τον 6ο κ μετα????

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:
με τα δοντια σωθηκα με το τσιπουρο ουτε ντεπον ουτε αλοιφη ουτε τιποτα.....βουταω το δαχτυλο μου κ το τριβω..... πειτε με τρελη αλλα ηρεμει!!!!!!!

γιατι να σε πουμε τρελη καλε?οι γιαγιαδες μας ηταν τρελες που βαζαν τσιπουρο?
υγ καλα η δικη μου ηταν τρελη αλλα δε το κανουμε θεμα!
εχω σχεδον τελειωσει το σιδερο και τελειωσε το νερο στο μποιλερ...δεν ειναι πολυ σπασιμο αυτο???

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
4 αυγα
1 ποτηρι ζαχαρι
1ποτηρι αλευρι για ολες τις χρησεις
1 μπεικι

αναακατευουμε αυγα και ζαχαρι καλα καλα μετα ριχνουμε το αλευρι και το μπεικι τ ανακατευουμε καλα .
στο ταψι βαζουμε λαδοκολα .μολις ανακατεψουμε καλα τ ριχνουμε μεσα δεν χρειαζεται ν τ απλωσετε πολυ διοτι ανοιγει μονο του
στους 180 βαθμους 20- λεπτα μολις τ δειτε ετοιμο τ βγαζετε κ γρηγορα προσπαθειτε ν τ γυρησετε σε ρολο αλλα μην σπασει θελει πολυ γρηγορα μην γινει σαν φρυγανια .μπορει μεσα ν βαλετε οτι θελετε μαρμελαδα η μερεντα η σαντιγι. τ γυρνατε κ μετα ριχνετε αχνη για ομορφια.
εγω τ εφτιαξα λλα δεν μπετυχε εκλαιγε η μικρη οποτε εγιενε σαν φρυγανια .εβαλα μεσα μερεντα και κοματακια φραουλες

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενη μ εγω θα δωσω το νεσλακ το χαρτινο ειναι στα ραφια απο 6 μηνω γραφει για 2 μερες ειναι 240μλ.ετσι κ αλλιωβς θα τρωει κρεμες φαγητο οποτε πρωι βραδυ ειμαστε οκ για γαλα . εσυ ποιο σκεφτεσαι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις