Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω στα μεγαλα ειχα δωσει νουλακ για 2 μηνες και μετα φρεσκο.αλλα απο 10 μηνων και μετα που αποθηλασαμε.τωρα 6 μηνων δε ξερω τι επιτρεπεται...

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στην αναστασια ειχα δωσει νεσλακ!!!απο τον 6ο.σημερα εβλεπα στο σουπερ εχει κ η δελτα το αντβανσ.σε μεταλικο κουτι.λεω να παρω νεσλακ μακαρι να το πινει!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενη στα ραφια τ νεσλακ δεν λες?για τ ιδιο δεν μιλαμε?και εγω αυτο θα παρω απτον αλλον μηνα

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας..!!!

δε φυγαμε..
κολοικος νεφρου-ο αντρας μ. ευτυχως που δεν ειχαμε ξεκινησει να μας επιανε στην εθνικη..

Μαιρη καλωσορισες!!

Ζετα θελω κι εγω τσιτσι!!

Ευακι παει κι αυτο!προσκλητηριο-παιδικη μπομπονιερα-αυτοκολλητα βρηκαμε ακρη.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποπακι δεν πειραζει που δεν πετυχε!ουτε πολλα υλικα ξοδεψες ουτε πολυ χρονο.οποτε θες το ξαναφτιαχνεις!

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ! ΠΑΘΑΙΝΑ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΝΕΦΡΟΥ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ!

ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ!!!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!τι κανετε?εμεις πεταμε!η μπεμπα κοιμηθηκε σερι τη νυχτα!ενα 24ωρο κρατησε το ψιλομπουκωμα που ειχε και τωρα περδικοπουλο!
εγω κοιμηθηκα απο τις 10 και στις 6 αφου θηλασαμε ανοιξε το ματι μου δεν ηξερα τι να κανω!εχουμε αρχισει με τον β και βλεπουμε παλιες ταινιες μιας που οι καινουριες ειναι ολες μονο εφε και κωλους!κι ετσι ανοιξα και ειδα το citizen Χ
http://www.ishow.gr/productionSynopsis.asp?guid=D809F2CA-F3BC-48EA-A6DC-429CFCEB750C

και μετα με επιασε ενα ριγος και δε μπορουσα να κοιμηθω!ελεγα να παω εκκλησια σημερα αλλα δε ξεκουναω την μικρη,ας γινει καλυτερα και μετα!
σημερα θα κανω χυλοπιτες με τυρια και μανιταρια στο φουρνο!ευκολακι!θα καθαρισω και το ψυγειο και θα αραξω! Very Happy

μαρια μου οσο ζω μαθαινω δε λεν?εχω ενθουσιαστει τοσο γι'αυτη τη βαφτιση!αν μπορω θα τα κανω ολα πριν τα χριστουγεννα,να μου μεινει μονο τελευταιες μερες να παρω τα κουφετα για να ειναι φρεσκα!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!
ισως φυγουμε σημερα για λιγο τελικα. ο Θεος βοηθος!!!!

Ευακι μ καλη επιτυχια!!!! κι εγω θελω να δω ποσους θα καλεσουμε να ξεκινησω απο κει πρωτα γτ δεν εχω ιδεα ποσα κομματια προσκλ κ μπομπονιερες θα χρειαστω.

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:καλημερα!!!!!!
ισως φυγουμε σημερα για λιγο τελικα. ο Θεος βοηθος!!!!

Ευακι μ καλη επιτυχια!!!! κι εγω θελω να δω ποσους θα καλεσουμε να ξεκινησω απο κει πρωτα γτ δεν εχω ιδεα ποσα κομματια προσκλ κ μπομπονιερες θα χρειαστω.

φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!

ξεκινα γραφε σε ενα τετραδιο οικογενειες,ατομα,μπουμπουνιερες μεγαλων,μπουμπουνιερες μικρων,αν θα ειναι και ποσοι στο τραπεζι γιατι στο τελος θα σου πεσουν μαζεμενα και θα ξεχασεις ατομα!εγω ετσι εκανα...

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερουδια!!!εγω εχω ενα μαθημα σημερα!αναπληρωση Twisted Evil

θα στολισω κ το απογευμα!το σπιτι ειναι σαν κωλος!

ευακι ποτε ειναι τα βαπτισια?

ζετααααα ρωτησες την αδερφη σου για σβουρες??

μαρακι περαστικα στ αντρα σου κ καλα να περασετε!θα σας βαλω φωτο απο το δεντρο το βραδυ!

φιλακια στις υπολοιπες τσουπρες!

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια, εμένα πάλι δεν κοιμήθηκε καλά το βράδυ ξυπνούσε συνέχεια και ακανόνιστα, φοβάμαι μήπως κρυώνει τελικά αφού η κούνια της είναι δίπλα στην μπαλκονόπορτα και τα καλοριφέρ σβήνουν στις 9, κεντρική θέρμανση, τα ξημερώματα είναι πάγος το σπίτι. Αν της βάλω σκουφάκι να κοιμάται μιας και το μαλλί της έχει πέσει όλο, πειράζει;

Για την βάφτιση εμείς δεν βγάζουμε άκρη, μιας και δεν θα γίνει θρησκευτικός υποτίθεται θα κάναμε ανοιχτή βάφτιση, ο άντρας μου έχει πολύ μεγάλο σοι. Αν είναι όμως να την πληρώσουμε απο την τσέπη μας δεν λέει καθόλου γιατί γάμο δεν κάναμε να μαζέψουμε και λεφτά.. Διαφωνούμε για το budget, τα άτομα, το μέρος, τον χρόνο, βασικά δεν συμφωνούμε καν στο οτι πρέπει να την βαφτίσουμε, ο άντρας μου δεν θέλει, οπότε δεν ξέρω τι θα κάνω...

Αύριο φεύγουμε και δεν έχω ετοιμάσει τίποτα, εντωμεταξύ από το άγχος βγάζω συνέχεια γάλα για να έχω στοκ..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρτη μαλλον αλλα τα ετοιμαζω απο τωρα γιατι μετα θα ειμαι μονη μου!και δε θελω να τρεχω μονη μου με ενα μωρο παντου!
θα τα ετοιμασω ολα απο τωρα για να εχω μετα μονο να δεσω τα κουφετα.αφου ξερω οτι θα παρω σαπουνοφουσκες πχ τις πηρα απο τωρα,θα εκτυπωσω το αυτοκολλητο τους και θα τις αφησω να "καθονται" να περιμενουν τα κουφετα!εξαλλου το ονομα το εχουμε αποφασισει!ημερομηνια θα φιξαρουμε μετα τα χριστουγεννα που θα ξαναβρεθουμε με το νονο!
βικυ να το βαζει σκουφακι τοτε το καημενο!οχι πλεχτο,απο εκεινα τα υφασματινα τα μπεμπε!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KALHSPERA τι κανετε κοριτσαρες?ειστε καλα τα μπεμπακια σας?
ηταν να παμε εκκλησια αλλα δεν πηγαμε ο καιρος χαλια και φοβηθηκα ν βγαλω τπαιδια .
εμεις κανωνηκα κοοιμηθηκα ξυπνησαμε στην ωρα μας ειμασε οκ τα παιδια κοιμουντε ηρθε η ωρα τησ χααλαρωσης

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο μενα!!!!!!!τι χαλια καιρος ειναι αυτος?????

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια ελενακι. πολυ χαλεια ρε γαμωτο σε ριχνει κ την ψυχολογια.
και ειδικα οταν δεν εχεις αυτοκινητο καθεσαι σπιτι γμτ

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαλια οντως ο καιρος!το πρωι το σκεφτομουν ακομη και τα σκουπιδια πως θα βγαινα να πεταξω!κι απο αυριο δουλευει ο β και θα βγαζω και την μικρη εξω πρωι πρωι...ωχ μωρε το πουλακι μου ποσο το λυπαμαι...

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας !!!!
Τι κάνετε;; Εμείς είμαστε καλά! Σήμερα κατά τις 2 που είχε κόψει η βροχή βγήκαμε να πάρουμε εφημερίδες και οι 3, η μικρή στο μέι τάι, και μας είδε από μια καφετέρεια ένας συνάδελφος και επειδή δεν είχε κόσμο επομένως δεν είχε και καπνό καθήσαμε και ήπιαμε και εναν καφεδάκο! Η μικρή κιουρία με τα όλα της!!! Εγώ σαν τον λέτσο, δεν το είχαμε για καφέ, αλλά ποιος νοιάζεται;;; Ωραία ήταν, αφού είχα και έτοιμο το φαγητό από νωρίς, δεν μας έβιαζε τίποτα. Κατσαμε μια ωρίτσα και γυρίσαμε να φάμε. Η μικρή μου μόλις κοιμήθηκε, φαντάζομαι για λιγάκι, και μπήκα να σας διαβάσω.
Ευάκι έχω μια απορία!!! όοοοοοολες αυτές τις δουλειές που κάνεις, όταν τις κάνεις τη μικρή σου που την έχεις;; κάθεται και μόνη της σε ριλάξ ή κούνια;; Γιατί εμένα όσο περνάει ο καιρός κάθεται όλο και λιγότερο μόνη της, μάλλον όταν δεν μας βλέπει φοβάται. Και τελευταία, στο ριλάξ πάνω από 5 λεπτά δεν κάθεται. Αντε να αρχίσει να κάθεται στον πωπό της να πάρουμε παρκάκι! Και να αρχίσει να βρίσκει ενδιαφέρον στα παιχνίδια να απασχολείται λίγο! Πρέπει να είναι πολύ βολικό το κοριτσάκι σου. Μάλλον μετά από 2 παιδιά ξέρεις και συ πώς να το χειριστείς καλύτερα.
Μπεμπεκάκι περαστικά στον άντρα σου. Πήγατε όμως τελικά στο χωριό, ε;; Ελπίζω να μην τον ξανάπιασε και να περάσατε όμορφα. Από το ίδιο χωριό είστε και οι δύο;;
2 Βδομαδίτσες έμειναν! Θα περάσουν, δεν θα περάσουν;;;;;;; 22 ΦΕΥΓΟΥΜΕ! Ελπίζω να μην μας κάνει τίποτα κόλπα ο καιρός και έχουμε πρόβλημα με τα πλοια, γιατί δεν θα την παλέψω!!
Ουφ, μελαγχολικό το απόγευμα Κυριακής.. Ο άντρας μου κλασικά διαβάζει για αύριο και γω λέω να αποτελειωσω το βιβλίο μου. Εκεί που έλεγα δεν θα εχω χρόνο να διαβάζω καθόλου όταν γεννηθεί το παιδί αφού είμαι μόνη μου, έχω ήδη διαβάσει 4 βιβλία απ' όταν γέννησα. Μου αρέσει πολύ το διάβασμα!
Σας φιλώ τσούπρες! Θα μπω το βραδάκι πάλι αν το κοριτσάκι μου είναι ήσυχο!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω απο αυριο το μωρο καροτσι κ σχολειο την αναστασια!!!!
στολισαμε!!!κ του χρονου να μαστε καλα!!!!!
το δεντρο ειναι σαν να το χτυπησε τυφωνας!!!!!το στολισε η αναστασια κ το καταχαρικε!!!!δεν το πειραζω τωρα αυριο πρωι που θα λειπει θα το διωρθωσω!!!!!!!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι καλε ΄λια δεν εχεις χρονο ?
εγω την δικια μ την στρωνω κατω εναπαπλωμα την βαζω κατω τησ βαζω κ τ παιχνιδια τησ και καθεται κυρια ολοι μερα παιζει φωναζει γελαει κλαιει μ τ δοντια τησ μεκανε κδιαροια μαλλον απο τα δοντακι που παει ν σκαση θ δηξει.

ελενη ασε την μικρη ν χαρει μορε μπραβω που τ στολισε μονης τησ

μαρια περαστηκα στοναντρα σσσσ

παω κ εγω ν μαγηρεψω για αυριο κοριτσουδες

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπα λια μη νομιζεις!γκρινιαρουλα ειναι!δε πολυκαθεται!κι εγω αρχιζω 2-3 δουλειες μαζι!μολις βαρεθει στο παρκο στο σαλονι παμε στη δουλεια της κουζινας στο ρηλαξ,μολις βαρεθει κι απο εκει παμε στο χαλι στο παιδικο!σβουρες κανουμε ολη μερα!
κατα τα αλλα μη νομιζεις οτι κανω δουλειες οπως θελω...αμα δεν αρχισει να τρωει κρεμες να πω οτι ενα πρωι θα την αφησω στη μανα μου να κανω τις δουλειες μου δε το φχαριστιεμαι!
http://mini-raxevsky.com/w-sales/gw-sales/mini-raxevsky-12rbz810.html
http://mini-raxevsky.com/girls-apparel-2/1-8/raxevsky-26853.html
τι σας λενε αυτα για βαφτιστικα????

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια τι κανετε?εμεις καλα λεμε..
ολο το βραδυ εκλαιγε εκλαιγε εκλαιγε!!!!!δεν την εκανα καλα!!!δεν ξερω τι την πιανει...αυπνη εγω σηκωθηκα κ πηγα με τον σπυρο στην εκκλησια...11 ηρθαμε πισω κ η κυρια κοιμοταν τ καλου καιρου..μετα πηγαμε στου παπου μ οπου εκει μαζευτηκαμε ολα ταδελφια της μανας μ (8 στο συνολο) για φαγητο μιας κ ηταν τυο μνημοσυνο τ θειου μ...καλα περασε η μικρη..μετα στην πεθ για καφε κ πριν λιγο γυρισαμε...

ευα πολυ ωραια τα ρουχαλακια για την μικρη σ....

μαρακι περαστικα στον αντρα σ,τελικα πηγατε στο χωριο ε?

ποπη τι κανετε?δοντακι ε?αντε ποιος σας πιανει τωρα..

λια,καλα κανατε κ κατσατε για καφε κ ας μην ηταν κανονισμενο...κ μπραβο στην κορη σ π σαφησε να τον απολαυσεις!!!

ελενακι κ τ χρονου καλη μ!!!μην κανεις τεραστιες αλλαγες κ το καταλαβει η αναστασια ε?

ελμπονακι μ εκεινη την μερα την ρωτησα κ σ ειχα γραψει αλλα μαλλον δεν το ειδες..εφερναν παλια αλλα τωρα δεν παραγγελνει....κ ηταν ωραιες αυτες π ειχαν...

εμενα κοριτσια μαφηνει κ κανω τις δουλειες μ..μια στην στρατα μια στο ρηλαξ τα κανω ολα..δεν σας ειπα,την στρατα την παει μια χαρα,μπρος πισω στο πλαι κ την παει κ πανω στα χαλια κ δεν εχει προβλημα..τεραστια διαφορα απο τον σπυρο τοτε...

konstantinasmg


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!!!
Σημερα εγινε η Χριστουγεννιατικη γιορτη του σχολειου του Στάθη. Ντύθηκαν χιονιας τα παιδακια στο τμήμα του. Οταν το παιδι μας βγηκε στην σκηνή πλανταξα στο κλάμα κορίτσια. Πολύ συγκινήθηκα ψεματα δεν λεω η χαζομαμά!!!
Λετε να κοιμηθουν νωρις αποψε να διαβασω νεα σας και να τα πούμε?

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια χεσαμε ειδη 3 φορες διαροια ..τι αλλο μπορει να ειναι εκτοσ απο δοντι διαφοτιστεμε .
ευακι ωραι το φορεματακι και το παλτουδακι.αλλα γνωμη μ μακρια απο μωρα το ασπρο κριμα ν λερωθει τετοιο ωραιο φορεμα γμτ

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωραια ευακι τα βαφτιστικα!!!!
δεν θα αλλαξω πολυ το δεντρο απλα κατι μπαλες που εχει 2 μαζι δεν της το χαλαω!!!!για τα παιδια ειναι τα χριστουγεννα!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε ποπη τι να ειναι αν δεν ειναι εκρου?βαφτιστικο το θελω.. Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις