Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XrysaB έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΣΚ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΑΤΟΝΙΑ.

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΒΡΩΜΙΑΡΑ.

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ

ΓΙΑΝΝΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ.ΤΟ ΙΔΟ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ.


Χρυσακι μου!!!καλημερα κοριτσακι μου!!Ωχ αρχισε να σε ταλαιπωρει το νινακι σου!!!Γλυκια τυραννια!!!
Γυρνωντας, περασαμε και απο μετσοβο να πιουμε ενα καφεδακι!!!τελεια ηταν!!!Αντε φτανουν οι μερες για να την κανεις και εσυ!! Wink

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!

boubou έγραψε:
Φουρφουρ δν ηξερα οτι πεφτει η θερμοκρασια παλι στην εμφύτευση!! Shocked Shocked εμενα και σημερα συνεχισε να ειναι χαμηλη και χθες το τεστ εδειξε σχεδον θετικο,δηλ. εντονη γραμμη αλλα οχι πιο εντονη απο την ελεγου,και δν προλαβα να ξανανακω και δευτερο το βραδακι για να δω αν θα παισει το peak! θα κανω και σημερα αλλα σιγουρα μεχρι αυριο το αργοτερο θα εχω κανει ωορρηξια!!! σημερα εχει παλι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 20 215994 για να το σιγουρεψω οτι θα πετυχουμε την μερα !!!

Εντομεταξυ χθες ειδα eggwhite υγρα!! και συνειδητοποιω οτι την προηγουμενη φορα ηταν watery!(που θα παει θα τα μαθω!χαχα)

Μπουμπούκα μου ούτε εγώ το ήξερα ότι πέφτει η θερμοκρασία στην εμφύτευση, πρόσφατα το έμαθα. Λέγεται implantation dip. ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΒΗΚΕ ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!! οπότε δεν έρχεται η αλέκα!! 37,2 είχα το πρωί!!

Όσο για τα υγρά.. άσε.. εγώ δεν είχα καθόλου egg white και γενικώς κι' εγώ τα μπερδεύω ακόμα. Ειδικά το dry δεν ξέρω πότε είναι!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα ολα τελεια θα ειναι μην ανησυχεις καθολου!!!!

Γιαννα οχι! κανε δεξι κλικ πανω στην εκονα και αντιγραφη url και μετα πατα εδω πανω εκει που λεει Εισαγωγη εικονας και κανε αντιγραφη το λινκ στο παραθυρακι που ανοιγει και οκ!!


φουρφουρακι μου μακαρι να εγινε το θαυμα σου!!!! dry φανταζομαι ειναι οταν δν εχεις καθολου!!!!εγω σημερα εχω πολλα υγρα!!!! σημερα ειναι η μερα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 20 328109 και εχω και πολυ ορεξη!!! ελπιζω να εχει την ιδια ορεξη και ο αντρας μου γιατι αλλιως θα τον βιασω με το ζορι!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Δευ Δεκ 17, 2012 1:49 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : αχ αυτη η ορθογραφια μου! :Ρ)

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι είμαι Ηράκλειο Γιάννα ζήτησα άδεια σήμερα κ εγώ η μικρή θνητή!! Θα φύγουμε απόγευμα για χωριό κ από αύριο πάλι τα κεφάλια μέσα μέχρι τη παραμονή Χριστουγέννων!

Έλλη πάχυνες?? Πόσο πάχυνες μωρέ Ελλη..??

Εγώ με τη περίοδο φούσκωσα κ πριν 2 μέρες ήμουν λίγο φούσκα κ επειδή γύριζα το χωριό για κάτγι δουλειές του δήμου όλοι λέγανε τα γνωστά αα εγκυμονείς κ εσύ ε? κ κάτι τέτοια... Mad Mad Mad

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
karamelitsa22 έγραψε:
XrysaB έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΣΚ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΑΤΟΝΙΑ.

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΒΡΩΜΙΑΡΑ.

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ

ΓΙΑΝΝΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ.ΤΟ ΙΔΟ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ.


Χρυσακι μου!!!καλημερα κοριτσακι μου!!Ωχ αρχισε να σε ταλαιπωρει το νινακι σου!!!Γλυκια τυραννια!!!
Γυρνωντας, περασαμε και απο μετσοβο να πιουμε ενα καφεδακι!!!τελεια ηταν!!!Αντε φτανουν οι μερες για να την κανεις και εσυ!! Wink

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΒΑΛΙΤΣΕΣ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΕΣΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΡΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΤΕ 3

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαιρη μου εχω παρει 6 κιλα που θελω να χασω...τα πηρα σταδιακα με το που ξεκινησαμε τα ελευθερα για μωρο!!!επαναπαφτηκα οτι θα μεινω εγκυος οποτε ας μην κανω διαιτα!!! (γιατι μονο με διαιτα μπορω να μενω στασιμη στα κιλα που θελω!!) και περασε αρκετος καιρος και καταλαβαινεις.. και δν θελω να μεινω σε αυτα τα κιλα με τιποτα!!!αλλα και παλι δν μπορω να μπω με τιποτα σε mood διαιτας σε αυτη τη φαση!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Μαιρη μου εχω παρει 6 κιλα που θελω να χασω...τα πηρα σταδιακα με το που ξεκινησαμε τα ελευθερα για μωρο!!!επαναπαφτηκα οτι θα μεινω εγκυος οποτε ας μην κανω διαιτα!!! (γιατι μονο με διαιτα μπορω να μενω στασιμη στα κιλα που θελω!!) και περασε αρκετος καιρος και καταλαβαινεις.. και δν θελω να μεινω σε αυτα τα κιλα με τιποτα!!!αλλα και παλι δν μπορω να μπω με τιποτα σε mood διαιτας σε αυτη τη φαση!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

κατάλαβα! έρχονται κ γιορτές τι δίαιτες κ ξεδίαιτες μόνο να τρέφεσαι ελαφριά! και το περπάτημα βοηθάει!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ Σ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ.ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΟ!!

ΕΛΛΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Sad

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ.ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΟ!!

ΕΛΛΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Sad

με κουράζει μόνο το 5.30 κ τα χιλιόμετρα με το αμάξι κάθε μέρα αυτό μόνο γιατί δεν είμαι πολύ του αμαξιού κ μου έχει λείψει το περπάτημα κ το ταίρι μου στο περπάτημα ξέρετε ποιο ταίρι λέω Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ.ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαιρη ολο το χειμωνα μενετε χωριο?? κανε λιγο υπομονη κοριτσακι!!! .... με εχει καταστρεψει το οτι λειπω πολλες ωρες απο το σπιτι... αν ημουν σπιτι θα ετρωγα καλυτερα!! θα προσπαθησω ομως να φτιαξω την διατροφη μου τουλαχιστον να παει σε πιο υγιηνα επιπεδα αν οχι λιγοτερα!!

Χρυσα εμενα μου αρεσουν ολα τα ψωνια!!!και αφου δν κανω αλλα ακομη κι αυτα του σουπερμαρκετ με χαροποιουν!!! αν δν νιωθεις ομως καλα δν γινεται να παει ο Νικολας μετα?

Γιαννα μου εγω ετσι τα κανω και μου βγαινουν!!! δν ξερω !! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 20 688264 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 20 688264

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ.ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΟ!!

ΕΛΛΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Sad

με κουράζει μόνο το 5.30 κ τα χιλιόμετρα με το αμάξι κάθε μέρα αυτό μόνο γιατί δεν είμαι πολύ του αμαξιού κ μου έχει λείψει το περπάτημα κ το ταίρι μου στο περπάτημα ξέρετε ποιο ταίρι λέω Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad


ΑΧ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΤΑΙΡΙ ΜΙΛΑΣ Sad Sad Sad Sad

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μέχρι 15 Απριλίου θα είμαστε χωριό με εξαιρέσεις κάποια Σ/κ που θα ερχόμαστε Ηράκλειο! Καλά είναι αλλά κ πολύ βαρετά ειδικά τώρα για τη μικρή που έχει μπει στη νηπιακή ηλικία κ θέλει να ασχολείται με διάφορα!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ.ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΟ!!

ΕΛΛΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Sad

με κουράζει μόνο το 5.30 κ τα χιλιόμετρα με το αμάξι κάθε μέρα αυτό μόνο γιατί δεν είμαι πολύ του αμαξιού κ μου έχει λείψει το περπάτημα κ το ταίρι μου στο περπάτημα ξέρετε ποιο ταίρι λέω Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad



ΑΧ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΤΑΙΡΙ ΜΙΛΑΣ Sad Sad Sad Sad

Crying or Very sad Crying or Very sad

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κουκλια μου..πως μου ειστε σημερα????εγω τρεχω κδεν φτανω..χιχιχιχι...ενα σπιτι μανταρα...εχω διαβασμα πολυ κ κεφι δεν εχω να κανω τπτ..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ποιες ειστε μεσα?????????? Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Ευα!! κι εσυ στο τρεξιμο?και μονο που τα διαβασα ολα αυτα κουράστηκα!!

χθες μας εφεραν το γραφειο που φτιαξαμε για να βαλουμε πανω τους υπολογιστες!! θα σας βγαλω καποια στιγμη φωτο να δειτε πως ειναι αυτη τη στιγμη εκει που εχουμε τα pc στο σαλονι!!

το τραπεζακι για το σαλονι ακομη δν ηρθε!! μεσα στην βδομαδα μας ειπε αυτο!!αντε να δουμε!!!οχι τιποτα αλλο, θελω να στολισω και τραπεζακι χριστουγεννιατικο και δν εχω!! Razz Razz

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:καλημερα Ευα!! κι εσυ στο τρεξιμο?και μονο που τα διαβασα ολα αυτα κουράστηκα!!

χθες μας εφεραν το γραφειο που φτιαξαμε για να βαλουμε πανω τους υπολογιστες!! θα σας βγαλω καποια στιγμη φωτο να δειτε πως ειναι αυτη τη στιγμη εκει που εχουμε τα pc στο σαλονι!!

το τραπεζακι για το σαλονι ακομη δν ηρθε!! μεσα στην βδομαδα μας ειπε αυτο!!αντε να δουμε!!!οχι τιποτα αλλο, θελω να στολισω και τραπεζακι χριστουγεννιατικο και δν εχω!! Razz Razz
χααχαχ...αστα να πανε....αν σου βγαλω εγω φωτο το σπιτι θα πεις ποσο καιρο εχεις να το καθαρισεις?το καθαρισα σαββατο αλλα ειναι μικρο κ βρωμιζει πανευκολα!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εμενα ετσι, ειναι πολυ μικρο,αλλα λερωνει πολυ γιατι εχω και ενα Τσαρλουκι να μπαινοβγαινει και μου κουβαλαει απο κλαδακια μεχρι οτι θες μεσα!! Laughing Laughing Laughing Laughing
καθαρισα την Παρασκευη και τωρα οποτε ξαναπρολαβω να βρω χρονο!!! Razz

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ανυπόμονη νομίζω δεν έχουμε ξαναμιλήσει! Γειά σου λοιπόν Smile Smile Εγκυούλα?

αχ μη λέτε για καθαριότητες γιατί κ εδώ το σπιτι κλειστό τόσο καιρό έχει πιάσει σκόνη κ που να προλάβω! Μόλις είδα κ ένα τοίχο που η μικρή με το μολύβι τον έκανε καμβά!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαιρη νομιζω οτι ειναι απο τα πραγματα που δν γλυτωνουμε η ζωγραφικη σε τοιχους !!! χιχιχ
πωπω και το να ερχεσαι για 2 μερες και την μια να καθαριζεις δν λεει!!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Μαιρη νομιζω οτι ειναι απο τα πραγματα που δν γλυτωνουμε η ζωγραφικη σε τοιχους !!! χιχιχ
πωπω και το να ερχεσαι για 2 μερες και την μια να καθαριζεις δν λεει!!!!

καθόλου δε λέει ένα μαγείρεμα κάνω κ αυτό με το ζόρι ο νους μου είναι στα μαγαζιά κ στα στολίδια σαν κοπέλι κάνω κ εγώ γιατί στο χωριό τα στερούμαστε αυτά! Το άλλο σ/κ που θα έρθω θα καθαρίσω να είναι καθαρό τις γιορτές!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΑ.
ΕΛΛΗ ΠΑΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ 2 ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ Εισαγωγή εικόνας: Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 20 Image_url (ctrl+p) ΣΕ ΠΙΟ ΑΠ ΤΑ 2?ΑΝΟΙΓΕΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΝΩ ΚΛΙΚ ΑΛΛΑ Η ΕΠΙΚΟΛΗΣΗ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.
ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ!ΠΩΠΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙ?ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ?

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:κι εμενα ετσι, ειναι πολυ μικρο,αλλα λερωνει πολυ γιατι εχω και ενα Τσαρλουκι να μπαινοβγαινει και μου κουβαλαει απο κλαδακια μεχρι οτι θες μεσα!! Laughing Laughing Laughing Laughing
καθαρισα την Παρασκευη και τωρα οποτε ξαναπρολαβω να βρω χρονο!!! Razz
εγω εχω τον αντρα μου να κουβαλαει μεσα οτι θες ασε που γυρω γυρω ειναι χωραφι κ με τον αερα τα βαζει ολα μεσα....!!!!!!!!οοοοουυυυυυυυυυφφφφφφφφ δεν τελειωνουν ποτε οι δουλειες...

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Γεια σου ανυπόμονη νομίζω δεν έχουμε ξαναμιλήσει! Γειά σου λοιπόν Smile Smile Εγκυούλα?

αχ μη λέτε για καθαριότητες γιατί κ εδώ το σπιτι κλειστό τόσο καιρό έχει πιάσει σκόνη κ που να προλάβω! Μόλις είδα κ ένα τοίχο που η μικρή με το μολύβι τον έκανε καμβά!!
οχι δεν τα εχουμε ξαναπει .εσυ εχεις μια μπουμπου ε???Ευα με λενε κ ειμαι στις προσπαθειες για μπεμπε αλλα εχουμε κ μεις τα ζορια μας καθως ο καλος μου δεν πολυψηνεται για μπεμπε λογω οικονομικων...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις