Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mακαρι βρε Χρυσακι μου να ερθει!!το περιμενω πως και πως!!!!!καλη ξεκουραση γλυκια μου!!!

Ειρηνακι καλη συνεχεια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472

γμτ παλι ξεχασα να κανω το τεστ ωορρηξιας σημερα χαχαχα μυαλο μηδεν!! αλλα καθαριζα και μαγειρευα ποσες ωρες και μετα στο καπακι δουλεια που να θυμηθω? pale pale
εβαλα υπενθύμιση στο κινητο μου για αυριο!! Razz Razz Razz οχι τιποτα αλλο,λογικα μεθαυριο θα δειξει θετικο και θα το χασω!! (ουτε ξυπνησα νωρις να μετρησω θερμοκρασια..ντροπη μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 4872 )

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσόπουλα! Smile Τι κάνετε;Πετυχαίνω καμία μέσα;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα Ευουλιιιιιιιιιιιιι

τι κανεις κουκλιτσα??
εγω πειναω pig pig pig

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΕΥΟΥΛΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472
ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΞΕΡΑΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ ΟΠΟΤΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!
ΕΛΛΗ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 311356 ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΙΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΞΕΧΑΣΕΣ!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΕΛΛΗ ΕΥΟΥΛΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472
ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΞΕΡΑΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ ΟΠΟΤΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!
ΕΛΛΗ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 311356 ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΙΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΞΕΧΑΣΕΣ!!!

δν εισαι καλα? κρυωσες?
μαλωσε με!!! τετοια που ειμαι! ναι τις βιταμινες μας απο τοτε που τις ξεχασα τις περνουμε καθημερινα!!τις εχω παντα μαζι μου στην τσαντα μου!!!!
παντως και χθες αποπλανηθηκαμε χαχαχαχα μου λεει ο αντρας μου, μη κανουμε παλι, θα αδυνατισουν τα παιδια μας! χαχαχ αλλα τον ξεζουμισα αφου δν ειναι ακομη η ωορρηξια!! σιγα μη τον αφηνα!! (οχι οτι τον χαλασε φυσικα!! χιχι)

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΔΙΑΒΑΣΤΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩΩΩ!!! Laughing Laughing ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΑΘΑ Ή ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡ. Ή ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ!ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΚΑΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΤΡΕΛΕΣ ΙΩΣΕΙΣ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ!!!
ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΕΖΟΥΜΙΖΕΙΣ!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΠΑΛΙ!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας Ελλη και Σταυρούλα!Sorry που χάθηκα αλλά μίλαγα στο τηλέφωνο και τώρα φεύγω σφαίρα να προλάβω τα μαγαζιά που κάτι θέλω να πάρω!Φιλάκια!
ΥΓ:Σταυρούλα μου περαστικά!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω ναι εχεις δικιο τωρα θυμηθηκα που ειπες οτι χθες δν πηγες για μαθημα!!! σιγουρα οταν συναναστρεφομαστε με κοσμο ειναι ευκολο να κολλησουμε διαφορα!! κι εδω που ερχονται συνεχεια ειναι δν ειναι αρρωστοι, πεφτουμε σαν τα κοτοπουλα ο ενας μετα τον αλλο ετσι που ειναι και κλειστος χωρος!!
περαστικα σου κουκλιτσα μου , ελπιζω να μη κρατησει πολυ!!!!!!

δν νομιζω να κρατηθω μεχρι την ωορρηξια....με εχουν φαει οι ορεξεις απο προχτες!! σημερα θα κρατηθω, αλλα αυριο??? χαχαχαχ δν ξερω τι λυσσα με επιασε...δν το συνηθιζω!! ολη μερα εχω ορεξη!! Embarassed Embarassed Embarassed μηπως κανω ωορρηξια και νωριτερα? ειχα eggwhite υγρα χθες!!..σημερα δν μπορεσα να δω, ειχα τα παιδια μας να βγαινουν χαχαχα απο εδω και περα παντως στις επαφες θα εχει ξαπλα..εδω και χθες παρολο που εχω ακομη μερες δν σηκωθηκα αμεσως!!! Rolling Eyes Rolling Eyes προσπαθω μηπως και γλυτωσουμε τα υπολοιπα απο εξετασεις και θεραπειες!!!!

Ευουλι καλα ψωνιαααααααα

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!!ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

καλα να περασετε!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ...
ΕΛΛΗ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ.....ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ....ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...
Very Happy Very Happy Very Happy Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα Ευα μου!!!
δν ξερω αυτες τις μερες ειναι καλος και ο αντρουλης μου και δν μου σπαει τα νευρα και εχω πολυ καλη διαθεση..και οταν εχω καλη διαθεση εχω και ορεξη χεχεχε
καλυτερα ετσι γιατι εγω τις αναγκαστηκες συνευρέσεις λογω ημερων δν τις μπορω καθολου!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

εσυ τι κανεις? δν θα βγειτε βολτουλα παρασκευη βραδυ?

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:καλησπερα Ευα μου!!!
δν ξερω αυτες τις μερες ειναι καλος και ο αντρουλης μου και δν μου σπαει τα νευρα και εχω πολυ καλη διαθεση..και οταν εχω καλη διαθεση εχω και ορεξη χεχεχε
καλυτερα ετσι γιατι εγω τις αναγκαστηκες συνευρέσεις λογω ημερων δν τις μπορω καθολου!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

εσυ τι κανεις? δν θα βγειτε βολτουλα παρασκευη βραδυ?
ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ????ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΚΟΥΛΗΣ...ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΓΤ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΚΑΛΟ...!!!!!ΕΣΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Ε????

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ εχεις δικιο δν το σκεφτηκα οτι δουλευει!! Embarassed Embarassed
α καλα, κι εμενα συνηθως κατι θα κανει και θα μου το χαλασει,αλλα αυτες τις μερες εχει καλη διαθεση και δν χαλαει και την δικη μου που παντα ειναι λεπτη κλωστη να γυρισει απο σουπερ καλη σε σουπερ χαλια!! Rolling Eyes Rolling Eyes

για τα οικονομικα ειναι ακομη πεσμενος ο δικος σου?

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:αχ εχεις δικιο δν το σκεφτηκα οτι δουλευει!! Embarassed Embarassed
α καλα, κι εμενα συνηθως κατι θα κανει και θα μου το χαλασει,αλλα αυτες τις μερες εχει καλη διαθεση και δν χαλαει και την δικη μου που παντα ειναι λεπτη κλωστη να γυρισει απο σουπερ καλη σε σουπερ χαλια!! Rolling Eyes Rolling Eyes

για τα οικονομικα ειναι ακομη πεσμενος ο δικος σου?
ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ,ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ,ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΡΊΞΕΙ.....ΕΣΥ ΦΤΥΣΤΟΝ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΑΤΙΑΣΕΙΣ.....ΧΙΧΙΧΙΧΙ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαι πάλι!φτιάχνω και ένα τοστάκι να φάω

Ευάκι ,Ελλη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τοσες μερες φωναζω ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ!!! αχαχαχαχαχα ασε μη το γρουσουζευω και με χαλασει οταν θα ειναι οι μερες οι καλες και τις χασουμε!!! φτου φτου φτου!!! χαχαχαχαχα

θα ηρεμισει και ο καλος σου, κι εγω στην αρχη ημουν πολυ πεσμενη με τα οικονομικα αλλα τωρα το ειδα αλλιως!! αφου δν γινεται να φτιαξει η κατασταση δν θα αρρωστησω!!! θα περναω καλα και με τα λιγα!!! θα βρω αλλους τροπους διασκεδασης!!! χιχιχιχι

Ειρηνη μη λες για φαι !!ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ κι εχω μαζι ενα τοστ και αν το φαω τωρα μετα πως θα αντεξω μεχρι τις 12??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 534787

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:να μαι πάλι!φτιάχνω και ένα τοστάκι να φάω

Ευάκι ,Ελλη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472
ΕΙΡΗΝΗ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 417472
ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ....ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΝΥΦΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΑΓΑ!!!!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:εγω τοσες μερες φωναζω ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ!!! αχαχαχαχαχα ασε μη το γρουσουζευω και με χαλασει οταν θα ειναι οι μερες οι καλες και τις χασουμε!!! φτου φτου φτου!!! χαχαχαχαχα

θα ηρεμισει και ο καλος σου, κι εγω στην αρχη ημουν πολυ πεσμενη με τα οικονομικα αλλα τωρα το ειδα αλλιως!! αφου δν γινεται να φτιαξει η κατασταση δν θα αρρωστησω!!! θα περναω καλα και με τα λιγα!!! θα βρω αλλους τροπους διασκεδασης!!! χιχιχιχι

Ειρηνη μη λες για φαι !!ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ κι εχω μαζι ενα τοστ και αν το φαω τωρα μετα πως θα αντεξω μεχρι τις 12??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 534787
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ,ΖΩ Κ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ ΠΟΛΛΑ...ΤΑΙΝΙΕΣ,ΜΠΙΡΙΤΣΑ ΣΠΙΤΙ ΚΤΛ....
ΤΩΡΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Κ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΓΤ ΤΗΝ ΜΙΖΕΡΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΠΟΡΩ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...ΜΕ ΡΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ...

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Δεκ 07, 2013 3:14 am, 1 φορά

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Δεκ 07, 2013 3:14 am, 1 φορά

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα ξεκουραστει και θα ηρεμισει Ευα μου!! οταν κουραζομαστε γινομαστε πιο γκρινιαριδες ολοι ειναι η αληθεια,ακομη και χωρις λογο!!

κι εμεις ετσι!! συνηθως πηγαινουμε σε σπιτια απο φιλους η ερχονται!! βγαινουμε πολυ σπανια πλεον....

Μαλλον δν θα κρατηθω και θα το φαω Ειρηνη!! εχω να φαω απο τις 2...!!!!
ωραιο και το μινι.....αλλα καλυτερα βαλε κατι που να βγαινει και να γινεται μετα μινι!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Δεκ 07, 2013 3:15 am, 1 φορά

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:
boubou έγραψε:εγω τοσες μερες φωναζω ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ!!! αχαχαχαχαχα ασε μη το γρουσουζευω και με χαλασει οταν θα ειναι οι μερες οι καλες και τις χασουμε!!! φτου φτου φτου!!! χαχαχαχαχα

θα ηρεμισει και ο καλος σου, κι εγω στην αρχη ημουν πολυ πεσμενη με τα οικονομικα αλλα τωρα το ειδα αλλιως!! αφου δν γινεται να φτιαξει η κατασταση δν θα αρρωστησω!!! θα περναω καλα και με τα λιγα!!! θα βρω αλλους τροπους διασκεδασης!!! χιχιχιχι

Ειρηνη μη λες για φαι !!ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ κι εχω μαζι ενα τοστ και αν το φαω τωρα μετα πως θα αντεξω μεχρι τις 12??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 11 534787


φάε κάτι τώρα και πιο αργά ξανατρως...εγώ δεν έχω φάει τίποτα όλη μέρα Shocked Shocked Shocked ούτε μελομακάρονο!!!χιχι!!


Εύα εμένα δε μου αρέσει κανένα..άσε με βλ΄πεω να πηγαίνω με μίνι!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗ ΙΔΕΑ...ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΚΑΡΙ ΕΛΛΗ ΜΟΥ.....!!!!!ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΧΟΎΙ Mad Mad Mad ΜΟΥ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις