Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:
anypomoni έγραψε:
boubou έγραψε:εγω τοσες μερες φωναζω ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ!!! αχαχαχαχαχα ασε μη το γρουσουζευω και με χαλασει οταν θα ειναι οι μερες οι καλες και τις χασουμε!!! φτου φτου φτου!!! χαχαχαχαχα

θα ηρεμισει και ο καλος σου, κι εγω στην αρχη ημουν πολυ πεσμενη με τα οικονομικα αλλα τωρα το ειδα αλλιως!! αφου δν γινεται να φτιαξει η κατασταση δν θα αρρωστησω!!! θα περναω καλα και με τα λιγα!!! θα βρω αλλους τροπους διασκεδασης!!! χιχιχιχι

Ειρηνη μη λες για φαι !!ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ κι εχω μαζι ενα τοστ και αν το φαω τωρα μετα πως θα αντεξω μεχρι τις 12??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 534787
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ,ΖΩ Κ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ ΠΟΛΛΑ...ΤΑΙΝΙΕΣ,ΜΠΙΡΙΤΣΑ ΣΠΙΤΙ ΚΤΛ....
ΤΩΡΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Κ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΓΤ ΤΗΝ ΜΙΖΕΡΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΠΟΡΩ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...ΜΕ ΡΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ...

όλοι στην ίδια κατάσταση είμαστε..κι εμείς κάθε Σάββατο πηγαίναμε για ποτό τώρα έχουμε να πάμε από το καλοκαίρι..και ταβέρνες πολύ σπάνια..πιο πολύ σπίτι και ταινίες με φίλους..αλλά με το να γκρινιάζουμε δεν κερδίζουμε κάτι
ΧΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ....ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΚΑ ΜΑΖΈΜΑΤΑ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οτι και νυφικο να βαλεις Ειρηνακι να διαλεξεις αυτο που θα σου αρεσει περισσοτερο,και καλο θα ηταν να μην ειναι σαν φορεμα, γιατι μονο μια φορα θα φορεσεις νυφικο και θα το ευχαριστηθείς,ενω καλα φορεματα θα βρεις σιγουρα και αλλη ευκαιρια!!! εγω ακομη κοιταζω νυφικα στις βιτρινες Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing

Ευα χαχαχα ντροπη που το παραδεχεσαι!!! χαχαχαχα

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:οτι και νυφικο να βαλεις Ειρηνακι να διαλεξεις αυτο που θα σου αρεσει περισσοτερο,και καλο θα ηταν να μην ειναι σαν φορεμα, γιατι μονο μια φορα θα φορεσεις νυφικο και θα το ευχαριστηθείς,ενω καλα φορεματα θα βρεις σιγουρα και αλλη ευκαιρια!!! εγω ακομη κοιταζω νυφικα στις βιτρινες Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing

Ευα χαχαχα ντροπη που το παραδεχεσαι!!! χαχαχαχα
tongue tongue tongue tongue tongue tongue Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 4872

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Δεκ 07, 2013 3:15 am, 1 φορά

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υπεκυψα τελικα στο τοστακι που με καλουσε!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 40746

ελπιζω να μη με ξανακαλεσει τιποτα τωρα μεχρι να ξαναπαω σπιτι να φαω κανα φρουτο τουλαχιστον!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:υπεκυψα τελικα στο τοστακι που με καλουσε!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 40746

ελπιζω να μη με ξανακαλεσει τιποτα τωρα μεχρι να ξαναπαω σπιτι να φαω κανα φρουτο τουλαχιστον!!


Laughing Laughing Laughing Laughing
καλά έκανες!έλα τώρα αφού θες να φας ένα κιντερ μπουένο(τι είπα τώρα ε;;;;;;Wink

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:υπεκυψα τελικα στο τοστακι που με καλουσε!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 40746

ελπιζω να μη με ξανακαλεσει τιποτα τωρα μεχρι να ξαναπαω σπιτι να φαω κανα φρουτο τουλαχιστον!!
ΘΑ ΣΕ ΚΡΑΤΉΣΕΙ ΕΝΑ ΤΟΣΤ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12???? ΛΙΓΌΦΑΓΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευα μου δν ειμαι καθολου λιγοφαγη!!! απλα δν θελω να τρωω απεξω ...σιχαθηκα, και δν μπορω να παρω και πολλα πραγματα στη δουλεια...Ασε που θα μεινω ξυπνια μεχρι τις 3 τουλαχιστον..αυτο το ξενυχτι με κατεστρεψε!! Razz Razz Razz απο εκει ειναι τα εξτρα κιλα Laughing Laughing Laughing αφου ξυπναω αργα κοιμαμαι και αργα!!
απλα δν ειχα μαζι μου μπαρες δημητριακων που τρωω συνηθως στη δουλεια και με κρατανε!!

Ειρηνη ποσο καλα με ξερεις!! Εφαγα 2 σοκολατακια το πρωι ομως και ενα κρουασαν μικρο με σοκολατα πιο νωρις σημερα..οποτε νομιζω εκλεισα απο γλυκα για σημερα!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Ευα μου δν ειμαι καθολου λιγοφαγη!!! απλα δν θελω να τρωω απεξω ...σιχαθηκα, και δν μπορω να παρω και πολλα πραγματα στη δουλεια...Ασε που θα μεινω ξυπνια μεχρι τις 3 τουλαχιστον..αυτο το ξενυχτι με κατεστρεψε!! Razz Razz Razz απο εκει ειναι τα εξτρα κιλα Laughing Laughing Laughing αφου ξυπναω αργα κοιμαμαι και αργα!!
απλα δν ειχα μαζι μου μπαρες δημητριακων που τρωω συνηθως στη δουλεια και με κρατανε!!

Ειρηνη ποσο καλα με ξερεις!! Εφαγα 2 σοκολατακια το πρωι ομως και ενα κρουασαν μικρο με σοκολατα πιο νωρις σημερα..οποτε νομιζω εκλεισα απο γλυκα για σημερα!

α βρε ελλη γλυκατζού Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 9664 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 9664 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 9664 εγώ πάλι είμαι του αλμυρού..
ποιές μπάρες παίρνεις;;τις φιτνες;

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:
boubou έγραψε:Ευα μου δν ειμαι καθολου λιγοφαγη!!! απλα δν θελω να τρωω απεξω ...σιχαθηκα, και δν μπορω να παρω και πολλα πραγματα στη δουλεια...Ασε που θα μεινω ξυπνια μεχρι τις 3 τουλαχιστον..αυτο το ξενυχτι με κατεστρεψε!! Razz Razz Razz απο εκει ειναι τα εξτρα κιλα Laughing Laughing Laughing αφου ξυπναω αργα κοιμαμαι και αργα!!
απλα δν ειχα μαζι μου μπαρες δημητριακων που τρωω συνηθως στη δουλεια και με κρατανε!!

Ειρηνη ποσο καλα με ξερεις!! Εφαγα 2 σοκολατακια το πρωι ομως και ενα κρουασαν μικρο με σοκολατα πιο νωρις σημερα..οποτε νομιζω εκλεισα απο γλυκα για σημερα!

α βρε ελλη γλυκατζού Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 9664 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 9664 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 9664 εγώ πάλι είμαι του αλμυρού..
ποιές μπάρες παίρνεις;;τις φιτνες;
ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΩ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ.....Ε ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΤΟ ΕΛΕΓΧΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΤΡΩΣ ΑΠ ΕΞΩ...ΤΑ ΑΠΕΞΩ ΠΑΧΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anypomoni έγραψε:
ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΩ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ.....Ε ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΤΟ ΕΛΕΓΧΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΤΡΩΣ ΑΠ ΕΞΩ...ΤΑ ΑΠΕΞΩ ΠΑΧΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ!!!

μωρέ όλα παχαίνουν..κι εμείς σπάνια παίρνουμε απέξω αλλά μια χαρά παχαίνουμε

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:
anypomoni έγραψε:
ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΩ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ.....Ε ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΤΟ ΕΛΕΓΧΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΤΡΩΣ ΑΠ ΕΞΩ...ΤΑ ΑΠΕΞΩ ΠΑΧΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ!!!

μωρέ όλα παχαίνουν..κι εμείς σπάνια παίρνουμε απέξω αλλά μια χαρά παχαίνουμε
ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΑΤΙΜΑ ΚΙΛΑ...ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ Κ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ....

katerinaki1915


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
paidia tha me vohthisete? eimai kainouria k den kserw na to xrhsimopoiw to forum

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποιος δν τρωει απεξω βρε?τις μισες μερες δν προλαβαινω να μαγειρεψω και τρωω απεξω!! γι αυτο το εχω σιχαθεί!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ειρηνη επαιρνα τις φιτνες αλλα 2 χρονια τις βαρεθηκα και τωρα παιρνω πιο παχυντικες!!κατι κελλογκς σοκολατα!! εννοειται και τις φιτνες με σοκολατα επαιρνα!! Razz Razz Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinaki1915 έγραψε:paidia tha me vohthisete? eimai kainouria k den kserw na to xrhsimopoiw to forum

τι θελεις να κανεις κοπελα μου?

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:ποιος δν τρωει απεξω βρε?τις μισες μερες δν προλαβαινω να μαγειρεψω και τρωω απεξω!! γι αυτο το εχω σιχαθεί!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ειρηνη επαιρνα τις φιτνες αλλα 2 χρονια τις βαρεθηκα και τωρα παιρνω πιο παχυντικες!!κατι κελλογκς σοκολατα!! εννοειται και τις φιτνες με σοκολατα επαιρνα!! Razz Razz Laughing Laughing Laughing

ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΣΥΧΝΑ ΠΙΤΣΑ ΜΙΑΣ Κ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΝΤΕΛΙΒΕΡΙ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧ Embarassed Embarassed Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εινα ΣΟΥΠΕΡ παχυντικα ομως ολα τα απεξω!!..γι αυτο εχουν κατσικωθει αυτα τα +6 και δν βλεπω να φευγουν ποτε!!! ελπιζω τουλαχιστον αν μεινω εγκυος αν ειναι να παρω +20...να μετρησουν και το +6 και να παρω αλλα 14 χααχαχαχαχ Laughing Laughing Laughing Laughing

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="boubou"]εινα ΣΟΥΠΕΡ παχυντικα ομως ολα τα απεξω!!..γι αυτο εχουν κατσικωθει αυτα τα +6 και δν βλεπω να φευγουν ποτε!!! ελπιζω τουλαχιστον αν μεινω εγκυος αν ειναι να παρω +20...να μετρησουν και το +6 και να παρω αλλα 14 χααχαχαχαχ Laughing Laughing Laughing Laughing [/quote
ΕΙΣΑΙ ΑΠΊΣΤΕΥΤΗ Respect Respect Respect !!!!!!!!!!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:εινα ΣΟΥΠΕΡ παχυντικα ομως ολα τα απεξω!!..γι αυτο εχουν κατσικωθει αυτα τα +6 και δν βλεπω να φευγουν ποτε!!! ελπιζω τουλαχιστον αν μεινω εγκυος αν ειναι να παρω +20...να μετρησουν και το +6 και να παρω αλλα 14 χααχαχαχαχ Laughing Laughing Laughing Laughing


χαχαχα!!το 20 δεν το διαπραγματευόμαστε!χαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 654316 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?


ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ! ΕΙΔΕΣ EGGWHITE ΥΓΡΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ?! Shocked Shocked Shocked ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ!!! ΒΑΖΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ! ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΞΕΝΑ SITES ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΩΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΓΟΝΙΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΓΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 215994 !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΚΑΤΣΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ?!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 654316 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?


ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ! ΕΙΔΕΣ EGGWHITE ΥΓΡΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ?! Shocked Shocked Shocked ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ!!! ΒΑΖΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ! ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΞΕΝΑ SITES ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΩΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΓΟΝΙΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΓΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 215994 !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΚΑΤΣΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ?!
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ!!!!!!!!!!!ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΣΟΥ???? ΧΆΡΗΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ....ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλα μου αν ειναι και ηταν χθες η πιο γονιμη την εκμεταλλευτηκαμε δεοντως, και χθες και προχτες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 215994 και χθες επειδη βλεπαμε ταινια αραξα με τα ποδια πανω στην πλατη του καναπε μετα ..ακολουθησα την συμβουλη της Χρυσας Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ειρηνη ετσι που με κοβω ναι τα +20 δν ειναι διαπραγματεύσιμα χαχαχαχα

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦρούλα!!!
τρυπηθήκαμε;;;άντε καλή αρχή! Laughing Laughing Laughing

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Αφρουλα μου αν ειναι και ηταν χθες η πιο γονιμη την εκμεταλλευτηκαμε δεοντως, και χθες και προχτες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 12 215994 και χθες επειδη βλεπαμε ταινια αραξα με τα ποδια πανω στην πλατη του καναπε μετα ..ακολουθησα την συμβουλη της Χρυσας Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ειρηνη ετσι που με κοβω ναι τα +20 δν ειναι διαπραγματεύσιμα χαχαχαχα
LIKE!!!!!!!!!!!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΗΚΑΤΕ ΔΕΟΝΤΩΣ!!! ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΥΡΙΟ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΟΧΥΡΩΣΟΥΜΕ! Wink Wink Wink ΚΑΙ ΚΑΛΑ, ΘΕΤΙΚΑ Θετικό τεστ!! ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΑΣΕ! Sad Sad Sad ΣΑΝ ΚΟΥΛΟ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ...ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ!!! Η' ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις