Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ!ΦΙΛΙΑ!

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καληνύχτα και από μένα κοριτσάκια όνειρα γλυκά!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 417472

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνύχτα!!

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου.....3 μερες καθυστερηση και τα νευρα μου κροσια......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και λεω νευρα γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα μου ερθει η αθλια και τραγικη περιοδος....παλι......απο τοτε που εχασ το σπορακι μου ...(που μεχρι τοτε ειχα 100% σταθερο κυκλο)καθε μηνα μου κανει τσαλιμια....και δεν μπορω να υπολογισω πλεον ουτε κυκλο...ουτε γονιμες....ουτε τιποτα....τι στο διαολο?????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

αφου μετα το "σκηνικο" εχω παει τουλαχιστον 3 φορες στον γυναικολογο....εχω κανει 3-4 υπερυχους και 2 καλλιεργειες.και γενικες και τραχυλικες και τα παντα και ολα ηταν καθαρα και φυσιολογικα....τι γινεται?????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!1

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες μου!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 Crazy-monkey-emoticon-031

δν προλαβα να μπω καθολου μεσα στο ΣΚ οποτε ξεκιναω διαβασμα να δω τι εχασα!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 Crazy-monkey-emoticon-106

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσαρες μου!!!!Καλημεραααα!!!Καλη εβδομαδα!!!!!Ηρθα!!!Περασα υπεροχα στο ταξιδακι μας!Επαιξα με το χιονι, εφτιαξα χιονανθρωπο, αποκλειστηκαμε και μειναμε με το τζακι 2 μερες!!!Ηταν ολα τελεια!!!Γεμισα τις μπαταριες μου και ειμαι ετοιμη για μια δυσκολη εβδομαδα!!
Με συγωρειτε αλλα δεν προλαβαινω να διαβασω τα νεα σας και τα τοπικ σας που ειναι απειρα!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ...
ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ Κ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!!
ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eυουλι μου πολυ γελασα με την περιγραφη για τα κουλουρακια σου!? θα ηθελα πολυ να μου πεις πια συνταγη εκανες και ακομη περισσοτερο να βαλεις φωτος απο το αποτελεσμα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 Crazy-monkey-emoticon-205

Τονια μου σε κραταει στυλακι η μπουμπου απο την αρχη της εγκυμοσυνης!!Φαντασου, αντι για εγκυος να παχαινεις αδυνατιζεις!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 Crazy-monkey-emoticon-160να χαιρεσαι τον μπαμπα και την αδερφη σου!!!

Καραμελιτσα!!!καλημερα!αποκλειστηκατε ε??? χαιρομαι παρα πολυ που τα περασατε τελεια και ανανεωθηκατε!!!! περιμεναμε να μαθουμε ευχαριστα απο εσενα αυτες τις μερες? δν θυμαμαι!!!!

Σταυρουλα βλεπω ελιωσες να βλεπεις σειρες μεσα στο ΣΚ ε? εχω κι εγω πολλα επισοδεια απο τις σειρες που βλεπω, αλλα προλαβα να δω μονο 1!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 Crazy-monkey-emoticon-113

Λιαναααααααααα να σου ζησει η μπουμπουκα σου γλυκια μου!!! μας ελειψες!! ελπιζω να βρηκατε τους ρυθμους σας και να ειστε μια χαρουλα οι 5 σας πλεον!!τα αγορακια σου τι κανουν? πως την βλεπουν την αδερφουλα!???
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 Crazy-monkey-emoticon-003 να μπαινεις να σε πετυχω κι εγω!!!!!

Ειρηνη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 379767

Φουρφουρ δν ηξερα οτι πεφτει η θερμοκρασια παλι στην εμφύτευση!! Shocked Shocked εμενα και σημερα συνεχισε να ειναι χαμηλη και χθες το τεστ εδειξε σχεδον θετικο,δηλ. εντονη γραμμη αλλα οχι πιο εντονη απο την ελεγου,και δν προλαβα να ξανανακω και δευτερο το βραδακι για να δω αν θα παισει το peak! θα κανω και σημερα αλλα σιγουρα μεχρι αυριο το αργοτερο θα εχω κανει ωορρηξια!!! σημερα εχει παλι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 215994 για να το σιγουρεψω οτι θα πετυχουμε την μερα !!!

Εντομεταξυ χθες ειδα eggwhite υγρα!! και συνειδητοποιω οτι την προηγουμενη φορα ηταν watery!(που θα παει θα τα μαθω!χαχα)

Μαιρη αχ σε χασαμε!!! ειδα σε δεχτηκαν στο εαπ? καλη αρχη κοπελα μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 654316 δεν σε βλεπω αισιοδοξη και με στεναχωρεις!! ελπιζω συντομα να νιωσεις κι εσυ καλυτερα!!! να κοιταζεις την Αννουλα σου για να παιρνεις δυναμη,εσυ τουλαχιστον εχεις κι αυτη!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 379767

Αφρουλα μου κρυωσες!? περαστικα σου κοπελισα μου!!να προσεχεις,κυκλοφορουν πολλες ιωσεις!!! ελπιζω σημερα να εισαι καλυτερα απο διαθεση!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 35468 σιγουρα οι ορμονες παιζουν μεγαλα παιχνιδια σε ολη την εγκυμοσυνη οποτε προσπαθησε να διατηρείς την ψυχραιμια σου οσο μπορεις!!!

Μαρια βλεπω και στις γονιμες κοντα κοντα ειμαστε!!! συνεχισε δυναμικα και βλεπω ο νεος χρονος να σου φερνει το καλυτερο δωρακι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 536304

Φωτεινη μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 334590 μην απογοητεύεσαι!!θα την βρειτε την ακρη...κι εμεις εχουμε περασει φασεις με τα down μας χωρις τρελες επαφες αλλα επανηλθαμε δριμύτεροι!!

αγαπη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 315810

Βασουλα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 334590


ελπιζω να μην ξεχασα καμια Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 Crazy-monkey-emoticon-036

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗ ΤΟΝΙΑ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ LIDA.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
LIDA ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τονια μου καλημερα!!!να χαιρεσαι τον μπαμπα και την αδελφη?δανιηλ ειναι σημερα?ετσι λεγονται?
μπουμπου μου!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 417472
τι κανεις κοριτσακι μου??
οντως χθες περιμενα αλλα μεχρι τωρα δεν εχει ερθει η ατιμη!βεβαια εχω αρκετα πονακια περιοδου και φοβαμαι οτι θα μου ερθει..σνιφφφφφφφ
υπομονη θα κανω!!Υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι δεν θα κανω ουτε ενα τεστ!!και ας εχω 2 στο σπιτι που περιμενουν!!
απο συμπτωματα, τα συνηθισμενα, πρησμενο στηθος και πονακια αλλα το πιο κουλο που δεν μου εχει τυχει ποτε, για μια εβδομαδα τωρα οτι και να φαω ακομη και χυμο ρε παιδι να πιω, ρευομαι!αυτο το ομολογω δεν μου εχει ξανασυμβει!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗ ΤΟΝΙΑ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ LIDA.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
LIDA ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?

καλημερα Γιαννα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 Crazy-monkey-emoticon-156

Καραμελιτσα μου μακαρι!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 Crazy-monkey-emoticon-187 μεχρι ποτε θα περιμενεις!!???

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗ ΤΟΝΙΑ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ LIDA.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
LIDA ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?

καλημερα Γιαννα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 Crazy-monkey-emoticon-156

Καραμελιτσα μου μακαρι!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 Crazy-monkey-emoticon-187 μεχρι ποτε θα περιμενεις!!???

Γιαννα μου καλημερα!!!Τι κανει η μικρη σου?τι δωρακι τις πηρε ο αγιος βασιλης για φετος??
Αχ, μακαρι βρε μπουμπου!προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη!!!γενικα ο κυκλος μου ειναι 30 ημερων οποτε δεν περιμενα χθες!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καραμελιτσα ποσες μερες καθυστερησης θα περιμενεις για να κανεις τεστ? πωπω στο ευχομαι γλυκια μου!!!

αχ,ναι Γιαννα πες μας τι δωρο εκανε ο αγιος Βασιλης στην μικρη Μαρια??!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 228222 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 228222 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 228222

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρεςςς Smile Smile Μπουμπού κ Γιάννα! Δε ξέρω ποιες άλλες είστε μέσα!!

Ελλη μου το ξέρω ότι ευτυχώς εγώ όπως λες έχω την Αννούλα , αλλά την βλέπω κ θέλει παρέα κ δεν με έχει φάει το άγχος να μην την αφήσω μόνη της τέλοσπαντων μη σας ζαλίζω...Ναι με δέχτηκαν στο ΕΑΠ αλλά δε ξέρω το σκέφτομαι ενώ έκανα την αίτηση με τόση χαρά σκέφτομαι ότι το ποσό είναι πολύ μεγάλο! Θα δω...κ εκεί! Πως είσαι εσύ?

Γιάννα κάτι για δώρα είδα ήρθε κιόλας ο Santa?

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:καραμελιτσα ποσες μερες καθυστερησης θα περιμενεις για να κανεις τεστ? πωπω στο ευχομαι γλυκια μου!!!

αχ,ναι Γιαννα πες μας τι δωρο εκανε ο αγιος Βασιλης στην μικρη Μαρια??!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 228222 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 228222 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 228222

ελλουκο, επειδη πριν απο δυο μηνες ειχα εναν κυκλο 50 ημερων λογω αλλαγη χαπιων του θυροειδη και εκανα καθε εβδομαδα χοριακη μου εχει μεινει λιγο ψυχολογικο!οποτε δεν προκειται να βιαστω ουτε για χοριακες, ουτε για τεστακια!μετα απο μια εβδομαδα καθυστερησης θα κανω τεστ!ελπιζω βεβαια να αντεξω, θα δειξει!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΝΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΗΣΩ!
ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ!!
ΕΛΛΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΣΑΙ?
ΜΑΙΡΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ..
ΕΑΠ=ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ?ΤΙ ΘΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ?ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ?
Ο ΣΑΝΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΩΡΑ!ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΚΛΑΣΙΜΟ ΕΙΜΑΣΤΕ!!ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΡΟΥΧΑ.ΕΜΕΙΣ ΟΥΤΕ ΒΡΑΚΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΦΕΤΟΣ Ν ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜΕ!!
ΕΛΛΗ ΤΑ ΜΑΙΜΟΙΥΔΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΕΣ?ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ Τ ΑΝΟΙΓΕΙ!
ΤΟΝΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 361490

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιαννα, ειχα παει την περασμενη εβδομαδα να παρω παιχνιδιακι για το μωρακι μιας φιλης μου στα jumbo και τα εχει παρα πολυ φθηνα, ακομη και τα παιχνιδακια της fisher price!
παντως περιττο να σας πω οτι ειχα κανει 3 ωρες εκει μεσα απλα χαζευοντας!!!
ασχετο, ειχα μεινει με την αγωνια της αρτεμουλας πριν φυγω..τλκ ειχαμε κανα ευχαριστο???!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΤΟ 50 ΑΡΙΚΟ ΤΟ ΧΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ.
Η ΑΡΤΕΜΗΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΡΙΞΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ.

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΣΚ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΑΤΟΝΙΑ.

ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΒΡΩΜΙΑΡΑ.

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ

ΓΙΑΝΝΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ.ΤΟ ΙΔΟ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!ΑΝΤΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ.
ΟΣΟ ΓΙΑΤΟΝ ΣΑΝΤΑ ΝΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΕΧΩ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΦΕΤΟΣ.......

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Χ
ΕΛΛΗ ΤΑ ΜΑΙΜΟΙΥΔΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΕΣ?ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ Τ ΑΝΟΙΓΕΙ!

κι εμενα δν τα ανοιγει αλλα δν πτοηθηκα!!βρηκα αλλα ιχιχι
http://emoticoner.com/emoticons/crazy-monkey

ναι στη δουλεια ειμαι και ηρθε και το αφεντικο μου οποτε χανομαι!

Μαιρη μου γλυκια, δν θα την αφησεις μονη της!!!αυτο που σου ειπα δν ειναι να αρκεστεις σε ενα μωρακι, απλα να παιρνεις κουραγιο απο αυτο το ενα , οτι εχεις μια παραπανω αποδειξη π.χ.απο εμενα οτι μπορεις να κανεις!οτι εισαι σε πιο πλεονεκτικη θεση, να κοιτας δηλαδη το θετικο της υποθεσης και ασε τα "ξερω κοπελες που εμειναν με ενα!!" θα σε μαλωσω!!!! ναι οντως ειναι πολλα τα λεφτα για το ΕΑΠ, ακομη κι αυτο απαγορευτικο παει να γινει!!

καραμελιτσα καταλαβαινω!!!!καλυτερα να περιμενεις λιγο τοτε!!! κι ελπιζω σε λιγες μερες να χορευουμε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 328109

εγω ειδα κατι τζιν στα mango και σκεφτομαι να παω να παρω κανενα ..20€ ε δν τα λες και πολλα για τζιν και χρειαζομαι!απο την μια δν θελω να παιρνω ρουχα τωρα που παχυνα γιατι θελω να αδυνατισω, αλλα δν με βλεπω για συντομα οποτε λεω να τολμησω την αγορα!

Χρυσακι μου δινει δυναμικα το παρον το φασολακι σου ε?? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 35468 ελπιζω να νιωσεις συντομα καλυτερα!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sorry βγήκα γιατί έπρεπε να δώσω αυγό στη μικρή!!

Γιάννα μου με τους υπολογιστές τέλος πλέον έχω κ το ecdl core και το ecdl expert πιστεύω να μην μείνουν στο φάκελο κ να τα χρησιμοπιήσω κάπου! Όσο για το ΕΑΠ πέρασα στις Σπουδες στον Ελληνικό Πολιτισμό μ αρέσει σαν αντικείμενο από ότι διάβαζω δεν έχουν ξεκαθαρίσει τα επαγγελματικά διακιώματα του ΕΑΠ αλλά κάτι θα γίνει εξάλλου στην Ελλάδα ζούμε! Αλλά το μάθημα κοστίζει 550 ευρώ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 19 534787 θα δω τι θα κάνω θα το συζητήσω με άτομα από τη δουλειά που σπουδάζουν στο ΕΑΠ!

αχ θέλω τζάμπο ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΤΟ 50 ΑΡΙΚΟ ΤΟ ΧΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ.
Η ΑΡΤΕΜΗΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΡΙΞΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ.

50αρικο οχι μονο για τα παιδια αλλα εχει πολλα πραγματα για το σπιτι, εγω αγοραζω απο εκει ολα τα σφουγγαρακια, σφουγαριστρες κ.οκ. γιατι ειναι πολυ πιο φθηνα απο το σουπερ!
ως βρε στενοχωρηθηκα για το αρτεμακι, πιο πολυ οχι γιατι αδιαθετησε αλλα επειδη στενοχωρηθηκε εκεινη πιο πολυ...αρτεμουλα αν μας διαβαζεις, σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις συντομα ενα σπορακι και να μας τα πεις τα νεας σου, "ετσι ξαφνικ", οπως το τραγουδακι του αντωνη ρεμου...!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ?
ΜΑΙΡΗ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?
Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΑΥΓΟ.ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΡΕΣΕΙ.ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΡΩΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ.ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΣΟΥ.
ΕΛΛΗ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ.ΠΑΡΕ ΜΩΡΕ ΤΑ ΤΖΙΝ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ.
ΕΓΩ ΖΗΤΗΣΑ ΛΑΠΤΟΠ ΑΠ ΤΟΝ ΣΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΩ ΜΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις