Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
517 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 517 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 19]

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ειρήνη μου το μπεμπέ σου θα είναι το κακομαθημένο μας το πιο μικρούλι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένουμε να μας πεις τι θα πει ο γιατρος!!

εμείς πήραμε βάρος και η παιδίατρος μας είπε να συνεχίσουμε τον θηλασμό. Μακάρι να πάνε όλα καλά!!

ηρθε και ο παππούς μας και μας έφερε 30 τσάντες!! ο μπαμπάκας μου μέχρι και Μπαρμπι μας πήρε χι χι χι χι !!!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χελοου γκερλς!Τι κανετε;Μαρια πρεπει να εχεις γεννησει.Να σας ζησει και να ειναι παντα γερο και καλοτυχο!Ειρηνακι μου αντε με το καλο κι εσυ!Πες μας νεα απ'τον γιατρο.Η τελευταια εγκυουλα μας εισαι!Πως τα πατε μανουλες;Εμεις σημερα πηγαμε στην εκκλησια για ευχουλα μια και σαραντησαμε!Ο παπας δεν δεχτηκε να παρει λεφτα και μετα καναμε μια βολτιτσα.Μα καμαρωσαν ολοι και μαλλον μας ματιαξαν!Μας επιασε βροχη και ηρθαμε τροψατοι σπιτακι μας.Το απογευμα θα παω στον γιατρο για να δουμε αν ειναι ολα κομπλε και με μενα.Ο αντρας μου παλι θα ερθει για να κανει την πιο σημαντικη ερωτηση...Το σεξ βεβαια τι αλλο...!Ηρθε και η αδερφουλα μου και το απογευμα θα παμε στην μανα μου να τους δουμε.Τους πεθυμησα ολους!Αυτα απο εμας...Πειτε τα δικα σας νεα...

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα και από εμάςς..Σήμερα γίναμε 2 μηνων!! Very Happy Very Happy Είμαστε στο σπίτι των γονιών μου ,μας πήρανε σούπερ δώρο,ξεκουράζεται και κουράζεται(για άλλους λόγους)Πάμε και για το πρώτο μας εμβόλιο,μεγαλώνουμε!Μας άρεσε όμως το δώρο των παππούδων,καινούργιο ρηλάξ,αυτόματο,με μελωδίες κτλ και καθόμαστε σαν βασίλισσες εκεί Very Happy Άντε Ειρήνη,εσύ το νεαρότερο μπεμπάκι,εγώ το μεγαλύτερο,με το καλό!Είδες βρε Μαίρη,όλα καλά πάνε,λιγότερο άγχος και νεύρα,το νιώθουν τα μωράκια,τα λέω για να τα ακούω και εγώ!Περαστικά σε εσένα Αλίκη μου,και στο κοριτσάκι σου,να μειωθεί η τιμή της χοληστερίνης σας το συντομότερο δυνατό.Μαρία να σου ζήσει το νινάκι!Φιλάκια

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρες!!!!!
Μόλις τώρα κοιμήθηκε η αγάπη μου από το πρωί.
Τι κάνετε?
Αλικάκι μου περαστικά!!!
Φωτεινή κ στο χρόνο με το καλό! Καλορίζικο κ το ριλάξ!
Εύη εμείς θα πάμε τη Δευτέρα στον παπά για την ευχή, κ αν κάνει καλό καιρό θα πάμε κ εμείς βολτίτσα Very Happy Very Happy
Μαίρη είδες που όλα πάνε καλά?! Αχ κ εγώ θέλω barbie!!!!
Ειρήνη τι έπαθε η μαμά σου? Ολα καλά?

Φιλάκια!!!!!

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πως τα πατε?Χαθηκα κανα 2 μερες παλι!Εχασα πολλα?Εμεινε καμμια εγκυουλα ή τελειωσαμε?

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες σας.αυριο πρωι πρωι μου ειπε ο γιατρος να παω για να κανονισουμε και για το δωματιο.οταν θα μπορεσω θα στειλω μηνυμα εγω για το τι εγινε.να εισαστε ολες καλα.περασαμε πολλα αυτους τους 9 μηνες μαζι.φιλακια σε ολες.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini2 έγραψε:κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες σας.αυριο πρωι πρωι μου ειπε ο γιατρος να παω για να κανονισουμε και για το δωματιο.οταν θα μπορεσω θα στειλω μηνυμα εγω για το τι εγινε.να εισαστε ολες καλα.περασαμε πολλα αυτους τους 9 μηνες μαζι.φιλακια σε ολες.
Ειρήνη με το καλό!!! Γερό και τυχερό να 'ναι το παιδάκι σου! Περιμένουμε νέα σου το συντομότερο! Αύριο όλες μανούλες και κάπου εδώ πριν τα Χριστούγεννα τελικά αυτό το θεματάκι αλλάζει με τη δική σου γέννα Ειρηνάκι! Με (καν)έναν πόνο!

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="eirini2"]κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες σας.αυριο πρωι πρωι μου ειπε ο γιατρος να παω για να κανονισουμε και για το δωματιο.οταν θα μπορεσω θα στειλω μηνυμα εγω για το τι εγινε.να εισαστε ολες καλα.περασαμε πολλα αυτους τους 9 μηνες μαζι.φιλακια σε ολες.[/quote

με το καλο!!!!!Αντε η τελευταια πια νομιζω εεεεε??????

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλό Ειρήνη. Περιμένουμε νεότερα.

Είμαι τόσο πτ΄ωμα, με το ζόρι γράφω.
Χθες τον έβγαλα με το καρότσι βόλτα στο τετράγωνο κ πάλι μέσα, είχε πολύυυ κρύο. Σήμερα τον πήραμε μαζί μας στο γυναικολόγο αλλά δε βγήκε απ'το αυτ/το. Πού να το αφήσεις Τσιμισκή; Έμεινε κ ο άντρας μου για καλό κ για κακό. Συν κάτι άλλες δουλίτσες, ο καυμένος ήταν 1,5 ώρα στο καθισματάκι, ούτε ταξίδι να τον πηγαίναμε. Ο ντοκ με βρήκε πολ΄'υ καλά, χάρηκε κ ο αντρας μου που επιτέλους θα κάνουμε σεξ κάποια στιγμή στα κοντά.
Περαστικά στις αρρωστο΄υλες.
Πάω για Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 7 215994 (μην πάει ο νου σας στο πονηρό, ο άντρας μου έχει βγει)

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρήνη μου με το καλο κορίτσι μου να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις το μπεμπάκι σου αγκαλιά


εγώ σήμερα κοιμήθηκα 3ωρο δεν έχει ξαναγίνει

η μπεμπα μου βγαζει γαλατακι συχνά και μου είπε η παιδίατρος πως μάλλον την παραφουσκώνω χι χι χι !!

σας φιλώ όλες καλό βράδυ!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ρωτήσω και κατι

στον πισινό τι κρεμούλα βάζετε? εμείς μεγαλώσαμε σουντοκρεμ η γιατρός μου είπε πως είναι βαρια.

μου είπε να της βάζω νουβαλόν αλλά δεν την βρίσκω.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσάκια!!! Συνεχίζω να είμαι άρρωστη και αισθάνομαι τόσο κουρασμένη.. Το γατί μας κοιμήθηκε καλά χτες το βράδυ αλλά πήρε το αίμα του πίσω μέσα στη μέρα! Δε μ' άφησε να κάνω τίποτα, ούτε να φάω καλά-καλά..

Σας ευχαριστώ και πάλι κοριτσάκια μου, ελπίζω να πάνε όλα καλά με τη Δανάη. Κι εγώ να συνέλθω γιατί δεν παλεύεται η κατάστασή!

Ειρηνάκι μας ήρθε και η δικιά σου ώρα! Όλα να πάνε καλά κορίτσι μου και να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μπεμπάκι! Θα περιμένουμε νέα μόλις μπορέσεις!

Για σεξ διαβάζω και σας θαυμάζω και που το σκέφτεστε! Αχαχαχ!

Μαίρη μου η σουντοκριμ όντως καλή αλλά δυνατή. Εγώ της βάζω μια της sebamed που είναι χωρίς ψευδάργυρο νομίζω και είναι πιο ελαφριά. Αν ψάχνεις κάτι χωρίς καθόλου χημικά πάρε κεραλοιφή ή ακόμα και το ελαιόλαδο λένε πως κάνει δουλειά. Η μαία μου έλεγε πως δεν έβαζε τίποτα στα παιδιά της αλλά σε κάθε αλλαγή σκουπίζε πολύ καλά και τα άφηνε χωρίς πάνα κάνα 10λεπτο να αεριστεί και να στεγνώσει καλά το δερματάκι. Δεν είχε ποτέ πρόβλημα αλλά ποιος αφήνει τώρα το μωρό 10 λεπτά χωρίς πάνα; Καταρχήν θα μας καταχέσει και κατά 2ον μην κρυώσει κιόλας τέτοια εποχή!

Αυτά, σας φιλώ!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια.Μιας και με ξυπνησε ο μικρος ειπα να μπω να σας πω νεα.Πρωτα απ'ολα ομως θελω να πω με το καλο στην Ειρηνη!Θα περιμενουμε νεα σου,οταν μπορεσεις πες μας..Πηγα το απογευμα στον γιατρο και με βρηκε μια χαρα.Το κρισιμο ερωτημα για το σεξ μας το ελυσε πριν καν του το πουμε.Και ναι ηρθε η ωρα και για ζουζουνιες Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 7 215994 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 7 215994 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 7 215994 ...Αν και η αληθεια ειναι πως δεν εχω πολυ ορεξη κι ας εχουν περασει 4 μηνες απο την τελευταια φορα.Θα ξεχασω και το αθλημα οχι τιποτα αλλο χιχι.Πηγαμε και στην μανα μου και ξετρελαθηκαν με τον μικρο.Εσκαγε χαμογελακια ολη την ωρα και μας χαρισε 2 ωρες για να κανουμε το κους κους μας οσο αυτος κοιμοταν.Οταν γυρισαμε σπιτι εφαγε,αλλαχτηκε,εκανε μπανακι και υπνο.Τωρα παλι που ξυπνησε ολα απ'την αρχη.Τον επιασε και λοξυγγας.Τρομαξα στην αρχη λεω ωχ κατι επαθε αλλα μετα το συνηδητοποιησα...Αυτα απο εμενα.Παω για νανι γιατι κουτουλαω

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια.
Μαίρη εγώ ενα δειγματάκι της sudocream που χρησιμοποίησα μου φάνηκε καλό. Μείνε μακριά από την κρέμα της fissan. Είναι σαν στόκος.
Αυτή που λέει η Αλίκη είναι καλή, όπως επίσης κ της Frezyderm.
Τζένη σεξ ακούω, ε? Εγώ όρεξη έχω αλλά... με την όρεξη θα μείνω. Αν είχα χρόνο θα κοιμόμουν, άσε που δεν έχουν φύγει ακόμα τα ράμματα Crying or Very sad
Πάω να την ξαναπέσω, φιλιά!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το ότι ανέφερα το σεξ δε σημαίναι ότι θα κάνω κιόλας. απλά είμαι οκ από κάτω, δεν πονάω, όλα φυσιολογικά. το μεν πνεύμα πρόθυμο αλλά όπως όλες φαντάζομαι προτιμώ να κοιμηθώ.
στον ποπό βάζω μια πολύ καλή της weleda κ θα παραγγείλω κεραλοιφή. βρήκα εδώ στο φόρουμ αλλά δε μου έχει απαντήσει ακόμα για το πώς παραγγέλνω.
πάω πεθερά για ψαράκι.
φιλάκια

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα μανουλες κ μωράκια ... Πως είστε;;; Εμείς μάλλον έχουμε αρχίσει να μπαίνουμε σε 1 προγραμμα σιγά σιγά απ ότι παρατηρώ τώρα κ 5-6 μέρες ... Η μικρή εχει στάνταρ ώρες που κοιμάται το βράδυ κ που ξυπνάει ... Κοιμάται στις 11 μετα το μπανακι κ ξυπνάει μετα απο 4 ώρες τρώει γρήγορα γρήγορα κ μετα ύπνο για 3 ώρες πάλι κ έτσι συνεχίζει μέχρι να παει 10 το πρωι να ξυπνήσει εντελώς ... Εχει σταματήσει να γκρινιαζει κ όλο χαμογελα μας σκάει... Εχει κ πολλή όρεξη για κουβέντα ειδικά το πρωι που μουρμουραει κ λέει τα δικά της... Κάθομαι κ την χαζευω κ συνέχεια ειναι με το κινητό στο χέρι για φωτογραφίες κ βίντεο ... Φτιάξετε γλυκά για τις γιορτές ;;; Εμένα απο εχθές με εχει πιάσει μάλλον το εορταστικό πνεύμα μιας κ ειναι τα καλύτερα Χριστούγεννα της ζωής μου φέτος κ όλη μέρα κάνω γλυκά ... Σκέφτομαι ποτέ θα μεγαλώσει το παιδάκι μου να τα φτιάχνουμε μαζι ... Καλα με εχει κάνει κ έχω χαζεψει εντελώς ... Προχθές πήγα τζάμπο να πάρω κάτι πραγματάκια κ έβλεπα της μπαρμπη κ ήθελα να της της πάρω όλες ... Είδα μια ντουλάπα με ρούχα μέσα κ ακόμα το σκέφτομαι να την πάρω για οταν μεγαλώσει ...

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι κανετε κοριτσια; Εύχομαι να πηγαν όλα καλά με τις τελευταιες εγκυουλες κ να εχουν στα χέρια τους αγκαλιά τα μωράκια τους. Ζηλεύω που βλεπω οτι αρχιζουν τα μωρακια σας κ μπαινουν σε ενα προγραμμα. Εμένα κοντςυει να με τρελάνει πραγματικα!!!! Εδω κ 2 μέρες κοιμάται τη μέρα 20 λεπτά κ ξυπναει. Γκρινια γκρινια, όλη μέρα αυτό. Δεν αντέχω ετσι ουτε να παω για πιπι μου δεν μπορω!!!!
Κρεμουλα εφω του βαζω fissan αλλα δεν μου φαίνεται κ πολύ καλή κ τωρα θα αρχισω τη sudocream. Γκρινιαζει παλι!!!! Mad παω για αγκαλια παλι!!!!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια γεννησα στις 13.15 εναν ξανθοψειρα 3590.ολα πηγαν καλα.περισσοτερα θα σας πω οταν γυρισουμε σπιτι.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρήνη μου να χαίρεσαι τον ξανθο μπεμπουλη σου, να ειναι γερος κι ευτυχισμένος πάντα ... Καλή λοχεια να έχεις κ εσυ κ περιμένουμε να γυρίσεις σπιτι να μας πεις λεπτομέρειες .... Τώρα δηλαδή δεν έχουμε άλλη εγκυουλα να περιμένουμε!!!!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπράβο Ειρήνη, μπέμπαρος. Να σας ζήσει, γερός κ καλότυχος. Καλή λοχεία μανούλα Smile

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια!Ειρηνουλα μου να σας ζησει!Να ειναι γερος και καλοτυχος!Καλη λοχεια και σε σενα και περιμενουμε περισσοτερα νεα οταν μπορεσεις.Χριστινακι μου σιγα σιγα θα μπειτε σε ενα προγραμμα μην ανησυχεις.Εμεις καναμε μια βολτουλα το πρωι και τωρα διασκεδασουμε με τον μικρο και ριχνουμε γελακια.

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαίρετε και από εμάςςςς Smile Smile Επιστρέψαμε στο σπίτι μας,μαμά και κόρη,μετά απο 2ημερη παραμονή στους γονείς μου..Συνδυάσαμε την επίσκεψη με την παιδίατρο που είναι δίπλα,και κάναμε το 10 μας εμβόλιο Smile Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 7 534787 Πονέσαμε λιγάκι,και της έχει φέρει αρκετή ζαβλακωμάρα και υπνηλία,κοιμάται συνέχεια και τρώει λιγότερο.Είναι μιά από τις πιθανές παρενέργειες του 1ου 24ωρου,όπως έιπε η ντοκ,ευτυχώς πυρετό δεν ανέβασε..Καταρχήν μην ξεχαστώΕιρήνη να σου ζήσει ο ξανθούλης σου,γερος-δυνατός και καλή λοχεία..Τώρα πλεόν τιτλος Μανούλες..Η μικρή μου είναι 5,500γρ και 57 εκατοστά,παίρνει καλό βάρος και ύψος Very Happy Very Happy Και το πιο απίστευτο,μου το είχε πει και την άλλη φορά και έλεγα μπααα,αλλά ναι,η μικρή μου ετοιμάζεται να βγάλει δόντι..έχει λίγες μέρες που είναι γεμάτη σάλια και τα στραβοκαταπίνει καμιά φορά,και η γιατρός είδε πολύ πρησμένα ούλα,σαν να είναι έτοιμα για σκάσιμο δοντιού,εξού και η γκρίνια..βιάζεται να μεγαλώσει η μπουμπούκα μου!Έκανε και μια μελανιά στην ουρίτσα της και τώρα κοιμάται στα πλάγια συν περιποίηση με κρεμούλα να της περάσει..κατα τα άλλα με το αυτόματο ρηλαξ της Bright starts που της πήραν την καταβρίσκει και η μανούλα κάνει κ καμιά δουλειά. .Πολύυυ κίνηση η πόλη σήμερα,ευτυχώς που νανουρίζεται η μικρή στο αμάξι Very Happy Very Happy Φιλιά σε μαμαδες κ νινάκια Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 7 328109

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρήνη μου συγχαρητήρια!!!
Να σας ζήσει ο μπεμπούλης!!!!!!! Καλοτυχος κ σε σένα καλή λοχεία!!!

Εμείς τελικά θα πάμε αύριο για την ευχή.
Οπως κ χθες ετσι κ σήμερα ολη μερα κλαίει......ουτε να φάω δεν με αφήνει , οχι να κάνω γλυκά.....

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα μανούλες μονάχα πλέον!!! Ειρηνάκι να σου ζήσει το ξανθό μπεμπάκι σου!!! Και καλή λοχεία! Περιμένουμε λεπτομέρειες όταν μπορέσεις!!!

Χριστινάκι κι εμένα μέσα στη μέρα έτσι είναι πλέον! Ούτε για φαί, ούτε για τουαλέτα. Το μόνο καλό είναι ότι τα 3 τελευταία βράδια ρίχνει από έναν 5ωρο ύπνο! Ελπίζω να κρατήσει αυτό τουλάχιστον!

Εγώ σήμερα συνεχίζω με πολύ βήχα και συνάχι. Και θα δούμε για πυρετό, προς το παρόν κρατάω.

Φωτεινή μου καλή αρχή με τα εμβόλια! Μην ανησυχείς, σύντομα θα σας γίνουν ρουτίνα και αυτά! Μια χαρά μεγαλώνει η κουκλίτσα! Φτου-φτου! Βρε ετοιμάζεται δοντάκι από τώρα;;; Πάρα πολύ νωρίς! Συνήθως βγαίνουν κατά τον 6ο-7ο μήνα. Η Δανάη είχε βγάλει τα 2 πρώτα μαζί όταν ήταν 9 μηνών!!! Και να σου πω μου άρεσε έτσι γιατί δε με δαγκώνε στο θηλασμό! Ω ναι, μπορεί να σε δαγκώσει λιγάκι και να πονάς όταν βγάλει δοντάκια, οπότε καλό κουράγιο από τώρα!

Ελένη μου εμείς λέμε να πάμε τη Δευτέρα πρώτα ο Θεός. Αλλά θέλω να πάω τη μεγάλη μου αύριο να κοινωνήσει. Μάλλον θα την πάει η μαμά μου για να αποφύγω τον συνωστισμό, είμαι και αρρωστούλα ακόμη!

Σας φιλώ!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειρήνη μου να χαίρεσαι το μπεμπέ σου καιεμείς ξανθούλια είμαστε χι χι χι !!!



Τελικά μου είπε η γιατρός και της πήρα την κρέμα Νουβαλόν. είδωμεν!

Η Σούντοκρεμ παρότι Ιρλανδέζικη (να παινέψω το χωριο μου) είναι λίγο βαριά!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις