Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλως την Μιραντζελα! Ανυσηχησαμε! Αφου ομως περασες τελεια δεν το συζηταμε καθολου! Το τηλ σου να μας στειλεις σε πμ μην σε χασουμε παλι cheers

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Κοριτσια μου!!!! Τι κανετε?? Μου λειψε η παρεα σας παρα πολυ!!!

Ηρθε κανενα μπεμπακι βιαστικουλικο ή οχι ακομα?
Αχ, αλπιζω ολες οι κοιλιτσες μανουλες μπεμπακια να ειστε τελεια, θα παω τωρα να διαβασω τα νεα σας!!!

Εχω καμια εβδομαδα να μπω, για καλο λογο ομως.Πηγαμε στον γιατρο την προηγουμενη Τριτη, με βρηκε πολυ καλα, και το μωρο επισης!!Μεγαλωνει μια χαρα, εχει παρει λιγο και τα πανω του, ολα σουπερ!! 2100 ηταν το ζουζουνακι μου το μικρουλικο!!

Εγω ομως ολη την προηγουμενη εβδομαδα ημουν χαλια ψυχολογικα, απο την κλεισουρα, πολυ χαλια, ολο εκλαιγα. με επιασαν τα κλαμματα και στον γιατρο, σχεδον τον παρακαλεσα να μου δωσει το οκ για να σηκωθω, να αρχισω λιγο να βγαινω παλι κλπ γιατι θα τρελαινομουν, καταθλιψη σχεδον ειχα παθει απο την κλεισουρα. Και μου το εδωσε.
Μην τα πολυλογω λοιπον, τα κανονισε ο Χρηστος με το αφεντικο του, πηρε αδεια 2 μερες και αλλες 2 μερες τα ρεπο που του χρωστουσε και την Πεμπτη φυγαμε και πηγαμε τετραημερο με τον Χρηστο και την κολλητη μου με τον φιλο της στον Παρνασσο!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Το χρειαζομουν μπορω να πω, ειχα πολυ αναγκη να παω ενα ταξιδακι!!!Ειδαμε και χιονι, χαλαρωσαμε, γελασαμε, ολα τελεια, πολυ ομορφα περασαμε!!Δεν κουραστηκα και ταλαιπωρηθηκα καθολου βεβαια. Και δεν επαθα και τιποτα, ουτε πονο, ουτε τραβηγμα, ουτε αιμορραγιες ουτε τιποτα.
Ανεβηκε και η ψυχολογια μου, ειμαι τωρα κομπλε!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Και επεστρεψα δριμυτερη, με γεματες μπαταριες!

Και τωρα δριμυτερη παω να δαβασω τα νεα σας, γτ μου ελειψε πολυ η παρεα σας!!!



ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ!!!!!!κι εμεις ειπαμε γεννησες..τελεια κανατε, γεμισατε μπαταριες, αντε με το καλο ο παιδαρος σας!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ελενη, γεια σου Λουκια!!!! Οχι, δοξα τον θεο καλα ειμαι!! Σας ανησυχησα ε?? Συγνωμη μωρε...Απλα φυγαμε πολυ απροοπτα, και απροετοιμαστα. Δεν γεννησαμε, συνεχιζουμε ακαθεκτοι!!

Λουκια μου, διαβασα που ρωτησες για μαγνησιο. Παιρνω κι εγω., πολυ κιολας!! Περιοριζει τις συσσπασεις και γενικα τον πονο. Εσυ για τι το περνεις ομως? Εχεις καποιο θεματακι που δεν θυμαμαι?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:Ουφ αισθανομαι τοσο χαλια σημερα...δεν εχω ορεξη καν να φαω...μηπως επειδη δεν κοιμηθηκα; Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 12 911307

ουτε εγω κοιμηθηκα αλλα η ορεξη μου δεν πτοειται..το πρωι βεβαια μια ανακατωσουρα την ειχα αλλα η κοιλιτσα μου κ παλι γουργουριζε.. Rolling Eyes

Μιραντζελα βαλαμε διαφορα με το μυαλο μας η αληθεια ειναι αλλα αφου περασατε ομορφα χαλαλι!!!!!αχ, ποσο ζηλευω, μπραβο ο καλος σου.. I love you

κραμπες ειχα, για αυτο μου εδωσε μαγνησιο..τωρα φανταζομαι οταν μπω στον 9ο πια θα μου τα σταματησει..

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
60 σελιδες να διαβασα, δεν θυμαμαι σχεσδον τιποτα!

Μονο οτι πολλες επετειοι περασαν αυτες τις μερες!!
Ζωη μου κι Ελενη μου, ευχομαι στην καθε μια ξεχωριστα να ειστε παντα ευτυχισμενες κι αγαπημενοι με τους αντρουληδες σας, τα μπεμπακια σας να ερθουν και να ολοκληρωσουν την ευτυχια σας και να κανετε και πολλα πολλα μικρα ζουζουνακια και να ειστε παντα καλα!!!

Κι εμεις εχουμε επετειο με τον Χρηστο στις 27! 2 χρονια μαζι κλεινουμε βεβαια, καμια σχεση με τα 13 και τα 11 που διαβασα, ελπιζω ομως να τα φτασουμε και να τα περασουμε κιολας!!! Very Happy

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που εισαι βρε κοριτσι και μας λαχταρισες νομιζαμε οτι επαθες τιποτα!!!!Αντε αφου ηταν για ταξιδακι στο συγχωρουμε!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χειμωνιατικοι ερωτες...κρυο εξω αλλα οι καρδιες ζεστες!!Μιραντζελα μπορει να ειναι η 2η μολις επετειος σας αλλα σιγουρα θα σας ειναι αξεχαστη αφου περιμενετε τον πασακο σας!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα εσυ μιραντζελα χριστουγεννιατικα στην κερκυρα ειχες ξεμεινει προπερσυ???? Razz Razz

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ βρε κοριτσια μου, συγνωμη που σας ανησυχησα.... Crying or Very sad Crying or Very sad

χαχαχαχαχα ναι Σοφακι μου, ειχα μεινει γιατι ειχα πιασει δουλεια σε ενα λατιν μπαρ και δεν με αφησε να φυγω για γιορτες γιατι ειχε πολυ δουλεια! Επισης, δεν πολυηθελα κιολας να φυγω, γιατι εκει δουλευε και ο Χρηστος και επαιζε κατασταση μεταξυ μας ηδη, κι εγω ειχα τρελη καψουρα μαζι του, πολυ καιρο. Μεγαλος ερωτας,φαντασου, εκανα Πρωτοχρονια χωρις την μανουλα μου για να μην χασω την ευκαιρια... χιχιχιχιχι Embarassed Embarassed

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τσ τσ τσ κοιτα την κοιτα την...χαχαχχα και πολυ πολυ καλα εκανες!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Αχ βρε κοριτσια μου, συγνωμη που σας ανησυχησα.... Crying or Very sad Crying or Very sad

χαχαχαχαχα ναι Σοφακι μου, ειχα μεινει γιατι ειχα πιασει δουλεια σε ενα λατιν μπαρ και δεν με αφησε να φυγω για γιορτες γιατι ειχε πολυ δουλεια! Επισης, δεν πολυηθελα κιολας να φυγω, γιατι εκει δουλευε και ο Χρηστος και επαιζε κατασταση μεταξυ μας ηδη, κι εγω ειχα τρελη καψουρα μαζι του, πολυ καιρο. Μεγαλος ερωτας,φαντασου, εκανα Πρωτοχρονια χωρις την μανουλα μου για να μην χασω την ευκαιρια... χιχιχιχιχι Embarassed Embarassed

αααααααααχ, τι ωραια!τρελαινομαι για ιστοριες αγαπης!επομενως ο μικρουλης ειναι αποτελεσμα τρελουουουουου ερωτα!!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Λουκια μου, μεγαλη καψουρα με τον δικο μου!!Σχεδον κεραυνοβολο ηταν κι απο τις 2 μεριες, αλλα επειδη δυσκολευαμε τις ζωες μας, για κανενα μηνα το παιδευαμε στην κοντρα και το υπονοουμενο συνεχεια..Πω πω, σαν 10 χρονια πριν μου φαινεται τωρα που το σκεφομαι..

Εν τελει ναι, πολυ καλα εκανα που εμεινα Κερκυρα Σοφακι χαχαχαχαχα.
Η μανα μου πηγε να σκασει βεβαια, αλλα τιποτα εγω...
Τωρα που το σκεφτομαι,ας μου κανει ο Αλεξ μου(ο μπεμπης ε) καμια τετοια πλακα στα 20 με το καλο οταν φτασει, και θα τα πουμε!! ( τρεχω λιγο ε??? Razz Razz Razz )

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεις το παλεψαμε ουοοουυου καμια ωρα :Ρ

Αλλα μετα απο συζητηση που ειχαμε καιροοοοοοοο μετα μου ειχε πει οτι με ξαναειδε και ηθελε να μου μιλησει και δεν το εκανε και με σκεφτοταν μερες λεει (αν θελω βεβαια τον πιστευω Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 12 587529 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 12 587529 |)

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε αμα ειναι κ στην περιπτωση του τοσο δυνατο κ γραφτο του μακαρι να σου το κανει κι εκεινος με την σειρα του..!

αχ, ολοι οι ερωτες παντως ετσι ξεκινανε τελικα..υποννοουμενα κ κοντρες..!! Laughing

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εμεις κανα μηνακι το φαγαμε..το παιζα κι εγω δυσκολη παναθεμα με..αλλα στο τελος το πηρα ολο πανω μου το παιχνιδι.. Embarassed

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Εμεις το παλεψαμε ουοοουυου καμια ωρα :Ρ

Αλλα μετα απο συζητηση που ειχαμε καιροοοοοοοο μετα μου ειχε πει οτι με ξαναειδε και ηθελε να μου μιλησει και δεν το εκανε και με σκεφτοταν μερες λεει (αν θελω βεβαια τον πιστευω Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 12 587529 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 12 587529 |)

Καμια ωρα ε?? χαχαχαχαχα ετσι κουκλα, ωριμη σκεψη βλεπω επεσε Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 12 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 12 328109


Η κοντρα πολυ αφροδισιακη η αληθεια ειναι!!!Α, οχι σε εμας το παιχνιδι το εκανε ο Χρηστος( λεμε τωρα) τουλαχιστον ετσι πιστευει για να χαιρεται... Razz Razz

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασικα ειχα βγει το βραδυ πριν φυγω για τριημερο στην αθηνα για συνεδριο και θα το επερνα σερι...και τον γνωρισα εκεινο το βραδυ οποτε καταλαβαινεται ηταν απ τα γνωστα μπαροβια γνωρισματα Razz Razz αλλα3 μερες που ημουν αθηνα με επριξε τα συκωτια ολη μερα τηλεφωνα και μηνυματα και ειχα εκνευριστει...ο καημμενος γνωρισε την φαμ φαταλ και δεν ηθελε να την χασει Razz Razz Razz

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα παντως μ'αρεσουν πολυ οι τυχαιες γνωριμιες, τα μπανισματα που λεει κι η κολλητη μου!!! Ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει, ειναι ετσι λιγο πιο μυστηρια, απροβλεπτα!!! Wink

Ευτυχως που επεμεινε το παιδι Σοφακι να λες, κι ας σε εκνευρισε τοτε! Ολα τελικα για καποιον λογο γινονται! Very Happy

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου βρε Σοφακι, μοιραια γυναικα..θα παθε κοκομπλοκο για να μη σε αφηνει 3 μερες σε ησυχια..

εμενα ο δικος μου ερχοταν συνεχεια εκει που δουλευα τοτε.με ειχε πεθανει με τα βλεμματα του..ακομα το σκεφτομαι κ φτερουγιζει η καρδια μου..ξερω οτι ερχοταν για μενα, ολοι το χαν καταλαει..αχ, ωραιες εποχες, με τιποτα δε θα τις αλλαζα..αλλα εγω το παιζα δυσκολη..οταν φοβηθηκα οτι μπορει κ να μην τον ξαναβλεπα εκανα τα απιστευτα.. Embarassed βεβαια κατα βαθος καμαρωνω!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Εμενα παντως μ'αρεσουν πολυ οι τυχαιες γνωριμιες, τα μπανισματα που λεει κι η κολλητη μου!!! Ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει, ειναι ετσι λιγο πιο μυστηρια, απροβλεπτα!!! Wink

Ευτυχως που επεμεινε το παιδι Σοφακι να λες, κι ας σε εκνευρισε τοτε! Ολα τελικα για καποιον λογο γινονται! Very Happy

ολο το παιχνιδι παντως στα μπανισματα που λες κι εσυ Μιραντζελα το κανουν τα βλεμματα..εκει καταλαβεινεις πολλααααααα

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε και να μην με επριζε εγω θα βγαινα μαζι του Razz Razz Razz
Αχ ηταν και τοσο ομορφος το κουκλι μου οταν τον γνωρισα Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 12 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 12 654316

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βρε Σοφακι, αμα ηταν αμοιβαιο..μη μας πεις ομως οτι οσο επεμενε εκεινος, δεν ελιωνες εσυ..μας αρεσει να μας κυνηγανε, κακα τα ψεματα!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουυυυυυυ, αν μας αρεσει να μας κυνηγανε λεει!!

Αλλη αυτοπεποιθηση ρε παιδι μου σου δινει, αλλη αισθηση!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Ουυυυυυυ, αν μας αρεσει να μας κυνηγανε λεει!!

Αλλη αυτοπεποιθηση ρε παιδι μου σου δινει, αλλη αισθηση!!

μωρε τα ποδια σου κοβει..λες θα βγει η καρδια κ θα πεταξει!τι ωραιο αισθημα μωρε κοριτσια..μου χει λειψει κ ο καλος μου.. Crying or Very sad

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ναι αφου τα εκανα εγω ολα στην αρχη τουλαχιστον ας με κυνηγουσε Razz Razz Razz Razz
Εγω του συστηθηκα εγω πηγα και καθισα κντα του εγω του επιασα κουβεντα..αφου τον εβλεπα οτι ντρεποταν...αφου καποια φαση ηθελε να παμε βολτα προς τα εξω και μου λεει "εχει πολυ καπνα εδω μεσα παω προς τα εξω μια βολτα να παρω αερα " και περιμενε οτι θα τον ακολουθησω Razz Razz εεε ειδε οτι δεν βγαινω και ερχετε μεσα και μετα απο 2 λεπτα μου λεει παμε καμια βολτα?χαχαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις