Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loukia_84 έγραψε:δεν χρειαζεται να στενοχωριεστε..
θα κανετε την εξετασουλα κ ολα καλα θα πανε.αρνητικη θα βγει.απλα ο γιατρος θα καταλαβει οτι το μικρακι σας ειναι μινιον κ οτι δεν συντρεχει λογος σοβαρος που δεν παιρνει βαρος..τα ενδεχομενα προσπαθει να αποκλεισει ρε κοριτσια ο ανθρωπος, δεν νομιζω οτι σε τρομοκρατησε..

Σ΄ευχαριστώ, ε αυτή την Κυριακή θα δούμε πόσο πήρε και αν έχει πάρει λίγα θα παω βουρ να την κάνω!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fey11gr έγραψε:
loukia_84 έγραψε:μωρε λεπτοι δεν λεω αλλα 2400 ειναι πολυυυυυ μικρακι..
εσεναΔωρα ειναι καλα η μικρη.παιζει κ η αποκλιση φυσικα..σε αυτη την φαση που ειστε τα μωρακια παιρνουν γυρω στα 30γρ την μερα..αρα αν υπολογισεις τις μερες διαφορα που πηγατε κ οι 2 στους γιατρους σας η μικρη της Φαιης ειναι αρκετα πιο μικρη..
αυτοδικαιολογει κ την εξεταση που την εβαλε να κανει..μηπως παιζει καποιος λογος που δεν πηρε το μωρακι τα γραμμαρια που επρεπε

Ωχ αγχώθηκα τώρα, τόσο καιρό τα κιλά της μπέμπας πήγαιναν με βάση αυτά που λένε και τα περισσότερα site ανα βδομάδα. Το μηχάνημα που σε μετράνε πόσο αξιόπιστο είναι;Λέτε να παω να την κάνω την εξέταση; ( Ακόμη δεν ήρθα στην ομάδα και σας πλάκωσα στις ερωτήσεις)

καλα κανεις κ ρωτας..για αυτο εξαλλου ειμαστε ολες εδω..το μηχανημα νομιζω εχει 10% αποκλιση, πανω-κατω

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν κοιταξεις στο site που ανεβασα πατα την δικη σου πητ κ calculate

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loukia_84 έγραψε:αν κοιταξεις στο site που ανεβασα πατα την δικη σου πητ κ calculate

Σε ευχαριστώ πολύ! Ναι το είδα είμαι μισό κιλό κάτω pale . Αλλά σε αυτή τη φάση αν κάτι δεν παει καλά μπορεί να γίνει κάτι;

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα κ εδω για να δεις γιατι σου ειπε ο Χριστιανος να κανεις την εξεταση..χωρις αγχος, ειπαμε τα ενδεχομενα κοιταει να αποκλεισει..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσακια μου!!!
Πηγαμε φαρμακειο για μαλοξ, τραπεζα για να βαλω λεφτα να πληρωσω την δεη και μαναβικο για πορτοκαλια. Ηταν ωραια η βολτα μου!!! Εξω παντως παγωνια!!!

Φαιη καλωσορισες και σου ευχομαι ολα καλα! Να ερθει το κοριτσακι σου με υγεια και χωρις πολυ ταλαιπωρια! Αν γεννησεις τελικα 2 /1 παιρνεις την πρωτια στην ομαδουλα!!!!Αντε με το καλο να κανεις πρεμιερα!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fey11gr έγραψε:
loukia_84 έγραψε:αν κοιταξεις στο site που ανεβασα πατα την δικη σου πητ κ calculate

Σε ευχαριστώ πολύ! Ναι το είδα είμαι μισό κιλό κάτω pale . Αλλά σε αυτή τη φάση αν κάτι δεν παει καλά μπορεί να γίνει κάτι;

οχι καλε, αλιμονο.νομιζω το αναφερει κ το αρθρο, λιγα χαπακια ακομα..απλα!

γεια σου Σμαρω.. Wink

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Σμαρω!!

Φαιη μου να σου πω την αληθεια, ο δικος μου ο γιατρος μου ειπε πως δεν τον ενδιαφερει τοσο πολυ το βαρος του μωρου(σε λογικα πλαισια παντα) οσο ο ρυθμος αναπτυξης του, αν δλδ μεγαλωνει φυσιολογικα. Οποτε αν ολα ειναι καλα μην αγχωνεσαι, απλα θα κανεις πιο μικρη κορουλα Very Happy

Α, απο Αθηνα κι εσυ ε? Αντε γιατι μας ειχαν παρει λιγο μονοτερμα οι Θεσσαλονικιες της παρεας και Βορειοελλαδιτισες γενικα! Αθηνα κι εγω, στην Πευκη μενω. Που θα γεννησεις αν επιτρεπεται?

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
discordia έγραψε:
Φαιη καλωσορισες και σου ευχομαι ολα καλα! Να ερθει το κοριτσακι σου με υγεια και χωρις πολυ ταλαιπωρια! Αν γεννησεις τελικα 2 /1 παιρνεις την πρωτια στην ομαδουλα!!!!Αντε με το καλο να κανεις πρεμιερα!!!

Ευχαριστώ πολύ καλως σας βρήκα όλες. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 18 875502 Και σε σενα με το καλό. Αν όντως κάνω πρεμιέρα χεχε εύχομαι να σας είμαι γουρλίδικη Very Happy Very Happy


Πέφτω αμέσως στο διάβασμα!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η κακοκεφια καλα κραττει...πφφφφφ
Καλωσ μας βρηκες φαιη..
καλα αποκλιση υπαρχει παντα γιατι σκεψου οτι αλλα μωρα στις ιιδες μερες γεννιουνται 3 και αλλα 4 κιλα

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οι μετρηση του βαρους απο τον γιατρο ειναι συναρτηση πολλων παραγοντων.μετρανε το μηκος του μωρου, το κεφαλακι του, διαφορα τετοια.εσεις οι δυο μπορει να εχετε παιδακια με το ιδιο βαρος αλλα να εχετε διαφορετικες επιμερους μετρησεις..σε σενα μεν Μιραντζελα να μην συντρεχει λογος εξετασης, στην δε Φαιη να χρειαζεται.οχι οτι οταν μπαινεις στην διαδικασια της εξετασης υπαρχει προβλημα..αλιμονο, μην την αγχωσουμε την κοπελα..
ολα καλα ειναι Φαιη μου, θα το δεις

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mirantzela! έγραψε:Γεια σου Σμαρω!!

Φαιη μου να σου πω την αληθεια, ο δικος μου ο γιατρος μου ειπε πως δεν τον ενδιαφερει τοσο πολυ το βαρος του μωρου(σε λογικα πλαισια παντα) οσο ο ρυθμος αναπτυξης του, αν δλδ μεγαλωνει φυσιολογικα. Οποτε αν ολα ειναι καλα μην αγχωνεσαι, απλα θα κανεις πιο μικρη κορουλα Very Happy

Α, απο Αθηνα κι εσυ ε? Αντε γιατι μας ειχαν παρει λιγο μονοτερμα οι Θεσσαλονικιες της παρεας και Βορειοελλαδιτισες γενικα! Αθηνα κι εγω, στην Πευκη μενω. Που θα γεννησεις αν επιτρεπεται?

Ε κάτι κάνουμε και μεις στη Αθήνα ε; χεχε. Α ωραία είμαστε κοντογειτόνισσες, Νεα Κηφισιά μένω. Θα γεννήσω στο Αρεταίειο εσύ;

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οντως γειτονακια το λες!! Very Happy Very Happy
Εγω στο Ιασω θα γεννησω.

Σοφακι γιατι κακοκεφη κοπελα μου? Τι εγινε βρε?

Λοιπον φευγω προς το παρον εγω, θα ερθει η κολλητη μου για ταινιουλα και κουβεντουλα.
Καλα ε,στροφη 180 μοιρων εχει γινει στην διαθεση μου!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Πολυ χαιρομαι Very Happy

Φιλακια πολλα, θα ξαναμπω το βραδυ να δω τα νεα σας!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν μπορω να κοιμηθω απο τους εφιαλτες τα βραδυα και με εχει κουρασει πολυ αυτο.... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 18 534787

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει, ειμαστε 4-5 απο Αθηνα, δεν ειμαστε κ λιγες..

στο καλο Μιραντζελα..ταινιουλα με φιλεναδα ε?αχ, ποσο μου χει λειψει αυτο..αντε φιλια!τι σου κανει ενα ταξιδακι ομως ε? Wink Wink Wink

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Δεν μπορω να κοιμηθω απο τους εφιαλτες τα βραδυα και με εχει κουρασει πολυ αυτο.... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 18 534787

Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 18 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 18 534787 σχετικα με την εγκυμοσυνη ή ασχετα?μηπως εχεις αγχωθει με κατι?

εγω παλι σπανια βλεπω ονειρα, μονο κατι χαζα, ασυναρτητα τελειως.. Rolling Eyes

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε κοριτσια απο Αθηνα μαζευτειτε κι εσεις και πιειτε καφεδακι!
Τωρα νιωθω ενα φουσκωμα.... και δεν εφαγα, ηπια μονο στυμμενα πορτοκαλια.

Την νυχτα πονουσε πολυ και η μεση μου... Λουκια μετραει αυτο στο προαισθημα σου?

Σοφια κι εγω βλεπω πολυ συχνα εφιαλτες ή ονειρα απο τα οποια ξυπναω με αγχος. Νομιζω οτι το αγχος μας να πανε ολα καλα με τα μωρακια μας, μας βγαινει την νυχτα με την μορφη εφιαλτων και συνδραμει σε αυτο και το οτι δυσκολευομαστε να βολευτουμε, να κοιμηθουμε... εγω νιωθω κουρασμενη απο την μεγαλη κοιλια, απο την αναμονη, απο το οτι πρεπει να ειμαι ανα πασα στιγμη σε ετοιμοτητα και απλα να περιμενω... απο την μια θελω να βγει το μωρακι μου το 2013 αλλα απο την αλλη δεν αντεχω αλλο. ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ!!!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ κορίτσια Ελπίζω να μην είναι όντωε τπτ και να μη τρέχω τελευταία στιγμήVery Happy Καλή διασκέδαση
Mirantzela Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 18 654316

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ μιλουσα στο τηλ παλι!
Λοιπον οσο αυξανει το βαρος αυξανει κ η αποκλιση.Δλδ την Δευτερα εμες ειμασταν 2905 +-450γρ!Ενω πριν 2 βδομαδες η αποκλιση ηταν γυρω στα 300γρ αν θυμαμαι καλα.Παντα ο υπερηχος λεει κ την απκλιση.Οταν κανει τις μετρησεις ο γιατρος Φαιη σου δειχνει τις καμπυλες αναπτυξης?Οντως ειναι λιγο μικρακι το κοριτσακι σου αλλα μπορει να ειναι εντος του φυσιολογικου ευρους αναπτυξης.Να ζητησεις να δεις τις καμπυλες την επομενη φορα.Αν δεις οτι παντα κινουνταν προς τα κατω αλλα μεσα στα ορια δεν συντρεχει λογος ανησυχειας!Το θεμα ειναι να αναπτυσσεται με συγκεκριμενο ρυθμο.Αν ξαφνηκα παρει πολυ βαρος ή το αντιθετο τοτε δεν ειναι καλο.Αν ομως ειναι σταθερα στα ψηλα ή στα χαμηλα ορια της καμπυλης τοτε ειναι καλα.

Σοφακι γιατι βλεπεις εφιαλτες?Τι σε αγχωνει?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φαιη μου τιποτα δεν θα ειναι, μην αγχωνεσαι.απλα δειξε εμπιστοσυνη στον γιατρο σου..

Σμαρω μου εδω για να βρεθουμε το πιο πιθανο ειναι να χρειαστει να κανουμε ταξιδι!ειναι τρελες οι αποστασεις κ με την κινηση θεοτρελες!!!!

μεση ε?μπαααα, δεν μου λεει κατι αυτο!ολες ψιλοσακατισες εχουμε καταντησει!! Laughing Laughing

και στα ονειρα κ στο αγχος παλι αναισθητη εγω..ισως επειδη αργω πολυυυυυ ακομα!αλλα το ζητημα κοιλια κ βολεμα ειναι πραγματι μεγαλο θεμα..

θα ερθει μωρε Σμαρω μου το κοριτσι σου!λιγη υπομονη ακομα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Αχ μιλουσα στο τηλ παλι!
Λοιπον οσο αυξανει το βαρος αυξανει κ η αποκλιση.Δλδ την Δευτερα εμες ειμασταν 2905 +-450γρ!Ενω πριν 2 βδομαδες η αποκλιση ηταν γυρω στα 300γρ αν θυμαμαι καλα.Παντα ο υπερηχος λεει κ την απκλιση.Οταν κανει τις μετρησεις ο γιατρος Φαιη σου δειχνει τις καμπυλες αναπτυξης?Οντως ειναι λιγο μικρακι το κοριτσακι σου αλλα μπορει να ειναι εντος του φυσιολογικου ευρους αναπτυξης.Να ζητησεις να δεις τις καμπυλες την επομενη φορα.Αν δεις οτι παντα κινουνταν προς τα κατω αλλα μεσα στα ορια δεν συντρεχει λογος ανησυχειας!Το θεμα ειναι να αναπτυσσεται με συγκεκριμενο ρυθμο.Αν ξαφνηκα παρει πολυ βαρος ή το αντιθετο τοτε δεν ειναι καλο.Αν ομως ειναι σταθερα στα ψηλα ή στα χαμηλα ορια της καμπυλης τοτε ειναι καλα.

Σοφακι γιατι βλεπεις εφιαλτες?Τι σε αγχωνει?

σωστα μιλαει ο ειδικος.. Respect

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όχι δεν μας έχει δείξει ποτέ τις καμπύλες. Αλλά την τελευταία φορά μου κάνει να κοίτα είσαι στις 12 ποσοστιαίες μονάδες. Του λέω κάντε μετάφραση οτι όσο πιο κοντά στο μηδεν είσαι τόσο πιο μικρό. ΜΑς δίνει βέβαια πάντα μαζί με τις φωτογραφίες του υπέρηχου και κάτι νουμεράκια θα κάτσω να τα μελετήσω μήπως αυτές είναι οι καμπύλες.

Όσο για τα όνειρα αν και εμένα μου συναίβει το αντίθετο δηλ σταμάτησα να βλέπω συχνά άσχημα όνειρα, διάβασα σε αρκετά site πως είναι απόλυτα φυσιολογικά τα αλλόκοτα όνειρα λόγω αγχους!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας ομορφούλες!
Φαίη καλωσήρθες! Σε βλέπω να παίρνεις την πρωτιά!! Smile
Πάντως η γνώμη μου στο θέμα "βάρος μωρόυ" είναι ότι ΔΕ γίνεται να είναι όλα τα μωράκια πάνω κάτω τα ίδια! όπως όταν γεννιούνται και μετά αναπτύσσονται με διαφορετικούς ρυθμούς, έτσι και μέσα μας.. Μπορεί και να μην έχει να κάνει με το μέγεθος των γονιών (όταν είναι στην κοιλιά εννοώ)..
πχ. φέτος γέννησαν ο αδερφός μου και η ξαδέρφη μου με 3 μήνες διαφορά..
Ο αδερφός μου είναι 1.87 και η νύφη μου 1.80 και η ξαδέρφη μας 1.55 και ο άντρας της γύρω στο 1.60.. Αν θυμάμαι καλά, ο γιος της ξαδέρφης μου ήταν και 1εκ πιο ψηλός απ' του αδερφού μου και λίγο πιο βαρύς!! Προφανώς όμως, δε θα αναπτυχθούν το ίδιο στη συνέχεια!
Δεν ξέρω αν βοηθώ!
Δεν είμαστε όλοι στο ίδιο καλούπι βρε αδερφέ!!
Μη σε αγχώνει όμως! Είναι τόσος λίγος καιρός, και αφού σε παρακολουθεί συνεχεια δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!

Μιράντζελα με γεια τα ρούχα!!! Εγώ χθες δοκίμασα να βάλω ένα φουστάνι μου που δένει κάτω απ' το στήθος (πολύ απλό μαύρο) με ένα καλσοκολάν.. μια χαρά ήταν.. οκ... ερχόταν λίγο ψηλά λόγω της κοιλιάς, αλλά δε μ'απασχολεί...
έτσι, βρήκα και τι θα φορέσω πρωτοχρονιές κλπ!

Ξεράθηκα 2 ώρες και ήρθα στα ίσια μου με τις αυπνίες χθες!

Σοφάκι μήπως τρως βαριά το βράδυ; Πόσο συχνά έχεις εφιάλτες;

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fey11gr έγραψε:Όχι δεν μας έχει δείξει ποτέ τις καμπύλες. Αλλά την τελευταία φορά μου κάνει να κοίτα είσαι στις 12 ποσοστιαίες μονάδες. Του λέω κάντε μετάφραση οτι όσο πιο κοντά στο μηδεν είσαι τόσο πιο μικρό. ΜΑς δίνει βέβαια πάντα μαζί με τις φωτογραφίες του υπέρηχου και κάτι νουμεράκια θα κάτσω να τα μελετήσω μήπως αυτές είναι οι καμπύλες.

Όσο για τα όνειρα αν και εμένα μου συναίβει το αντίθετο δηλ σταμάτησα να βλέπω συχνά άσχημα όνειρα, διάβασα σε αρκετά site πως είναι απόλυτα φυσιολογικά τα αλλόκοτα όνειρα λόγω αγχους!

αυτο με την ποσοστιαια κλιμακα ουτε εγω το εχω καταλαβει.. scratch λειπει κ η Ελενη να μας πει..

γεια σου Ζωη μου!με το θεμα του καλουπιου συμφωνω απολυτα..κι εγω βρηκα τι ρουχα θα βαλω τις γιορτες! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 18 328109 και χωρις να χρειαστει να ξοδευτω κιολας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις