Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
199 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 199 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σμαρω εμενα παλι ο δικος μου ειναι το ακριβως αντιθετο απο τον δικο σου..λεει στην τελικη θα μας βοηθησουν οι γονεις..οχι οτι εχουμε παρει ποτε λεφτα απο αυτους αλλα ουτε εμενα μου αρεσει η ιδεα..μονοι μας αποφασισαμε να φτιαξουμε το σπιτι μας κ να κανουμε οικογενεια, δεν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει να δημιουργουμε προσθετα βαρη στους αλλους..το αν θελουν εκεινοι να δωσουν ειναι αλλη υποθεση βεβαια.ευπροσδεκτα!αλλα χωρις να γινουμε ζητουλες!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα επαιρνα αντισυλληπτικα νομιζω.αφου ερθει κ το δευτερο ομως..δεν το εχω πολυψαξει ομως..σιγουρα δεν εινα οτι καλυτερο παντως..αφου μπορει ενα τοσο δα μικρο χαπακι να παρεμβαινει στην φυση καλο δεν ειναι..κι εμεις ετσι ακριβως Σμαρω, την μεθοδο της διακεκομμενης χρησιμοποιουσαμε!!!κ θα συνεχισουμε φυσικα!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι Λουκια μου. Αμα θελουμε να ειμαστε "μεγαλοι" και να εχουμε δικη μας οικογενεια, πρεπει και να την συντηρουμε και να κανουμε το κουμαντο μας. Αλλιως ας καθομασταν στο σπιτακι του ο καθενας.
Εμενα οι γονεις μου μου ειχαν πει, οταν εψαχνα να νοικιασω μονη μου, οτι θα μου δινουν το 1/3 του ενοικιου καθε μηνα και δε το δεχτηκα. Μετα μου ειπαν αν τα βρω δυσκολα, να τους πω να το ξεκινησουμε αυτο αργοτερα. Ε, οσο ευκολα ή δυσκολα κι αν ημουν δε τους τα ζητησα. Το επιχειρημα μου για να νοικιασω σπιτι ηταν γιατι ηθελα να ανεξαρτητοποιηθω και να πατησω στα δικα μου ποδια, πριν παντρευτω και κανω οικογενεια. Αν μου πληρωναν το νοικι, παλι σαν να μενω μαζι τους δε θα ηταν?

Εμενα ειναι και ο γιατρος μου κατα των αντισυλληπτικων αν δεν υπαρχει λογος υγειας, συμφωνουμε δηλαδη, οποτε ετσι. Κι αυτο δυσκολο ειναι βεβαια, να εχεις συνεχεια το μυαλο σου εκεικαι να σταματησεις πριν ειναι πολυ αργα αλλα ειναι το πιο φυσικο νομιζω.

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σμαρω μου νομιζω πως αφου εχεις εντονες ημικρανιες ο γιατρος μαλλον δεν θα σου εγραφε ουτως η αλλως αντισυλληπτικα. Και γενικα, τα γραφουν πλεον λιγο πιο δυσκολα απο οτι παλιοτερα.

Αντε καλη επιτυχια Δωρα για τους κουραμπιεδες!! Very Happy
Και,,,, εεεε Δωρακι στειλε λιγους κουραμπιεδες κι απο δω.... Δεν μ'αφηνει η μαμα μου να τρωω αλλα γλυκα, κι εχω παθει στερητικο συνδρομο... σημερα ολη μερα δεν εχω βαλει γλυκο στο στομα μου... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 29 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 29 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 29 534787 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 29 534787

Τωρα μεταξυ μας ειχε ξεφυγει η κατασταση μου με τα γλυκα, το ειχα παραχεσει..
Δεν πειραζει, θα το ριξω στα αλμυρα Razz Razz Razz Razz
Αααα, στην τελευταια μου επισκεψη στον γιατροο ειχα βαλει 21 κιλα!!Πλεον ειμαι 75 ολοκληρα κιλα δηλαδη!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιραντζελα εγω σημερα που ζυγιστηκα ειμαι 81....μην στεναχωριεσαι... νερο θα τα κανουμε να κυλησουν απο πανω μας.... κι εγω τρωω ολη την ωρα ομως... και χτες μου την ειπε ο καλος μου και θυμωσα. βεβαια τωρα δε θυμαμαι τι ακριβως μου ειπε αλλα με τσατισε!

Παντως προ εγκυμοσυνης, την ορεξη μου για γλυκο την κατευναζαν καπως τα φιτνες με τα φρουτα (οχι τα κοκκινα φρουτα, τα αλλα). Με γιαουρτι. Μηπως να δοκιμαζες?

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπαααα, τα φιτνες σε μενα μου κατευναζουν την ορεξη για γλυκο μονο σε υπερποσοτητες!!! Αν πιασω το κουτι με ταδημητριακα θα το τελειωσω, και οι μπαρες δεν μου κανουν τπτ, Ασε που μου θυμιζουν και διαιτα...
Μονο τα αποξηραμενα φρουτα με καλυπτουν αντι για κανονικο γλυκο.
Θα μου φερει η μαμα μου το βραδυ.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα στειλω!αν βγουν καλοι γιατι πρωτη φορα θα φτιαξω!
οσο για τα κιλα εγω μαλλον +22 πλεον κοντευω τα 95! Embarassed Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 29 534787

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω για κιλα δεν μιλαω γιατ θα με βρισετε!

οσον αφορα την οικονομικη ενισχυση Σμαρω εγω με το που ξεκινησα να δουλευω-φοιτητρια ακομα-δραχμη δε τους ζητησα..μα ενοικιο, νερο, τηλεφωνο, πετρελαιο, ολα μονη μου τα ρυθμιζα.ενιωθα πραγματικα ανεξαρτητη ετσι!κ δεν χρειαστηκε στιγμη να δωσω αναφορα τι κανω κ που παω..κ απαιτησεις δεν ειχαν εκεινοι απο εμενα..

αντιθετως ο καλος μου επειδη δεν εφυγε ποτε απο το σπιτι δεν μπορει να σκεφτει οπως εγω.. Rolling Eyes

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω η αληθεια ειναι οτι ειμαι λιγο κακομαθημενη. Δεν ανεξαρτητοποιηθηκα οικονομικα ποτε σχεδον απο την μαμα μου. Οταν σπουδαζα τα πληρωνε ολα αυτη και ο μπαμπας μου.Και οταν επιασα δουλεια, δουλευα για να μην καθομαι, και οχι για να καλυπτω τα εξοδα μου, για τα γουστα μου τελοσπαντων...

Βασικα, ηταν και λιγο αναποφευκτο να μην κακομαθω, γιατι παντα ειχα να περνω λεφτα απο 2 μεριες χωριστα, και απο την μαμα μου και απο τον μπαμπα μου.Περιεργη κατασταση γενικα...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα, κι εγω ξεκινησα να δουλευω για να εχω παραπανω λεφτα απο αυτα που μου εδιναν, δεν τα χα αναγκη αλλιως.σε καποια φαση κατεληξα με 2 δουλειες τυχαια(ειχα ξεκινησει ηδη part στο μαγαζι κ μου ηρθε κ η προσληψη στον οτε που ηθελα πολυ να δουλεψω.επειδη στο μαγαζι πηγα μεσω γνωστου ομως δεν ηθελα να τον απογοητευσω κ να τους κρεμασω..) κ εκει εκρινα οτι δεν ηθελα να παιρνω κ επιπλεον λεφτα απο τους γονεις μου!ημουν 21 κ επαιρνα 1000 ευρω τον μηνα να φανταστεις..ωραιες εποχες!

δε σου κρυβω βεβαια οτι αν δεν ειχα γλυκαθει απο τα λεφτα κ την ελευθερια που μου εδιναν πιθανως να ειχα τελειωσει κ με την σχολη μου νωριτερα.κ ισως ειχα βολευτει κ καπου.. Rolling Eyes τεσπα, ολα σχετικα ειναι, μην τρελαινεσαι!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε Μιραντζελακι μου εισαι και μια σταλια εσυ. Εγω πηγα να μεινω μονη μου στα 25 περιπου (ξεχναω κιολας) τοτε εκανα το μπαμ. Δουλευα μεν απο πιο μπροστα αλλα εκτος απο την δοση του αυτοκινητου μου ολα τα αλλα τα ειχα για τα γουστα μου. Ετρωγα, επινα, πλενομουν, ζουσα τζαμπα με τους γονεις.

Λουκια μου ειναι απολυτως κατανοητο αυτο που λες για τον καλο σου. Αν δεν μπουμε στον χορο, δεν χορευουμε. Κι εγω γι'αυτο ηθελα να μεινω μονη μου. Γιατι πρωτυτερα ειχα την εντυπωση οτι αμα εγω χρησιμοποιω τα λεφτα μου για να περναω καλα, ολα τα αλλα με ενα μαγικο τροπο θα γινουν. Θα μαθει κι ο καλος σου. Και δυστυχως για ολη την γενια μας θα μαθουμε πολυ καλα οτι πρεπει να ζουμε με λιγα και να πληρωνουμε πολλα και να ειμαστε κι ευγνωμονες απο πανω...

Μιραντζελα τοτε ναι, ριξτο στα αποξηραμενα φρουτα....

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η αληθεια ειναι οτι γλυκαινεσαι ρε γμτ, ειδικα οταν σου ερχονται και λιγο ευκολα τα πραγματα... Τι σπουδασες Λουκια μου, αν επιτρεπεται?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα μαθουμε Σμαρω,πραγματι..εγω ειμαι πολυ ρεαλιστρια γενικα κ δε με νοιαζει να στερηθω, μονο για το μωρακι μου δεν θελω να χρειαστει ποτε να ανησυχησω.εγω κ ο μπαμπας της μια χαρα θα την βρουμε την ακρη κ θα προσαρμοστουμε

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Η αληθεια ειναι οτι γλυκαινεσαι ρε γμτ, ειδικα οταν σου ερχονται και λιγο ευκολα τα πραγματα... Τι σπουδασες Λουκια μου, αν επιτρεπεται?

εγω οταν υπαρχει η οικονομικη δυνατοτητα δεν το κατακρινω παντως..αρκει να μην εκμεταλλευομαστε καταστασεις.εξαλλου για ολους αργα η γρηγορα θα ερθει η στιγμη που θα χρειαστει να αντιμετωπισουμε μονοι κ ωριμοι διαφορες περιστασεις.μεχρι τοτε δεν χαλασε ο κοσμος να ειμαστε πιο ανεμελοι..καθε ηλικια θελει τα δικα της!

οργανωση κ διοικηση Μιραντζελα μου, στο πα.πει!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατ'εμε εννοειται οτι γλυκαινεσαι οταν υπαρχει η δυνατοτητα και επισης εννοειται οτι δεν θα το κατακρινω σε κανεναν. Γιατι κι εγω στο παιδι μου αυτο θα κανω, μπορει εγω να ζοριστω αλλα αυτο θελω να περασει οσο καλυτερα γινεται, αρα δε θα κατακρινω εναν αλλο γονιο που το εκανε στο παιδι του.

Λουκια σε ποιουε τομεις μπορεις να βρεις δουλεια? Σε οποιαδηποτε εταιρεια?

Μιραντζελα εσυ τι σπουδαζεις? Εχεις πολλα εξαμηνα ακομη?

Κι εγω αν δεν ειχα γλυκαθει με τα λεφτα παντως θα ειχα τελειωσει πιο νωρις. Βεβαια ηταν αλλοι οι παραγοντες που με κρατησαν πισω, αλλα αν αφηνα την δουλεια θα μπορουσα να τακτοποιησω τις εκκρεμοτητες μου, κι εγω προτιμησα την δουλεια....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Σμαρω μου, παντου μπορω να δουλεψω..ελα ομως που λιγο η εποχη της κρισης, λιγο ο ηλικιακος παραγοντας, λιγο το επιδομα πτυχιου δε με παιρνει κανεις..ειναι μεγαλο το ευρος της σχολης μου..

μαρκετινγκ, μανατζμεντ, οικονομικα, τα παντα ολα κοινως!υποτιθεται οτι "παραγει" στελεχη οικονομιας κ διοικησης..κ σε λογιστηριο μπορω να δουλεψω κ παντου αλλα που????ακουει κανεις??????????????μεγαλη απογοητευση, ασε.το παιζω χαρουμενη νοικοκυρα πια!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μωρε οικονομικη δυνατοτητα υπηρχε μεχρι τωρα, τωρα ομως που σκεφτομαι οτι πρεπει να κανω καποια πραγματα μονη μου, ζοριζομαι στην σκεψη οτι ισως να στερηθουμε, πρωτα και πανω απ'ολα το παιδι και μετα εμεις .... Τελοσπαντων..

Εγω σπουδαζω Ιστορια. Μου εχει μεινει ενα ετος συν ολα αυτα που χρωσταω, που δεν ειναι πολλα, αλλα ειναι αρκετα.Τωρα απο αποκατασταση το δικο μου επαγγελμα, κλαφτα,

Ασχετο, μολις γεννησω θα αλλαξω χρωμα τα μαλλια μου. Θα κανω το μαλλι της Χουρρεμ, πορτοκαλοκοκκινο, το αποφασισα Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 29 604962

Παω λιγο να ξαπλωσω κουκλες και θα τα πουμε αργοτερα!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποια ειναι παλι αυτη????εγω μονο τον εζελ εβλεπα.. Embarassed

εμενα μου αρεσει το ξανθο πανω σου..εσυ ξερεις!αν εχεις αναγκη απο αλλαγη!

ολα καλα θα πανε μωρε κ με το μπεμπακι!ασε να ερθει με το καλο κ για ολα θα βρεθουνε λυσεις!!

ιστορια ε?????την σιχαινομουν απο παντα, κ συνεχιζω..!σπυρακια βγαζω!

αντε, καλη ξεκουραση!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λουκια το επιδομα πτυχιου δεν μας το κατηργησαν??? νομιζω οτι τωρα πια δε σινουν τιποτα. Αλλα κατα τα αλλα ναι, δυσκολο να βρεις δουλεια... γενικα.... κι εμενα χαρωπη νοικοκυρα με βλεπω ...

Μιραντζελακι αυτο με την χουρεμ πολυ μου αρεσε!!!! χαχαχαχα

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η Χουρρεμ ειναι απο τον Σουλειμαν!

Κι εμενα μ αρεσει το ξανθο μωρε, αλλα βαρεθηκα... Και βασικα κι αυτο που θα κανω τωρα ειναι σαν πυροξανθο πιο πολυ, εχει μεσα πολυ ξανθο οποτε θα μου παει πιστευω!

χαχαχαχαχαχα εμενα παλι μου αρεζε παντα η Ιστορια. Με μαθηματικα φυσικες και τετοια εβγαζα τα σπυρακια εγω...

Αντε, φευγω Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 29 531909

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλη ξεκουραση Μιραντζελα!

Ιστορια κι εγω δρομοι παραλληλοι. δε συναντιομαστε πουθενα.... καταρχην δε τα θυμαμαι... και με ενδιαφερον να τα διαβασω, παλι τα ξεχναω. Και τα ανακατευω μεσα στο κεφαλι μου.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που να ξερω βρε Σμαρω μου..εγω λιγο αφου το πηρα το πτυχιο ολως τυχαιως εμεινα κ χωρις δουλεια..ο νοων νοητω..!καλα πλεον δεν κοιταω να μου το πληρωνουν, κ με ενα απλο 4ωρο παλι ευχαριστω θα λεω!

ελα μωρε, μην σκεφτεσαι ετσι.κατσε το 2μηνακι σου αφου γεννηθει η μπουμπου κ θα δεις πως θα πανε τα πραγματα με την επιστροφη σου πια στην δουλεια..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιραντζελα μου σου ειπα αν ειναι αναγκη αλλαγης ασυζητητι να το κανεις!

εγω δεν ημουν ποτε των θεωρητικων μαθηματων..ιστορια κ εξετασεις οταν εδινα τα θυμομουν μονο μεχρι να γραψω, μετα σκοταδι, δε μου αρεσει καθολου..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΛπιζω να κανω λαθος Λουκια, γιατι κι εγω δε το ζητησα το επιδομα πτυχιου. Δεν ηθελα να φανω αχαριστη βλεπεις και ξεπληρωθηκα με 3 μειωσεις μισθου!!!! Δεν πειραζει, ολα δανεικα ειναι...

Κοιτα μεχρι να γινει το μωρο 18 μηνων δε μπορουν να με απολυσουν, αλλα μπορουν να μου κανουν την ζωη μαυρη. Και εχω απειρα περιστατικα απο τους συγκεκριμενους... πλεον λατρευουν να σε οδηγουν στην παραιτηση κι εχουν την ψευδαισθηση οτι τα "αστερακια" ειναι εκτος της εταιρειας. εχει αποδειχθει με μεγαλη επιτυχια οτι κανουν λαθος αλλα αυτοι συνεχιζουν την ιδια τακτικη.

Εγω ειμαι της θεωρητικης αλλα μου αρεσε πολυ η λογοτεχνια και φιλοσοφια, μετα ερχοταν τα αρχαια... ιστορια, γεωγραφια, φυσικη, μαθηματικα ηταν τα χειροτερα μου

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ξεκινησα θετικη κ κατεληξα τεχνολογικη κατευθυνση.ιστορια μισουσα, κειμενα εκθεση μου αρεσαν αλλα σε φυσικες βιολογιες κ τα σχετικα ημουν καλυτερη.. Rolling Eyes ανωμαλια κ αυτη!

επρεπε να τους το ζητησεις το επιδομα γιατι ακομα κ τωρα που δε στο δινουν π..στικα σου φεροντε..αλλα τι να κανεις, αναγκη εμεις τους εχουμε.. Mad

εφοδιασου με κουραγιο οταν επιστρεψεις κ οσο αντεξεις..αν μου λες κιολας ειναι η τακτικη τους θα χρειαστεις μπολικη υπομονη..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις