Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι να εχεις καποιον να βοηθησει αλλα μην τολμησεις να αναφερεις οτι θες κ 2ο παιδι!Ειναι ο φοβος κ ο τρομος του εργοδοτη!Κ εγω θα λεω οτι δεν το σκεφτομαι προς το παρον.Ας μεγαλωσει λιγο αυτο κ βλεπουμε θα λεω!Κ αφου μεινω εγκυος θα τους σκασω το παραμυθι...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια μου και που ειναι λιγο στον κοσμο τους, αφηστε τους να το χαρουν.
Υπαρχει και η αλλη πλευρα, του να τα βλεπουν ολα μαυρα, οπως ο δικος μου.
Απληρωτο δεν αφηνουμε κανεναν, τιποτα δεν μας λειπει στο σπιτι μας, οκ κοινωνικη ζωη δεν εχουμε πλεον, αλλα εχουμε μια ποιοτητα ζωης μεσα στο σπιτι μας, αλλα και παλι ειναι ολη την ωρα χαλια κι αολη την ωρα αναστεναζει και διαολοστελνει. Φοβαμαι οτι κατι θα παθει. επισης, φοβαμαι οαν γινουν χειροτερα τα πραγματα τι θα κανει???
παρακαλαω να ηταν λιγο στον κοσμο του...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να πας να τους ξεχεσεις για να στρωσουν χαρακτηρα!Αντε τωρα!στο κεπ που πηγα εγω μονη της η υπαλληλος εβαλε οτι ειναι επειγον κ εγραψε κ πανω στο χαρτι που μου εδωσε οτι θα παραλαβει ο συζυγος για να μην ταλαιπωρουμε να ξαναπηγαινω!Δεν ειναι ανθρωποι μερικοι! Twisted Evil Να πας να πιεσεις!Κ να πεις οτι δεν εχεις ποιον να στειλεις!Οτι ο αντρας σου δουλευει κ δεν μπορει να παρει αδεια για να παει στο δημο κτλ κτλ!Δουλεια τους ειναι να το κανουν κ κανονικα θελει 4 εργασιμες!Να κοψουν το λαιμο τους κ να το βρουν αλλιως θα κινηθεις αλλιως πες τους! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Κοριτσακια μου και που ειναι λιγο στον κοσμο τους, αφηστε τους να το χαρουν.
Υπαρχει και η αλλη πλευρα, του να τα βλεπουν ολα μαυρα, οπως ο δικος μου.
Απληρωτο δεν αφηνουμε κανεναν, τιποτα δεν μας λειπει στο σπιτι μας, οκ κοινωνικη ζωη δεν εχουμε πλεον, αλλα εχουμε μια ποιοτητα ζωης μεσα στο σπιτι μας, αλλα και παλι ειναι ολη την ωρα χαλια κι αολη την ωρα αναστεναζει και διαολοστελνει. Φοβαμαι οτι κατι θα παθει. επισης, φοβαμαι οαν γινουν χειροτερα τα πραγματα τι θα κανει???
παρακαλαω να ηταν λιγο στον κοσμο του...

αχ!κ εγω ετσι ειμαι!δεν εχω αφησει απληρωτο λογαρισμο ποτε, ζεσταινομαι κ καπως,με ταιζει λιγο κ η πεθερα τωρα τελευταια κ τα βγαζουμε περα.Μετα ομως?κ σκεφτομαι οτι θα πρεπει να κανω κ ταξιδι στην Αθηνα κατα το Μαρτιο κ ξανα τον Ιουνιο!Κ ερχεται κ ο γαμος κ δεν εχω ευρω την ακρη!Να δω πως θα δωσω προκαταβολες κ πως θα πληρωσω προσκλητηρια κτλ...Κ ο καλος μου αταραχος!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εμεις στην ωρα τους τα πληρωνουμε Δωρα, ειδικα εγω ειμαι πολυ επιμελης με τους λογαριασμους..ο Χρηστος οχι τοσο, αλλα τον μαζευω εγω!
το καλο ειναι οτι επειδη ειμαστε χρονια μαζι, ειχαμε κ οι δυο τα αυτοκινητα μας ξεχρεωμενα κ το σπιτι το φτιαχναμε 3 χρονια για να μην βαλουμε δοσεις..ουτε καν στα ηλεκτρικα δεν θελαμε..
μας μενουν κ κανα 2 δρχ στην ακρη αλλα οπως λες κοψαμε τα ταξιδια, τα πολλα φαγητα κ τους καφεδες εξω κ τις περιττες σπαταλες..φανταζομαι ομως οτι τωρα με το μωρο οχι δε θα μενουν, μη δε μας φτανουν κιολας φοβαμαι..

οσο για μετα, εχω Δωρα μου, ευτυχως!η μαμα μου βγηκε μικρη σε συνταξη κ η πεθερα μου δε δουλεψε ποτε..εχω επομενως χερια..κ εννοειται οτι ποτε μα ποτε δεν λες σκεφτομαι για 2ο..εδω την ηλικια μου κοιτουσαν οσο εψαχνα κ τους ξενιζε..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως Σμαρω, καλυτερα στην κοσμαρα τους..με αγχωσες με τον αντρουλη σου..ελπιζω να μην του την γυρισει κ του καλου μου.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 28 534787

απο ποιοτητα ζωης κ εγω δεν παραπονιεμαι..τιποτα δε μας λειπει. κ απο επιλογη δεν τρωμε κ πινουμε εξω..αφενος γιατι δεν συμφερει, κ αφετερου γιατι σπιτακι μας με καλη παρεουλα ειναι πολυ καλυτερα..με τα ταξιδακια ναι, εκει ισως καταπιεζομαστε καπως..κ αλιμονο, κ την βολτα μας εξω οταν θελουμε την κανουμε..!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δωρα μου ολο κ κατι θα βγαλετε ομως με τον γαμο..φροντισε τουλαχιστον να εξοφλησεις με τα λεφτα που θα μαζεψετε.κανε τους τετοια συμφωνια αν μπορεις..γιατι αλλιως ομολογουμενως ειναι πολλααααααα τα εξοδα ενος γαμου..+μιας βαπτισης!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ναι πλεον κ η ηλικια ειναι θεμα!Αφου αν εισαι κατω απο 25 σε πληρωνουν λιγοτερο γιατι να παρουν καποιον πανω απο 25?

αφηστε φρικη ειναι!ελπιζω να μη σκεφτουν να με απολυσουν γιατι δε θα βρω πουθενα δουλεια!δεν ξερω να κανω κ τπτ αλλο δλδ!Ουτε σε καφετερεια δε μπορω να δουλεψω η αχρηστη!πιο πολλους δισκους θα ριχνω παρα θα πηγαινω στους πελατες!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηλικιες ανω των 25 κ πτυχια ειναι πλεον κουσουρια Δωρα μου..αστα!

εγω δεν εχω κολληματα, ολα μπορω να τα κανω αλλα service δε θα με αφηνε ποτε να δουλεψω ο Χρηστος.. Rolling Eyes

α!μονο το promotion δεν εχω, ειδικα αυτα τα τηλεφωνικα τα σιχαινομαι.. Mad

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:Δωρα μου ολο κ κατι θα βγαλετε ομως με τον γαμο..φροντισε τουλαχιστον να εξοφλησεις με τα λεφτα που θα μαζεψετε.κανε τους τετοια συμφωνια αν μπορεις..γιατι αλλιως ομολογουμενως ειναι πολλααααααα τα εξοδα ενος γαμου..+μιας βαπτισης!

Φανταζομαι οτι προσκλητηρια κ μπομπονιερες πρεπει να πληρωσω με την παραλαβη.Το ιδιο θα ισχυει κ για νυφικο.Κ ετσι οπως πανε τα πραγματα φανταζομαι οτι ολοι μικροποσα θα δωσουν για δωρο κ δε θα παρουν κ δωρο στο παιδι.Να πω οτι τουλαχιστον δε θα εχω να ψωνιζω κ ρουχα απο Σεπτεμβρη!Οποτε δεν ξερω αν θα φτασουν τα δωρα να καλυψουν τα εξοδα του γαμου.κ ηθελα να φανταστεις να περισσεψει κ κατι για να παρω ψυγειο στεγνωτηριο κ καταψυκτη!

Κ θελει το καμαρι μου να βαλουμε κ αιρ κοντισιον στο σπιτι για να μη σκασει το παιδι!δεν επικοινωνουν οι αντρες παιδακι μου!Που θα βρουμε κ λεφτα για τετοια εξοδα?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ηλικιες ανω των 25 κ πτυχια ειναι πλεον κουσουρια Δωρα μου..αστα!

εγω δεν εχω κολληματα, ολα μπορω να τα κανω αλλα service δε θα με αφηνε ποτε να δουλεψω ο Χρηστος.. Rolling Eyes

α!μονο το promotion δεν εχω, ειδικα αυτα τα τηλεφωνικα τα σιχαινομαι.. Mad

α κ εγω δεν ξερω αν θα με αφηνε αλλα σιγουρα δεν το εχω!Αν εχει 2 ποτηρια ο δισκος μπορω να τον σηκωσω.Αν εχει παραπανω τρεμει το χερι μου λες κ εχω παρκινσον!αχρηστη σου λεω!δεν παιρνει κ καθαριστριες πλεον ο κοσμος να εχω μια ελπιδα οτι θα στραφω εκει!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ, ναι Δωρακι ειναι κι ο γαμος, που οσο το σκεφτομαι πελαγωνω κι εγω τελειως...Αλλα εξοδα με φουντες εκει... Πφφφφφφφ Mad Mad Mad

Εγω παντως κοριτσια το ενδεχομενο του δευτερου παιδιου συντομα το εχω αποκλεισει τελειως. Για ευνοητους λογους κιολας, οχι μονο οικονομικους. Και για μενα επισης. Ειναι λιγο εγωιστικο, το ξερω, αλλα θελω οσο μπορω να κρατησω ενα προγραμμα στην ζωη μου απο δω και περα. Αν κανω 2ο ας πουμε, την σχολη μου δεν θα την τελειωσω με τιποτα. Και πολλα αλλα πραγματα τεσπα. Οποτε απο οτι εχουμε συζητησει με τον Χρηστο μου, μετα την γεννα μαλλον στο σπιραλ θα κινηθουμε για σιγουρια.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προσκλητηρια κ μπομπονιερες νομιζω ναι!εγω τα παρηγγειλα κ απο το ιντερνετ επομενως..αναγκαστικα!κ για νυφικο.οπου μπορεις παντως κανε μια νυξη να εξοφλησεις μετα..κι αν σου κατσει???!!!

μπορεις παντως να κανεις κ οικονομικο γαμο αν δεν το χεις φανταστει καπως..εγω εχω ενα θεματακι , δεν το ειχα ονειρευτει καπως, αλλα τα ηθελα ολα τελεια.με χαρακτηριζει αυτη η λοξα..θα μεναν πολυ περισσοτερα στην ακρη διαφορετικα..δεν εχω παραπονο βεβαια..ειναι κ αυτο που λες, δυσκολοι καιροι..

ολα θα γινουν μωρε, μη αγχωνεσαι!θα μεινουν κ για το air-αστον να ονειρευεται, απ το να τρομοκρατειται οπως της Σμαρως.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 28 534787

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
loukia_84 έγραψε:ηλικιες ανω των 25 κ πτυχια ειναι πλεον κουσουρια Δωρα μου..αστα!

εγω δεν εχω κολληματα, ολα μπορω να τα κανω αλλα service δε θα με αφηνε ποτε να δουλεψω ο Χρηστος.. Rolling Eyes

α!μονο το promotion δεν εχω, ειδικα αυτα τα τηλεφωνικα τα σιχαινομαι.. Mad

α κ εγω δεν ξερω αν θα με αφηνε αλλα σιγουρα δεν το εχω!Αν εχει 2 ποτηρια ο δισκος μπορω να τον σηκωσω.Αν εχει παραπανω τρεμει το χερι μου λες κ εχω παρκινσον!αχρηστη σου λεω!δεν παιρνει κ καθαριστριες πλεον ο κοσμος να εχω μια ελπιδα οτι θα στραφω εκει!

εμας ενας γνωστος που εχει γνωριμιες ειπε μονο για security κ καθαρισμο μπορει να κανει κατι!αρα υπαρχει ελπιδα.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 28 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 28 328109

ελα μωρε γιατι φοβασαι εσυ?παιζει να σε διωξουν λες?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο ειναι να μπαινει το σπιραλ μονο οταν αποφασισεις οτι δε θα ξανακανεις παιδια!σε καποιες περιπτωσεις προκαλει προβληματα.Καλο ειναι να το αποφυγεις νομιζω.Ρωτα κ το γιατρο σου βεβαια.Εγω στα αντισυλληπτικα θα πηγαινα παντως.

Οσο για το οτι δε θες αμεσα 2ο παιδακι εγω δε το βρισκω καθολου εγωηστικο.Ισα ισα που πρεπει να εισαι πρωτα καλα με τον εαυτο σου κ να εχεις κανει καποια πραγματα που θες για σενα πριν αφιερωθεις στα παιδια σου.Αυτο βεβαια δε σημαινει οτι αν κανεις παιδια σταματας να ζεις αλλα οπως κ να'χει καποια πραγματα πρεπει να γινονται οταν πρεπει.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σπιραλ ε??? Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 28 534787 τα σκεφτομαι εγω αυτα κ μια φρικη την τρωω, δεν ξερω γιατι..θα μου πεις ολοκληρα παιδακια θα βγαλουμε απο εκει κατω εκει κολλησες εσυ??????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Μιραντζελα μου κι εγω στην δικη σου φαση εννοειται οτι δεν θα το επεδιωκα το δευτερο..κ καθολου δεν πιστευω οτι ειναι εγωιστικο..καλα θα κανετε!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απαπαπα, αν ειναι να αφησει καμια ζημεια και να μην μπορω να κανω αλλο παιδακι, να μου λειπει, ευχαρτιστω. Αντισυλληπτικα δεν μπορω να παρω σιγουρα, γιατι εχω προβλημα με την χολη μου και δεν επιτρεπεται.
Δεν ξερω, καποια λυση θα βρουμε πιστευω..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα στη δουλεια μου.Λενε οτι ανοιγουν καινουρια εταιρεια κ θα βαλουν ολους τους υπαλληλους να παραιτηθουν απο αυτη που ειμαστε τωρα κ να μας προσλαβουν στην αλλη.Κ που ξερω εγω αν θα το κανουν αλλα κ με τι χρηματα κ για ποσες ωρες θα ειναι η νεα συμβαση?Ασε που φοβαμαι μη χασουμε πελατια με αυτο.γενικα οι μικροβιολογοι δεν πανε καλα κ αν αρχισουν να κλεινουν δε θα εχουμε κ εμεις δουλεια.Οποτε ισως να κανουν κ απολυσεις ξερω κ εγω?Ολα τα φοβαμαι πλεον!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Απαπαπα, αν ειναι να αφησει καμια ζημεια και να μην μπορω να κανω αλλο παιδακι, να μου λειπει, ευχαρτιστω. Αντισυλληπτικα δεν μπορω να παρω σιγουρα, γιατι εχω προβλημα με την χολη μου και δεν επιτρεπεται.
Δεν ξερω, καποια λυση θα βρουμε πιστευω..

δεν ειμαι κ σιγουρη βρε Μιραντζελα αλλα κατι τετοιο θυμαμαι.Εκτος αν αυτο ισχυε παλιοτερα κ τωρα εχουν εξεληχθει τα πραγματα.θα σε γελασω.Κανε μια κουβεντα με το γιατρο σου να δεις τι θα πει.Αλλιως αναγκαστηκα θα φοροδιαφευγετε!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το διαφραγμα μηπως?δεν εχω ασχοληθει καθολου με το θεμα..

καταλαβα Δωρα, μονο αυτοι ξερουν τι σκαρωνουν.μακαρι να εξελιχθουν ολα καλα για σενα , τι να πω?δεν ξερεις τι να περιμενεις πια με το γενικοτερο κλιμα που επικρατει..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το πηρα αποφαση!Παω να φτιαξω κουραμπιεδες!!!Θα τα πουμε σε καμια ωρα!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι, ουτε κι εγω εχω ασχοληθει καθολου, απλα σκεφτομασταν το σπιραλ, ετσι απο οσα εχω ακουσει. Για το διαφραγμα δεν ξερω τπτ. Θα δω, τι θα πει ο γιατρος. Για τα αντισυλληπτικα παντως ειναι σιγουρο οτι δεν μπορω να παρω. Ηθελα να παρω και παλιοτερα, αλλα δεν επιτρεπεται γτ εχω πετρουλες στην χολη μου..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα ο δικος μου δεν ειναι μονο που τρομοκρατειται, ειναι και που δε δεχεται και βοηθεια απο κανεναν. Οταν του λενε γονεις ή πεθερικα οτι θα μας παρουν κατι ή θα μας δωσουν λεφτα να παρουμε το ταδε πραγμα που χρειαζομαστε, στεναχωριεται. Κι εμενα μου αρεσει να παταμε στα δικα μας ποδια κι αν ποτε βρεθουμε σε μεγαλη αναγκη να ζητησουμε απο το να αρμεγουμε συνεχεια, αλλα αμα θελουν κατι να μας το δωσουν γιατι να το αρνηθω?
Τελοσπαντων θα δειξει.

Κι εμενα αν με διωξουν δεν ξερω που θα μπορουσα να βρω δουλεια. Και με τι ωραριο... γιατι αλλα ξα 2 φορες δουλεια λογω ωραριου μεταξυ αλλων.

Δευτερο, ακομη και τριτο παιδακι θα ηθελα, ασχετα με τις φοβιες μου για τον πονο και την γεννα. Αλλα τωρα πια μου φαινεται οτι θα ειμαστε τυχεροι αν μεγαλωσουμε το ενα σωστα.

Αντισυλληπτικα δε θελω να παρω. Με τα χαπια της ημικρανιας νιωθω οτι ηδη παραβαζω χημικα στο σωμα μου και δεν θελω κι αλλο. Μαλλον θα συνεχισουμε την μεθοδο τηε διακεκομμενης, που μας καλυψε για χρονια και δε μας αφησε να παθουμε "ατυχημα-ευτυχημα" νωριτερα...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Το πηρα αποφαση!Παω να φτιαξω κουραμπιεδες!!!Θα τα πουμε σε καμια ωρα!

Δωρα??????????? σε μια ωρα ειμαι εκει!!!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχααχαχαχα

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουραμπιεδες ε???μμμ!αν κ προτιμω τα μελομακαρονα..

χαρα στο κουραγιο σου!κι εγω κακως καθομαι τοσες ωρες απραγη στο κρεβατι, κακο μου κανει.. Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις