Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνυχτα Λιτσακι και καλα να περασετε με τον αντρούλη σου!!

Γεια σου Δωρα μου!!!
Δεν ξανακανω ρουπι χωρις να ενημερωσω.... Δεν σας ξανατρομαζω ετσι.Ειλικρινα...
Ναι μαλλον του εκανε καλο του μπεμπουκου μου το ταξιδακι, γιατι εκανε καλο και στην μανουλα του βασικα. Αλλος ανθρωπος γυρισα!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πραγματικα ο,τι επρεπε ηταν αυτο το ταξιδακι Μιραντζελα μετα απο τοσα που περασες..μετα τις γιορτες μπαινεις κ εσυ στον μηνα σου αρα την καλυτερη δουλεια κανατε με τον Χρηστο!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ πολυ καλα κανατε Μιραντζελακι!κ εγω θα ηθελα ενα ταξιδακι αλλα για μας δεν εχει...Μαλλον το επομενο ταξιδι μας θα ειναι μια βολτα στην Αθηνα μαζι με τη μπεμπα.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο μικρος πηγε για υπνο και ξαναπηρα το πισι....

τι ωραια που λεμε τις ιστοριες μας!!! Πολυ γλυκα ακουγονται ολα!!!! Και ποσο ωραιες οι στιγμες που αναπολεις και εχεις διπλα σουαυτον με τον οποιο τις εχησες κι οχι καποιον αλλο... να κι εγω θα κλαιω τωρα...

εμεις το κοκο το καθυστερησαμε επειδη ημουν με το αλλο παιδι. Ηταν τοσο γλυκος ο καλος μου, ετσι που προσπαθουσε για μηνες να με κανει να καταλαβω και μου μιλησε τοσο ομορφα εκεινη την τσικνοπεμπτη που του ζητησα να μην προσωρησουμε σε τιποτα μεχρι να χωρισω με το αλλο παιδι. ελειπε βλεπετε ο αλλος και θα γυρνουσε μετα πο δεκα μερες. ε, για δεκα μερουλες δεν ηθελα να ξεκινησω μια σχεση με κερατο και ψεμματα. Και αφου χωρισα με το αλλο παιδι, επειδη ειμασταν μικρη κοινωνια και ολοι γνωστοι, παιζαμε κρυφτουλι με τον καλο μου, δεν το ειχαμε πει σε κανεναν...και το κορυφαιο, ο κοινος μας φιλος ο Ακης, προσπαθουσε να μας τα φτιαξει απο την αρχη... που να ηξερε το καημενο...

οντως Μιραντζελα, μετα απο τοση κλεισουρα και πιεση χρειαζοσουν λιγη ξεγνοιασια και καλοπεραση!!! και χαιρομαι παρα παρα παρα παρα πολυ που γι'αυτο δεν εμπαινες!!!! Μακαρι ολες μας να μενουμε μακρια απο την παρεουλα εδω μονο για τετοιους λογους, ταξιδακια, ρομαντζαδες, ρεπο και ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ωραια.......
αχ κ θελω να κλαιω σημερα...τι θα γινει με αυτη την ευαισθησια μου?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω θελω να κλαιω και σημερα...και δεν εχει και τιποτα η τιβι να κανω λιγη κλαψοθεραπεια...

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω κλαιω πολυ συχνα πλεον!

Ασχετο, κοριτσια, αλλα θελω τα φωτα σας:εβγαλα μολις κατι σαν γαλα απο το στηθος μου νομιζω!!!!! Μονο που ειναι πολυ αραιο σε υφη, και δεν ξερω τι ακριβως ειναι. Παιζει να ειναι γαλατακι? Να χαρω??

Στο αλλο θεμα τωρα, στις σχεσεις, εμας με τον Χρηστο πρωτα μας προεκυψε το σεξ και μετα η σχεση.Εναν μηνα κοντραριζομασταν στο μαγαζι συνεχεια οπως σας ειπα. Μετα για κανεναν μηνα ημασταν μονο στο σεξ, παρολο που νιωθαμε απο την αρχη πολυ δυνατα πραγματα.Εγω ειχα χωρισει αρκετα προσφατα και δεν ηθελα(νομιζα) να κανω σχεση κατευθειαν,δεν το εβρισκα υγιες.Ο Χρηστος παλι ηθελε σχεση αλλα φοβοταν πως εγω δεν θα θελω και θα χασουμε κι αυτο που ειχαμε, και τραβιομασταν ετσι κανεναν μηνα.

Ε, τελικα ηρθε σχεδον απο μονη της η σχεση, ηταν λιγο φυσικη η εξελιξη. Σχεδον μεναμε και μαζι κιολας στο σπιτι που νοικιαζα.

Τελικα, αν ειναι να γινει κατι, θα γινει. Σιγουρα πραγματα! Ξερει το συμπαν τι κανει Wink

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα δω αρβυλα τωρα.Μαλλον αναβαλεται για αυριο το κλαμα.Κ λεω να ξαπλωσω νωρις σημερα.Μηπως κ αρχισει να αλλαζει το προγραμμα σιγα σιγα.Κ μηπως καταφερω να ξυπνησω να παω στην τραπεζα αυριο.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι βρε κοριτσια πρεπει να ειμαι η μονη αναισθητη εδω μεσα..μα τοση γαδουρια πια?κοντευετε εσεις, γι αυτο...

γαλατακι Μιραντζελα, ναιαιαιαιαιαιαιαι!ακομα κ σε αυτο τελευταια θα ειμαι εγω!

κι εμεις αρχικα μονο σεξ ημασταν με τον Χρηστο..μετα καταλαβαμε..οταν το κρεβατι μου εγινε κ δικο του..!

ξεχασα χτες..εδω μετα την γεννα τα μωρακια μας τα δινουν απλυτα με το που τα γεννησουμε,μετα τα πλενουν..σε ιασω κ μητερα αυτο.δεν ξερω στα αλλα..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι!Γαλατακι ειναι!Αντε εισαι η δευτερη στην παρεα!Εχει κ η Σοφια γαλατακι.Εμεις οι υπολοιπες τπτ...

Μια χαρα ηταν κ η δικη σας αρχη.Κ τουλαχιστον ετσι ξερεις οτι ταιριαζεις με τον αλλο τουλαχιστον σ'αυτο τον τομεα κ μετα πας παρακατω!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 15 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 15 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 15 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 15 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 15 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 15 328109 τελεια, και το ειχα ενα αγχος αν θα εχω γαλα!! Θ ξεαγχωθω λιγακι τωρα και γι'αυτο!!!!
Πολυ λιγο ηταν ομως , λιγες σταγονιτσες.

Ναι, ισχυει οτι μας τα δινουν απλυτα, κι εγω αυτι εχω μαθει!!!

Λεω να σας αφησω σιγα σιγα, να παω να προσπαθησω να κοιμηθω. Αυριο εχει ψωνια το προγραμμα, αν ξυπνησω λογικη ωρα.

Καληνυχτα στο παρεακι, ονειρα γλυκα!!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 15 40746 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 15 531909

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Μιραντζελακι!καλα ψωνια!εμεις γενναμε στο ιδιο μαιευτηριο ε?θα μου πεις την εμπειρια σου οταν ερθει η ωρα.. Wink φιλια, καλο ξημερωμα!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:
ξεχασα χτες..εδω μετα την γεννα τα μωρακια μας τα δινουν απλυτα με το που τα γεννησουμε,μετα τα πλενουν..σε ιασω κ μητερα αυτο.δεν ξερω στα αλλα..

Κ εμενα θα μου το δωσει κατευθειαν ο γιατρος!Πριν καν κοψει τον ομφαλειο λωρο!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα Μιραντελα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
ξεχασα χτες..εδω μετα την γεννα τα μωρακια μας τα δινουν απλυτα με το που τα γεννησουμε,μετα τα πλενουν..σε ιασω κ μητερα αυτο.δεν ξερω στα αλλα..

Κ εμενα θα μου το δωσει κατευθειαν ο γιατρος!Πριν καν κοψει τον ομφαλειο λωρο!

ναι, ναι!και τον ομφαλειο μου ειπε η μαια μπορει να τον κοψει ο μπαμπας..μας εδειξε κ μια φωτο που-δεν καταλαβα βεβαια πολυ καλα-αφου κανει η μαμα την εξωθηση του μωρου το βγαζει εκεινη απο μεσα της..δεν ξερω ομως πως αυτο ειναι εφικτο.. scratch κ αν εχει κουραγιο η μαμα φυσικα να το κανει.. Rolling Eyes

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτουσα στο site στην κατηγορια δωματια..πηρα καποιες ωραιες ιδεες..νυσταξα ομως ξαφνικα..δεν ξερω αν εχει απομεινει καμια..σας στελνω τις καληνυχτες μου..! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 15 417472

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδω και σχεδον δυο ωρες προσπαθουμε να συναρμολογησουμε και να ξεσυναρμολογησουμε το καροτσι....ψωφησα...και δεν μπορεσα να το κανω μονη μου ουτε μια φορα..επομενως αν δεν ειναι ο μπαμπας μας παρεα μονο με το σλινγκ θα βγαινουμε...Μιραντζελακι γαλατακι ειναι..εγω στην αρχη το καταλαβα αο λεκεδες στο σουτιεν αλλα τωρα αρχισα να σταζω,μικρη αγελαδιτσα Razz Razz Razz

Και εμεις μειναμε μαζι αμεσως σχεδον.Δηλαδη πιο πολυ σε μενα εμενε παρα στο σπιτι μου..και οταν ελειπε δεν μπορουσα με τιποτα να κοιμηθω μονη μου Rolling Eyes Rolling Eyes
Παω και εγω για υπνο γιατι ψωφησα με το καροτσακι...

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα εγκυουλες κ μανουλες! Ναι παλι πρωινη! Εχθες περασα χαλια... Sad Ειχα ανακατοσουρες ρα υπαρξιακα μου κλαμααα... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 15 534787 Ουτε να φαω δεν ειχα ορεξη! Την εβγαλα ολη μερα με τρια ψωμακια Σμαρως το πρωι κ λιγες πατατες το βραδυ! Κοιμηθηκα οχτω ξυπνησα 12:30 κ μολις μπηκα ειχατε αποχωρησει ολες! Λουκια μηλο δεν εφαγες εχτες;
Κοιμηθηκα παλι τρεις κ ξυπνησα 6! Επειδη νιωθω ατονια εφτιαξα εναν ωραιο θρεπτικο χυμουλι να με τονωσει! Εδω θα ειμαι...κοιμαστε εσεις κ σας παρακολουθω.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 15 585182

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα ελενίτσα, είμαι και εγώ εδώ ...

ξύπνησα από τις 7,30 όπως πάντα .... διάβαζα τα νέα σας μέχρι τώρα...

Μιράντζελά μου πολύ χάρηκα που μας είπες τα νέα σου , τα οποία είναι ότι καλύτερο θα μπορούσε να έχει συμβεί ... είσαι πολύ καλύτερα και εσύ και ο μπέμπης σου, πηγες ταξιδάκι, ανανεώθηκες και όλα τελεια !!!!!! αααα, μην το ξεχάσω, έχεις και γαλατάκι ... εγω καθε μερα κοιταω τα ζυζια μου αλλα δεν ..!!! Sad

πολύ ωραίες οι ιστορίες σας κορίτσια .. καποια στιγμή θα σας πω και εγώ τη δική μας , είναι πολύ διαφορετική από τις δικες σας .. SmileSmileSmileSmile

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να 'μαι κι εγώ!!!
καλημέρα!!
Μιραντζελάκι, κορίτσι μου δε θα επαναλάβω τα μαλώματα, μόνο ότι χαίρομαι πάρα πολύ που όλα είναι σούπερ!!!

Μα τι όμορφες ιστορίες είναι αυτές!! Αυτά είναι θέματα να μιλάμε, όχι φαγητά, γλυκά, συνταγές κ.ο.κ!! Smile
Αυτά δεν παχαίνουν!!

ελενίτσα, έφαγα εγώ για σένα χθες, μην ανησυχείς!! Πάντα το έλεγα άλλωστε ότι υπάρχει μία ισορροπία στο σύμπαν!! Razz Razz

Να σας πω κι εγώ στα σύντομα την ιστοριούλα μας;;; Smile
Εμείς γνωριστήκαμε στο πανεπιστήμιο σχεδόν από τις πρώτες μέρες που καταφθάσαμε στο νησί! Ο δικός μου ήταν πολύ στυλάκι ανέμελο, σπορ, μακρύ μαλλί... ένα μωράκι!
Εμένα στο πρώτο έτος μου άρεσε, αλλά αυτό το φευγάτο δεν το μπορούσα... το θεωρούσα άπιαστο και δεν υπήρχε περίπτωση να πω κάτι.. αφήστε που τον γούσταρε και μία φίλη μου οπότε εγώ μούγκα...
Και διάφορες άλλες τον περιτριγύριζαν..
Η φίλη έφυγε όμως με μεταγραφή, εμένα μου πέρασε η έλξη, καθώς γνωριζόμασταν και καλύτερα και ήταν περισσότερο φιλικό το mood!
Ειδικά το 2ο καλοκαίρι που μείναμε εδώ για δουλειά, έμενε στο διπλανό διαμέρισμα που ήταν κάποιων φίλων του (οι οποίοι έγιναν οι 2 συγκάτοικοί του μετά, ο ένας κουμπάρος μας και ο αλλος ακομα πολύ καλός φίλος) και έτσι κάναμε παρέα.. είναι και κοινωνικό το μωρό μου, ερχόταν συχνά πυκνά να δει τι κάνουμε κλπ..
Από Σεπτέμβρη λοιπόν της ίδια χρονιάς μετακόμισαν με τους άλλους 2 που τον φιλοξενούσαν στο άλλο διαμέρισμα του ορόφου που ήταν πιο μεγάλο! Smile
και φανταστείτε ότι γνωριζόμασταν ήδη 2 χρόνια και μία νύχτα που ετοιμαζόμουν εγώ να βγω βόλτα με φίλες και είχα βαφτεί λίγο, χτύπησε την πόρτα αυτός να δει τι κάνουμε και υπήρχε μία στιγμή αμηχανίας.. (εκ των υστέρων μου είπε ότι τότε κάτι έπαθε.. και όλως παραδόξως θυμόμουν κι εγώ έντονα εκείνη την στιγμή)
Πέρασε καιρός και είχα αρχίσει να νιώθω κάτι στην ατμόσφαιρα (ήταν κι αυτός με άλλη τότε, όχι κάτι σοβαρό όμως, κι εγώ απογοητευμένη από κάτι περασμένο).. άλλαξε ο τρόπος του (αχ θα βάλω κιεγώ τα κλάματα τώρα .. θυμάμαι διάφορες φάσεις..) με κοιτούσε διαφορετικά, ασχολούταν μαζί μου.. μηνυματάκια ...κλπ
περιττό να σας πω ότι όλη η παρέα ήταν στο κόλπο και προσπαθούσαν να με κάνουν να καταλάβω.. εγώ η δύσπιστη κοιμόμουν..
ε μετά από τόσο σκηνικό, άρχισα να πειθομαι, και αφού μου άρεσε απο παλιά, είπα ότι δεν έχω κάτι να χάσω...
του χτύπησα μία Κυριακή την πόρτα τάχα να διαβάσουμε παρέα γιατί είχαμε εξετάσεις... ε... εκεί έπεσε το πρώτο φιλάκι και το "Ας δοκιμάσουμε"... Ποιος μας το λεγε ότι θα περνούσαν τόσα χρόνια!!Με τις δυσκολες στιγμές βέβαια, αλλά πάνω απ' όλα σου μένει η γλύκα από τα περασμένα χρόνια...
έτσι κι εμείς από την πρώτη μέρα (και πιο πριν ακόμα) σχεδόν μέναμε μαζί..

ουφ.. με πήραν τα ζουμιά πρωί πρωί..

άντε πάω να ετοιμαστώ γιατί σε 45 πρέπει να φύγω..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα τσουπρες!!!!!μα να παρακαλαω τον μεγαλο να πιει το γαλα του?τα νευρα μου...επιστρεφω.....

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωραία ιστορία και η δική σας Ζωή ....

Φιλίτσα στο σπίτι τον εχεις το γιο σου ?? δεν παει παιδικο ???

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:ωραία ιστορία και η δική σας Ζωή ....

Φιλίτσα στο σπίτι τον εχεις το γιο σου ?? δεν παει παιδικο ???
ακου συστημα!εχουν την γιορτη το απογευμα!μαλλον μετα τελος το σχολειο.μαλλον...
εχωσα τη μαμα μου εκανε μια ηλεκτρικη κουκλα!!!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Που ειστε ολες;; Φιλιτσα ενταξει το πιαμε το γαλα;εκενη κ εσυ πρωι ε;ζωη ενταξει μου αρεσει η ισορροπια! Κ μενα η ιστορια γνωριμιας σχεσης ειναι λιγο διαφορετικη σαν ιστορια μισους αντιπαθειας...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:Που ειστε ολες;; Φιλιτσα ενταξει το πιαμε το γαλα;εκενη κ εσυ πρωι ε;ζωη ενταξει μου αρεσει η ισορροπια! Κ μενα η ιστορια γνωριμιας σχεσης ειναι λιγο διαφορετικη σαν ιστορια μισους αντιπαθειας...
το ειπιε!αμαν!για πες!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις