Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:

Χριστιανη μου με τοσες στερημενες εδω τριγυρω μην μιλας για σεξ.. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Πες τα ρε Λουκια δλδ...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:
loukia_84 έγραψε:

Χριστιανη μου με τοσες στερημενες εδω τριγυρω μην μιλας για σεξ.. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Πες τα ρε Λουκια δλδ...

μα λεμε για τις καψουρες μας κ η Φιλιτσα ριχνει τις βομβες της αμεριμνη..!!!!!!!

θα πεταξει το πιπι μου σε λιγο!!!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:
listoudi έγραψε:η αληθεια ειναι ιτι οι σχεσεις μεταξυ προσωπικου απαγορευονταν στη δικια μας εταιρια αφου να σκεφτειτε εμεις μεναμε μαζι και πηγαιναμε στη δουλεια με 2 αυτοκινητα για να μη το καταλαβουν...

αυτο κι αν ειναι αφροδισιακο..το απαγορευμενο οσο κ να πεις σε εξιταρει..!!
να δεις που σταματουσαμε και στα φαναρια μες την νυχτα ο καθενας με το αμαξι του και καναμε νοηματα η βαζαμε κοντρες.. πολυ γελιο και ημασταν ετσι μεχρι να φτασουμε σπιτι...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
listoudi έγραψε:η αληθεια ειναι ιτι οι σχεσεις μεταξυ προσωπικου απαγορευονταν στη δικια μας εταιρια αφου να σκεφτειτε εμεις μεναμε μαζι και πηγαιναμε στη δουλεια με 2 αυτοκινητα για να μη το καταλαβουν...

αυτο κι αν ειναι αφροδισιακο..το απαγορευμενο οσο κ να πεις σε εξιταρει..!!
να δεις που σταματουσαμε και στα φαναρια μες την νυχτα ο καθενας με το αμαξι του και καναμε νοηματα η βαζαμε κοντρες.. πολυ γελιο και ημασταν ετσι μεχρι να φτασουμε σπιτι...

αλλη το πρωι, αλλη το βραδυ ενα πραγμα... Wink ωραιο αυτο, θα σε ποθουσε ακομα περισσοτερο οσο να πεις..να εχεις τον αλλο απεναντι , να τον λιμπιζεσαι κ να πρεπει να κρατηθεις μεχρι το βραδυ..εκει φανταζομαι θα γινοταν της κακομοιρας..!απο το παρκινγκ μεχρι το σπιτι μονο τα απαραιτητα θα εμεναν.. Embarassed Embarassed Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 328109

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιτσακι τελεια και η δικη σας ιστορια, πολυ βγαλμενη απο ταινια και οντως, πολυ αφροδισιακο το ολο σκηνικο!!! Very Happy

ειναι παντως ολες οι εμπειριες μας, μια και μια!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλλο λεγατε ε???δεν το καταλαβα!!!!!! χοχοχοχοχοοχοχοχοχοχοχο!!!!συγνωμη κοριτσια μου!!!ηρθε ο Σταθης μπορει να φυγω απο στιγμη σε στιγμη!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Του στελνω κατι μηνυματα του καημενου τοση ωρα θα νομιζει οτι επαθα τιποτα Shocked Shocked

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε εγω την δικια μου δεν την συνεχισα!παω να συγγραψω!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:
listoudi έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
listoudi έγραψε:η αληθεια ειναι ιτι οι σχεσεις μεταξυ προσωπικου απαγορευονταν στη δικια μας εταιρια αφου να σκεφτειτε εμεις μεναμε μαζι και πηγαιναμε στη δουλεια με 2 αυτοκινητα για να μη το καταλαβουν...

αυτο κι αν ειναι αφροδισιακο..το απαγορευμενο οσο κ να πεις σε εξιταρει..!!
να δεις που σταματουσαμε και στα φαναρια μες την νυχτα ο καθενας με το αμαξι του και καναμε νοηματα η βαζαμε κοντρες.. πολυ γελιο και ημασταν ετσι μεχρι να φτασουμε σπιτι...

αλλη το πρωι, αλλη το βραδυ ενα πραγμα... Wink ωραιο αυτο, θα σε ποθουσε ακομα περισσοτερο οσο να πεις..να εχεις τον αλλο απεναντι , να τον λιμπιζεσαι κ να πρεπει να κρατηθεις μεχρι το βραδυ..εκει φανταζομαι θα γινοταν της κακομοιρας..!απο το παρκινγκ μεχρι το σπιτι μονο τα απαραιτητα θα εμεναν.. Embarassed Embarassed Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 328109
τρεχαμε για να ανεβουμε πανω...ασε πολυ ωραιες στιγμες...αλλα στη δουλεια 2 ξενοι αφου εμπαινα στο μαγαζι και ελεγα μπροστα στους αλλους καλησπερα πασχαλη ολα καλα??

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το κορυφαιο δε σας το ειπα εγω η τσουτσου στην αρχη εμενα μονη μου και στο δευτερο επισημω ραντεβου που ειμασταν μαζι του ειπα αν θελει να ερθει πανω ηταν 4 το πρωι και επειδη ηθελε να ειναι κυριως μου λεει την επομενη φορα δουλευω κιολας στις 9 το πρωι οποτε αστο... 4 και 15 μου βαρουσε τα κουδουνια να τον ανοιξω το μετανιωσε στο δρομο και γυρισε πισω στη δουλεια τελικα πηγε 10 οχι γιατι μας πηρε ο υπνος αλλα γιατι δεν ξεκολουσαμε....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιποοοοοον, απριλης του 2006.δουλευα παραλληλα σε 2 δουλειες, πρωι τηλεφωνητρια στον ΟΤΕ, απογ part time σε καταστημα με ρουχα.τον ειδα φαντη μπαστουνη μπροστα μου κ απλα κοκκαλωσα.το βλεμμα του δεν θα το ξεχασω ΠΟΤΕ..

Απο τοτε επισκεπτοταν το καταστημα συχνα πυκνα, ειτε αγοραζε, ειτε κοιτουσε..συμπληρωσε μαλιστα κ καρτα μελους απο οπου αργοτερα εψαξα κ βρηκα το σταθερο του..δεν το χρησιμοποιησα ομως, ημουν αλλου τοτε..και εκεινος απο οτι εμαθα αργοτερα..

αρχισαμε να μιλαμε, προσπαθησε να μαθει το ονομα μου με πλαγιο τροπο..με ρωτησε αν καλουσε στον ΟΤΕ πως θα μπορουσε να μιλησει μαζι μου..του ειπα απλα την θεση μου(124..)και εφυγε με το παραπονο..αλλα με την υποσχεση οτι θα επεστρεφε να δει αν ειχαμε κανει δευτερη παραλαβη..(και καλα!)

ο καιρος περνουσε κ εκεινος πουθενα..εγω σκοπευα να αφησω αυτη την δευτερη δουλεια(καθοτι φοιτητρια κ δε μου αφηνε καθολου χρονου..)και ειπα αυτο ηταν, τον εχασα!μεχρι που θυμηθηκα το τηλ που ειχα κρατησει απο την καρτα μελους..

την δουλεια ολη την εκανε ο κολλητος μου..πηρε σπιτι του, μιλησε με την μανα του κ ζητησε κινητο..εκει ανελαβα εγω..πρωτο μηνυμα.."ειπες θα ερθεις κ ακομα να φανεις.."
ακολουθησαν κ αλλα, πολλα..
η συνεχεια ειναι πολυ ροζ..μπορειτε να φανταστειτε..
απο τοτε ειμαστε αχωριστοι..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:λοιποοοοοον, απριλης του 2006.δουλευα παραλληλα σε 2 δουλειες, πρωι τηλεφωνητρια στον ΟΤΕ, απογ part time σε καταστημα με ρουχα.τον ειδα φαντη μπαστουνη μπροστα μου κ απλα κοκκαλωσα.το βλεμμα του δεν θα το ξεχασω ΠΟΤΕ..

Απο τοτε επισκεπτοταν το καταστημα συχνα πυκνα, ειτε αγοραζε, ειτε κοιτουσε..συμπληρωσε μαλιστα κ καρτα μελους απο οπου αργοτερα εψαξα κ βρηκα το σταθερο του..δεν το χρησιμοποιησα ομως, ημουν αλλου τοτε..και εκεινος απο οτι εμαθα αργοτερα..

αρχισαμε να μιλαμε, προσπαθησε να μαθει το ονομα μου με πλαγιο τροπο..με ρωτησε αν καλουσε στον ΟΤΕ πως θα μπορουσε να μιλησει μαζι μου..του ειπα απλα την θεση μου(124..)και εφυγε με το παραπονο..αλλα με την υποσχεση οτι θα επεστρεφε να δει αν ειχαμε κανει δευτερη παραλαβη..(και καλα!)

ο καιρος περνουσε κ εκεινος πουθενα..εγω σκοπευα να αφησω αυτη την δευτερη δουλεια(καθοτι φοιτητρια κ δε μου αφηνε καθολου χρονου..)και ειπα αυτο ηταν, τον εχασα!μεχρι που θυμηθηκα το τηλ που ειχα κρατησει απο την καρτα μελους..

την δουλεια ολη την εκανε ο κολλητος μου..πηρε σπιτι του, μιλησε με την μανα του κ ζητησε κινητο..εκει ανελαβα εγω..πρωτο μηνυμα.."ειπες θα ερθεις κ ακομα να φανεις.."
ακολουθησαν κ αλλα, πολλα..
η συνεχεια ειναι πολυ ροζ..μπορειτε να φανταστειτε..
απο τοτε ειμαστε αχωριστοι..
Λουκια μου και εσεις εχετε πολυ ωραια ιστορια.. σου ειπε τελικα γιατι δεν εμφανιστηκε???

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:το κορυφαιο δε σας το ειπα εγω η τσουτσου στην αρχη εμενα μονη μου και στο δευτερο επισημω ραντεβου που ειμασταν μαζι του ειπα αν θελει να ερθει πανω ηταν 4 το πρωι και επειδη ηθελε να ειναι κυριως μου λεει την επομενη φορα δουλευω κιολας στις 9 το πρωι οποτε αστο... 4 και 15 μου βαρουσε τα κουδουνια να τον ανοιξω το μετανιωσε στο δρομο και γυρισε πισω στη δουλεια τελικα πηγε 10 οχι γιατι μας πηρε ο υπνος αλλα γιατι δεν ξεκολουσαμε....

λιωωωωωωωωωωωνω!σαν να το βλεπω μπροστα μου!φανταζομαι πως αναστατωθηκες οταν χτυπησε το κουδουνι κ ηταν αυτος..
κι εμεις στο δευτερο ραντεβου..ε κ πολυ αντεξαμε..ετρεμε το κορμακι μου ισα που τον κοιτουσα..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραιες εποχες!!!!!αυτα ειναι!!!!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:
listoudi έγραψε:το κορυφαιο δε σας το ειπα εγω η τσουτσου στην αρχη εμενα μονη μου και στο δευτερο επισημω ραντεβου που ειμασταν μαζι του ειπα αν θελει να ερθει πανω ηταν 4 το πρωι και επειδη ηθελε να ειναι κυριως μου λεει την επομενη φορα δουλευω κιολας στις 9 το πρωι οποτε αστο... 4 και 15 μου βαρουσε τα κουδουνια να τον ανοιξω το μετανιωσε στο δρομο και γυρισε πισω στη δουλεια τελικα πηγε 10 οχι γιατι μας πηρε ο υπνος αλλα γιατι δεν ξεκολουσαμε....

λιωωωωωωωωωωωνω!σαν να το βλεπω μπροστα μου!φανταζομαι πως αναστατωθηκες οταν χτυπησε το κουδουνι κ ηταν αυτος..
κι εμεις στο δευτερο ραντεβου..ε κ πολυ αντεξαμε..ετρεμε το κορμακι μου ισα που τον κοιτουσα..
ασε επρεπε να δεις τα μουτρα μας οταν του ανοιξα την πορτα...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου ειπε.. Crying or Very sad
δεν ημουν ποτε συνεσταλμενη..οταν κατι το ηθελα επεδιωκα και να το εχω..μπορω να πω οτι το εβγαζα κιολας.φαινοταν στο βλεμμα μου..μικρη ημουν πιο "μοιραια" τελικα.. Rolling Eyes
θεωρησε λοιπον ο καλος μου οτι τον παιζω..εκανε μπαμ οτι με ηθελε αλλα εγω μαλλον ηθελα κι αλλο..
χρειαστηκε να εξαφανιστει για να παρω κι εγω το μαθημα μου..και ετσι εκανα ολο το υπολοιπο παιχνιδι εγω..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:ΜΙΡΑΝΤΖΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑ καταρχην να πω
Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 14 654316 για τα νεα σου και σου ευχομαι ετσι και καλυτερα πο δω και περα!!!

και στην συνεχεια.....καλα μαρη δεν ντρεπεσαι λιγακι μας αφηνεις τοσες μερες να αναρωτιομαστε που εισαι και τι εγινε, μηπως δε μας αγαπας πια, μηπως γνωρισες καλυτερα φορουμ με πιο πολλα εemoticons κλπ κλπ κλπ.
αποφασισε εσυ, και στειλε σε μια απο μας το τηλεφωνο σου...αμα ξαναχαθεις να μπορουμε να σε βρουμε!!!! ειμαστε και ολες σε ευαισθητη φαση με ορμονες... θες να μας κανεις να βιωσουμε την εγκαταλειψη????????

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Ντροπη να μας αγχωσεις ετσι!Αντε αλλη φορα πρωτα θα ειδοποιεις κ μετα θα φευγεις!Ευτυχως ομως εισαι καλα κ περασες ακομα καλυτερα!Μαλλον εκανε καλο κ στον μπεμπη το ταξιδακι!οποτε σε συγχωρουμε!
Κ εμεις ειπαμε ακομη κ αν γενναμε πρωτα θα ενημερωσουμε κ μετα θα φυγουμε απ'το σπιτι!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:μου ειπε.. Crying or Very sad
δεν ημουν ποτε συνεσταλμενη..οταν κατι το ηθελα επεδιωκα και να το εχω..μπορω να πω οτι το εβγαζα κιολας.φαινοταν στο βλεμμα μου..μικρη ημουν πιο "μοιραια" τελικα.. Rolling Eyes
θεωρησε λοιπον ο καλος μου οτι τον παιζω..εκανε μπαμ οτι με ηθελε αλλα εγω μαλλον ηθελα κι αλλο..
χρειαστηκε να εξαφανιστει για να παρω κι εγω το μαθημα μου..και ετσι εκανα ολο το υπολοιπο παιχνιδι εγω..
ναι αλλα δεν τον χαλασε που μια μοιραια γυναικα τον κυνηγησε μεχρι τελους..χαχαχα.. μαλλον του ανεβηκε και το ηθικο...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Φιλιτσα πολυυυυυ ωραιες!μακαρι να υπηρχε ενα μαγικο φιλτρο να γυριζαμε λιγο πισω να το ξαναζουσαμε..

Λιτσακι πραγματικα μπορω να φανταστω τα προσωπα σας..εμενα μετα τα μηνυματα εκεινης της βραδιας ηρθε σπιτι..δεν χρειαστηκαν λογια φυσικα..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
loukia_84 έγραψε:μου ειπε.. Crying or Very sad
δεν ημουν ποτε συνεσταλμενη..οταν κατι το ηθελα επεδιωκα και να το εχω..μπορω να πω οτι το εβγαζα κιολας.φαινοταν στο βλεμμα μου..μικρη ημουν πιο "μοιραια" τελικα.. Rolling Eyes
θεωρησε λοιπον ο καλος μου οτι τον παιζω..εκανε μπαμ οτι με ηθελε αλλα εγω μαλλον ηθελα κι αλλο..
χρειαστηκε να εξαφανιστει για να παρω κι εγω το μαθημα μου..και ετσι εκανα ολο το υπολοιπο παιχνιδι εγω..
ναι αλλα δεν τον χαλασε που μια μοιραια γυναικα τον κυνηγησε μεχρι τελους..χαχαχα.. μαλλον του ανεβηκε και το ηθικο...

θεο τον εκανα!μετα απο αυτο ξερω δε θα με αλλαζε με καμια..!!!!!!!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε αυτες τις περιπτωσεις τα λογια και τα ρουχα ειναι περιττα...χοχοχο.... σς καληνυχτω ομως κοριτσακια μου παω για τσισα για 1243657687346178367461767461876 φορα και μετα βουρ στο κρεβατι...μαλλον 2 μερες δε θα μπω θα εχει ο αντρουλης ρεπο οποτε τα λεμε παρασκευη καλα να περασετε...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:σε αυτες τις περιπτωσεις τα λογια και τα ρουχα ειναι περιττα...χοχοχο.... σς καληνυχτω ομως κοριτσακια μου παω για τσισα για 1243657687346178367461767461876 φορα και μετα βουρ στο κρεβατι...μαλλον 2 μερες δε θα μπω θα εχει ο αντρουλης ρεπο οποτε τα λεμε παρασκευη καλα να περασετε...

γεγονος....αντε καλα τσισακια κ καλα να περασετε στα ρεπουδακια του αντρουλη!φιλια, καληνυχτα!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ ωραιες ιστοριες...Εμας δεν ειχε κατι απο ταινια η γνωριμια μας.Γνωριστηκαμε μεσω ενος συναδελφου μου.Στην πρωτη συναντηση δε με συγκινησε ιδιαιτερα αλλα ουτε κ εγω αυτον.Βγηκαμε αλλες 2 φορες με τον συμαδελφο μαζι κ μαλιστα ο Πετρος ηρθε με το ζορι.Ειχε κανονισει κατι αλλο αλλα ο Μπαμπης τον εσειρε να βγει μαζι μας.Μετα αρχισε να μου μιλαει στο φατσαμπουκ κ ειπε οτι θα ερθει να με βοηθησει καμια μερα στη δουλεια.(Εγω ημουν καινουρια στο εργαστηριο ενω ο Μπαμπης μολις ειχε παραιτηθει κ ετσι εγω τα ειχα βρει μπαστουνια).Πηρε λοιπον το τηλ μου απο τον φιλο του Μπαμπη κ μου εστειλε μηνυμα.Βεβαια την ωρα που εστειλε μνμ σχολουσα οποτε πηγαμε για καφε.Την επομενη μερα πηγαμε για φαγητο κ επεσε κ το πρωτο φιλι.Συνολικα καμια 15αρια-20 μερες το πολυ μετα τη μερα που πρωτογνωριστηκαμε.Εγω δεν ημουν κ πολυ σιγουρη αν ηθελα βεβαια αλλα ειπα δε χανω κ τπτ να δοκιμασω!Ειχα μεινει κ μονη στην πολη τοτε...Παντως το κοκο το καθυστερησα λιγακι.Την 1η φορα που με πηγε σπιτι του δεν του εκατσα κ ας κοιμηθηκαμε μαζι!Βεβαια ειχα φροντισει επιτηδες να ειμαι αξυριστη ωστε να μην υποκυψω με τπτ!Την επομενη φορα ομως δεν αντεξα...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα Λιτσακι κ καλα να περασετε!Κ ετσι να ενημερωνει οποια ειναι να ληψει να μην αγχωνομαστε!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Αχ ωραιες ιστοριες...Εμας δεν ειχε κατι απο ταινια η γνωριμια μας.Γνωριστηκαμε μεσω ενος συναδελφου μου.Στην πρωτη συναντηση δε με συγκινησε ιδιαιτερα αλλα ουτε κ εγω αυτον.Βγηκαμε αλλες 2 φορες με τον συμαδελφο μαζι κ μαλιστα ο Πετρος ηρθε με το ζορι.Ειχε κανονισει κατι αλλο αλλα ο Μπαμπης τον εσειρε να βγει μαζι μας.Μετα αρχισε να μου μιλαει στο φατσαμπουκ κ ειπε οτι θα ερθει να με βοηθησει καμια μερα στη δουλεια.(Εγω ημουν καινουρια στο εργαστηριο ενω ο Μπαμπης μολις ειχε παραιτηθει κ ετσι εγω τα ειχα βρει μπαστουνια).Πηρε λοιπον το τηλ μου απο τον φιλο του Μπαμπη κ μου εστειλε μηνυμα.Βεβαια την ωρα που εστειλε μνμ σχολουσα οποτε πηγαμε για καφε.Την επομενη μερα πηγαμε για φαγητο κ επεσε κ το πρωτο φιλι.Συνολικα καμια 15αρια-20 μερες το πολυ μετα τη μερα που πρωτογνωριστηκαμε.Εγω δεν ημουν κ πολυ σιγουρη αν ηθελα βεβαια αλλα ειπα δε χανω κ τπτ να δοκιμασω!Ειχα μεινει κ μονη στην πολη τοτε...Παντως το κοκο το καθυστερησα λιγακι.Την 1η φορα που με πηγε σπιτι του δεν του εκατσα κ ας κοιμηθηκαμε μαζι!Βεβαια ειχα φροντισει επιτηδες να ειμαι αξυριστη ωστε να μην υποκυψω με τπτ!Την επομενη φορα ομως δεν αντεξα...

ειδες ομως?καμια φορα αργεις να καταλαβεις οτι υπαρχει χημεια..αλλα αν υπαρχει , ακομα κ αν δεν το χες βαλει ποτε με το νου σου , δε θα αργησει η στιγμη να φανει..

κι εγω την 1η μερα που ηρθε σπιτι τελειως απροετοιμαστη ημουν..δεν περιμενα αυτη την εξελιξη μετα απο ενα απλο μηνυμα..κι επειδη ημουν σε φαση που περιμενα να φουντωσει η τριχα για την αποτριχωση αναγκαστικα κρατηθηκα..την επομενη μερα ομως δεν την παλευε αλλο το κορμακι μου.. Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις