Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
33 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 33 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Ναι, να το δειτε πολυ καλο!!

Βασικα οντως, οποιθον και να ρωτησεις δεν τα θελει τα προφυλακτικα! Εγω τον Χρηστο με το ζορι τον κυνηγουσα να βαζει προφυλακτικο, και εβαζε σχεδον παντα. Σχεδον.. Very Happy

Σχεδον...... Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Ο δικος μου εβαζε (στις αρχες) αλλα το εβγαζε πριν τελειωσει...Γι'αυτο δεν τελειωνε κ ποτε μεσα. Sad

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αασαα Δωρα η πιεση μου ηταν πεσμενη αμεσως μετα την αιμιληψια, μου την μετρησαν στο εργαστηριο γτ εκει με επιασε η ζαλαδα. Τον αιματοκριτη θα τον δουμε τωρα το απογευμα στις αναλυσεις.
Αλλα κατι να ρωτησω: Η ζαλη ειναι συχνη προς το τελος της εγκυμοσυνης? Ναξερω να ειμαι προετοιμασμενη!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τοσο πολυ???????? Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 585182 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 585182 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 585182 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 585182 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 585182 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 585182 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 585182 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 585182 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 585182


αχ, παλι στα απαγορευμενα την πηγαμε την κουβεντα κ τρελαινομαι η στερημενη.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 911307 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 911307 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 911307 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 911307 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 911307 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 911307 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 911307 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 911307

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η πιεση δεν εχει σχεση με τη φαση της εγκυμοσυνης αλλα με τον καθε οργανισμο!Εγω δεν εχω ποτε χαμηλη πιεση!Βεβαια υπουιθεται οτι στην εγκυμοσυνη ειναι λιγο πιο χαμηλη απ'οτι πριν αλλα σε μενα αυτο δεν ισχυει.Οπως επισεις κ σε πολλες γυναικες που καταληγουν με αυξημενη πιεση.(Αυτο που φοβοταν ο γιατρος σου στις αρχες)

Καλε εγω δεν ειπα τπτ!Μονο κατι για ενα χρωματακι...Που στην τελικη δεν το βλεπει κ κανεις... Razz

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πειναω!!!!!!!!!Παω να καταβροχθισω οτι βρω!!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 982137

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Λουκια, την πληρωσα χτες την δεη, ειχε και χαρατσι, αστα να πανε... κι αυτην την φορα τα κλαιω ακομη πιο πολυ γιατι νιωθω οτι θα γινουν πληρωμη στις διαφημισεις της δεη στην τηλεοραση. Ολα τα ειχε η μαριορη, ο φερετζες της ελειπε (ετσι γραφεται αυτο???).
Δωρακι δεν ηρθε και εχει καιρο που το εκανα... τοοοοτε που τα λεγαμε, θυμασαι? αλλα δεν μπορω να αγχωθω και γι'αυτο. Οταν γεννησω, που θα εχει αδεια ο καλος μου θα παει να το παρει απο εκει κατευθειαν.
Γεια σου Μιραντζελακι, προσοχη με τις ζαλαδες εεε... σε 10 περιπου μερες μπαινεις κι εσυ δηλαδη στον μηνα σου!!! Αντε τελεια... να μαζευομαστε οι ωρολογιακες βομβες...

Καλα βρε ατιμα κοριτσια, παλι στο σεξ την πηγατε την συζητηση??? Να θυμομαστε περασμενους ενδοξους καιρους??? χαχαχα εμεις χρησιμοποιουσαμε ανελλιπως προφυλακτικο τα πρωτα χρονια. Μετα απο ενα σημειο το καταργησαμε εντελως. Ε, και τωρα δε νομιζω να το αρχισουμε..θελουμε να ειμαστε νομοταγεις πολιτες, δε θελουμε να φοροδιαφευγουμε!!! χαχαχαχαχα

Λοιπον, η αδερφη μου δεν ηρθε χτες. Επρεπε να παραδωσει μια δουλεια.... σημερα την παιρναμε ολο το πρωι και το μισο μεσημερι τηλεφωνο και δεν μπορουσαμε να την βρουμε... τελικα κατα τις 2 απαντησε και ειπε οτι θα ερθει σημερα. θα φτασει αργα το βραδυ... αντε να το δω, γιατι με αυτο το κοριτσι, αμα δε μπει μεσα στο λεωφορειο, τρενο, αεροπλανο, πλοιο δε μπορεις να εισαι σιγουρος οτι θα ξεκινησει....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αυτο ειναι το κακο, οτι δεν το βλεπει κανεις..

εγω εφαγα τον μπεν μου, τσιμπησα κ λιγο κεικ, κ μολις χλαπακιασα κ 2 δαμασκηνα!ηπια κ μισο λιτρο νερακι κ ελπιζω να αργησω να φαω παλι.. Rolling Eyes

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ ασε γιατι πως θα τα ξανασυνηθησουμε τωρα μετα απο τοοοσο καιρο που δεν χρησιμοποιουσαμε...ειναι και λεφτα..αλλα δεν μας ξαναπαιρνει βρε κοριτσια να παθουε ατυχημα γιατι και εμεις το ξεχνουσαμε πολλες φορες οπως καταλαβατε Razz Razz Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο γαμπρος μου δεν το πληρωσε επειδη το εκριναν αντισυνταγματικο κ πραγματι του το εκανε η ΔΕΗ χωρις καμμια αντιρρηση..βεβαια χτες ακουσα οτι το επετρεψε νομιζω ο Αρειος Παγος.για το εθνικο συμφερον ειπε ο Σαμαρας..γ@μω το συμφερον μου μεσα!

οντως αυτο παλι..προς τι η διαφημιση?μην τυχον κ τους ξεχασουμε?

δεν το ξερεις Σμαρω μου..αφου δεν το κανουμε το κουβεντιαζουμε μονο.ενω αν το καναμε θα συζηταγαμε αλλες πονεμενες ιστοριες..

αντε, με το καλο να την δεχτειτε την αδερφη σου!να ερθει κ η μπεμπουλα σας τωρα κ εκλεισε το καρε!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι δεν ξερω πως θα την παλεψουμε που θα πρεπει να το χρησιμοποιουμε μεχρι να περασει ο καιρος κ να μας δωσει το οκ ο γιατρος να παμε κ για το επομενο..πρωτα ο θεος βεβαια!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βεβαια, μπορουμε να συνεχισουμε να μην το χρησιμοποιουμε χωρις να τελειωνει μεσα μου το μαναρι μου.. scratch οπως πριν βαλουμε μπροστα για το μωρο..ωχ βασανα!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ακομη δεν εφαγα. δεν θα ερθει κι ο καλος μου σημερα οποτε θα ετοιμασω οταν πεινασω... βασικα πειναω αλλα δεν εχω ορεξη να σηκωθω....

Σοφακι δηλαδη θα φοροδιαφευγετε ε??? χαχχαχα

Λουκια η δεη ειναι εταιρεια του κρατους. Ειναι δυνατον να αποφασισει το δικαστηριο εναντιον του κρατους και να μη βρουν τροπο να το παρακαμψουν? Αντισυνταγματικο κριθηκε να το εισπράττει η δεη. αν δε το πληρωσουμε εκει, θα ερθει ραβασακι μεσω της εφοριας, και μετα θα πρεπει να τρεχεις να κανεις διακανονισμο μεσω της εφοριας, ασε που στο μεταξυ μπορει να βρουν και κανενα προστιμο να σου χωσουν. Γι' αυτο και το πληρωσαμε στην δεη κι ας παει το κρατος να παρει τα λεφτα του απο αυτους. δεν ειναι να μπλεκεις με το δημοσιο σε αυτους τους καιρους. μπορει να σου χρωστανε και να σου παρουν και το σπιτι στο τελος....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω χωνομαι κατω απο το παπλωματακι κ μετα δε μου κανει καρδια να ξεβολευτω για να σηκωθω να φαω..αποφευγω κ τις πολλες γουρουνιες ετσι!!!

καλα το χαρατσι εννοειται οτι δεν το γλιτωνεις..αλλα τουλαχιστον μπορεις να το καθυστερησεις.μπαινει στην εφορια μετα ναι, εμεις το πληρωσαμε κανονικα αλλα ειναι κ αλλοι που προτιμουν να παρουν κ μια ανασα.. Rolling Eyes προστιμο σε αυτην την φαση δεν πιστευω αλλα σε βαθος χρονου ειναι το μονο σιγουρο.. Mad

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα το χαρατσι αλλο βασανο ρε κοριτσια... ολο κοβουν και κοβουν μισθους και τα παντα και ολο αυξανουν φορους κλπ... Η μαμα μου που ανηκει στα ειδικα μισθολογια περνει πλεον τα μισα ακριβως λεφτα απο περσι...
Ευτυχως εμεις που θα μενουμε σε ενοικιο δεν θα εχουμε χαρατσι. Που φτασαμε ρε γμτ, να λεμε ευτυχως που μενω σε ενοικιο... Ελεος δλδ...

Και ναι, κατα τα αλλα οι διαφημισεις του μαραναν ολους τους... λες και προσφερει και κανενα κοινωνικο εργο η ΔΕΗ, ετσι ηταν η διαφημηση

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδω ειμαι κ εγω!ακονα δενεχω σταματησει...καθησα δεκα λεπτα να μπω να σας διαβασω...κ να σας φωναξω....τι ειναι αυτα για το σεξ;;;ακουσα προφυλακτικα;δεν ειπαμε δεν μιλαμε στο σπιτι του κρεμασμενιυ για σχοινι;;
αχ λουκια κ εσυ τεκνον βρουτε;πες τα Σμαρω!
παντως περα απο αυτο να πω οτι εμεις εχουνε ξεχασει ουουου τι σημαινει προφυλακτικο κ οταν μετα την γεννα θυμηθουμε τι σημαινει σεξ Razz δεν θα χρησιμοποιουμε παλι καθοτι φοροδιαφυγη Razz κ ειπαμε ειμαστε νομοταγεις!!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 27 328109

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο θελουν Μιραντζελα μου, να μην εχεις ιδιοκτησια, οπως στο εξωτερικο..λες κ οταν τα φτιαχναμε τα σπιτακια μας δεν τους τα πληρωσαμε με ενα σωρο π@π@ριες που ζητανε για τις οικοδομες..

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ελενιτσα!!! Very Happy

Ασε Λουκια μου, δεν θελω να τα σκεφτομαι αυτα τα οικονομικα, γιατι εγω εχω και ενα επιπλεον αγχος, οτι δεν δουλευω. Και αντε, μεχρι τωρα οοοολα σχεδον τα πληρωσε ο Χρηστος και η μανουλα μου και τα πεθερικα μου λιγα πραγματα, δεν θελω ομως να συνεχιστει για παντα αυτο... Οποτε καποια στιγμη πρεπει κι εγω να βρω μια δουλεια.. Μονο που το σκεφτομαι αγχωνομαι. Οποτε, προτιμω να μην το πολυσκεφτομαι Mad

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι να μην αγχωνεσαι βρε Μιραντζελα..κι εμενα ο δικος μου ειναι στην κοσμαρα του, δεν μπορει να καταλαβει ποσα εξοδα εχει ενα μωρο..δεν ξερω τι θα γινει με τον θηλασμο αλλα εγω θελω να ψαξω για δουλεια οπωσδηποτε μετα..κ αυτος μου λεει οτι θα μεινω τουλαχιστον εναν ολοκληρο χρονο σπιτι με το μωρο.. Rolling Eyes λες κ τα λεφτα φυτρωνουν σε κανενα δεντρο και δεν τα εχουμε αναγκη..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Ελενιτσα!πηγες πρενταλ?εγω εχω τρελη βαρεμαρα!

κι εσυ κατα της φοροδιαφυγης ε???καλα την παμε την δουλεια!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηρθα κ εγω!Εφαγα ενα σκασμο!Κ παλι πειναω!Ή μαλλον δεν πειναω ακριβως αλλα σιγουρα θελω κ κατι αλλο να φαω!

Εγω παντως θα προτιμουσα να εχω ενα σπιτι κ να πληρωνω το χαρατσι παρα να δινω 440 το μηνα για ενοικιο!

Σμαρω αν πεσεις μες τις αργιες πως θα παρεις το πιστοποιητικο?Πιεσε τους λιγο.Πες οτι εισαι στις μερες σου κ δεν μπορεις να κατεβεις ως το κεντρο.Να μιλησουν αυτοι με το δημο κ να το επισπευσουν!

Α!Κ εμεις νομοταγεις πολιτες!Σοφακι δε συμφερουν τα προφυλακτικα.Ειδικα σε σας τους μικροτερους...Δεν το κοιτας για αντισυλληπτικα?

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλλο θεμα που ποναει...η δουλεια κακα τα ψεματα ειναι απαραιτητη πλεον ετσι οπως καταντησαμε η καλυτερα μας καταντησαν!πλεον ακους συνεχεια για απολυσεις οικιοθελεις παραιτησεις...νεες προσληψεις με μισθους πεινας...αλκα ακονα κ αυτο ειναι σηναντικο γιατι βοηθας στο σπιτι...παλιοτερα οι γυβαιξες καθοντουσαν περισσοτερο με τα μωρα...τωρα που

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα κι ο δικος μου ψιλο στον κοσμο του ειναι... Πιστευει οτι ολα καπως μαγικα θα γινουν απο μονα τους, δεν ξερω... Παντως μονο με το μισθο του και χωρις την συνδρομη καποπιου δεν βγαινουμε με το παιδι.. Δυσκολα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!Αν βρει πιο δεντρο ειναι αυτο να μας πει να φυτεψουμε κ εμεις 2-3 σε γλαστρες στο μπαλκονι!

Παντως με μωρο πριν κλεισει το 1 ετος δυσκολα θα σε παρουν σε δουλεια Λουκια.Κανεις δε θα θελει!Εδω μια φιλη μου για να την παρουν 4ωρη σε σουπερ μαρκετ με 2μηνη συμβαση της επρηξαν πρωτα το συκωτι αν σκοπευει να παντρευτει κ να μεινει εγκυος!

Πρεναταλ εμεις τελικα αυριο θα παμε... Sad

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολες πειναμε Δωρα μου, εννοια σου..

εγω παντως αν δεν ηθελα να παω συντομα για δευτερο σιγουρα θα πηγαινα για αντισυλληπτικα!!

εμας που το σπιτι εινα δικο μας η αληθεια ειναι οτι ειναι μεγαλη ανακουφιση..απλα σε βγαζουν απο τα ρουχα σου με τα παλιοχαρατσια τους..κατα τα αλλα ειναι σημαντικο που δεν εχουμε κ αυτο το εξοδο..

οσο για την δουλεια, πιστευω πλεον δεν βγαινει αλλιως..κ οχι μην ελπιζετε στο μαγικο δεντρακι.. Rolling Eyes

το ξερω Δωρα για την δουλεια..μεχρι να βρω θα εχει περασει ο καιρος κ θα θελω να βαλω μπροστα για το επομενο..μεσω κανενος γνωστου μονο, μη νομιζεις..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λουκια μου εμεις τα πληρωνουμε στην ωρα τους και καταληγουμε καθε φορα να μενουμε με 20 ευρω για 15 μερες πριν να πληρωθουμε παλι. Το καναμε και παλια αυτο αλλα τοτε τα λεφτα πηγαιναν σε ξιδια, ταξιδια και καλοπεραση και μετα απλα κλεινομασταν σπιτι μεχρι να πληρωθουμε παλι. Τωρα ουτε διασκεδαση αλλα και παλι κλεισμενοι σπιτι... αστα βραστα..

Μιραντζελα, το κορυφαιο ηταν που εδειχνε την κοπελα να βαζει το πιστολακι στην πριζα να κανει το μαλλι και μετα ελεγε για τον σημαντικο ρολο της δεη. Τους ανθρωπους που ζεσταινονται απο το ρευμα ή κρατιουνται στην ζωη απο το ρευμα για αλλη μια φορα δε τους δινουμε σημασια ετσι? Το χτενισμενο μαλλι εχει σημασια... αντε τους ακατανομαστους....

αυτο με τις αργιες δεν το σκεφτηκα Δωρακι. Αλλα τι αλλο να κανω. Σε αυτο το κεπ δε μου εδωσαν σημασια... και πηγα εγω, με ειδαν δηλαδη. το μονο που λενε ειναι να βρω καποιον να στειλω στο δημαρχειο, αφου εγω δε μπορω να παω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις