Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:ε καλα οταν λεω πρωι εννοω 1 ή 2 το μεσημερι.απο ψαρια δεν το κατεχω.μονο τσιπουρες,λαυρακια κ φαγκρια τρωω.Αυτα ξερετε αυτα εμπιστευεστε!Αν βρω κ κατι αλλο ετοιμο θα το δοκιμασω αλλα μονη μου δεν περνω.Ασε που ψαροσουπες κ γενικα σουπες δεν τρωω...

αυτο εννοω κι εγω πρωι..μη φανταστεις οτι ξυπναω κ αχαραγο με την εγνοια του μαγειρεματος.. Laughing

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα σας βαλω αυριο φωτο!Τωρα βαριεμαι να παω να παρω το καλωδιο!εννοειται οτι τπυς εχω φωτογραφισει ηδη!Κοιτα δεν ειναι τελειοι αλλα για πρωτη φορα ειναι αρκετα καλοι νομιζω!Ισως να ηθελαν λιγο λιγοτερο ψησιμο γιατι δεν ειναι τοσο ασπροι οσο του ζαχαροπλαστειου!

Αντε τωρα που εχεις κ την αδερφη ποιος στη χαρη σου!Φατε ενα σαντουιτσακι κ για μενα παντως!Ποσο θα καθησει?Θα μεινει να παιξει κ με την ανηψια της?
εμενα ο αδερφουλης μου αυριο θα ανεβει στο χωριο κ Τριτη (Χριστουγεννα)θα ερθουν να με δουν!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:
doritaki έγραψε:ε καλα οταν λεω πρωι εννοω 1 ή 2 το μεσημερι.απο ψαρια δεν το κατεχω.μονο τσιπουρες,λαυρακια κ φαγκρια τρωω.Αυτα ξερετε αυτα εμπιστευεστε!Αν βρω κ κατι αλλο ετοιμο θα το δοκιμασω αλλα μονη μου δεν περνω.Ασε που ψαροσουπες κ γενικα σουπες δεν τρωω...

αυτο εννοω κι εγω πρωι..μη φανταστεις οτι ξυπναω κ αχαραγο με την εγνοια του μαγειρεματος.. Laughing


Αχ η μανα μου αρχισε να γινεται σαν τη γιαγια μου!Κατα τις 10 ετοιμο το φαγητο!Αντε αν ειναι κατι εξαιρετικα χρονοβορο να παει 11 ή 12!Ακομη κ τα μακαρονια 12 ειναι ετοιμα για να φανε στις 2!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ πολυ φοβαμαι οτι αρχισε να φευγει η νυστα κ να ερχεται η καουρα παλι! Twisted Evil

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λογικο μου φαινεται Δωρα.αν η γυναικα ξυπναει 7-8 η ωρα μεχρι τις 10 εχει κανει 1002 δουλειες..απο εμας που ξυπναμε μεσημερι τι να περιμενει κανεις!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοιταω αυτοκολλητακια για το δωματιο της μικρης!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α αν ξυπνησει 8 παρα το θεωρει κ αργα!Φαντασου λοιπον πως της φαινεται αν εγω ξεκινησω μαγειρεμα στις 3!Ε μα αφου τρωμε 4 κ δε θα ειναι φαι προηγουμενη μερας γιατι να μην το κανω τελευται στιγμη να ειναι κ ζεστο?

Λοιπον λεω να προσπαθησω να κοιμηθω.Αν δε τα καταφερω σε καμια ωρα θα ειμαι παλι εδω!Καληνυχτα προς το παρον τουλαχιστον!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Δωρα μου!καντην μπας κ φυγω κι εγω!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα θα περιμενουμε μεχρι αυριο την φωτο....
η μπεμπουλα ολη μερα ηταν ησυχη και το βραδυ αρχισε να πεταει κωλο μια απο δω και μια απο εκει, δεν ηξερα πως να κατσω. στο τελος απλωθηκα στον καναπε να μπορει να κανει ο,τι θελει.
Καλα η αδερφουλα ακομη τριγυρναει με τον μπαμπα, αντε να δουμε τι ωρα θα την φερει...

λετε να ερθει το κοριτσι μου, οσο ειναι εδω η αδερφη μου? μεχρι τις 26/12 θα μεινει. λιγο ειναι. Ασε που τωρα που εμαθα οτι απο την περιοδο μου βγαινει πητ 8/1 εχω μια ελπιδα οτι θα ερθει στανταρ το νεο ετος η πεταλουδιτσα μου!!!

Ψαρακια εγω μονο μικρα τρωω...τα μεγαλα δε τα θελω καθολου, εχω φαει οσα μου αναλογουσαν απο μικρη που ειχαμε 2 φορες την εβδομαδα ψαρια.... και τωρα πρεπει να μου λειψουν πολυ για να τα φαω.

Ελα, βρε Σοφακι, εκανες μερικες ατασθαλειες. πρωτον γιορτες ειναι και τρωμε στις γιορτες, δευτερον μια ζωη στην διαιτα θα ειμαστε, ας το ευχαριστηθουμε τωρα και τριτον, μετα κομμενες οι βλακειες για να παρει παραδειγμα απο μας το μωρο μας...αρα μια χαρα σε βρισκω...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνυχτα Δωρακι!
Λιτσα θες να φυγεις και να με αφησεις μονη???

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:καλα θα περιμενουμε μεχρι αυριο την φωτο....
η μπεμπουλα ολη μερα ηταν ησυχη και το βραδυ αρχισε να πεταει κωλο μια απο δω και μια απο εκει, δεν ηξερα πως να κατσω. στο τελος απλωθηκα στον καναπε να μπορει να κανει ο,τι θελει.
Καλα η αδερφουλα ακομη τριγυρναει με τον μπαμπα, αντε να δουμε τι ωρα θα την φερει...

λετε να ερθει το κοριτσι μου, οσο ειναι εδω η αδερφη μου? μεχρι τις 26/12 θα μεινει. λιγο ειναι. Ασε που τωρα που εμαθα οτι απο την περιοδο μου βγαινει πητ 8/1 εχω μια ελπιδα οτι θα ερθει στανταρ το νεο ετος η πεταλουδιτσα μου!!!

Ψαρακια εγω μονο μικρα τρωω...τα μεγαλα δε τα θελω καθολου, εχω φαει οσα μου αναλογουσαν απο μικρη που ειχαμε 2 φορες την εβδομαδα ψαρια.... και τωρα πρεπει να μου λειψουν πολυ για να τα φαω.

κι εμενα νυχτερινος τυπος ειναι η κορη μου!νομιζω νιωθω πραγματι τον κολαρακο της τουρλομενο δεξια στην κοιλια μου!!

ακομα η αδερφη σου?θα σου κανω παρεα τουλαχιστον μεχρι να ερθει, μετα θα χωθω στο παπλωματακι μου!!

εμενα μ αρεσουν τα ψαρια αλλα τα εχω βαρεθει. κ τωρα στην εγκυμοσυνη καθολου δεν τα θελω, τα μπουχτισα Mad
ο ενδοκρινολογος με μαλωσε ομως, να τρωω οπωσδηποτε μου ειπε για το ιωδιο Rolling Eyes

μπααα, νομιζω δεν θα την προλαβει την μικρη η αδερφη σου..κανε κατι ντε κ εσυ!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααχ μεσα στο ζαβλαμα μου σε εγραψε και με λαθος ονομα... κι εσυ μου κανεις παρεουλα... γαιδουρα ειμαι!!!!

εμενα επειδη με βλεπει ενταξει στα κιλα και στις εξετασεις δε με ρωταει τι τρωω, και τετοια. Ετσι εχω γλιτωσει πολθ μαλωμα γιατι αμα ηξερε ολες τις βλακειες που τρωω....αστα...

Τι να κανω εγω Λουκια μου για να ερθει η μπεμπα????

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:ααχ μεσα στο ζαβλαμα μου σε εγραψε και με λαθος ονομα... κι εσυ μου κανεις παρεουλα... γαιδουρα ειμαι!!!!

εμενα επειδη με βλεπει ενταξει στα κιλα και στις εξετασεις δε με ρωταει τι τρωω, και τετοια. Ετσι εχω γλιτωσει πολθ μαλωμα γιατι αμα ηξερε ολες τις βλακειες που τρωω....αστα...

Τι να κανω εγω Λουκια μου για να ερθει η μπεμπα????

μην αγχωνεσαι καλε, ειναι η ωρα περασμενη.. Laughing

ουτε εμενα με ρωταει τι τρωω, μου ειπε εχω περιθωριο κ δε με φοβαται..εχω τον Χρηστακη τον σπιουνο ομως εγω που ολο κ καποια μπηχτουλα θα πεταξει.. Mad

τι να κανεις ε?ελα μου ντε!ξερω εγω?κανε γενικη στο σπιτι μπας κ απηυδησει(πως σκ@τ@ γραφεται παλι αυτο.. scratch ) η μικρη κ αποφασισει να βγει!!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εμενα με ρουφιανευει συνεχεια στον γιατρο. Ο,τι εχω κανει που δεν του αρεσε, απο την αρχη ακομη πηγαινε και του το ελεγε. Καταλαβαινω φυσικα οτι απο ανησυχια το εκανε αλλα ειχε πολυ πλακα. να καθομαστε εκει σοβαροι σοβαροι, 3 ενηλικες και να λεει ο καλος μου "για ρωτα τον γιατρο, για πες του, κανει που εβαψες τα νυχια σου???" ή " για πες ποσο γρηγορα κατεβαινεις τις σκαλες, για πες" ασχετα αν αυτα ηταν οταν ακομη δεν ειχα φουσκωσει πολυ και πηγαινα απλα με τους κανονικους μου ρυθμους.

Τι γενικη να κανω??? που τα εχει γλυψει ολα η μαμα μου. Κι οταν τα καθαριζε πηγαινα κι εγω να χωθω και με εδιωνχνε. Ειπα να παω στην πλατεια να ψωνισω και ηρθε μαζι μου κι ουτε το ψωμι δε μου εδωσε να κραταω... λες και ειμαι κρυσταλλινη με εχουν....

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε 5 λεπτα φτανουν!!!! Θα σε αφησω να κοιμηθεις!!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε για καλο το κανουν,απο ενδιαφερον,δεν λεω,αλλα σου ανεβαζουν το αιμα στο κεφαλι!

εμενα ο δικος μου δε με αφηνε να παω στο μαιευτηριο να δω την κολλητη μου μεχρι να ρωτησουμε τον γιατρο..λες κ θα με κολλουσαν τα μωρα ικτερο!ρε τι τραβαμε!!!

ενταξει λογικο ειναι να σε φυλανε μωρε..θελει προσοχη.βεβαια εγω δε θα την παλευα καθολου, ειναι πολυ κοντρα στον χαρακτηρα μου.ελπιζω να μη τους εχω πανω απο το κεφαλι μου με το που μπω στον μηνα μου Mad
ασε που ειμαι περιεργη τα θελω ολα μονο οπως τα κανω εγω..

δεν μπορει, ολο κ κατι θα υπαρχει ωστε να κατεβει το μωρο.. scratch ποιος ξερει..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε δε με κρατας με το ζορι, μην τρελαινεσαι!εγω ια σε αφησω να καλοδεχτεις την αδερφουλα σου..!οχι οτι δε θα την πεσω..μπας κ τα καταφερω να κοιμηθω πια, παει 1 παλι η ωρα..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον, καληνυχτω!τα λεμε το πρωι!μεσημερι δηλαδη!!!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 417472

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα τσούπρες μου ...

χθες κοιμηθήκατε σχετικά νωρίς...έτσι , να αρχίσετε να μπαίνετε λιγάκι σε πρόγραμμα ...

τελικα τα προχθεσινά δεν τα διάβασα, δεν προλαβα και ηταν και πολλα...αλλαπρεπει να ειχαν πολυ πλακα , απ' ότι διαβασα στη συνεχεια ...

τωρα απο αυτα που θυμαμαι ... αντισυλληψη εμεις περναμε κανονικα πριν αποφασισουμε για παιδι ... δλδ προφυλακτικα .. δεν αρεσει στον αντρα μου να τραβιεται , αφηστε που καπου ειχα διαβασει κοριτσια οτι αυτο δεν ειναι καλο για τον αντρα ,οτι κατι του προκαλει...εμεις ξεκιναμε κανονικα χωρις προφυλ. και πριν τελειωσει το φοραει και τελειωνει μεσα .... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

σχετικα με την συζητηση για τη δουλεια , οντως ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα πλεον.. και μπορει να εχουμε και οι δυο μας δουλιτσα αλλα σας εχω πει την αγωνια μου μηπως κ παρει κ τον καλο μου η μπορα με τους αοριστου χρονου ..

τωρα αυτο με την τσιλα δεν το καταλαβα καλα , καπου το αναφερατε, μαλλον οτι κατω εχουμε πιο σκουρο χρωμα ...και εμενα ετσι ειναι , τωρα που το αποκαλυψα τελειως εχει σκουρυνει .. αλλα αυτες που εχουν αλλαξει τελειως χρωμα ειναι οι ρωγες μου παιδια ...εχουν σχεδον αμυρισει και εχουν γινει τερααααααααααααστιες... και να φανταστειτε οτι ειχα και απο πριν μεγαλες ρωγες.. οποτε ειναι σιγουρο οτι ο μπεμπης μου δεν θα μπερδευεται , θα τις βρισκει με τη μια ...χοχοχοχοχο

τωρα σχετικα με αυτα που σας ειχα πει με το γιατρο, μου περασει καπως η συγχυση αλλα επιμενω οτι βαριουνται να κανουν τη δουλεια τους και γι' αυτο με ξαναεστειλε εξω να κανω ντοπλερ.. θυμαμαι οταν το ειχα κανει 1η φορα, ειχα το ιδιο απογευμα ραντεβου στο νοσοκομειο και μου λεει ο γιατρος ..ααα, σημερα το εκανες, αφου το ειδε το παιδι στο ντοπλερ ο αλλος γιατρος , μονο την καρδουλα θα δουμε εδω..και απλα ειδε την καρδια του , τιποτα αλλο ... μαλλον αυτο θα θελει να ξανακανει , να τα εχει ολα ετοιμα ..

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καληνερα κ απο μενα! εχω ξυπνησει απο πουρνο αλλα ημουν τοσο χαλια...πιεζε ο μικρουλης μου τοστομαχακι μου κ ημουν εντελως μονη γιατι ειχε φυγει κ ο καλος μιυ για την δουλεια...τωρα καπως καλυτερα...
καλημερα ελενη! ναι εχθες δεν το ξενυχτησαμε...εγω επεσα 10:30 αλλα ξυπνησα 4:30 κ γενικα ειχα διακεκομμενο υπνο. Μακαρι να μπουμε σε ενα προγραμμα να κοιμομαστε λιγο παραπανω...αν τα καταφερουμε
Μαρια μου μην ανυσηχεις. ειναι λιγο μεγαλυτερη αλλα δεν σημαινει οτι θα αυξανεται ετσι...να δουμε τι θα σου πει κ ο αναγνωστου. σε πηρε τελικα;
Καλα Φιλιτσα δεν μπορεις να πεις η αναλυση 5 σεκ απο την Λουκθα σε 5 γραμμες ηταν φοβερη.σαν να διαβαζω ερωτησεις αναλυσης σε ηνεριδα! Razz
Λουκια εσυ ρωτησες αν πηγα πρεναταλ;ναι πηγα εχθες κ να σας πω δεν μου ειπαν οτι ειναι δεσμευση να παρω 5 πακετα...αρα οσα θελετε...σπευσατε
παλι σεντονι εγραψα... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 604962

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσιααααααααααα κοριτσιαααααααααααααααααααααααααααααααααααα Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 33 328109 λαλαλαλλααλαααααααααααααα εχασα 1μιση κιλο!!!!!!!και επισημα σε ολο τον εβδομο δεν εβαλα γραμμαριο,μαλλον ειμαι λιγο πιο λιγα απο οσο ξεκινησα τον 7ο!!!!!!!!!ααααααααα οταν γεννησω θα φαω 4 κομματια παστιτσιο και ενα κιλο παγωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!λαλλλαααααααααααααααααα

Χθες κοιμηθηκα απ τις 11μιση και ξυπνησε ο γλυκος μου 8 το πρωι με κεφακια Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ολο χουχουλιτσες ειμασταν,μαγειρεψα και ενα σουπερ φαι,συμμαζεψα,θα σιδερωσω και μπεμπουλορουχαλακια τωρα...
Αλλα δεν ξερω αν σας το ειπα,εχασα 1,5 κιλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα έστω και αργοπορημένα. Καλά ε δε σας προλαβαίνω για να είμαι updated χεχε! Very Happy Very Happy

Έχουμε και λέμε :
Λουκία δεν έβγαλα άκρη με την αχώνευτη εδώ στα δικά μου ΚΕΠ μου έσπασε τα νεύρα! Twisted Evil Αλλά έχω μπλέξιμο, ο άντρας μου δεν υπάρχει σε κανέναν δήμο!!!!Είχε προσπαθήσει να κάνει μεταδημότευση πριν καμιά 4ετία και μάλλον τον έσβησαν και από τον παλιό και από τον νέο δήμο!!! Τώρα ψαχνόμαστε από που θα πάρουμε πιστοποιητικό. Οπότε το ξεχνάμε προς το παρόν το άνοιγμα δικής μας οικογενειακή μερίδας εκεί που μένουμε. Τεσπα γραφειοκρατία forever!

Σήμερα όμως είναι μια νέα μέρα μπορεί και η τελευταία χεχε οπότε φαντάζομαι έχουμε κάθε δικαίωμα να κάνουμε γουρουνιές στο φαγητό εεε;;; pig pig pig

Δώρα ούτε εγώ πληρώνω τον γιατρούλη! Και να σου ευχηθώ με το καλό ο γάμος σου, να είναι όπως τον ονειρεύεσαι!!

thequeen86 περαστικά στον μικρούλι σου!

Sofki μπράβο, αλλά πως γίνεται αυτό τέτοια μήνα αντί να παίρνεις να χάνεις wow! Εγώ δε τολμάω να ανέβω στο μηχάνημα βασανιστηρίων!!

Τι άλλα; α ναι επιτέλους μπορούμε ως περήφανοι γονείς να παινευτούμε οτι τελειώσαμε με το δωμάτιο της μπέμπας γιούπι!! Τρέχαμε Jumbo εχτές για αρκούδια. Ποπο ο άντρας μου ήθελε να τα πάρουμε όλα. Μετά πλάκωσα μερικές δουλίτσες στο σπίτι και το βράδυ ήρθαν τα κουμπάρια μας οπότε δε πρόλαβα να ξαναμπώ.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν δεν τρως χανεις...ευκολο ειναι Razz Razz Razz
Εμεις καναμε αυτοματα μεταδημοτευση του αντρα μου λογο γαμου.πανευκολα εγινε!!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sofki έγραψε:Αν δεν τρως χανεις...ευκολο ειναι Razz Razz Razz
Εμεις καναμε αυτοματα μεταδημοτευση του αντρα μου λογο γαμου.πανευκολα εγινε!!

Κάνεις δίαιτα δηλαδή; Ποπο χαρας στο κουράγιο σου!!

Εμ και μεις μετά το γάμο έπρεπε να την κάνουμε αλλά που μυαλό. Τώρα δεν βρίσκουν σε ποιο δήμο είναι ο καλός μου βράσε ρύζι!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αμαν δυσκολο τωρα αυτο.....και πως μπορειται να βρειτε που ειναι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις