Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
203 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 203 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι θα το προσεξω ...αν και απο αλλες μανουλες εχω ακουσει οτι το παλευει μεχρι τελευταια στιγμη για φυσιολογικο ... τις προαλλες γνωρισα μια που γεννησε τονμαιο και μου ειπε οτι 2 μερες ηταν μεσα και μεχρι τελευταια στιγμη επεμεναν για φ.τ., και οντως ετσι γεννησε .. τι να πω τωρα , σε μενα θα κανει αλλα ???

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:Αααα, αφου θα εισαι 38η εβδομαδα, ανετα παιζει να γεννηθει τοτε! Νομιζα θα εισαι πιο λιγο!!

Εχει παρει θεση το μωρακι σου, ή ειναι αναποδα σαν το δικο μου? Α, και θα κανεις ΦΤ ή καισαρικη??



εχει παρει θεση εδω και 2 μηνες τουλαχιστον.... και προχθες παλι με το κεφαλακι κατω ηταν , ελπιζω να μην μου κανει καμια κωλοτουμπα και γυρισει αναποδα ...)SmileSmileSmileSmile
και παω για φυσιολογικο τοκετο , μεχρι στιγμης αυτο δειχνουν τα πραγματα .. αλλα ολο για την ηλικια μου λεει ο γιατρος και δεν μου αρεσει καθολου αυτο...οχι οτι μου ειπε ξεκαθαρα οτι αθ παμε για καισαρικη , αλλα το αναφερει που και που οτι μεχρι τελευταια στιγμη πρεπει να τα ελεγξουμε ολα γιατι υπαρχει και το θεμα της ηλικιας ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ετσι ηταν κ το πρωτο της αδερφης μου κ την ωρα του τοκετου ειχε γυρισει αναποδα το σκασμενο(το λεω γιατι εξακολουθει να ειναι σκασμενο!)δεν το λεω για να σε αγχωσω, αλιμονο.απλα ολα ειναι μες στο προγραμμα.ποτε δεν ξερεις.φυσικα δε στο ευχομαι..

το ποτε παιρνει θεση το μωρο δεν εχει να λεει, μπορει να συμβει κ αυτο που λεει η Φαιη, να παρει θεση τελευταια στιγμη..συνηθως βεβαια μετα τις 37 εβδομαδες εχει γυρισει.απλα ως επι τω πλειστω αυτο γινεται νωριτερα που εχουν κ καμποση απλα παραπανω

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσάκια μου σας αφήνω τώρα ...

θα τα πούμε το βραδάκι ή αύριο πρωί πρωί .... φιλάκια

Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fey11gr έγραψε:τα ραφια αληθεια ποσο τα ειχε στα leroy?αυτα τα ξυλινα τα χρωματιστα λες?


Τα πήρα 13 ευρώ το ένα είναι αυτά με τους κρυφούς πύρους απο πίσω για να μη βάζεις στήριγμα. Σε λευκό τα πήρα αλλά έχει και άλλα χρώματα!
[/quote]

για αυτα ενδιαφερομαι κι εγω..!13 ευρω ε?μια χαρα! θα κοιταξω βεβαια κ αλλου μεχρι τοτε..

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ελενη!!!! Very Happy Very Happy Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472

Εμενα ο δικος μου ο μπεμπης μας εκανε την τιμη να ειναι γυρισμενος προς τα κατω μονο σε εναν υπερηχο, καπου στον 5ο μηνααν θυμαμαι καλα. Κατα βαση ειναι ισχυακος, συνεχεια. Ετσι, το παιδι μου δεν παει με την μαζα, δεν γουσταρει! Επαναστατης Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 328109

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loukia_84 έγραψε:
fey11gr έγραψε:τα ραφια αληθεια ποσο τα ειχε στα leroy?αυτα τα ξυλινα τα χρωματιστα λες?


Τα πήρα 13 ευρώ το ένα είναι αυτά με τους κρυφούς πύρους απο πίσω για να μη βάζεις στήριγμα. Σε λευκό τα πήρα αλλά έχει και άλλα χρώματα!

για αυτα ενδιαφερομαι κι εγω..!13 ευρω ε?μια χαρα! θα κοιταξω βεβαια κ αλλου μεχρι τοτε..[/quote]


Ναι μια χαρά.Βέβαια αν τα πάρεις απο κει δεν έχει μέσα στη συσκευασία βίδες και upa στο λεω για να μη τρέχεις με χαρά να τα βάλεις όπως την πατήσαμε. ¨Εχει και με 10 ευρώ στο praktiker αλλά είναι σε έλλειψη και έχει και στα IKEA αλλά δε με βόλευαν οι διαστάσεις.

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mirantzela! έγραψε:Γεια σου Ελενη!!!! Very Happy Very Happy Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 417472

Εμενα ο δικος μου ο μπεμπης μας εκανε την τιμη να ειναι γυρισμενος προς τα κατω μονο σε εναν υπερηχο, καπου στον 5ο μηνααν θυμαμαι καλα. Κατα βαση ειναι ισχυακος, συνεχεια. Ετσι, το παιδι μου δεν παει με την μαζα, δεν γουσταρει! Επαναστατης Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 328109

Χεχε επαναστάτης! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 328109 Εμένα το παίζει ντίβα!! Μόνο στη Β' επιπέδου είδαμε το πρόσωπό της μετά σε ότι κάναμε ήταν με την πλάτη γυρισμένη Twisted Evil Πλέον θα τη δούμε μια και καλή!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fey11gr έγραψε:

Χεχε επαναστάτης! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 328109 Εμένα το παίζει ντίβα!! Μόνο στη Β' επιπέδου είδαμε το πρόσωπό της μετά σε ότι κάναμε ήταν με την πλάτη γυρισμένη Twisted Evil Πλέον θα τη δούμε μια και καλή!

χαχαχαχα καλα, μεχρι τελους δηλαδη θα σας εχει σε αγωνια η μικρη σας!!! Ο δικος μου ειναι ιδιος ο μπαμπας του απο οτι φαινεται απο τους υπερηχους!! Very Happy

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελπίζω να φαίνονται μου έκανε αντηλιά


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fey11gr έγραψε:
loukia_84 έγραψε:
fey11gr έγραψε:τα ραφια αληθεια ποσο τα ειχε στα leroy?αυτα τα ξυλινα τα χρωματιστα λες?


Τα πήρα 13 ευρώ το ένα είναι αυτά με τους κρυφούς πύρους απο πίσω για να μη βάζεις στήριγμα. Σε λευκό τα πήρα αλλά έχει και άλλα χρώματα!

για αυτα ενδιαφερομαι κι εγω..!13 ευρω ε?μια χαρα! θα κοιταξω βεβαια κ αλλου μεχρι τοτε..


Ναι μια χαρά.Βέβαια αν τα πάρεις απο κει δεν έχει μέσα στη συσκευασία βίδες και upa στο λεω για να μη τρέχεις με χαρά να τα βάλεις όπως την πατήσαμε. ¨Εχει και με 10 ευρώ στο praktiker αλλά είναι σε έλλειψη και έχει και στα IKEA αλλά δε με βόλευαν οι διαστάσεις.[/quote]

α ωραια, ευχαριστω!θα το κοιταξω κ στα 3.λευκα τα θελω κι εγω!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mirantzela! έγραψε:
fey11gr έγραψε:

Χεχε επαναστάτης! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 328109 Εμένα το παίζει ντίβα!! Μόνο στη Β' επιπέδου είδαμε το πρόσωπό της μετά σε ότι κάναμε ήταν με την πλάτη γυρισμένη Twisted Evil Πλέον θα τη δούμε μια και καλή!

χαχαχαχα καλα, μεχρι τελους δηλαδη θα σας εχει σε αγωνια η μικρη σας!!! Ο δικος μου ειναι ιδιος ο μπαμπας του απο οτι φαινεται απο τους υπερηχους!! Very Happy

Μετά απο κάποια δόση το πήραμε απόφαση. Πήγαιναμε κάθε φορά μπας και την δούμε αλλά τίποτα. Αλλά αυτή τη μια φορά στη Β' επιπέδου καμάρωνα εγώ έχει τη μύτη μου έχει τη μύτη μου. Παλαβή! Και σενα φαντάζομαι καμάρι ο άντρας σου!!!1

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τεεεεεεεεελειοοοοοοοοοοοοοοοοο!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ, ειναι υπεροχο το δωματιο Φαιη!!! Ξετρελαθηκα!!! Και ειδικα αυτο στον τοιχο(αυτοκολλητο η ζωγραφια ειναι?) Μπραβο σας, πολυ ομορφο!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φαιη μου μπραβο σας, χαρα που θα κανει η μικρη..μ αρεσουν κ τα χρωματα που ειναι ολα παλ και το δεντρακι απο πισω..αυτοκολλητο ειναι ή ταπεταρια??κ αυτα τα φαναρακια στην γωνια, ωραια πινελια!θα χουν κ φως? scratch

τα ραφακια κι εγω πανω απο το καλοριφερ τα θελω!

εμενα κοριτσια μεχρι τωρα η μικρη ολο κουλουριασμενη στο πλαι ειναι.κ μονο την τελευταια φορα δε μας εδειξε προσωπακι κ ο Χρηστος λυσσαξε απο το κακο του..κι εγω νομιζω σε μενα μοιαζει.. Embarassed ελπιζω μονο να παρει τα χειλακια του μπαμπα της!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πανετοιμο παντως το δωματιο!ακομα κ τα καδρακια εχεις βαλει!

κοριτσια κ εσεις οι υπολοιπες που εχετε ετοιμασει δωματιακια ανεβαστε τα!

εγω μονο χαλακι εχω παρει, κ τις κουρτινες που ειχα.. Embarassed

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι, οντως πανετοιμο ειναι! Μονο η μπεμπα λειπει!!

Εγω Λουκια μου τωρα κομματακι δυσκολο να το ανεβασω. Δεν εχω φωτο. Οταν παω στο σπιτι(μαλλον αυριο θα παμε για δουλειες με μια γυναικα) θα βγαλω φωτο οπωσδηποτε και θα σας δειξω!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Ναι, οντως πανετοιμο ειναι! Μονο η μπεμπα λειπει!!

Εγω Λουκια μου τωρα κομματακι δυσκολο να το ανεβασω. Δεν εχω φωτο. Οταν παω στο σπιτι(μαλλον αυριο θα παμε για δουλειες με μια γυναικα) θα βγαλω φωτο οπωσδηποτε και θα σας δειξω!

καλε ναι, μην αγχωνεσαι!οποτε μπορεσεις!ειναι τοσο ωραια να βλεπεις φωτο!ειναι ολα πολυ γλυκουλικα κ παιρνουμε κ εμεις οι υπολοιπες ιδεες.. Wink Laughing

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ήρθα ,πήγα μια βόλτα στο ψυγείο χεχε.. Σας ευχαριστώ κορίτσια, ελπίζω να αρέσει και στη μπέμπα μεγαλώνοντας γιατί μεταξύ μας πιο πολύ μου φαίνεται οτι τα κάνουμε για να χαζοχαιρόμαστε εμείς πρώτα Very Happy Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 654316

Το δέντρο το ζωγράφισε όλο ο καλός μου. I love you Ψάχναμε για αυτοκόλλητο αλλά δεν υπήρχε κανένα μεγάλο να μας κάνει. Φανταστείτε οτι το δωμάτιο επειδή έχει κεραμίδια πάνω το σπίτι φτάνει μέχρι τα 3,50 μέτρα. Και αφού δε βρίσκαμε τπτ το έφτιαξε με τα χεράκια του!

Οι μπάλες ξέρετε είναι απο τα Jumbo.Όχι δε θα βάλω φωτάκι μέσα. Τις ήθελα σα διακοσμητικά.Υποτίθεται οτι κάποια στιγμή θα φτιάξω και pom pom να τα κρεμάσω μαζί. Αλλά δε με βλέπω να κατεβαίνω τώρα πια Αθήνα για τούλι.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fey11gr έγραψε:Ήρθα ,πήγα μια βόλτα στο ψυγείο χεχε.. Σας ευχαριστώ κορίτσια, ελπίζω να αρέσει και στη μπέμπα μεγαλώνοντας γιατί μεταξύ μας πιο πολύ μου φαίνεται οτι τα κάνουμε για να χαζοχαιρόμαστε εμείς πρώτα Very Happy Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 654316

Το δέντρο το ζωγράφισε όλο ο καλός μου. I love you Ψάχναμε για αυτοκόλλητο αλλά δεν υπήρχε κανένα μεγάλο να μας κάνει. Φανταστείτε οτι το δωμάτιο επειδή έχει κεραμίδια πάνω το σπίτι φτάνει μέχρι τα 3,50 μέτρα. Και αφού δε βρίσκαμε τπτ το έφτιαξε με τα χεράκια του!

Οι μπάλες ξέρετε είναι απο τα Jumbo.Όχι δε θα βάλω φωτάκι μέσα. Τις ήθελα σα διακοσμητικά.Υποτίθεται οτι κάποια στιγμή θα φτιάξω και pom pom να τα κρεμάσω μαζί. Αλλά δε με βλέπω να κατεβαίνω τώρα πια Αθήνα για τούλι.

δεν εχεις κ αδικο!εμεις μπορει κ να το κανουμε κ πιο τρελη χαρα απο τα μικρουλια μας!κι εγω ανυπομονω τοοοοσο να της το φτιαξω!!ειπα απο γεναρη ομως!να περασει κ λιγο ο 8ος!!!

καλα ε, τα συγχαρητηρια μου στον αντρα σου!βρε, πιανουν απιστευτα τα χερια του.δε θα το φανταζομουν ποτε οτι ειναι χειροποιητο..ειναι ψιλοταβαν δηλαδη το σπιτι ε?

καλα ε, εχω παθει, μπραβο του!πραγματικα!και για την καλλιτεχνικη του φυση κ κυριως γιατι καθισε κ ασχοληθηκε..

ο δικος μου παλι δεν το χει καθολου..στο μονταρισμα της κουνιας κ σε ραφακια κ καδρακια μονο θα μου φανει χρησιμος!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελα ρε Φαιη, ζωγραφια ειναι?? Ειναι τοσο τελειο!! Μπραβο του του αντρεα σου και χαρα στο κουραγιο του, 3,5 μετρα!!Και ζηλεψα κιολας! Κι εγω ηθελα να ζωγραφισουμε τους τοιχους, αλλα επειδη δεν πιανει κανενος το χερι, και κοστιζει πολλα λεφτα να βαλεις ανθρωπο να στο κανει, το αφησαμε...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Ελα ρε Φαιη, ζωγραφια ειναι?? Ειναι τοσο τελειο!! Μπραβο του του αντρεα σου και χαρα στο κουραγιο του, 3,5 μετρα!!Και ζηλεψα κιολας! Κι εγω ηθελα να ζωγραφισουμε τους τοιχους, αλλα επειδη δεν πιανει κανενος το χερι, και κοστιζει πολλα λεφτα να βαλεις ανθρωπο να στο κανει, το αφησαμε...

κι εγω ηθελα να τον γεμισω τον τοιχο πισω απο την κουνια της..κοιταξα κ για ταπετσαρια αλλα ηθελε πολλαααα λεφτα!αρκεστηκα σε μια απλη διχρωμια σε πρωτη φαση(2 τονους διαφορα, μη φανταστειτε!) κ χτες κοιτουσα για αυτοκολλητα.αλλα δεν κατεληξα καπου!ουτε τι θελω ακομα δεν ξερω!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loukia_84 έγραψε:
fey11gr έγραψε:Ήρθα ,πήγα μια βόλτα στο ψυγείο χεχε.. Σας ευχαριστώ κορίτσια, ελπίζω να αρέσει και στη μπέμπα μεγαλώνοντας γιατί μεταξύ μας πιο πολύ μου φαίνεται οτι τα κάνουμε για να χαζοχαιρόμαστε εμείς πρώτα Very Happy Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 654316

Το δέντρο το ζωγράφισε όλο ο καλός μου. I love you Ψάχναμε για αυτοκόλλητο αλλά δεν υπήρχε κανένα μεγάλο να μας κάνει. Φανταστείτε οτι το δωμάτιο επειδή έχει κεραμίδια πάνω το σπίτι φτάνει μέχρι τα 3,50 μέτρα. Και αφού δε βρίσκαμε τπτ το έφτιαξε με τα χεράκια του!

Οι μπάλες ξέρετε είναι απο τα Jumbo.Όχι δε θα βάλω φωτάκι μέσα. Τις ήθελα σα διακοσμητικά.Υποτίθεται οτι κάποια στιγμή θα φτιάξω και pom pom να τα κρεμάσω μαζί. Αλλά δε με βλέπω να κατεβαίνω τώρα πια Αθήνα για τούλι.

δεν εχεις κ αδικο!εμεις μπορει κ να το κανουμε κ πιο τρελη χαρα απο τα μικρουλια μας!κι εγω ανυπομονω τοοοοσο να της το φτιαξω!!ειπα απο γεναρη ομως!να περασει κ λιγο ο 8ος!!!

καλα ε, τα συγχαρητηρια μου στον αντρα σου!βρε, πιανουν απιστευτα τα χερια του.δε θα το φανταζομουν ποτε οτι ειναι χειροποιητο..ειναι ψιλοταβαν δηλαδη το σπιτι ε?

καλα ε, εχω παθει, μπραβο του!πραγματικα!και για την καλλιτεχνικη του φυση κ κυριως γιατι καθισε κ ασχοληθηκε..

ο δικος μου παλι δεν το χει καθολου..στο μονταρισμα της κουνιας κ σε ραφακια κ καδρακια μονο θα μου φανει χρησιμος!!

Σιγά σιγά με το καλό θα το φτιάξετε και εσείς! Έχεις σκεφτεί ιδέες, χρώματα κλπ;
Σε ευχαριστώ εκ μέρους του χεχε τον ξεπροβόδισα να πάει για δουλειά τώρα. Του αρέσει να ασχολείται με το σπίτι και το βάψιμο στο δωμάτιο και τις ντουλάπες εκείνος τα έκανε. Γλιτώσαμε και λεφτά.

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mirantzela! έγραψε:Ελα ρε Φαιη, ζωγραφια ειναι?? Ειναι τοσο τελειο!! Μπραβο του του αντρεα σου και χαρα στο κουραγιο του, 3,5 μετρα!!Και ζηλεψα κιολας! Κι εγω ηθελα να ζωγραφισουμε τους τοιχους, αλλα επειδη δεν πιανει κανενος το χερι, και κοστιζει πολλα λεφτα να βαλεις ανθρωπο να στο κανει, το αφησαμε...

Σε ευχαριστώ Mirantzela!! Ναι ρε γαμώτο τα υπνοδωμάτια μας ενώ είναι μικρά σε τετραγωνικά είναι χαοτικά σε ύψος.

Είναι ωραία η ζωγραφική όντως το χα ψάξει και εγώ φαντάσου για έναν τοίχο σου ζητάνε γυρω στα 200 ευρώπουλα και μεις το κάναμε με 6 ευρώ που έκανε η μπογιά και άλλα 15 ευρώ πες τα διακοσμητικά που κόλλησα πάνω.Για ταπετσαρία έψαξες;

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
loukia_84 έγραψε:

κι εγω ηθελα να τον γεμισω τον τοιχο πισω απο την κουνια της..κοιταξα κ για ταπετσαρια αλλα ηθελε πολλαααα λεφτα!αρκεστηκα σε μια απλη διχρωμια σε πρωτη φαση(2 τονους διαφορα, μη φανταστειτε!) κ χτες κοιτουσα για αυτοκολλητα.αλλα δεν κατεληξα καπου!ουτε τι θελω ακομα δεν ξερω!


Βάλε καμια φωτογραφία μήπως μας έρθει καμιά έμπνευση και σου προτείνουμε I love you

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κορες.δεν ξερω αν το χει μερα η μου βγαινει ακομα κουραση απο χτες αλλα ειμαι σαν κουνουπιδι Sleep Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #11 - Σελίδα 36 585182

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις