Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω επαιρνα γιουτοπαρ( στην αρχη 1 καθε 4ωρο και σταδιακα φτασαμε μεχρι 3 την ημερα), ουτροτζεσταν απο την αρχη σχεδον της εγκυμοσυνης λογω μιας αποκολλησης και πολυ πολυ μαγνησιο.
Τα κοψαμε σημερα που μπηκα στον μηνα μου.

Την γιατρο σου γενικα εσυ την εμπιστευεσαι?Με αυτην θα γεννησεις φανταζομαι ε?

Mirja


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Yutopar πηρα μονο μια φορα και ηταν και η τελευταια,απαισια χαπια.Μαγνησιο παιρνω ακομα.Την συγκεκριμενη την εχω 10 χρονια και μεχρι την φαση με τον ομφαλιο λωρο την εμπιστευομουνα απολυτα...Τωρα εχω αρχισει να φοβαμαι λιγο αλλα και παλι με αυτην θα γεννησω.Απλα ειπα να παω και σε μια αλλη για εναν υπερηχο να δω τι εχει να μου πει.

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αποψη μου ειναι οτι αν εχεις εστω κι εναν ενδοιασμο καλυτερα να παρεις και μια δευτερη γνωμη. Δεν εχεις κατι να χασεις!

Το γιουραπαρ οντως απαισια χαπια. Τρελη ταχυκαρδια μου προκαλουσαν, ομως νομιζω αυτα με κρατησαν μεχρι τωρα.

Για καισαρικη λετε να πατε, ή φυσιοιλογικα?

Mirja


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μου ειπε οτι δεν παει τοσο ευκολα για καισαρικη και οτι παντα προσπαθει με φυσιολογικο..Αλλα σε αυτην την περιπτωση μπορει να μου κανει προκλιση?στις 37 εβδομαδες ας πουμε?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια!
Μεχρι να τα διαβασω ολα, εκτος απο οτι ξεχασα τι διαβασα, φτανει και η ωρα να ξυπνησω το στρουμφακι μου, και μην αναρωτιεστε πιο στρουμφακι ειναι το δικο μου....ο χουζουρης στην θηλυκη του εκδοση!!!!
Ηρθε παλι η μαια σημερα, πηρε 90 γραμμ. σε 3 μερες, πραγμα πολυ καλο λεει και ο ικτερος εμεινε σταθερος, πραγμα που δειχνει οτι απο δω και περα θα φευγει σιγα σιγα.

Mirja αποψη μου ειναι να παρετε και μια δευτερη γνωμη. Ολα καλα θα πανε αλλα αν ειναι να βασανιζεστε κι εσυ κι ο καλος σου, τοτε να το ψαξετε και με καποιον αλλο.

Γεια σου Μιραντζελακι!!! Καλυτερα σημερα με την πεθερα σου?

Εχω να σας δηλωσω οτι η κοιλιτσα της Σοφιας ειναι μουρλια και πιο μεγαλη απο οτι φαινεται στις φωτο!!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την προκληση σου ειπε οτι θα την κανετε για να μην ταλαιπωρηθει το μωρακι σου?Γιατι εμενα για τον ιδιο λογο, μου ειπε οτι θα κανουμε καισαρικη, γιατι με την φυσιολογικη γεννα θα ταλαιπωρηθει.

Να ρωτησω εγω κατι? Απο την στιγμη που το μωρακι σου εχει ηδη εμπεδωθει απο τοσο νωρις,δεν ειναι πολυ πιθανο μεχρι της 37 εβδομαδα να εχει ερθει φυσικα, απο μονο του?

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!
Μεχρι να τα διαβασω ολα, εκτος απο οτι ξεχασα τι διαβασα, φτανει και η ωρα να ξυπνησω το στρουμφακι μου, και μην αναρωτιεστε πιο στρουμφακι ειναι το δικο μου....ο χουζουρης στην θηλυκη του εκδοση!!!!
Ηρθε παλι η μαια σημερα, πηρε 90 γραμμ. σε 3 μερες, πραγμα πολυ καλο λεει και ο ικτερος εμεινε σταθερος, πραγμα που δειχνει οτι απο δω και περα θα φευγει σιγα σιγα.

Mirja αποψη μου ειναι να παρετε και μια δευτερη γνωμη. Ολα καλα θα πανε αλλα αν ειναι να βασανιζεστε κι εσυ κι ο καλος σου, τοτε να το ψαξετε και με καποιον αλλο.

Γεια σου Μιραντζελακι!!! Καλυτερα σημερα με την πεθερα σου?

Εχω να σας δηλωσω οτι η κοιλιτσα της Σοφιας ειναι μουρλια και πιο μεγαλη απο οτι φαινεται στις φωτο!!!!


Σμαρωωωωω μου I love you I love you I love you I love you

Μεγαλωνει το κοριτσακι σου!!! Τελεια!!!

Ολα καλα θα πανε με το ικτερακι σας, ειμαι σιγουρη!!!!

Καλα η μουρλη η πεθερα μου δεν μου μιλαει, λες κι εγω φταιω... Τρελαααααα... Χεστηκα κι εγω ομως.

Mirja


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μαλλον θα πρεπει να το συζητησω αυτο το θεμα της καισαρικης.Ναι μου ειπε οτι πρεπει να παλεψουμε να φτασει μεχρι την 34η εβδομαδα και απο εκει και περα δεν υπαρχει προβλημα και να ερθει και πιστευει οτι θα ερθει απο μονο του μεχρι την 37η εβδομαδα αλλα αν μια στις τοσες δεν ερθει θα το βγαλει αυτη γιατι λεει θα ειναι ρισκο να το αφησουμε μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης.

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α, τωρα το καταλαβα! Laughing Laughing

Ναι, τις 34 πρεπει να τις παρετε σιγουρα!! Μετα δεν ειναι τοσο μεγαλο προβλημα. Και ειδικα αν φτασεις και τις 36, τοτε ολα ειναι καλα!!!

Πως και πως την περιμενω κι εγω την 36η εβδομαδα!!

Κοριτσακι εχεις ή αγορακι?

Mirja


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αγορακι εχω!Ειναι εκνευριστικο που δεν περνανε αυτες οι εβδομαδες.Τουλαχιστον εχω φαει 4 ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονια του και ετσι ειμαι πιο ηρεμη σε περιπτωση που συμβει καποιο απροοπτο!Α!Σμαρω να σου ζησει το κοριτσακι σου Very Happy

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω αγορακι εχω! Very Happy Very Happy
Ααα, κορτιζονη καναμε κι εμεις!!!

Ουτε κι εγω φοβαμαι, πλεον ανυπομονω!!!Δεν περνανε με τιποτα οι τελευταιες εβδομαδες!!

Αν γινοταν εγω δεν θα ειχα προβλημα να μου το βγαλει ο γιατρος και μολις μπω στην 36η εβδ, αλλα το κραταμε οσο παει εμεις γιατι ειμαστε λιγο πισω στο βαρος του. Ο,τι κερδισει καλο ειναι!!

Παρενθεση: Που εισαι τοσον καιρο και ημουν η μοναδικη εδω μεσα που ειχα προβληματα στην εγκυμοσυνη μου??? Razz Razz Razz

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σμαρώ τι ωραία μεγαλώνετε!!Αυτό με το βάρος εγώ από τώρα το σκέφτομαι.Αν θα καταφέρω δηλαδή να θηλάσω και να παίρνει ικανοποιητικό βάρος ώστε να μη με βάλουν να δώσω ξένο για συμπλήρωμα.Μπράβο σας!!

Mirja


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τι βαρος εχετε?εμεις την παρασκευη ημασταν 1800.Ειχα γραψει καποια στιγμη στις αρχες που ξεκινησαν οι συσπασεις μου αλλα απο εκει και περα μονο σας διαβαζα,εχετε μαθει και η μια την αλλη τοσο καλα που αισθανομουν λιγο ασχετη Smile

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμεις την Πεμπτη ημασταν 2200 περιπου. Και 43 εκατοστακια!!!
Μια χαρα ειναι ο δικος σου ο μπεμπουλης απο βαρος!! Μπραβο σας!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirja έγραψε:Τι βαρος εχετε?εμεις την παρασκευη ημασταν 1800.Ειχα γραψει καποια στιγμη στις αρχες που ξεκινησαν οι συσπασεις μου αλλα απο εκει και περα μονο σας διαβαζα,εχετε μαθει και η μια την αλλη τοσο καλα που αισθανομουν λιγο ασχετη Smile

καλε εισαι καλα?τι ασχετη?εμεις εδω κανουμε τον αλλον να αισθανεται ανετα!!!!γεια σου πως σε λενε?
κοριτσια απο το πρωι στο μαρκετ χασαπη μετα γυρισαμε φαγαμε να μαζεψω να συμαζεψω περασε ξη ωρα και ουτε καημερ α δεν σς ειπα!καλημερα σημερα θα ερθει ο κουμπαρος!του γιου ο νονος!οποτε θα τα πουμε αργοτερα εκτος αν προλαβω πριν ερθει!που θα προλαβω δηλ!!!!!! Razz Razz Razz

Mirja


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι ευτυχως ειναι ενταξει και αφου και η γυναικολογος θελει να φτασει τουλαχιστον τα 2 κιλα για να ειμαστε ενταξει απο θεμα βαρους.Λοιπον εμεις παμε για μαμ,σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σου,εισαι πολυ γλυκια Very Happy

Mirja


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χαχαχα Μύρια με λενε...Απλα δεν ειχα μπει στο νοημα των συζητησεων απ'την αρχη γι'αυτο αισθανομουν ασχετη!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'σαι καλα κουκλα μου!!

Α, και ξεχασα να σχολιασω το ασχετη που ειπες πριν. Μην ακουω χαζα.. Να μπαινεις να μας λες τα νεα σου καλα?
Αντε, καλο μαμ! Very Happy Very Happy

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:

κοριτσια απο το πρωι στο μαρκετ χασαπη μετα γυρισαμε φαγαμε να μαζεψω να συμαζεψω περασε ξη ωρα και ουτε καημερ α δεν σς ειπα!καλημερα σημερα θα ερθει ο κουμπαρος!του γιου ο νονος!οποτε θα τα πουμε αργοτερα εκτος αν προλαβω πριν ερθει!που θα προλαβω δηλ!!!!!! Razz Razz Razz

Γεια σου Φιλιτσα σιφουνα!!! Ολα τα εκανες,μπραβο!!!!
Καλα να περασετε με τον κουμπαρο!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να μαι κ εγω!ειχαμε παει σουπερ κ περασαμε λιγο κ απο την μαμα μου.
κοριτσια πλεον δεν μπορω να κατσω ανετα στον.καναπε!με πιανουν πονακια χαμηλα που πεταγομαι!βρε λετε να την κανω εγω νωριτερα;;;
μπορω μονο ξαπλωτα σχεδον.ουτως ωστε να μην ακουμπαει πολυ ξερετε το...κατω...στην θεση!τι ειναι τουτο;;;
φιλιτσα καλα να περασετε!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενη μου μηπως εχει κατεβει πολυ το μωρακι σου? Τι σου εχει πει ο γιατρος?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαν τν αη βασιλη δν ημουν σμαρω? :ρ να με δεις σημερα π με το ρουχο του ντεμη ρουσου δν φαινομαι καθολου χοχοχο

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια καλησπερα!Αργησα λιγουλακι να σηκωθω σημερα κ εκανα κατευθειαν μπανακι κ πηγα πεθερουλα για φαγητο.Εσεις τι κανετε?

Ελενιτσα ειδες που αν μια μερα κουραστεις μετα κοιμασαι ευκολα κ πολυ?Κ εγω αν με πιασουν αυπνιες κανω καμια δουλεια ή κανενα γλυκο να κουραστω λιγακι κ μετα κοιμαμαι 9 ωρες!Παλι καλα που προθυμοποιηθηκαν να σε βοηθησουν στο συμμαζεμα.(Ειπαμε να μην ειμαστε ολο ξαπλα αλλα να μη γεννησουμε κ στην κουζινα!Εγω ευτυχως εχω πλυντηριο πιατων τον τελευταιο χρονο κ σωθηκα!)Ειδες ομως?Μπορει να γκρινιαζουν καμια φορα αλλα δεν ειναι κακες μωρε!

Μυρια νομιζω ειχαμε μιλησει παλιοτερα ε???Σε οσα ρωτησες νομιζω σε καλυψε η Μιραντζελα.Συνφωνω κ εγω.Αν μιλαμε για μια εγκυμοσυνη με συσπασεις απο νωρις τοτε δεν μπορουμε να τα θεωρουμε ολα φυσιολογικα κ να περιμενουμε να φτασουμε 40η εβδομαδα.Μια 2η γνωμη ισως να ηρεμουσε τον αντρα σου.Οτι κ να πουμε εμεις δεν ειμαστε ειδικοι κ δεν μπορουμε να τον καθησυχασουμε.Επισκεφτειτε ακομη ενα γιατρο.Αυτο με τον ομφαλιο λωρο παντως δε μου αρεσει.δε γινεται μια να υπαρχουν κ μια οχι.Εκανε ο ιδιος γιατρος β επιπεδου κ ντοπλερ?Εκτος αν για καποιο λογο σε μια απο τις 2 φλεβες του ομφαλιου δεν κυκλοφορει αιμα κ αρα πλεον βλεπουν μια φλεβα κ μια αρτηρια.Εχετε καμια περιτυλιξη?
Α!Κ εννοειται οτι κανεις δεν ειναι ασχετος ουτε παρεισακτος!Κ μονο που μας διαβαζεις ξερεις τοσα για μας!Πολλες κοπελες προστεθηκαν στο παρεακι μας σχετικα αργα αλλα αυτο δεν αποτελει προβλημα.Ολες ειναι ευπροσδεκτες!Οποτε ειτε εχεις καποια απορια ή προβληματισμο ειτε απλα θες να πεις μια κουβεντα να περασει η ωρα εμεις εδω ειμαστε!

Φιλιτσα μου καλα να περασετε με τον κουμπαρο.Θα φερει κ τα δωρα του μικρου σημερα?Πολυ χαρα θα εχετε!

Σμαρουλα μεγαλωνετε μερα με τη μερα!Αντε κ σε λιγο καιρο θα εχουμε κ ολοκληρο στρουμφοχωριο!

Εγω θα παω για καφεδακι με το Λιτσακι αργοτερα!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mirantzela! έγραψε:Ελενη μου μηπως εχει κατεβει πολυ το μωρακι σου? Τι σου εχει πει ο γιατρος?


τελευταια επισκεψη ηταν 8/12.δεν ειχε παρει θεση.επομενη ειναι 10/1.αλλα εδω κ τεσσερις πεντε μερες αισθανομαι πολυ διαφορετικα!σκεφτομαι μηπως πηρε θεση.δεν τον εχω παρει τηλ βεβαια αλλα λεω μπα...δεν μπορει τοσο γρηγορα...ασε που νιωθω να με κλοτσαει κ κατω χαμηλα κ πανω...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:Ελενη μου μηπως εχει κατεβει πολυ το μωρακι σου? Τι σου εχει πει ο γιατρος?


τελευταια επισκεψη ηταν 8/12.δεν ειχε παρει θεση.επομενη ειναι 10/1.αλλα εδω κ τεσσερις πεντε μερες αισθανομαι πολυ διαφορετικα!σκεφτομαι μηπως πηρε θεση.δεν τον εχω παρει τηλ βεβαια αλλα λεω μπα...δεν μπορει τοσο γρηγορα...ασε που νιωθω να με κλοτσαει κ κατω χαμηλα κ πανω...

Μπορει να γυρισε κ να αρχισε να κατεβαινει.Μπορει ομως απλα να ανοιγει η λεκανη σου.Εγω πχ σε σκληρη καρεκλα δε μπορω να κατσω.Ασε που αν ειμαι μονη μου ειμαι συνεχεια ξαπλωμενη στον καναπε κ σηκωνομαι μονο για να ξεμουδιασω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις