Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
284 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 284 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάρες μου καλησπέρα , τί μου κάνετε ???????

μου λείψατε πολυλογούδες μου αυτές τις μέρες ...διάβασα πάρα πολλά αλλά , όπως καταλαβαίνετε, δεν θυμάμαι πολλά αυτή τη στιγμή ..

το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι το θέμα με την πεθερά της Μιράντζελας οπου ήταν όντως τραγικό !!!!!!!!!!!! αλλά είδα ότι αντιμετωπίστηκε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και κυρίως, κουκλίτσα μου , δεν αφήνεις να σε επηρεάσει και πολύ καλά κάνεις ...

να σας πω λίγο τα νέα μου ..
χθες το απόγευμα είχαμε ορεξούλα με το παληκάρι μου και Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 215994 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 215994 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 215994 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 215994 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 215994 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 215994 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 215994 ...
μετά όμως από το ντους είχα πολύ περισότερα υγρά που μου τρέχανε στα πόδια και σκέφτηκα μήπως μου σπάσανε τα υγρά ...δεν ήταν πολλά τα υγρά, για κανονικό σπάσιμο νερών, αλλά και μία μικρή ρήξη να είχε γίνει με έβαλε σε σκέψεις .. με τα πολλα΄πήγα στο νοσοκοεμίο και με είδε μία πάρα πολύ καλή και ευγενική ειδικευόμενη... καναμε υπέρηχο και κολπική εξέταση και ευτυχώς δεν έδειξε ρήξη ..αλλά μετα μου ξεφούρνισε ότι έπρεπε να κανω εισαγωγη για 24ωρη προληπτικη παρακολουθηση μην τυχόν και υπήρχε πολύ μικρή ρήξη ... οπότε και από χθες μέχρι σήμερα ήμουν στο νοσοκομείο ...!!!!
και αν και στν αρχή το ειχα παρει στο χαβαλε οτι απλα θα ειμαι μεσα μην τυχον και τρεξουν ακι αλλα υγρα η μηπως με πιασουν πονοι, τελικα με ειχαν με ορο και αντιβιωση και ξαπλα στο κρεβατο αυστηρα, μονο μεχρι τουαλετα με αφηναν να παω ..SadSadSad
τελικα σηεμρα με αφησαν να βγω γιατι δεν υπηρχε ρηξη υμενων , καναμε και κορδελιτσα σημερα το πρωι και ολα ηταν πολυ καλα ....ααααακ , και χθες μου μετρησε το μωρο η γιατρος και ειπε οτι ηταν 2970 γρ. δλδ στα κιλα του ...!!!!!! πολυ χαρηκα ...

αυτα τα νεα μου , σορρυ που σας τα ειπα τοσο λεπτομερως αλλα δεν ειπα τιποτα στην μανα και στις αδερφες μου ουτε και στα πεθερικα μου, για να μην ανησυχουν χωρις να ξερουμε αν τρεχει κατι , οποτε ηθελα να τα πω καπου που να με καταλαβουν ....SmileSmileSmileSmile

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααα, επίσης η γιατρός μου είπε ότι το μωρό έχει πάρει την τέλεια θέση αλλά δεν έχει εμπεδωθεί ακόμα...και στην κολπίκή που μου έκανε δεν υπήρχε καθόλυο διαστολή , ίσα ισα ο τραχηλος ηταν κλειστος και παχυς ...αρα εχουμε δρομο ακομα ...δεν με πειραζει , οποτε θελει ας ερθει το μαναρι μου ....

Σμαρώ μου να σου ζησει η κορακλα σου, οντως τα περιγραφεις πολυ παραμυθενια αυτα που ζεις με την μικρουλα .... ο μπαμπας φιλικη συμμετοχη εμαθα εεε ??? χααχαχχααχ..δεν πειραζει

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 125586 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 125586
Γεια σου Δωρα!!!

Σας εχω πει ποσο ζηλευω εας που ειστε ολες απο Θεσσαλονικη (και περιχωρα) και μπορειτε να συναντιεσται να τα λετε κι απο κοντα?? ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!
Καλα να περασετε!!


Εγω θα κατσω στο σπιτι σημερα οπως το κοβω. Βαριεμαι ομως ρε γμτ...

Ελενη παρε τον γιατρο σου καλυτερα ενα τηλεφωνο. Αφου αισθανεσαι διαφορετικα, περιγραψε του τι νιωθεις να σου πει τι ειναι. Καλυτερα ετσι πιστευω.

Ελενηηηη γεια σου!! Very Happy Very Happy Very Happy Αγχωθηκα λιγο οσο διαβαζα τα νεα σου, αλλα ολα καλα εν τελει!! Δεν σου ειπαν ομως απο τι ηταν αυτα τα υγρα?
Μια χαρα ειναι ο μπεμπουλης σου σε κιλακια, πλησιαζετε κιολας!! Very Happy Very Happy

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη μου τελος καλο ολα καλα!Μηπως ομως τα υγρα που ειδες ηταν εε....χμ...του καλου σου?Embarassed Λεω εγω τωρα...Κ μαζι με τα δικα σου να σου φανηκαν πολλα?Αφου το παλικαρι σου δεν θελει να βγει ακομα δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις γονεις κ πεθερικα.Γι'αυτο ειμαστε εμεις εδω που εχουμε τις ιδιες ανησυχιες.Εγω πχ που ξερω οτι εχουμε περιδεση στο λαιμουδακι δεν το λεω σε κανεναν για να μην πεθανουν απο το αγχος!

Α!Διαβαζα κατι χθες κ σε θυμηθηκα...Διαβαζα για τον ερεθισμο των θηλων με σκοπο την προκλιση τοκετου.Χρειαζεται ερεθισμος απο μια ωρα 3 φορες την ημερα!Οποτε μονο το Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 215994 δε βοηθαει...Θελει λεει μαλαξεις στο στηθος μια ολοκληρη ωρα.Κανεις εναλλαξ απο ενα τεταρτο στον καθε μαστο.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιραντζελακι αν ηταν η Αθηνα μικροτερη θα μπορουσατε κ εσεις να βρεθειτε.Απλα εκει ειναι αλλιως οι αποστασεις.Ασε που κ εδω τα κοριτσια μενουν ολα εκτος πολης οποτε δεν πολυβολευει.Σημερα ομως εχει γιατρο στο Ιπποκρατειο το Λιτσακι κ επειδη εγω μενω κοντα θα μπορεσουμε να γνωριστουμε κ απο κοντα!Καποια στιγμη θα τα πουμε κ ολες μαζι σιγουρα! Very Happy

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου Ελένη!Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!Αχ κι εγώ έτσι κάνω δεν τους λέω πράγματα για να μην ανησυχούν!
Δώρα από Καβάλα είσαι?Είμαι μισή από κει(η μαμά από Κάριανη).

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ααααα θα με τρελανει αυτη η γυναικα πρωτοχρονιατικα.....ΤΟΝ ΘΕΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ!

Ερχεται η κυρια και μου λεει με υφακι να μπω να της κλεισω αεροπορικα εισητηρια γιατι αυριο αποφασισε να φυγει, και να μην ερθει ο πεθερος μου οπως ειχαμε κανονισει...

Κι εγω της ειπα οτι ας καταλαβει οτι δεν την εδιωξε κανεις απο εδω ΕΠΙΤΕΛΟΣ,( γιατι μου τα χει πρηξει με την συμπεριφορα της Twisted Evil ) και επεμενε κα της ειπα οτι δεν κανω τιποτα εγω, μολις ερθει ο Χρηστος να της κλεισει αυτος αν ειναι.


Δεν ξερω τι θα κανω ρε γαμωτο με συγχιζει η τυπισσα μιλαμε!! Δεν δινω καθολου συνεχεια, και αυτη το εχει κανει ολοκληρο θεμα!

Παω λιγο να φαω κατι κι επιστρεφω!

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Απαράδεκτη γυναίκα.Τι να πω...Δε σέβεται τίποτα και το συνεχίζει!Εκτός του ότι είσαι έγκυος είναι και γιορτές και σας κάνει τέτοια πράγματα?Ουφ!Εύχομαι να βρεθεί μια λύση σύντομα.Χαρά στο κουράγιο σου πάντως που την αντιμετωπίζεις τόσο καλά!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Ααααα θα με τρελανει αυτη η γυναικα πρωτοχρονιατικα.....ΤΟΝ ΘΕΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ!

Ερχεται η κυρια και μου λεει με υφακι να μπω να της κλεισω αεροπορικα εισητηρια γιατι αυριο αποφασισε να φυγει, και να μην ερθει ο πεθερος μου οπως ειχαμε κανονισει...

Κι εγω της ειπα οτι ας καταλαβει οτι δεν την εδιωξε κανεις απο εδω ΕΠΙΤΕΛΟΣ,( γιατι μου τα χει πρηξει με την συμπεριφορα της Twisted Evil ) και επεμενε κα της ειπα οτι δεν κανω τιποτα εγω, μολις ερθει ο Χρηστος να της κλεισει αυτος αν ειναι.


Δεν ξερω τι θα κανω ρε γαμωτο με συγχιζει η τυπισσα μιλαμε!! Δεν δινω καθολου συνεχεια, και αυτη το εχει κανει ολοκληρο θεμα!

Παω λιγο να φαω κατι κι επιστρεφω!

ο αντρας σου που ειναι?τα εχω παρει με την αλλοπροσαλη.....
Μυρια τι ωραιο ονομα!!!!!!
Ελενη μου κοριτσι μου τι ταλαιπωρια για ενα Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 215994 ελεος!
ΑΑΑΑ κοριτσια αυτο που λετε καλα να περασω με τον κουμπαρο δεν ακουγετε και πολυ ωραιο... Embarassed Embarassed Embarassed αστειευομαι!!!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχ αυτο για τον κουμπαρο γελασα κι εγω οταν το εγραψα!!Ειναι λιγο καπως χαχαχαχ

στην δουλεια ειναι ο χρηστος φιλιτσα σε κανενα 3ωρο θα γυρισει τουλαχιστον.

Νανσυ μου προσπαθω να την αντιμετωπισω με ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ και να μην την αρχισω στο βρισιμο, οπως της αξιζει. Δεν γουσταρω να χασω το δικιο μου ομως, γι'αυτο δεν της λεω τπτ.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπεεεεεεεεεεερα!περαστικη ειμαι αλλα δεν μπορουσα να μην σχολιασω..

αυτο που καθε απογευμα πρεπει να συγχιζομαι με καποια πεθερα δεν το καταλαβαινω.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 679259

Μιραντζελακι μου την καλυτερη δουλεια εκανες, ασε να τα βρει με τον γιο της..

Φιλιτσα μου κι εσυ δεν πας πισω με τον κουνιαδο..
μα που να λυσσαξουν ολοι χρονιαρες μερες.. Twisted Evil

ευτυχως εχουμε κ τα ευχαριστα νεα απο την Σμαρω κ παρηγοριομαστε!!!τι καλα, τι καλα, αντε βρε κ στα δικα μας!

Ελενιτσα συναδελφε??????κρατησου!εχουμε να τροχονεμευσουμε πολλες γεννες πριν ερθει η ωρα για τις δικες μας..!!!κατσε ξεκουρασου..πιθανα να εχει γυρισει το μωρακι κ να νιωθεις διαφορετικα απο πριν..

και ναιαιαιαιαιαιαιαιαιαιιαι!ειναι η μονη φορα που δεν θα παραπονεθω για το Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 215994 να μου λειπει το βυσσινακι Ελενη μου..καλε τι ταλαιπωρια κ αυτη!αρκει που ειναι ολα καλα!κ ο μπεμπουλης σας αντρακι ολοκληρο!

αυτααααααααα!θα παμε για καφεδακι στην αδερφη μου σε λιγο, εχω ψιχοπλακωθει κ με αυτον τον παλιοκαιρο.. Mad

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλως την κουκλα!!

Εεε μα ελεος πια συγνωμη κιολας που σας χαλαω την διαθεση, αλλα ειμαι να σκασω με την τρελη!!

καλα να περασετε στον καφε με την αδερφουλααα Very Happy

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Μιραντζελακι, μια χαρα ειμαι εγω!εσας βαλθηκαν να σας σκασουν μου φαινεται!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι επειδη ειχε πανσελληνο κοριτσια!ηρεμηστε και θα περασει!!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αει να δουμε.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε ναι!μη τους δινετε σημασια..η καλυτερη αντιδραση σε αυτες τις περπτωσεις ειναι η αδιαφορια!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πραγματι μετα το εγκεφαλικο μια αδιαφορια ειναι οτι πρεπει!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αδιαφορια, αδιαφορια, μην μας περασουν και για μαλακες ομως... Embarassed Embarassed Embarassed

Α, δεν σας ειπα!
Σημερα που δεν εχω παρει χαπια ολη μερα(απο χθες το βραδυ δλδ)
ειμαι πολυ καλα! Καμια ενοχληση!

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπράβο Μιράντζελα!Επιτέλους κι ένα ευχάριστο!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσακια μου για τοσο λιγο ηταν.φευγω, σας φιλω!μη γεννησει καμια μεχρι αυριο!!!παραμονη ε?μμμ!

φευγω, φευγω Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 417472

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα να περασεις!! Τα λεμε αυριο!

Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 531909 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 531909 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 531909

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάρες μου τι κάνετε; Μπαίνω και εγώ μια μπαμ να σας καλησπερίσω γιατί σε λίγο φεύγω για κούρεμα και μετά στον κουμπάρο και μεις. αχαχα το χει η μέρα φαίνεται.

Εν τάχει

Σμαρώ τι ωραίες εικόνες μες στη γλύκα μας δίνεις!!! Ζηλεύουμε!!Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 125586

Μύρια εύχομαι να πάνε όλα καλά! Καλού κακού κ εγώ θα ζήταγα 2η γνώμη.

Ελενίτσα αν δεν πονάς πολύ, είναι φυσιολογικό και εγώ δε μπορώ να κάτσω σε καρέκλα και αν κάτσω για λίγο νιώθω οτι μουδιάζω "εκεί" μετά. Rolling Eyes

Ελένη δόξα το Θεό όλα καλά πήγαν, αλλά βρε παιδί μου γιατί σε κράτησαν μέσα; Τι σου είπαν; Τουλάχιστον ελπίζω να άξιζε το Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 215994 την ταλαιπωρία χεχε!

Μιράντζελα το χειρίστηκες πολύ καλά το θέμα των εισητηρίων! Στο καλό και αέρα στα πανιά της! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 688264 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 688264

Φιλίτσα!!! Τσιπουράδικο διάβασα. Τρελένομαι!!!Που το χετε πως το λένε;;Ανεβαίνω Βόλο συχνά να σας επισκεφτώ. Τώρα βέβαια με το μπεμπέ δύσκολο αλλά να ξέρω να σε τιμήσω!

Λοιπόν ήρθε ο τζουτζούκος πάω να του βάλω να φάει και να φύγουμε για κούρεμα!!!

Φιλάκια Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 417472

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ μιλουσα στο τηλ παλι με τις ωρες κ παραλληλα ειπα να φτιαξω κ τα νυχακια μου λιγο.

Νανσυ μου απο Ελευθερουπολη ειμαι.Ανεβαινεις ποτε προς τα κει?

Μιραντζελα Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 18 50580 για την ψυχραιμια σου κ τον τροπο που την αντιμετωπιζεις.Ασε να τα κανονιζει ολα με το γιο της κ εσυ να μη χωνεσαι.Αν κ νομιζω οτι παλι θα εχει να λεει...

Φιλιτσα πονηρη!!!Οταν λεμε καλα να περαστε με τον κουμπαρο εννοουμε εσεις σαν οικογενεια μαζι με τον κουμπαρο.Κ οχι εσυ με τον κουμπαρο.... Razz Razz Razz

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μικρή με το που έκλειναν τα σχολεία μέχρι να ξανανοίξουν ήμουν εκεί!Μετά που πέθαναν οι παπούδες πάμε αραιά ποια.Το καλοκαίρι για κανα μπανιο και να δούμε τπτ συγγενείς.

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πονοκεφαλος με επιασε, παω να ξαπλωσω λιγακι.
Τα λεμε μετα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις