Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
199 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 199 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:γεια σου Ζωη μου, καλο κολυμπι..εδω εχει κ ωραια μερα, μια θερμαινομενη ανοιχτη πισινα μουρλια θα ηταν!!!

Πίστεψέ με.. ακόμα και θερμαινόμενη, θα παγώσεις όταν βγεις αν είναι ανοιχτή!! Wink κλειστή λοιπον! Άντε έφυγαααα! Wink Wink

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπρρρρ κ μονο στην ιδεα παγωσα καλε!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ε?παντως ο ηλιος καιει σημερα..τρελα!

γεια σου Μαρακι, χρονια πολλα, καλη χρονια, να χαιρεσαι τον ταλιμπαν κ με το καλο κ η διαδοχος του.. Razz Razz

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ναι ε?παντως ο ηλιος καιει σημερα..τρελα!

γεια σου Μαρακι, χρονια πολλα, καλη χρονια, να χαιρεσαι τον ταλιμπαν κ με το καλο κ η διαδοχος του.. Razz Razz


επισης λουκια μου!!!! ασε με τον ταλιμπαν μετα την ιωση που περασε με πολυ διαροια κ μια μερα πυρετο ειχε κανει ενα τεραστιο σιγκαμα που αγανακτησα να κλεισει! κ οχι δν τελειωσε εκει....τωρα εχει γεμησει σπυρακια μερικα σαν να εχουν πυον μεσα κ ενα στο μπουτι που μου μοιαζει σαν τον καλογερο που ειχε βγαλει 10 μηνων! ελεος με εχει γδαρει σε ολα αυτο το παιδι μου.κ εγω ετσι ειμαι με ευαισθητο δερμα...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ω ρε γ@μωτο, κριμα ο μικρος..καλα, φανταζομαι αυτος δε θα πτοειται κ ιδιαιτερα αλλα οσο κ να πεις ταλαιπωρια ειναι.. Rolling Eyes περαστικα σας λοιπον..ας ελπισουμε η μικρουλα να ειναι λιγοτερο ευαισθητουλα..!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια Ζωιτσα και Μαρακι ...
καλο κολυμπι Ζωη... μπορει να εχεις δικιο αλλα δεν θα της πω τιποτα για τα ρουχαλακια ...μου φαινεται οτι ειναι σαν να τα ζηταω απο μονη μου ...ασε που δεν μου αρεσε και ο τροπος που το προτεινε ... οτι χρειαστεις πες μου ..αααα και το αλλο που μου ειχε πει?? ειχα σκεφτει απο πιο πριν να σου το προτεινω αλλα ειπα ειναι το 1ο παιδι, θα τα θελουν ολα καινουρια και ντραπηκα να σου πω κατι νωριτερα ... εεεε, δεν ξερω, μπορει και να ηταν ειλικρινης αλλα εγω το πηρα πολυ στραβα ετσι οπως το ανεφερε ... στο κατω κατω ο αντρας μου ειναι 1ος ξαδερφος του αντρα της και το παιδι της το 1ο, ο γιος της , το βαφτισε ο αντρας μου !!! τες πα .....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ω ρε γ@μωτο, κριμα ο μικρος..καλα, φανταζομαι αυτος δε θα πτοειται κ ιδιαιτερα αλλα οσο κ να πεις ταλαιπωρια ειναι.. Rolling Eyes περαστικα σας λοιπον..ας ελπισουμε η μικρουλα να ειναι λιγοτερο ευαισθητουλα..!

μακαρι γτ οχι μονο αυτο αλλα στο θεμα πωπου τον πειραζουν τα πρασινα λαχανικα κ φρουτα οπως πορτοκαλι μανταρινι κ τετοια.γινονται πολυ οξινα κ κανει σιγκαμα αυτοματα σχεδον!

τεσπα την τριτη θα παω γιατρο να δουμε την μπεμπουλα τι κανει κ μπορει να παω μαζι με τον αντρα μου η να κατσει εκεινος σπιτι με τον μικρο θα δουμε.τωρα που αλλαξε ο χρονος δικαιουτε αδειουλες οποτε δν αγχωνομαι εαν θα γυρισουν τα πεθερικα μου κ αν θα κρατησουν τον μικρο Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια χαρα, να μη τους εχεις κ αναγκη κιολας Μαρακι.. Twisted Evil

Ελενη μου εγω συμφωνω μαζι σου, ουτε εγω θα τα εριχνα τα μουτρα μου μετα απο τετοια αντιμετωπιση..στην τελικη δεν ειστε ξενοι, οικογενεια ειστε

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:μια χαρα, να μη τους εχεις κ αναγκη κιολας Μαρακι.. Twisted Evil

Ελενη μου εγω συμφωνω μαζι σου, ουτε εγω θα τα εριχνα τα μουτρα μου μετα απο τετοια αντιμετωπιση..στην τελικη δεν ειστε ξενοι, οικογενεια ειστε

ακριβως....


θα συμφωνησω κ εγω ελενη ακομα κ ξενοι να ησασταν ε οσο να ναι εχουν περισσοτερο τακτ....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελικα Μαρακι πως το κοβεις να ερχεται η μπεμπουλα σου?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:τελικα Μαρακι πως το κοβεις να ερχεται η μπεμπουλα σου?

δεν ξερω ρε συ στο ντοπλερ ηταν με τα ποδια κατω μα δεν καθηζει κ τον κωλο της ησυχο με εχει αλλαξει τα φωτα.ελπιζω να εχει αλλαξει θεση.βεβαια επειδη εχει μεγαλο βαρος κ μακροσωμια αυτο μειωνει τις πιθανοτητες να αλλαξει θεση αλλα θα δω την τριτη να δουμε μπας κ εχει αλλαξει θεση...παντως μολις βγει θα πλακωσει τον αδερφο της στανταρακι ομως!!!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαιρομαι που συμφωνειτε μαζι μου ...SmileSmileSmile

Μαρακι περαστικα στον πωπουδακο του ταλιμπαν ... την επομενη βδομαδα θα δεις την μπεμπα εε?? ωραια , ωραια

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:χαιρομαι που συμφωνειτε μαζι μου ...SmileSmileSmile

Μαρακι περαστικα στον πωπουδακο του ταλιμπαν ... την επομενη βδομαδα θα δεις την μπεμπα εε?? ωραια , ωραια

ναι ανυπομονω τρελα.αυτη ειναι ταλιμπαν απο την κοιλια μου..αχαχαχαχαχ

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ, λες?λιονταρακι ε?
κι εμενα σχεδον εγκαρσια ειναι η σκ@τουλα..αστα!μακαρι να πατε κ να χει αλλαξει θεση, τι να πω?κι εμενα ησυχια δεν εχει αλλα αν καταλαβαινω σωστα τα μελη της ακομα στα ιδια ειναι.. Crying or Very sad

οσον αφορα την μακροσωμια σου ειπε για νωριτερα τελικα ο γιατρος?ή την Τριτη θα ξερεις?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ωχ, λες?λιονταρακι ε?
κι εμενα σχεδον εγκαρσια ειναι η σκ@τουλα..αστα!μακαρι να πατε κ να χει αλλαξει θεση, τι να πω?κι εμενα ησυχια δεν εχει αλλα αν καταλαβαινω σωστα τα μελη της ακομα στα ιδια ειναι.. Crying or Very sad

οσον αφορα την μακροσωμια σου ειπε για νωριτερα τελικα ο γιατρος?ή την Τριτη θα ξερεις?

κοιτα πιστευω οτι αμα η μικρη εχει πλησιασει τα 3 κιλα η τα εχει ξεπερασει (που δν νομιζω αλλα λεμε τωρα) ισως παμε κ πιο νωρις απο τις 38 εβδομαδες αλλα αυτο ειναι μονο μια υποθεση βεβαια..οχι οτι με πειραζει ισα ισα θελω να γεννησω να ησυχασω πλεον....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι, δεν εχεις κι αδικο..ολες νωριτερα θα θελαμε να γεννησουμε..!

βλεποντας κ κανοντας επομενως!ενταξει, μια χαρα θα πανε ολα, περνανε οι μερες!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ναι, δεν εχεις κι αδικο..ολες νωριτερα θα θελαμε να γεννησουμε..!

βλεποντας κ κανοντας επομενως!ενταξει, μια χαρα θα πανε ολα, περνανε οι μερες!!!!

αμ δεν περνανε οι ρουφιανες μια μια τις μετραω αχαχχαχαχαχχα

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ και εγω θελω να γεννησω!!
Μωρε δεν μ λετε,εγω στην περιοδο μου ποτε δεν πνουσα αλλα ειχα κατω χαμηλα στην μητρα ενα χμμ πως να το πω..μουδιασματακι?δεν με ενοχλουσα απλα "ενιωθα" την περιοχη..πραγματικα δεν ξερω αν μπορειται να το καταλαβετε...εεεε αυτο το εχω απο εχθες συνεχομενο ομως...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Αχ και εγω θελω να γεννησω!!
Μωρε δεν μ λετε,εγω στην περιοδο μου ποτε δεν πνουσα αλλα ειχα κατω χαμηλα στην μητρα ενα χμμ πως να το πω..μουδιασματακι?δεν με ενοχλουσα απλα "ενιωθα" την περιοχη..πραγματικα δεν ξερω αν μπορειται να το καταλαβετε...εεεε αυτο το εχω απο εχθες συνεχομενο ομως...

εγω παντα πονουσα.αυτο το χω κ γω σε μορφη πονακου χαμηλα στην μητρα...ειναι κ χαμηλα κ πιεζουν

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια!
Διαβαζω και γραφω ταυτοχρονα... 6 σελιδες εχει...ουφ...
Mimaa μου δεν ειναι θεμα συνηθειας, ειναι θεμα αναγκης το να την σηκωσεις και να την αλλαξεις! Και ειναι και μια σταλιτσα!

Κοριτσακια μην σας στεναχωρει η διαδικασια, το βασικο ειναι να εχουμε τα μωρακια μας και να ειναι υγιη!

Δωρακι μολις γεννησεις με το καλο, θα φυγει η αυπνια!!! Μετα θα τον ψαχνεις τον υπνο! Με μας αυτο συνεβη!
Τα κιλα τα εχασα, ενα αντε δυο να εμειναν. Τωρα ειναι απο τον θηλασμο? ειναι που εκοψα το φαι πρωτα απο τον φοβο μου και μετα που μου εκοψε σχεδον τα παντα η μαια? θα δειξει. Παντως απο σημερα τρωω παλι κανονικα γιατι ειναι καλυτερα η μικρη. Αφηστε που ψυλλιαζομαι οτι το ζορι μερικες φορες δεν σημαινει "ποναει η κοιλιτσα μου." αλλα " παρε με αγκαλια μανουλα, δες, ζοριζομαι!" Και τρεχει η μανα και την παιρνει αγκαλια και μετα ολα καλα.

Ελενη μου συμφωνω, αν θες να δωσεις, το βγαζεις και το δινεις. Μονο σε πολυ πολυ κοντινα προσωπα ρωτας πιστευω. Οπως με την κουμπαρα μου που οταν λεμε πες τι θελεις να στο δωσω, το εννοουμε και το εχουμε κανει απειρες φορες στο παρελθον και συνεχιζουμε τωρα και με τα κοριτσια μας.

Κοριτσια μου εμας καθολου δε μας χαλασε που ηρθε νωριτερα!!! κερδισαμε και μερες μαζι της! Ευχομαι να ερθουν τα μπεμπακια σας και γρηγορα και ευκολα και με υγεια!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα περασουν Μαρακι..ποτε τα λεγαμε κ με την Σμαρω κ να την τωρα με την Χιονατη της αγκαλια..!

Σοφακι μου εσυ νομιζω παραβιαζεσαι καλε..!!!!! κοιτα σιγουρα προπαρασκευαστικα ειναι για τον τοκετο αυτα που μας περιγραφεις..αλλα δεν γεννας ακομα Razz Razz Razz Razz

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σμαρω εγω κραταω το τελευταιο ΑΜΗΗΗΗΗΗΗΝ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω σας αφηνω για λιγο να παιξω με τον ταλιμπαν κ να φαμε τα λεμε λιγο αργοτερα

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλυτερα Σμαρω δηλαδη η μικρη ε?οσο για την αγκαλια, αχ εχε το συνεχεια κοντα σου μωρε, 9 μηνες την περιμενε την αγκαλια της μανουλας.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 36 35468

Μαρακι στο καλο!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ετσι θα γινει Μαρακι μου!!! Μεχρι τωρα καλα δεν τα πηγαμε? Τι εμεινε??? τιποτα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις