Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
392 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 392 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Μακαρι κ το δικο σου μωρακι να κοιμαται ετσι ευκολα!Συνηθως τα παιδακια βρισκουν κ τα κανουν!Στους γονεις κανουν πολλα κολπακια ενω με αλλους ειναι πιο γλυκουλικα!

Αντε τελειωνεις κ εσυ!Εμενα που λεει 5 μερες το τικερακι μου τι θα γινει???Στο τελος θα λεει +1 καθυστερηση!!!


μακαρι ολες μας να εχουμε τετοια μπεμπακια Δωρα μου ...SmileSmileSmileSmile

μωρε να σου πω την αληθεια, εγω πιστευω οτι επειδη ηθελα να γεννησω νωριτερα, η μοιρα μου θα ειναι να γεννησω μετα την ΠΗΤ μου , θα δεις ...σαν τιμωρια ενα πραγμα ..χοχοχοχο...

και εσυ μην ανησυχεις, θα πας και γιατρουλη σημερα και αθ ξερεις περιπου ποτε θα περιμενεις ...μπορει και να εμπεδωθηκε η μπεμπα σου και να σου πει ο γιατρος το απογευμα, τρεχα στην κλινικη γιατι γεννας, οπως και με τη Σμαρω .... καλο εεεε ?????

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και απο εδω!!!ε-ε-ερχεται η ωρα της εβδοαδιαιας καταθλιψης... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 35 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 35 328109

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι να ειναι ετσι Ελενη μου!Απο το χερι θα τον παρω να φυγουμε μαζι!Να ακυρωσει τα αλλα ραντεβου ουτε που με νοιαζει αν ειναι να γεννησω σημερα!

Οσο για τις δουλειες που εκανες Shocked Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 35 606100 Εγω δεν την παλευω καθολου!Εδω γονατισα (σχεδον ξαπλωσα στο πατωμα δλδ) για να κανω το ραφι που εχει απο κατω το τραπεζακι του σαλονιου κ ενιωθα οτι για να σηκωθω θα πρεπει να φωναξω γερανο!Εχω γινει πολυ τεμπελα μαλλον!Δεν ειμαι κ συνηθισμενη με τοσα κιλα κ νιωθω πολυ δυσκινητη.Ειμαι κ πρησμενη κ δε λυγιζουν χερια ποδια ενα χαλι ειμαι!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω αυτο πιστευω Δωρα , οτι δεν εχεις συνηθισει τα κιλα που κουβαλας , εβνω εγω που τα εχω εξαπανεκαθεν SmileSmileSmile δεν καταλαβαινω μεγαλη διαφορα ... απλα εχω μεγαλη κοιλια μπροστα , αλλα ουτε στρο βαδισμα γερνω διξια-αριστερα , ουτε εχω θεμα να σκυψω και τετοια ..και δεν εχω πρηστει καθολου, τα δαχτυλιδια μου μπαινουν κανονικα χωρις κανενα ζορι ...

αααα, και τωρα που ειπα δαχτυλιδια, τελικα μου πηρε ο αντραςμου δαχτυλιδακι για δωρο γεννας ... μαζι το διαλεξαμε, τελιακ πηραμε καποιο αλλο, που εχει επανω 2 μαργαριταρια και γυρω γυρω μικρα πετραδακια σα στρασακια ...δεν ξερω πως τα λενε Rolling Eyes Rolling Eyes
αλλα ειναι πραγματικα πανεμορφο ....το μαναρι μου και τον κατηγορουσα οτι δεν ξερει για τα δωρα και δεν θα μου παρει τιποτα ...SmileSmileSmileSmile:Smile

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α εμενα απο το καλοκαιρι δε μου μπαινουν τα δαχτυλιδια!Οσο για τα κιλα με ενοχλουσαν τα 73 που ειχα φτασει προ εγκυμοσυνης.Ποσο μαλλον τωρα που κοντευω 98!
νομιζω ζιργκον τα λενε τα μικρα πετραδακια.Ειδες παντως ο καλος σου???Μωρε μερικοι ξερουν δεν ξερουν ειναι ανοιχτοι κ δεχονται καποια πραγματα.Αντε καλοφορετο! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 35 328109

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι το μαναρακι μου , ποτε δε μου λεει οχι σε τετοια πραγματα ... :-) :-)
σε ευχαριστω Δωρακι μου, και εσυ με το καλο να φορεσεις το σετακι ...καλα δε θυμαμαι ?? κατι σε σετ δεν σου πηρε απο το καλοκαιρι ??? SmileSmileSmileSmile

Λογικο ειναι να σε ενοχλουν τα κιλα βρε δωρακι ... σε λιγους μηνες τοσα κιλα επιπλεον ειναι οντως σοκ ...θα φυγουν ομως πιο ευκολα αυτα τα κιλα γιατι δεν τα ειχε "συνηθισει" ο οργανισμος σου , θα δεις .. με το καλο να θηλασουμε και θα βοηθηθουμε περισσοτερο , αν ειναι αληθεια αυτο που λενε για το θηλασμο ..

Gewrgia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσακια. Καλη χρονια να εχουμε και τα μπεμπακια μας συντομα στην αγκαλια μας. Lucky 13 Smile δεν μπηκα πιο γρηγορα γιατι με τρεχανε γιατρο. Ειχα 38.5 πηρετο και αγχωθηκαμε ολοι μας αλλα τελικα μου περασε γρηγορα μονο που πρεπει να πινω αντιβιωση και δεν γουσταρω τωρα που στο τελος αρχισα τα φαρμακα.

Το μονο που θυμαμαι απο ολα αυτα να απαντησω ειναι στη Ζωη οτι μενω Λεμεσο.

Κατα τ´αλλα ουτε εγω εχω σημαδια οτι κοντευει ο τοκετος αρα Δωρα μου μην αγχωνεσαι ολες εσενα ακολουθουμε.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι σετακι ειναι. Smile

Κ εγω ελπιζω να φυγουν τα κιλα αν κ ο γιατρος μου λεει οτι επειδη θα πειναω αν θηλαζω θα φυγουν πιο δυσκολα.Θα το παλεψω ομως γιατι δε νιωθω καλα κ δε λεει απο τωρα να ειμαι δυσκινητο καραβι!Τοτε στα 50 πως θα ειμαι?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!βλεπω περα απο τα συνηθησμενα πονακια αυπνιες και τετοια ειμαστε ολες καλα!λοιπον παω για σιδερο γιατι θα τα βαλουμε ετσι τα ρουχα!!!!

Gewrgia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Α επισης κοριτσια δωστε καμια καλη ιδεα για προγευμα βαρεθηκα καθε πρωι τοστ.

Και Δωρα μου για τα κιλα συμπασχω απο 55 εχω παει 78.8 και επισημα 23 κιλα στρογγυλοτερη.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gewrgia έγραψε:Α επισης κοριτσια δωστε καμια καλη ιδεα για προγευμα βαρεθηκα καθε πρωι τοστ.

Και Δωρα μου για τα κιλα συμπασχω απο 55 εχω παει 78.8 και επισημα 23 κιλα στρογγυλοτερη.

Εξαρταται τι γουστα εχεις.Φρουτα,γαλα με δημητριακα,ψωμακι με ταχινι κ μελι,καμια σπιτικη πιτουλα αν υπαρχει...Για να μην πιασω μαρμελαδες,μερεντες κτλ...

Ελπιζω να χαθουνε τα κιλα κ τα δικα μου κ τα δικα σου.Θελει κοπο βεβαια αλλα καποια στιγμη θα το παρουμε αποφαση!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφιες!δεν εχω ωρα που ξυπνησα..παλι μουσκεμα απο τον ιδρωτα την νυχτα κ με τρελο πονο στην πλατη μου με το που σηκωθηκα.. Crying or Very sad

εβαλα το προτελευταιο πλυντηριο της μπεμπας κ τωρα περιμενω το συζυγο μπας κ μαζεψουμε καμια εξωτερικη δουλεια..ηθελα να πηγαιναμε κ μια απο το μαιευτηριο αλλα δυσκολα τωρα.. Rolling Eyes

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Λουκια , και εσυ με πλυντηρια τρεχεις εεε ???


εγω εχω τελειωσει ευτυχως , ολα ειναι πλυμενα και σιδερωμενα ...SmileSmileSmile

ααα, και χθες μας εφεραν δωρο για τον μπεμπη μια πανεμορφη κουβερτουλα πικε ..πολυ χαιρομαι, στην ουσια ειναι το πρωτο μας δωρακι για το μωρο απο καποιον εκτος οικογενειας ... SmileSmileSmile

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πλυντηρια, σιδερο, απο ολα εχει ο μπαξες..τα ειχα αφησει τις τελευταιες μερες μιας κ ο ηλιος ηταν αφαντος κ τωρα τελευταια δουλευω υπερωριες!!!

μεγεια σας Ελενη μου..απο δω κ περα ολο δωρακια θα εχει ο μικρος σας!!!

εμεις απο ρουχα ειμαστε φουλ!μας εχουν φερει αμετρητα, για τον πρωτο χρονο δηλαδη ειμαστε υπερκαλυμμενοι.θα αρχισω να τους λεω να μη μου φερνουν αλλα πια, τι να τα κανω??κριμα ειναι

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωραια , μια χαρα σε βρισκω ... εγω εχω μεχρι και 6 μηνων , γβασικα απο τις αδερφες μου ειναι τα ρουχα, κανεις αλλος δεν μου εχει δωσει τιποτα ... και να φανταστεις οτι μονο η μια μου αδερφη εχει αγορι και τα περισσοτερα τα ειχε δωσει σε μια γνωστη της πριν κατι 2 χρονια περιπου και τωρα δεν εχει να μου δωσει πολλα ..SadSadSadSad και τα υπολοιπα ανηψια μου ειναι κοριτσακια ...ολα σε ροζ και φουξια δλδ ..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιγα πραγματα δηλαδη..δεν πειραζει, εχει ο θεος..θα παρετε δωρααααακια, ενα σωρο!κι εμενα η αδερφη μου 2 εχει κ ειναι κ τα δυο αγορια.. Rolling Eyes αλλα η γειτονια τριγυρω ειναι ολοι συγγενεις κ παιζει πολυ κοριτσομανι!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτα ειναι τα καλα του να μενεις κοντα σε συγγενεις ... εδω δεν εχουμε συγγενεις , ουτε εγω φυσικα, μια που δεν είμαι από εδώ, αλλά ούτε και ο άντρας μου , μια που η καταγωγη του ειναι απο χωριο της λακωνιας ... εχει βεβαια εναν ξαδερφο με μικρα παιδια και μαλιστα το αγορακι το βαφτισε ο αντρας μου αλλα η "ξαδερφη" δεν εκανε καν την κινηση ...απλα μου ειχε πει, οτι χρειαστεις να μου πεις ...!!! δλδ τι ηθελε?? να της πω δωσε μου ρουχα ή κουβερτες κλπ ??? αν ειναι δυνατον ...οτι θελεις το δινεις , δεν ρωτας τον αλλο τι θελει να του δωσεις , η μηπως κανω λαθος ??? και αυτο φυσικα εγινε από αρχες φθινοπωρου , που ακομα δεν ειχα παρει ακομα τιποτα για τον μπεμπη μου

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε οχι βεβαια, δικιο εχεις.αλιμονο, δε θα βαλουμε το μαχαιρι στο λαιμο κανενος..οποιος εχει την καλη διαθεση να βοηθησει κ να εξυπηρετησει , ολα ευπροσδεκτα!
εγω ειμαι γενικα της αποψης οτι τα μωρουδιακα πρεπει να αλλαζουν χερια.εχουν τοσο συντομη "διαρκεια" που ειναι κριμα να τα κραταμε καταχωνιασμενα στις ντουλαπες..για αυτο κ δεν εχω κ κομλπεξ να χρησιμοποιησω ξενα ρουχαλακια.ποσο να τα φορεσει ενα μωρακι πια..

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:ε οχι βεβαια, δικιο εχεις.αλιμονο, δε θα βαλουμε το μαχαιρι στο λαιμο κανενος..οποιος εχει την καλη διαθεση να βοηθησει κ να εξυπηρετησει , ολα ευπροσδεκτα!
εγω ειμαι γενικα της αποψης οτι τα μωρουδιακα πρεπει να αλλαζουν χερια.εχουν τοσο συντομη "διαρκεια" που ειναι κριμα να τα κραταμε καταχωνιασμενα στις ντουλαπες..για αυτο κ δεν εχω κ κομλπεξ να χρησιμοποιησω ξενα ρουχαλακια.ποσο να τα φορεσει ενα μωρακι πια..


Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Ελενη μου, κοντευεις κι εσυ..βλεπω τα τικερακια σας κ τρελαινομαι!!!!που 10κατι, που 50κατι..αντε, μερες μετρατε!!!εσεις θα εχετε κ χαβαλε που ο αντρας σου δεν ξερει.. Wink

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι μωρε , 15 μερες λέει το δικο μου ... τι καλα !!!!!

θα περασει και για σενα ο καιρος Λουκια μου, εκει που εισαι ημασταν και εδω που ειμαστε θα ερθεις !!!!! SmileSmileSmile

αλλα ειναι γλυκια η αναμονη , πραγματικα δεν εχω αγχωθει ακομα ...το ακομα το υπογραμμιζω κιολας ...χααχχααχαχ..

σκεφτομαι οτι θα ερθει το μωρακι μου, θα ερθουν και οι αδερφες μου να με βοηθησουν , με τη σειρα, μι αμια , οποτε θα εχω ολους τους αγαπημενους μου μαζι μου ..SmileSmileSmile:
μονο η μανουλα μου δεν μπορει να ερθει , αλλα ας ειναι καλα και θα την δουμε το Πασχα μαζι με τον μπομπιρακι μου ...SmileSmileSmile

θα ηθελα να δω τα μουτρα του αντρα μου οταν θα του δειξουν το μωρο και του πουνε να του ζησει ο γιος!!!!!!!!! δεν ξερω πως θα τα καταφερω να το δω αυτο ...χααχαχ..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειπαμε..η τελευταια των μοικανων!θα σας ξεγεννησω πρωτα ολες κ μετα χαλαρα χαλαρα θα παω να γεννησω κι εγω..!να μη σας εχω κ εννοια.. Laughing Laughing

κοιτα, το αγχος πιστευω ειναι αναμενομενο, αλιμονο, της υπερβολης να μην ειμαστε πιστευω χρειαζεται.ουτε ο πρωτες ειμαστε που θα φερουμε μωρακια στον κοσμο, κ σιγουρα ουτε οι τελευταιες!

ωραια θα ειστε, φανταζομαι ολη η οικογενεια ειναι στην πριζα κ περιμενει..

οσο για τον συζυγο πραγματικα, νομιζω η εκφραση του θα πρεπε να βιντεοσκοπηθει.. Razz Razz Razz

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια!!
Σας διαβάζω εδώ και κανένα μισάωρο πριν φύγω για κολύμπι!
Μιας και είπα κολύμπι, Κατερίνα, πρωταθλητισμό δεν έκανα ποτέ αλλά είναι από τις αγαπημένες μου γυμναστικές και ταιριάζει και στο σώμα μου! Smile όταν το κάνω συστηματικά μ'αρεσει πολυ το αποτέλεσμα!
Γεωργία, γεια σου!! Λεμεσό ε!!; Είναι άλλη μία κοπελα στη Λεμεσό αλλα είναι πιο μικρή από μας! Από Λευκωσία δεν παίζει καμία!! Smile
Όσο για το πρόγευμα, για μένα από τα πιο τέλεια είναι καπίρα (φρυγανιά για να καταλαβαίνουν και οι υπόλοιπες! Razz ) με βουτυράκι και μέλι!.. και το ταχινόμελο που είπε η Δώρα, αν και έχω καιρό να φάω.. Φρούτα πολλές φορές, γιαούρτι μέλι, φρούτα και καμιά βρώμη μέσα και κανένα σποράκι ή ξηρός καρπός.. Ό,τι φανταστείς και τραβάει η όρεξή σου!

Κορίτσια συμφωνώ κι εγώ 100% για την ανακύκλωση μωρουδιακών. Ελένη, αν έχεις καλή σχέση με την κοπέλα που σου είπε, και ξέρεις ότι το εννοούσε, τότε πες της. Δεν το βρίσκω κακό! Και φυσικά, αν ξέρεις ότι δεν πρόκειται να κάνει άλλο (βέβαια ποτέ δεν ξέρεις)... Εγώ μαζεύω απ' όπου μπορώ. Και ο βασικότερος λόγος που το κάνω είναι για να είναι καλά πλυμένα και να μην έχουν όλη τη χημεία πάνω από βαφές και ξεβαφές.

Αυτά προς το παρόν!
Πάω να ετοιμαστώ για κολύμπι γιατί άργησα! Σηκώθηκα στις 11 και κάτι μετά κόπων και βασάνων! Αφού ξύπνησα και γύρω στις 4 με υπογλυκαιμία και πείνα.. καθόμουν κι έτρωγα βασιλόπιτα 4 τα ξημερώματα! Wink Wink

Τα λέμε μετά!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Ζωη μου, καλο κολυμπι..εδω εχει κ ωραια μερα, μια θερμαινομενη ανοιχτη πισινα μουρλια θα ηταν!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερουδια κ απο μενα...τι κανετε κοριτσακια?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις