Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
315 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 315 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εφαγα λιγα..και ευτυχως εφαγε ο παυλος 2 πιατα αλλιως θα ετρωγα κι αλλο Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 328109 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 328109
Εγω την καισαρικη δεν την θελω καθοοοοοοοοοοοοοοολου...εδω θελω να κανω εντελως φυσικο τοκετο ποσο μαλλον να κανω μη φυσιολογικο...μοναχα αν υπαρχει κανενας πολυ πολυ σοβαρο ς λογος...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπορει να χεις δικιο Φιλιτσα..εξαλλου ειπαμε το χεις ζησει εις διπλουν..αντε, καληνυχτα!

Κατερινακι μου αν συντρεχει πραγματικα λογος ναι, να δεχτω να γινει καισαρικη αλλα οχι κ να παραδωσουμε τα οπλα αμαχητι..και δυστυχως ειναι πολλοι αυτοι οι γιατροι..εμενα ο δικος μου δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια κ το καλο που του θελω κιολας.. Mad Mad απλα οσο να πεις θα προτιμουσα να ειχε γυρισει ηδη η μπεμπουλα μου..

λεω να εγκαταλειψω κι εγω τελικα.. Crying or Very sad
καλο σου βραδυ κ εσενα Κατερινα μου, ελπιζω να μη σε αφηνω μοναχουλα.. Rolling Eyes

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια!πανω στην ωρα!καλο βραδυ σε ολες..! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 417472 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 850933

nina86

nina86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ MOY!ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΕΡΓΟ ΣΤΟ MEGA!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα!Θα τα πουμε αυριο καποια στιγμη!Ελπιζω να καταφερω να κοιμηθω πολυ!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με την ελπιδα εμεινα...

Καλημερα!!!!

Εχω ξυπνησει απο τις 4:30!!!Κ κοιμηθηκα γυρω στη 1 ρε γμτ!Πως περναει η ωρα τωρα???Δεν ειμαι κ χαροπη νοικοκυρα να αρχισω τις δουλειες απ'το χαραμα...

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλημερα σας εχω πρηξει με τις ερωτησεις μου το ξερω χιχιχι . καταρχας καλη χρονια ευχομαι σε ολες!!!! και θελω να ρωτησω κατι χτες που πηγα στο γιατρο και καναμε υπερηχογραφημα μου το εβγαζε μερικες μερες πισω Sad ξερετε κατι ειναι κακο αυτο?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κ καλη χρονια κ σε σενα!Ποσες μερες πισω?Εμενα πχ εβγαινε 4 μερες πισω αλλα ειναι απολυτα φυσιολογικο!Το μπρος ή πισω ειναι σε σχεση με το μεσο ορο των παιδιων.Σε καποια φαση εφτασε να ειναι κ ακριβως στις μερες.Δε θα πρεπει να σε ανησυχει εκτος κ αν οι μετρησεις ειναι πολυ εκτος των καμπυλων!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!! ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου !! οχι δεν ηταν πολυ με εβγαζε 9,6 εβδ και ημουν χτες 10,1 δηλ δυο μερες πισω αλλα μεχρι κ το προυγουμενο μου εβγαινε ακριβως. μηπως κανω κατι λαθος εγω δεν τρωω καλα και τετοια ισως

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καμια σχεση!Κ να φας περισσοτερο απλα θα βαλεις πολλα κιλα οπως εβαλα εγω! Laughing Δεν εχει να κανει με τη διατροφη σου.Καθε παιδι μεγαλωνει με τους δικους του ρυθμους.Μην ανησυχεις καθολου!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω,απλα ειχα αγχωθει λιγο γιατι στην αρχη δεν ανεβαινε η χοριακη μετα επαθα αποκολληση και ημουν στο κρεβατι και τωρα αυτο. αλλα ενταξει αφου λες κ συ οτι δεν ειναι προβλημα δεν το σκεφτομαι καθολου το προσπερνω Smile τωρα εχω ραντευου σε δυο βδομαδες για την αυχενικη διαφανεια. μακαρι να ειναι ολα καλα. α!!!!! και ειδα οτι σε μερικες μερες γεννας αντε με το καλο το μπεμπακι !!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω!Με το καλο κ το δικο σου!Κοιτα αν προσεχεις λιγακι ολα καλα θα πανε.Μην ανησυχεις με το παραμικρο κ αν κατι απο αυτα που σου λεει ο γιατρος δεν το καταλαβαινεις ή σε αγχωνει να τον ρωτας για να σε καθησυχαζει!Γιατι οση εμπειρια κ αν εχουμε εμεις κ οση καλη διαθεση να βοηθησουμε,γιατροι σιγουρα δεν ειμαστε κ καμια φορα μπορει να πουμε κατι που δεν ισχυει.Στο συγκεκριμενο θεμα παντως μεινε ησυχη γιατι κ εγω ημουν λιγες μερες πισω αλλα σε καποια φαση γυρω στον 7ο ημουν ακριβως.

NEKTY


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα και υπομονη σε λιγες μερες ολες θα κραταμε τα μωρακια μας στην αγκαλια μας. Και γω πολυ πιθανον να φτασω εως τις 12-15/01/2013 η μπεμπουλα εχει ηδη παρει βαρος ( 3700 παρακαλω) και τωρα το σκεφτομαστε για φυσιολογικο η καισαρικη ειλικρινα δεν ξερω βλεποντας και κανοντας.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!Μονο λογω βαρους σκεφτεστε την καισαρικη ή συντρεχουν κ αλλοι λογοι?Αληθεια πως σε λενε?Μας εχεις πει αν περιμενεις αγορακι ή κοριτσακι?Καθολου δε θυμαμαι!Ατιμο αλτσχαιμερ!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α καλα εχω κ στραβομαρα!Η μπεμπουλα να ειναι αγορι σιγουρα δε γινεται! Laughing

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κ απο μενα!καληνερα Μαρυ κ μην ανησυχεις!ολα καλα θα πανε! Καλημερα Νεκτυ με το καλο το μπεμπακι σου!Δωρα μου εσυ;1-4:30?τα δικα μου μου θυμιζεις!αν κ εχθες κοιμηθηκα απο τις 10:30 - 6:30!μια στο τοσο μην νομιζεις...τι θα κανεις;θα ξαναξαπλωσεις η καμμια δουλιτσα;

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Ελενιτσα!
Προσπαθησα 4:30 μεχρι 6:30 αλλα δεν τα καταφερα...Αν με πιασει αργοτερα νυστα θα κοιμηθω.Προς το παρον θα κουτουλαω πανω στο λαπτοπ.Ισως παω κ για λιγο περπατημα προς το μεσημερακι.Η μαμα θα κανει σιδερο σε λιγο. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 328109 Εγω απλα θα κοιταω... Very Happy

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Καλημερα Ελενιτσα!
Προσπαθησα 4:30 μεχρι 6:30 αλλα δεν τα καταφερα...Αν με πιασει αργοτερα νυστα θα κοιμηθω.Προς το παρον θα κουτουλαω πανω στο λαπτοπ.Ισως παω κ για λιγο περπατημα προς το μεσημερακι.Η μαμα θα κανει σιδερο σε λιγο. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 328109 Εγω απλα θα κοιταω... Very Happy


καλα θα κανεις κ θα κοιτας! Very Happy με τοσο λιγο υπνο κ το περπατημα πολυ ειναι...εκτος αν σε τονωσει λιγο...παντως αν σε πιασει νυστα μετα κοιμησου κ πας αργοτερα για περπατημα!...ποσο σε νιωθω!εχθες αισθανομουν σαν ζομπι ολη μερα!με σωσε το μπανακι το βραδυ ζεστο ζεστο!
σημερα εχουμε μια προταση για το γυαλινο μουσικο θεατρο στην παρασταση μερες ραδιοφωνου...αλλα δεν ξερω αν πρεπει να παμε...ειναι σε στλ κεντρου μεσα μπαρακια κ τραπεζια αλλα δεν θα χει κ καπνο; :

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπορεις να κανεις ενα τηλεφωνο να μαθεις αν καπνιζουν ή οχι.Γνωμη μου ειναι να παμε οπου προλαβαινουμε οσο ειναι καιρος γιατι οταν ερθουν τα μικρακια μας δεν θα πηγαινουμε πουθενα!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι κ εγω ετσι ελεγα αλλα εχθες πηρα τηλ κ μου παν οτι ειναι κανονικο κεντρο οποτε καποιοι ισως να καπνιζουν.απο την αλλη ο δικος μου δεν καιγεται να παει γιατι πιανει εξιμισι αυριο δουλεια που σημαινει θα ξυπνησει χαραματα!θα δουμε...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και εδω κοριτσια μου ..
Ελενιτσα κοιμηθηκες καλυτερα σημερα, μπραβο σου ....
εγω ευτυχως τον τελευταιο μηνα περιπου εχω στρωσει πολύ στο θεμα υπνου ... πεφτω ξερη κατα τις 12 και ξυπναω το πρωι ...και τα περισσοτερα μεσημερια κοιμαμαι κανα 2ωρο ... οποτε δεν εχω ελλειψη υπνου ... και ουτε πονους εχω στο γοφο πια , μια χαρα κοιμαμαι , ουτε στριφογυρναω ....

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααααα, και μου εχουν μεινει μονο 15 μερες ακομα !!!!!!!!!!!!!! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #13 - Σελίδα 34 654316


τσουπρες μου χθες ειχε ερθειπιτι μας ενας παλιος συμφοιτητης του αντρα μου απο το Ηρακλειο της Κρητης , που εχει παντρευτει τριπολιτσιωτισσα και ηρθαν για τις γιορτες ...εχουν και ενα μπεμπη 8,5 μηνων , σκετη γλυκα .. δεν εχω ξαναδει τοσο βολικο και χαμογελαστο μωρακι !!!!! ερχοταν στην αγκαλια μας , μας χαμογελουσε συνεχεια , ηταν σκετος γλυκας .. ααα, του εκαναν και ονοματοδοσια , Ορφεα τον λενε ... SmileSmileSmileSmile
κατα τις 9 νυσταξε το καημενουλι και το πηρα αγκαλια και με τη μια κοιμηθηκε....χχααχαχαχαχ...και ο μπαμπας του απορουσε, μου ειπε οτι αυτος ποτε δεν μπορεσε να τον κοιμισει αγκαλια , τον βαζει στο καροτσι και τον κανει βολτα για να κοιμηθει ... ειδατε το ενστικτο της μανας εεε ????

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν ειναι ετσι πηγαινε καπου αλλου Ελενιτσα.Μια βολτα ενα σινεμα καπου...Εγω πολυ το χαρηκα που πηγα σινεμα με τη μαμα χθες.Ειχαμε να παμε μαζι σινεμα απο τη Νησο.

Εκανα ενα ξεσκονισματακι προχειρο στο σαλονι κ την κρεβατοκαμαρα να περασει λιγο η ωρα.Αλλα δεν ειμαι κ για περισσοτερες δουλειες.Σαν την ορκα εχω γινει!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι κ το δικο σου μωρακι να κοιμαται ετσι ευκολα!Συνηθως τα παιδακια βρισκουν κ τα κανουν!Στους γονεις κανουν πολλα κολπακια ενω με αλλους ειναι πιο γλυκουλικα!

Αντε τελειωνεις κ εσυ!Εμενα που λεει 5 μερες το τικερακι μου τι θα γινει???Στο τελος θα λεει +1 καθυστερηση!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω χθες παντως εκανα παρα πολλες δουλειες ... κυριολεκτικα εγλυψα το μπανιο , εβαλα παλι σκουπα και σφουγγαρισα, ξεσκονισα, τακτοποιησα το παιδικο που το ειχα λιγακι σαν αποθηκη τις τελευταιες μερες , καθαρισα και την κουζινα, ντουλαπια , παγκο , πλακακια κλπ. εκανα και τις κρεπουλες για το απογευμα και δεν ειχα κοιμηθει και το μεσημερι ....
οποτε το βραδακι επεσα ξερη ..ευτυχως σημερα δεν εχω κατι να κανω , εκτος απο φαγητακι, για χορτοσουπα το κοβω, και να περασω λιγο τα αλουμινια γιατι τωρα τελευταια μου ιδρωνουν συνεχεια λογω διαφορας θερμοκρασιας ....

σας εχω πει οτι χωρις να αναψω καλοριφερ εχω 20-21 βαθμους μεσα στο σπιτι ???? απιστευτο μου φαινεται , περυσι το καιγαμε συνεχεια και ενιωθα κρυο και φετος το τελειως αντιθετο ..!!!!!! ισως επειδη περυσι ηταν η 1η μας χρονια μεσα και ειχε ακομα υγρασια στους τοιχους, δεν ειχαν γεμισει και τα υπολοιπα διαμερισματα πανω-κατω-διπλα μας , ενω φετος ειναι ολα κατοικημενα ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις