Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 4:07 am

dimar

dimar
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΗ ΜΕ ΔΕΙΡΕΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ..Η ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ..ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ....ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΑΓΟΡΙ ΕΝΩ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΕΧΩ 1 ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ 2 ΚΟΡΙΤΣΙΑ....(ΕΧΩ 1 ΑΓ.ΚΑΙ 1 ΚΟΡ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΤΡΙΤΟ)ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΣΤΑ ΡΟΖ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ????ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΛΛΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ...ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΗΛΠΙΖΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΑΜΑ ΕΚΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.....ΜΗ ΜΕ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝ ΜΠΟΕΙΤΕ ΞΕΚΟΛΗΣΤΕ ΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΙΣΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ...ΕΜΑΙ ΑΠΙΣΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ.....

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimar έγραψε: ΜΗ ΜΕ ΔΕΙΡΕΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ..Η ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ..ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ....ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΑΓΟΡΙ ΕΝΩ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΕΧΩ 1 ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ 2 ΚΟΡΙΤΣΙΑ....(ΕΧΩ 1 ΑΓ.ΚΑΙ 1 ΚΟΡ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΤΡΙΤΟ)ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΣΤΑ ΡΟΖ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ????ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΛΛΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ...ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΗΛΠΙΖΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΑΜΑ ΕΚΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.....ΜΗ ΜΕ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝ ΜΠΟΕΙΤΕ ΞΕΚΟΛΗΣΤΕ ΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΙΣΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ...ΕΜΑΙ ΑΠΙΣΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ.....

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ Κ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΩΡΑ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΑΓΟΡΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΟΥΣΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ....ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΕΣΥ ΚΑΘΕΣΑΙ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΟΡΙ ΠΑΛΙ...??ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΚΟ ΔΩΤΟ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ??ΔΕΝ ΣΕ ΠΥΡΟΒΟΛΩ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοπελα μου εγω πιστευω οτι ειναι ασχετο το φυλο του παιδιου σου με το πως νιωθεις και απλα ειναι χαλια η ψυχολογια σου γενικοτερα και σε εριξε τοσο αυτο!!! προφανως δν θα αγαπας λιγοτερο αυτο το παιδακι επειδη ειναι αγορι!! ασε που μπορει να εχει τετοια προσωπικοτητα αυτο το παιδακι που να σε ξετρελανει!!!!
εννοειται οτι η υγεια μας και των παιδιων μας ειναι οτι πιο σημαντικο και μετα ολα τα αλλα!!! οποτε μενω σε αυτο που καταλαβαινω οτι κι εσυ το καταλαβαινεις και σου λεω να δωσεις λιγο χρονο στον εαυτο σου να νιωσεις διαφορετικα!

εγω ειμαι μια απο αυτες που προσπαθω προσπαθω προσπαθωωωω και δν ερχεται ουτε το πρωτο!!!μακαρι να ερθω στην θεση σου λοιπον το μονο μου "προβλημα" στην εγκυμοσυνη μου αν ποτε ερθει να ειναι πιο θα ειναι το φυλο του μωρου και θα ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!
εσενα ειναι το τριτο, οποτε σου ευχομαι να τα χαιρεσαι ολα τα παιδακια σου και να τα καμαρωνεις παντα!! και με το καλο να ερθει και το καινουριο μελος σας!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν θα σε πυροβολησω εγω προσωπικα αλλα δεν θα σχοληθω με το θεμα σου.συγνωμη αλλα δεν εχεις θεμα ολο αυτο ειναι απλα Shocked .

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακάρι το μόνο σου πρόβλημα να είναι το φύλο κ όχι πιο σοβαρά προβλήματα από τα τόσα των τελευταίων 2 χρόνων!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω στην αρχη αγχωθηκα που θα κανω αγορακι αλλα τωρα δε θα το αλλαζα!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σκεψου μονο πως καποιες γυναικες δεν μπορουν να κανουν παιδια!!! η καποιες δεν γενναν υγειη παιδια και παρακαλανε το θεο να βρει την υγεια του !!! νομιζω πως πρεπει να ξεκολησει το μυαλο σου απο κει και να αρχισεις να ευχαριστεις το θεο που σου ταχαρισε!!! μπορει να με μισησεις εγω ομως περιμενα πανω απο δυο χρονια και αλλες γυναικες δεν θα κανουν ποτε γιαυτο κοιτα να εισαι χαρουμενη

mamana

mamana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτο ομολογω οτι δεν περιμενα να το γραψει καποια μανουλα
τ'οτι στενοχωρεθηκες γιατι το τριτο σου παιδακι θα ειναι αγορακι
δεν μπορω να μην σου πω
οτι πρεπει να λες κ δοξα τω Θεο που ειναι καλα τα παιδακια σου κ που τα εχεις
ξερεις μπορει να μην σε νοιαζει η να μην το εχεις σκεφτει αλλα ειμαστε πολλες που προσπαθουμε χρονια κ παρακαλαμε να γινουμε μανουλες κ δεν συμβαινει
Χωρις να θελω να σε προσβαλλω μαλλον θα πρεπει ν'αρχισεις να εκτιμας αυτα που εχεις....

Constantin@

Constantin@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό να έρθει το μωράκι, να είναι υγιές γιατί αυτό είναι που έχει ουσιαστικά σημασία και όχι το φύλο και να χαίρεσαι και τα άλλα δυο παιδάκια σου. Να σκέφτεσαι πως σε λίγα χρόνια θα έχεις δυο γιους, δυο παληκάρια να σε προσέχουν και μια κόρη που μαζί της μπορείς να έχεις μια ξεχωριστή σχέση. Καλή υπόλοιπη εγκυμοσύνη!

10ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 7:22 am

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σημασία δεν έχει το φύλο αλλά η υγεία και η προσωπικότητα ενός παιδιού που φέρνεις στον κόσμο. Μην απογοητεύεσαι λοιπόν και κοίτα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου στο έπακρο!

11ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty . Τετ Ιαν 02, 2013 8:04 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πριν λιγες μερες δεν ανοιχτηκε ενα θεμα μια κοπελα που ελεγε οτι μια γνωστη της αντιδραει ετσι για το φυλο του μωρου της? Rolling Eyes

12ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 8:20 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:πριν λιγες μερες δεν ανοιχτηκε ενα θεμα μια κοπελα που ελεγε οτι μια γνωστη της αντιδραει ετσι για το φυλο του μωρου της? Rolling Eyes

η κοπελα αυτη ομως ειναι μελος στο φορουμ απο το 2010... λες τοσο συμπτωση να γραφουν στο ιδιο φορουμ χωρις να το ξερουν? Laughing Laughing Laughing Laughing

13ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty . Τετ Ιαν 02, 2013 8:53 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α οκ μπουμπου δεν ειδα τοσες λεπτομειρειες Smile

14ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 10:33 am

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
.....................................................................................................................

15ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 10:37 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimar έγραψε: ΜΗ ΜΕ ΔΕΙΡΕΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ..Η ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ..ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ....ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΑΓΟΡΙ ΕΝΩ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΕΧΩ 1 ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ 2 ΚΟΡΙΤΣΙΑ....(ΕΧΩ 1 ΑΓ.ΚΑΙ 1 ΚΟΡ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΤΡΙΤΟ)ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΣΤΑ ΡΟΖ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ????ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΛΛΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ...ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΗΛΠΙΖΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΑΜΑ ΕΚΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.....ΜΗ ΜΕ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝ ΜΠΟΕΙΤΕ ΞΕΚΟΛΗΣΤΕ ΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΙΣΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ...ΕΜΑΙ ΑΠΙΣΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ.....


σοβαρα μιλας τωρα???????????

ασχολησου με το να ειναι καλα το μωρο σου και οχι με το τι φυλλο εχει
κι εμενα ελεγαν ολοι να κανω κοριτσακι
και τελικα ειχα αγορι που δεν το αλλαζω με ολα τα κοριτσια του κοσμου

αληθεια ξερεις τι ειναι να παλευεις γα ενα μωρο?
ξερεις τι ειναι να γεννας και να μην ξερεις αν θα γεννηθει?
ξερεις πως ειναι ενα μηνα να τρελαινεσαι εξω απο μια θερμοκοιτιδα για το μωρο σου(αν θα αντεξει)και μετα 4 χρονια να τραβιεται το παιδακι σου στους γιατρους και στις εξετασεις???

ασε αυτα που σκευτεσαι και σκεψου να γεννηθει ΓΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!

16ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 10:41 am

mikas

mikas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΠΛΑ ΑΙΣΧΟΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

17ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 10:45 am

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mikas έγραψε:
ΑΠΛΑ ΑΙΣΧΟΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
πεσμου μικας αυτο το γατι που το βρηκες?

18ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 11:39 am

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλη μου κοπελα δεν εχω διαθεση να σε κατηγορισω ομως θα σε συμβουλευα να σκεφτεις διαφορετικα!!εχεις δυο υγειεστατα παιδακια και περιμενεις και το τριτο να συμπληρωσει την ευτυχια σας.ειμαι σιγουρη οτι θα το λατρεψεις το παιδακι σου οπως και τα αλλα δυο.υπαρχουν κοπελες που θα εδειναν τα παντα για ενα μωρο και προσπαθουν χρονια καποιες δεν τα καταφερνουν ποτε να γινουν μανουλες!!τα παιδια ειναι ευλογια ανεξαρτητα απο το φυλο τους.

19ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 11:49 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοπελια συγνωμη αλλα θα μας τρελλανεις χριστουγεννιατικα? δεν το λεω με κακια. αλλα πρεπει να ξεκολλησεις το μυαλο σου λιγο. εχεις 2 παιδακια περιμενεις και το 3ο, μην γεμιζεις με ανουσιες στεναχωριες την καρδια σου.

τοσες κοπελες δεν μπορουν να κανουν ουτε ενα, αλλα παιδακια γεννιουνται με προβλημα κι εσυ σκεφτεσαι το φυλλο? δεν σε μαλωνω τωρα ειλικρινα, ισως δεν φαινεται απο τον γραπτο τον λογο, αλλα κανε μια προσευχη να πανε ολα καλα που σου το ευχομαι ολοψυχα και βγαλε αυτες τις απαραδεκτες σκεψεις μη και το γκαντεμιασεις κιολας και τοχεις και κριμα στο λαιμο σου.

σορυ αν μιλαω λιγο ωμα, αλλα καλυτερο τροπο δεν μου βγαζεις.

με το καλο.

20ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 12:10 pm

maria2010

maria2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συγγνώμη για αυτό που θα πω, αν ήταν το πρώτο σου παιδί δεν θα μου κακοφαινόταν τόσο, αλλά είναι πολύ περίεργο αυτό να ακούγεται από σένα που έχεις ήδη ένα αγόρι και ένα κορίτσι, γενικά ακούγεται πολύ άσχημο για κάποια που είναι ήδη μαμά.

21ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 12:48 pm

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα και καλη χρονια.
Εμενα στη θεση σου πιο πολυ θα με ανησυχουσε η ανεργεια του αντρα μου παρα το τι φυλο θα ειναι το παιδακι.

22ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 1:40 pm

????????


Επισκέπτης
δε διαβασα τι σου ειπανε αλλα εχω μια λυση

πριν σου την πω, να σου πω οτι μετα τον πρωτο γιο μου, για να μεινω εγκυος, διαβασα οτι μπορεις να φανταστεις για το πως θα κανω το δευτερο κοριτσι........και τα εκανα ολα! 3 μηνων μου ειπε ο γιατορς οτι ειναι κοριτσι και κατεβηκα ολη την Αγ Σοφιας χορευοντας και τσιριζοντας..........στον μεγαλο υπερηχο μου ειπε "σου το ειπα οτι ειναι αγορι ε???????"

τι να πω τωρα.....οτι δεν τα αλλαζω με τιποτα τα παιδια μου, ολες θα στο πουν! οτι μου δωσε μια σφαλιαρα ο θεος και δεν εχω την υγεια μου να τα μεγαλωσω οπως ονειρευομουν- και παλι δοξα το θεο λεω- να μη σου τυχει ευχομαι

αν θες να ξεκολλησεις, κανε το εξης

πανε μια μερα σε ενα νοσοκομειο.......στα αρρωστα παιδακια, δωσ τους απο μια σοκολατα, δες τα, μιλησε τους

θα σου φυγει ολο το κολλημα και καθε κολλημα

με το καλο κοπελα μου!

23ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 1:49 pm

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara έγραψε:Καλησπερα και καλη χρονια.
Εμενα στη θεση σου πιο πολυ θα με ανησυχουσε η ανεργεια του αντρα μου παρα το τι φυλο θα ειναι το παιδακι.

Respect

24ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 1:50 pm

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλυτερα να προβληματιστεις με το οτι ο αντρας σου ειναι χωρις δουλεια και οχι οτι θα κανεις αγορι δεν θα σε πυροβολησω θα σου πω μονο οτι εχεις ειδη μια κορη και δεν θα επρεπε να σε πειραζει.

25ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Empty Απ: ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΛΟΓΩ ΦΥΛΟΥ.. Τετ Ιαν 02, 2013 1:54 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχησου να ειναι γερο.μια γνωστη μου που ειχε 2 γιους κ εκανε κ ακομα εναν,ακριβως το ιδιο ελεγε κ τελικα το 3ο παιδι της εχει χοντρα προβληματα υγειας κ εκεινη τρελες τυψεις....
κ καλο ειναι τετοιοι προβληματισμοι να μην μπαινουν σε αυτο το φορουμ που αλλες κοπελες παλευουν καιρο να πιασουν παιδι ενω εσυ εχεις 3!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις