Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υπαρχει τοση μοναξια στον κοσμο που αυτα μου φαινονται λεπτομερειες.Το ζητουμενο ειναι η συντροφικοτητα και η αγαπη. Cool

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
litsakos έγραψε:υπαρχει τοση μοναξια στον κοσμο που αυτα μου φαινονται λεπτομερειες.Το ζητουμενο ειναι η συντροφικοτητα και η αγαπη. Cool
Νομίζω πως έδωσες την καλύτερη απάντηση! Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 669659

NATASHA


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω με τον αντρουλη μου εχουμε περιπου 2 χρονια διαφορα εγω ειμαι 26 και ο Νικολας θα κλεισει τα 28 σε λιγους μηνες.Ειμαι της αποψης οτι το αλλο σου μισο ειναι καπου εκει εξω και σε ψαχνει.....μπορει να ειναι μεγαλυτερος,μικροτερος,αλλης εθνικοτητας.......το θεμα ειναι να βρεις το ταιρι σου....και να εισαι γεματος ανθρωπος!!!!!!! I love you

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:υπαρχει τοση μοναξια στον κοσμο που αυτα μου φαινονται λεπτομερειες.Το ζητουμενο ειναι η συντροφικοτητα και η αγαπη. Cool
Οντως καλη μου εδωσες την καλυτερη απαντηση. Απλα δεν μπορω να καταλαβω μερικους ανθρωπους που σχολιαζουν την οποια τυχων διαφορα ηλικιας . Πραγματικα δεν εχω καταλαβει τι τους νοιαζει αν το ζευγαρι τα βρισκει . confused confused

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:
litsakos έγραψε:υπαρχει τοση μοναξια στον κοσμο που αυτα μου φαινονται λεπτομερειες.Το ζητουμενο ειναι η συντροφικοτητα και η αγαπη. Cool
Οντως καλη μου εδωσες την καλυτερη απαντηση. Απλα δεν μπορω να καταλαβω μερικους ανθρωπους που σχολιαζουν την οποια τυχων διαφορα ηλικιας . Πραγματικα δεν εχω καταλαβει τι τους νοιαζει αν το ζευγαρι τα βρισκει . confused confused

faye μου η αδιακρισια δεν εχει ορια...το βλεπουμε καθημερινα δυστυχως,και απο ανθρωπους που συναναστρεφομαστε (εκει με ενοχλει περισσοτερο εμενα).

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι εχεις δικιο το να σου πει κατι ενας αγνωστος λες δεν βαριεσαι και δεν σε νοιαζει στο κατω κατω η γνωμη του . Το να σου πει ομως κατι τετοιο ενας ανθρωπος που ειναι κοντα σου δεν ξερω , το θεωρω αδιανοητο.

vasomits

vasomits
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με τον αντρούλη μου έχουμε 8 χρόνια διαφορά...Είμαι 27 και είναι 35...
Είναι σαν μικρό παιδάκι...Τωρα που θα γεννηθεί το μικρούλι μου θα έχω να νταντεύω δυο... Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 4872

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έχω κάνει σχέση και με 15 χρόνια (25-40)μεγαλύτερό μου, και με 6 χρόνια μικρότερό μου (20-26).

Τελικά ο άντρας που παντρεύτηκα με περνάει 4,5 χρόνια.

Και 25 να τον περνούσα ή να με περνούσε, ζαμαν φου!

Εμείς να περνάμε καλά και οι άλλοι που χαλιούνται, ας κουρεύονται! Razz

EviK

EviK
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elina έγραψε:
litsakos έγραψε:υπαρχει τοση μοναξια στον κοσμο που αυτα μου φαινονται λεπτομερειες.Το ζητουμενο ειναι η συντροφικοτητα και η αγαπη. Cool
Νομίζω πως έδωσες την καλύτερη απάντηση! Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 669659
Tha ertho na simfoniso kai ego to pan einai na breis auto pou psaxnei 5 kato 10 pano den exei simasia an mporeis na nioseis oloklirosi kai agapi ola einai kala!!!!!!!!

Veroniki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμεις εχουμε διαφορα 10 χρονια και 18 μερες.Με περναει ο αντρουλης μου.Τον λατρευω....ειναι το αλλο μου μισο και αυτο εχει σημασια για μενα και οχι τα χρονια,γιατι σε μας κιολας δεν φαινεται καθολου η διαφορα.Και επειδη με πηρε μικρη(16.5 τα φτιαξαμε),ο μπαμπας μου τοτε ελεγε(αφου καταλαβαν οτι δεν προκειτε να ξεκολλησουμε)πως ευτυχως που ειναι μεγαλυτερος για να εχει το κεφαλι του ησυχο....χεχεχε...

Niki

Niki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμένα είναι σχεδόν 11 χρόνια μεγαλύτερος μου. Ποτέ δεν μπόρεσα να συνυπάρξω με μικρότερο μου ή τουλάχιστον λίγο μεγαλύτερο μου. Πιστεύω ότι έχει να κάνει με τον άνθρωπο και τα βιώματα του. Οι περισσότερες μου φίλες είναι με μικρότερους και όλοι τους δουλεύουν από τα 15 τους και έχουν ανεξαρτοποιηθεί από τα 20 τους! Τυχαίο; Δεν νομίζω!! Very Happy

MAKS

MAKS
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ 8 ΧΡΟΝΙΑ(29 ΕΓΩ ΚΑΙ 37 ΕΚΕΙΝΟΣ)

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γνωμη μου ειναι οτι δεν παιζει ρολο φτανει να υπαρχει αγαπη και κατανοηση...
Εγω με τον αντρα μου εχω 11 μηνες διαφορά. Εγω ειμαι μικροτερη του δηλ. αλλα ειμαστε σα συνομηλικοι...
Βιωματα δεν εχουμε ιδια γιατι εγω μεγαλωσα στην πολη ενω ο αντρας μου σε χωριο εξω απο την Θεσσαλονικη, εγω σπουδασα ενω εκεινος δουλεψε απο πολυ μικρος και δεν ειχε πολυτελεια για να σπουδασει...Αλλα ειναι ο μονος ανθρωπος με τον οποιο την χαρα την χαιρομαι και την λυπη την αφηνω να εκδηλωθει...Ειναι ο ανθρωπος μου...Κι ο,τι και να λενε - γιατι εχουνε πει - ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ και δε δινω δεκαρα...

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ειμαι 4 χρονια μεγαλυτερη απο τον αντρουλη μου...και τι εγινε?ειμαστε ευτυχισμενοι?αυτο μετραει!!! Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 215994

tinker

tinker
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
me ton gianni exoume 11 xronia diafora! Very Happy Very Happy
kai 20 na xame...to idio tha mu ekane!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markellajohny έγραψε:εγω ειμαι 4 χρονια μεγαλυτερη απο τον αντρουλη μου...και τι εγινε?ειμαστε ευτυχισμενοι?αυτο μετραει!!! Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 215994
Kαλη μου το νινακι σας ειναι μια γλυκα να σας ζησει καλη μου.

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς έχουμε μόνο 4 χρόνια διαφορά. Δεν πιστεύω ότι έχει να κάνει με την ηλικία αλλά με το πόσο τα βρίσκουν μεταξύ τους το ζευγάρι. Πάντως θυμώνω με τους ανθρώπους που καταδικάζουν τέτοιες σχέσεις. Ναι μπορει κάποιοι να το κάνουν από συμφέρον (ξέρω προσωπικά περιπτωσεις) αλλά δεν είναι πάντα έτσι.
Και επίσης γιατί "κράζουν" μια γυναίκα που είναι πολύ μεγαλύτερη ενώ όταν είναι ο άντρας είναι φυσιολογικό;;;
Δλδ αν μια γυναίκα είναι 50 χρονων δεν έχει δικαίωμα να ερωτευτεί έναν 30άρη;;; Τα μυαλά μας είναι 100 χρόνια πίσω!

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν πιστεύω ούτε και εγώ στη διαφορά ηλικίας!Αγάπη και επικοινωνία να υπάρχει!Εγώ με τον άντρα μου έχουμε 5 χρόνια διαφορά!

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
h diafora einai entelws sxetiki....px...
ena koritsi 13 xr exei diafora 5 xronia apo ena agori pou einai 18 xr...
h diafora? TERASTIA!!!
mia gynaika omws pou einai 35 kai o sizigos tis einai 40...siga tin diafora ilikias..idia myala kouvalane....
emeis exoume 3....sta 21 egw sta 24 o antras mou...tpt...

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω κοριτσακια τον αντρα μου τον περναω 5 χρονια εγω ειμαι 35 κι ο αντρας μου 30..... Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 328109 Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 328109 Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 328109
δεν πιστευα ποτε οτι θα παντρευομουνα μικροτερο και μαλιστα το λεγα κιολας οτι δεν προκειται αλλα ο θεος οταν κανεις ονειρα γελαει Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
με τον αντρα μου ειμαστε παρα πολυ καλα μπορω να πω τρελοκομει και οι 2 κι επισης εγω δεν φαινομαι για 35 φαινομαι γι απολυ πιο μικρη Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 328109

Λυδια

Λυδια
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Οπως ειπατε, το θεμα ει αη να υπαρχουν τα βασικα μεταξυ το ζευγαρι. Αγαπη, κατανοηση, σεβασμος και κοινα ενδιαφεροντα.
Μπορει αυτα να τα βρεις σε καποιον μεγαλυτερο ή μικροτερο, αναλογως το τι σε ενδιαφερει!
Εμενα απο μικρη οι γο εις μου ηθελαν να κανω σχεσεις με συνομιλικους αντε 1-2 χρονια μεγαλυτερους, γιατι φοβοντουσαν μαλλον τους μεγαλυτερους οσο ημουν σχολειο. Στα 18 μου, εφυγα για σπουδες Αγγλια και εκει γνωρισα απο την πρωτη εβδομαδα τον Μακη ο οποιος ειχε παει κι αυτος για σπουδες στα 20! Μετα απο δυο μηνες, γιναμε ζευγαρι μιας και τρελαινομουν για τις σοβαρες συζητησεις (εδειχνε για πιο μεγαλος και ειναι πιο οριμος απο αλλους της ιδιας ηλικιας) και το χιουμορ το παρομοιο με το δικο μου! Κολλησαμε απο την αρχη και βγαλαμε σπουδες και μεταπτυχιακα οι δυο μας κολλητοι, μονοι μας σε μια ξενη χωρα! Απο τοτε ειμαστε αυτοκολλητοι... Παντα ομως με τραβουσαν οι μεγαλυτεροι αντρες! Δηλαδη τρελαινομουν για Harison Ford, Sean Connery (oh yes γιατρε μου ειμαι καλαWink, Mel Gibson! Τον αντρα της διαφημισης του Marlboro τεσπα! Γουστα ειναι αυτα!

Το μονο θεμα που βλεπω να υπαρχει με τις μεγαλες διαφορες ηλικιας, ειναι αυτο οταν μεγαλωσουν και οι δυο. Που ο ενας ειναι μεσηλικας, μπορει να κανει πολλα πραγματα και εχει ακομα πολυ ορεξη, ενω ο αλλος μπορει να ειναο γερασμενος και κουρασμενος. Απο την αλλη, μακαρι να εχεις περασει τοσα χρονια με τον αλλον! Ετσι οπως ειναι τα πραγματα κανεις δεν ξερει...
Επισης, η γυναικα να κανει σχεση με καποιον ΠΟΛΥ μικροτερο, νομιζω πως εινΙ δυσκολοτερο λογο του οτι ειμαστε πιο ωριμες εμεις απο νωρις. Αν βρεις και καποιον μικροτερο ακομα πιο ανωριμο, πως θα ειναι; Γι αυτο λεω! Το θεμα ειναι να υπαρχει κοινος τροπος σκεψης και αντιμετωπισης της ζωης. Οχι μονο αγαπη, αλλα και κοινα στοιχεια πλευσης Wink

http://mamalydia.wordpress.com

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω τον αντρουλη μου τον περναω 3 χρονια και κατι αυτοσ ειναι 31 και εγω 34αλλα φαινομαστε και οι δυο πιπινια Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810 Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810 Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810
ειμαστε συνολο 11 χρονια μαζι και παντρεμενοι 2
οταν τον γνωρισα στον αρμενιστη ακομη πετουσα και ημουν κατα του γαμου!!!!την επομενη κιολας μερα ειχα πει στην αδερφη μου αν ποτε παντρευτω θα ειναι αυτος που γνωρισα χθες....τυχαιο????δεν νομιζω......σε λατρευω καρδουλα μου Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 379767 Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810

Olivia

Olivia
Admin
Admin
tzeni έγραψε:εγω τον αντρουλη μου τον περναω 3 χρονια και κατι αυτοσ ειναι 31 και εγω 34αλλα φαινομαστε και οι δυο πιπινια Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810 Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810 Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810

Σώπα ρε, είσαι 34?????? Θα σε έκανα 24!! Χωρίς πλάκα!!!!!!

http://www.eimaimama.gr

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:
tzeni έγραψε:εγω τον αντρουλη μου τον περναω 3 χρονια και κατι αυτοσ ειναι 31 και εγω 34αλλα φαινομαστε και οι δυο πιπινια Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810 Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810 Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810

Σώπα ρε, είσαι 34?????? Θα σε έκανα 24!! Χωρίς πλάκα!!!!!!
και εγω συμφωνω πιο πανω δεν σε εκανα με τιποτα.

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Olivia έγραψε:
tzeni έγραψε:εγω τον αντρουλη μου τον περναω 3 χρονια και κατι αυτοσ ειναι 31 και εγω 34αλλα φαινομαστε και οι δυο πιπινια Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810 Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810 Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 315810

Σώπα ρε, είσαι 34?????? Θα σε έκανα 24!! Χωρίς πλάκα!!!!!!
χαχαχα ολιβια ελα να σε κερασω αληθεια τοσο ειμαι Embarassed αλλα οντως νιωθω 24 ..τελικα οσο νιωθεις εισαι η ηλικια ειναι σχετικη... απλα μια ημερομηνια για να γιορταζεις Διαφορά ηλικίας στα ζευγάρια! - Σελίδα 2 130627

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις